• Kalendarze trójdzielne ścienne
  • Kalendarze trójdzielne - producent
  • Kalendarz trójdzielny - druk
  • Kalendarze trójdzielne ścienne
  • Kalendarze trójdzielne - producent
  • Kalendarz trójdzielny - druk

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY 2019 O TRADYCYJNYM WYKONANIUKalendarz trójdzielny to klasyka pod każdym względem. Tradycyjny kalendarz z trzema oddzielnymi kalendariami: miesiąc poprzedni, aktualny i następny zawsze przydatny w każdym biurze czy warsztacie.
Czytelne kalendaria doskonale uzupełniają projekt kalendarza trójdzielnego indywidualnego. Grafika reklamowa ze zdjęciem umieszczona górnej części kalendarza. Taka forma pozwala na umieszczanie logo firmy i innych znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach, zdjęcia i elementy graficzne mogą płynnie przechodzić w inne obszary kalendarza. Staramy się aby nasze trójdzielny kalendarz stanowił spójny obraz z doskonale skomponowanym przekazem reklamowym.

Kalendarz 2019 trójdzielny ze zdjęciem stanowi jedną z najpopularniejszych

form ściennego kalendarza reklamowego - sprawdź nasze dotychczasowe projekty.

Możemy zrealizować kalendarz trójdzielny na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY
images/ikony/01.svg

FUNKCJONALNE TRÓJDZIELNE KALENDARZE

Ścienny kalendarz trójdzielny indywidualny z logo może spełniać kilka funkcji. Może być to przede wszystkim bardzo praktyczny gadżet reklamowy – upominek dla klienta. Ponadto kalendarze trójdzielne ze zdjęciem pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Firmowe kalendarze trójdzielne (zawierające zdjęcie na główce) dzięki swojej budowie

maksymalnie wykorzystują powierzchnię kalendarza na skuteczny przekaz o charakterze reklamowym dla firmy.
images/ikony/01.svg
INDYWIDUALNE PROJEKTY
Indywidualne podejście
projektowe do kalendarza dla firmy.

Każdy kalendarz trójdzielny 2019 ze zdjęciem to dla nas nowe wyzwanie, staramy się aby stworzona szata graficzna był oryginalna, dobieramy nietuzinkowe zdjęcia odpowiednie do prezentowanej tematyki.

images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA KALENDARZA
Tworzymy firmowe kalendarze o przemyślanej zawartości. Staramy się, żeby projekt był spójny z wizerunkiem firmy.

Wszystkie elementy organizera trójdzielnego doskonale się ze sobą komponują,

tworząc ciekawą szatę graficzną, pracującą reklamowo dla firmy.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze trójdzielne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

DODATKI DO KALENDARZY TRÓJDZIELNYCH

Aby nasz kalendarz trójdzielny był funkcjonalnym i ciekawym gadżetem reklamowym, a dodatkowo wyróżnił się na tle konkurencji – warto pomyśleć o ciekawych dodatkach. Proponujemy dodanie kilku ciekawych elementów do naszego kalendarza trójdzielnego z logo w postaci lakieru selektywnego na kalendarzu, tłoczenia elementów za pomocą folii metalizowanej. Indywidualny projekt kalendarza i kalendarium również spowodują, że ten kalendarz firmowy nabierze zupełnie innego wymiaru.

Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Naszym klientom dajemy możliwość wybrania typu główki kalendarza ściennego. Może to był główka płaska do kalendarza trójdzielnego lub główka kaszerowana, inaczej zwana „wypukła”, oklejana na tekturze lub z tekturze z pianką.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Nasze kalendarze trójdzielne na zamówienie mogą mieć kalendarium indywidualnie tworzone. Kalendarium projektujemy i dopasowujemy graficznie do kalendarza dla firmy, aby całość stanowiło jeden ciekawy i spójny obraz reklamowy.
Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Kalendarze trójdzielne indywidualne naszej produkcji mogą mieć dowolne rozmiary i kształty. Wymiary naszych kalendarzy na rok 2019 dopasowujemy pod indywidualne zamówienie i potrzeby projektowe Klienta.
Oryginalna grafika firmowa

Oryginalna grafika firmowa

Kalendarz trójdzielny z indywidualną grafiką reklamową zapewne jest bardziej ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem aniżeli standardowy kalendarz ze zdjęciem. Grafika reklamowa może zostać zamieszczona na główce i pleckach.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Lakierowanie ważnych elementów na główce kalendarza lub w innym miejscu na pewno podniesie walory estetyczne produktu. Trójdzielny kalendarz z lakierowanymi elementami staje się produktem klasy premium.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Ciekawym i funkcjonalnym dodatkiem do kalendarza trójdzielnego jest zegar. Do główki kalendarza 2019 z zegarem mocowany jest mechanizm na baterię, a tarcza zegara jest idealnie wkomponowana w grafikę reklamowana główce kalendarza.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarze trójdzielne ze zdjęciem to najpopularniejszy typ kalendarzy. Proponujemy wybór zdjęcia z naszej bazy fotografii lub możemy wykonać kalendarz trójdzielny z własnymi zdjęciami , które są dostarczone przez klienta.
Hot stamping
Hot stamping
Pokrycie wybranych elementów kalendarza za pomocą folii metalizowanej w wybranym kolorze zwiększa walory estetyczne kalendarza trójdzielnego na rok 2019. Produkt reklamowy z uszlachetnieniem zyskuje na jakości i prestiżu.
Kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany

Istnieje możliwość wykonania kalendarza firmowego trójdzielnego, którego poszczególne elementy takie jak główka i plecy czy nawet kalendaria będą ze sobą połączone za pomocą spirali. Spirala może być w wybranym kolorze – srebrna, biała, czarna lub miedziana.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Główkę kalendarza ściennego oraz plecki możemy zabezpieczyć folią matową lub błysk. Na specjalne zamówienie, na kalendarzu możemy wykonać foliowanie folią soft touch lub strukturalną.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
Proponujemy bogaty wybór kolorystyki okienek do kalendarza indywidualnego, w zależności od wielkości czcionek na kalendarium dobieramy rozmiar. Klient ma również możliwość wyboru sposobu mocowania okienka na kalendarzu.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Do naszych kalendarzy reklamowych 2019 oferujemy koperty kartonowe. Mogą to być koperty typowo prezentowe lub wysyłkowe, w zależności od potrzeb klienta. Na kopercie istnieje również możliwość nadruku firmowego.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji firmowego kalendarza trójdzielnego na rok 2019 pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza firmowego?

Możemy wykonać projekt kalendarza trójdzielnego indywidualnego. Posiadamy własne studio projektowe z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Kalendarze trójdzielne firmowe zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle innych terminarzy, są oryginalne i nietuzinkowe. Zobacz portfolio naszych prac.

Czy wykonujecie kalendarz trójdzielny z indywidualnym kalendarium?

Firmowe kalendarze trójdzielne zazwyczaj klienci zamawiają ze standardowym kalendarium. Jako producent kalendarzy realizujemy produkty z indywidualnym kalendarium dopasowanym do konkretnych potrzeb: nietypowa typografia, inna kompozycja kalendarium, kolorystyka dopasowana do wizerunku firmy. Możemy do tego zaproponować nietypowy terminarz trójdzielny z zegarem.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza trójdzielnego?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu na kalendarze trójdzielne indywidualne. Taki projekt powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i odpowiedniego szablonu. Zdjęcia do kalendarza 2019 muszą być odpowiedniej jakości. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików, pracę przekazujemy dalej na produkcję.

Posiadacie zdjęcia do kalendarza trójdzielnego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z różnej tematyki. Kalendarz trójdzielny indywidualny 2019 z zdjęciem to bardzo często zamawiana forma firmowego kalendarza. Naturalnie możemy wykorzystać zdjęcia otrzymane od klienta lub też wykonać zdjęcia na potrzeby tworzenia projektu.

Jaki jest termin wykonania firmowego kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza trójdzielnego to zazwyczaj ok. 5-10 dni roboczych. Czas uzależniony jest od wielu elementów np. dobór ciekawych zdjęć do zaprezentowania tematu, indywidualne kalendarium, kalendarz z zegarem, itp. Produkcja kalendarza w „szczycie sezonu” na pewno wpłynie na wydłużenie terminu realizacji.

Ile projektów kalendarza otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz trójdzielny  firmowy, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj w pierwszej kolejności przedstawiamy projekt główki na kalendarz trójdzielny, który zawiera kompozycje z zdjęciem i innymi ustalonymi elementami. Po akceptacji koncepcji wizualnej tworzymy cały produkt.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz firmowy trójdzielny 2019 czy inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się przemyślanym, oryginalnym projektem. Przy tworzeniu ściennych kalendarzy wykorzystujemy zdjęcia z naszej bazy fotografii.

Czy można wykonać kalendarz trójdzielny z zegarem?

Kalendarz ścienny może mieć główkę płaską, wypukłą, również może być z zegarem. Produkowany przez nas kalendarz trójdzielny z zegarem wykonywany jest z ze sprawdzonych mechanizmów zegarowych. Projekt na taki terminarz trójdzielny 2019 z zegarem musi być specjalnie przygotowany, tak aby inteligentnie wkomponować tarczę zegara a przy tym zachować przekaz reklamowy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Poszukujesz oryginalnego rozwiązania na terminarz trójdzielny indywidualny, a może znudziły ci się tanie i standardowe rozwiązania. Doskonale trafiłeś, od lata staramy się wprowadzać nowinki do naszej oferty. Staramy się, aby nasze ścienne czasomierze z logo firmy wyróżniały się nie tylko indywidualnym i oryginalnym projektem. Jako producent kalendarzy trójdzielnych 2019, stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania w dobrej cenie. U nas znajdziesz kalendarze trójdzielne z zegarem czy z trójwymiarową grafiką, ze zdjęciem na główce. Twój kalendarz firmowy teraz może mieć ciekawy kształt, może być spiralowany lub wykonany z ciekawym zdjęciem.

UDOSTĘPNIJ


KALENDARZE FIRMOWE 2019 | kalendarze reklamowe dla firm - producent kalendarzy

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.