• Kalendarze książkowe indywidualne
  • Druk kalendarzy książkowych indywidualnych
  • Kalendarze książkowe indywidualne - projektowanie
  • Kalendarze książkowe indywidualne
  • Druk kalendarzy książkowych indywidualnych
  • Kalendarze książkowe indywidualne - projektowanie
KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2019 ZE ZDJĘCIAMI

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to połączenie

standardowego organizera na zamówienie z personalizowanymi rozwiązaniami, przez co stają się tak unikalnym i pożądanym narzędziem reklamowym.

Kalendarze książkowe z logo firmy mają tendencje
do powielania się, natomiast ta forma terminarza jest całkowicie oryginalna i nowoczesna. Indywidualny projekt kalendarza lub z własną okładką, już przy pierwszym wrażeniu wyróżnia się i pozostawia pozytywne wrażenie. Taka forma kalendarza książkowego na zamówienie z personalizowaną okładką czy z wklejkami reklamowymi przyciąga zainteresowanie. Umiejętne personalizowanie kalendarza z logo firmy mogą podnieść prestiż firmy, a przy tym doskonale pełnią funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować każdy kalendarz książkowy na zamówienie, dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz książkowy ze zdjęciami

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Kalendarz firmowy z indywidualną okładką, niepowtarzalny projekt graficzny
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego na zamówienie
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: indywidualna graficznie okładka, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
images/ikony/01.svg
PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Grafika firmowa zawierająca zdjęcie na okładce kalendarza książkowego to niezłe medium. Na wielu spotkaniach biznesowych widzi się osoby z kalendarzami w ręku. To co zwraca uwagę to wytłoczone czy wygrawerowane logo firmy na okładce. Dobrze przeprowadzona personalizacja kalendarza robi dobre wrażenie.
images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne z własną oprawą to idealne połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem marketingowym. Personalizowana okładka organizera (grafika reklamowa ze zdjęciem na okładce) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni okładki kalendarza oraz innych elementów na reklamę.
images/ikony/01.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką reklamą na rok 2019 to sprawdzone narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.

Kalendarz książkowy ze zdjęciami spełnia rolę

reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
images/ikony/01.svg
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe na zamówienie dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych forma kalendarza pod kątem reklamowo-promocyjnym. Funkcjonalny terminarz z logo firmy pełni kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek. Poza tym kalendarze książkowe z indywidualną okładką pełnią funkcje typowo reklamowo-marketingowe.
AUTORSKIE OKŁADKI Z GRAFIKĄ

Kalendarze książkowe indywidualne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Istnieje możliwość dodania wielu ciekawych elementów do naszych kalendarzy ze zdjęciami. W ten sposób kalendarz książkowy z logo firmy zyskuje na funkcjonalności i staje się bardziej użytecznym produktem reklamowym. Nasze kalendarze książkowe na zamówienie można wyposażyć z gumkę do zamykania, wklejki reklamowe, wstążki oraz inne ciekawe dodatki.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Kalendarze książkowe na zamówienie mogą mieć indywidualną grafikę na okładce, dopasowaną do potrzeb klienta i zaprojektowaną tylko na jego potrzeby. Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to jeden z lepszych produktów reklamowych.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Kalendarz książkowy personalizowany można dodatkowo wyposażyć w strony reklamowe ze zdjęciami, wklejane do kalendarza. Mogą to być jedno lub dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą firmy.
Registry
Registry
Nasze kalendarz książkowe z własną okładką mogą mieć dodatkowe wycięte registry. Mogą to być zarówno registry dwurzędowe jak i czterorzędowe w zależności od rodzaju i formatu kalendarza ze zdjęciami reklamowymi.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Uzupełnieniem kalendarza z własną okładką może być wymiana papieru białego na papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Taki elegancki kalendarz książkowy z logo firmy i takim papierem zyskuje na elegancji i prestiżu.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Kalendarz książkowy na zamówienie można w bardzo dużym stopniu indywidualizować, poprzez dodanie kolorowych stron z reklamą firmy czy opisem usług. Dzięki wklejkom reklamowym można przemycić do kalendarza ze zdjęciem dodatkowe treści.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Tasiemka z logo firmy lub innymi elementami graficznymi czy napisami jest idealnym elementem personalizacji kalendarza książkowego. Taki kalendarz z własnym zdjęciem poprzez dodanie indywidualnej wstążki, zyskuje na prestiżu.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Pudełko kartonowe do kalendarza wykonane jest z białego kartonu. Format pudełka dopasowany jest do wielkości kalendarza z własnym projektem. Istnieje możliwość nadruku logo firmy na opakowaniu.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Foliowe kieszonki przeznaczone są do wklejenia na okładkę kalendarza z własnym zdjęciem. Posiadamy różne wielkości i typy kieszonek, może to być kieszonka trójkątna bądź na wizytówkę.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem producenta kalendarzy na zamówienie, indywidualnie zrealizowanych dla firmy masz wiele pytań… Na kilka podstawowych znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku wyjaśnienia prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza książkowego na zamówienie?

Oczywiście możemy wykonać projekt okładki kalendarza książkowego na zamówienie. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Terminarze książkowe z indywidualną okładką zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są nietuzinkowe. Do okładki kalendarza z logo wykorzystujemy nasze zdjęcia.

Czy mogę dostarczyć własny projekt okładki kalendarza książkowego?

Klient ma możliwość przekazania własnego projektu okładki. Firmowy terminarz książkowy 2019 na zamówienie powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i przekazanego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików projektu okładki, przekazujemy produkt do produkcji.

Jaki jest termin wykonania kalendarza personalizowanego?

Standardowy termin wykonania kalendarza książkowego indywidualnego to 3-4 tygodnie. Organizery książkowe personalizowane na zamówienie ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studio i produkcji.

Ile projektów kalendarza książkowego z indywidualną okładką otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego indywidualnego na zamówienie, ale możemy się dostosować do potrzeb klienta co do w ilości zaprezentowanych projektów graficznych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pliki okładki do druku.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze książkowe z indywidualną okładką?

Nasze kalendarze książkowe na rok 2019 standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu większej ilości terminarzy reklamowych dla firmy na zamówienie pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów transportu.

Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy z logo firmy 2019  można personalizować w różnorodny sposób. Poza własną  indywidualną graficznie okładką ze zdjęciem, na zamówienie można dać wyklejki reklamowe. Ponadto można personalizować elementy w kalendarium. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z firmowym nadrukiem np. druk logo.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz z logo firmy?

Produkcja kalendarzy z grafiką okładki i logo zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od zamówienia, opracowania projektu do wydruku, aż po dostawę kalendarza książkowego. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje indywidualną graficznie okładkę kalendarza a produkcja zajmie się jego wydrukiem i terminową dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Przy projektowaniu wykorzystujemy nietypowe zdjęcia reklamowe. Organizer książkowy na indywidualne zamówienie wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest przemyślany pod kątem promocyjnym.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Nasza oferta obejmuje nie tylko terminarze ścienne i biurkowe. Proponujemy różnego rodzaju kalendarze książkowe z indywidualną okładką i z logo firmy. Organizer książkowy na zamówienie można ciekawie personalizować. Dużą popularnością cieszą się terminarze na zamówienie a5 i a4 z nadrukiem na okładce logo i zdjęcia. Wówczas nasze studio przygotowuje specjalny projekt okładki kalendarza. Grafika reklamowa skoncentrowana na okładce kalendarza podnosi jego walory reklamowe, dzięki czemu staje się terminarzem biznesowo-reklamowym.

UDOSTĘPNIJ


KALENDARZE FIRMOWE 2019 | kalendarze reklamowe dla firm - producent kalendarzy

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.