Porady kalendarze

Co dla Was znaczy dbałość o jakość wykonania kalendarza?

Na każdym etapie nadzorujemy wykonywane kalendarze reklamowe. Proces nadzoru autorskiego, złożony jest z wielu elementów, rozpoczyna się na etapie prac projektowych nad kalendarzem i kończy na dostarczeniu gotowego kalendarza do klienta.

Na co dzień wykonujemy dużo kompleksowych zleceń dla firm z którymi współpracujemy, mamy duże doświadczenie w zakresie materiałów drukowanych (kalendarze trójdzielne, planszowe, plakatowe, kalendarze biurkowe są częścią naszej oferty), stad też mamy swoje zaufane drukarnie. Dodatkowo zawsze pilnujemy procesu druku kalendarzy, aby oddał złożone parametry kolorystyczne. Często klientom wydaje się , że gdy zobaczą projekt kalendarza reklamowego na ekranie monitora, to już nic więcej nie jest potrzebne – a to duży błąd, od koncepcji projektowej kalendarza do wykonania gotowego kalendarza jeszcze daleka droga, którą my przebywamy za klienta. W efekcie końcowym klient nie musi się o nic martwić a gotowe kalendarze reklamowe (trójdzielne, plakatowe, biurkowe) trafiają pod wskazany przez niego adres.

LinijkaOłówekOłówekWzornikKawaPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikRęka

Skuteczny projekt kalendarza?

Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Sprawdź nas