Porady kalendarze

Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarzy firmowych?

Na potrzeby kalendarzy ściennych, plakatowych planszowych posiadamy niezliczoną ilość fotografii krajobrazowych i krajoznawczych. Przyroda, wschody i zachody słońca, zdjęcia lasów, łąk, pól, rzek i jezior. Posiadamy widoki z wielu pięknych miejsc naszego kraju, jak również fotografie z odległych zakątków świata itp. Fotografie pogrupowane są w albumach tematycznych. Nie ma tematu, którego nie bylibyśmy w stanie odszukać, a w obrębie każdego z nich mieści się cała plejada fotografii ukazujących dany temat na tysiąc różnorodnych sposobów.

Oferujemy fotografie o przebogatej tematyce w dużej rozdzielczości, pozwalającej na druk zarówno na kalendarzach planszowych, jak również do wykorzystania w kalendarzach trójdzielnych, plakatowych, biurkowych. Dodatkowym atutem fotografii z naszego archiwum, przydatnym do wykorzystania na potrzeby kalendarza ściennego, jest fakt, iż są to profesjonalne zdjęcia wykonane podczas zawodowych sesji fotograficznych. Nie tylko ich jakość techniczna, ale także artystyczna jest więc bardzo wysoka.

LinijkaOłówekOłówekWzornikKawaPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikRęka

Skuteczny projekt kalendarza?

Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Sprawdź nas