Porady kalendarze

Czy realizujecie niestandardowe zamówienia kalendarzy dla firm?

Oczywiście, lubimy eksperymenty, nasze kalendarze wyróżnia brak standardów i indywidualny projekt kalendarza. Często zdarza się, że klient ma wizję kalendarza reklamowego, która odbiega od najpopularniejszych rodzajów materiałów reklamowych. Inspirują nas takie wyzwania. Wspólnie myślimy i dyskutujemy, jak zrealizować wizję klienta na kalendarz. Wynikają z tego zawsze bardzo ciekawe projekty i realizacje kalendarzy. Wydajemy także kalendarze ścienne i biurkowe o nietypowych rozmiarach.

W naszej pracy stawiamy na oryginalność i nowatorskie, nieszablonowe pomysły kalendarzy. Podchodzimy nowocześnie i kreatywnie do tworzenia każdego kalendarza reklamowego. Mamy na uwadze przede wszystkim produkt i skuteczną komunikację z rynkiem i potencjalnymi klientami. Produkt musi zostać zauważony. Aby to osiągnąć nie boimy się podejmowania wyzwań. Dlatego wyróżniają nas nowoczesne, niebanalne projekty graficzne kalendarzy.

LinijkaOłówekOłówekWzornikKawaPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikRęka

Skuteczny projekt kalendarza?

Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Sprawdź nas