Każdy projekt kalendarza poprzedzamy analizą potrzeb klienta. Staramy się być doradcą i opiekunem równocześnie, umożliwiając klientowi poczucie bezpieczeństwa i satysfakcjonujący efekt końcowych realizacji. Prowadząc dialog z klientem, określamy cele, oczekiwania i kierunki rozwoju, poszukując przy tym właściwych metod wykonawczych.

Kalendarz jest wizytówką twojej firmy

Nasza praca musi być efektywna i mieć swój określony cel. Dlatego zawsze prowadzimy rozmowy z klientem i jesteśmy otwarci na jego sugestie. Sama kreacja czy technologia stanowią tylko uzupełnienie i są środkami do osiągnięcia przyjętych celów marketingowych. Biorąc pod uwagę grupę docelową dostosowujemy przekaz reklamowy kalendarzy, tak aby był czytelny i zrozumiały. Oferujemy wsparcie strategiczne w budowaniu efektywnych rozwiązań.

KALENDARZ TWOJĄ REKLAMĄ

0

DNI W ROKU

Tworzymy i realizujemy najskuteczniejsze metody marketingowe, pozwalające osiągnąć naszym klientom wymierne korzyści. Każdy z naszych kalendarz jest efektem połączenia znajomości branży, doświadczenia, zaplanowanej kreacji oraz nowoczesnych technologii.
ETAPY REALIZACJI

KALENDARZY REKLAMOWYCH

1
Określenie celów jakie ma pełnić kalendarz, np.: wizytówka firmy, reklama, promocja aktualnych działań marketingowych, wprowadzenie nowego produktu itp.
2
Ustalenie przekazu i zawartości kalendarza
3
Doradzanie najlepszego rozwiązania
4
Wybór rozmiaru, formy kalendarza
5
Opracowanie projektu oraz realizacja szaty graficznej
6
Akceptacja projektu, dopracowanie szczegółów
7
Realizacja, druk kalendarza wg ustalonych parametrów
8
Dostarczenie gotowego produktu

Elastyczne podejście do realizacji kalendarzy

Staramy się być elastyczni, wyżej wymienione punkty mogą przebiegać w innej kolejności. Zależy nam na jak najlepszym rezultacie, stąd indywidualnie podchodzimy do każdego projektu kalendarza.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Ile czasu trwa druk kalendarzy trójdzielnych?

Standardowo druk kalendarzy trójdzielnych trwa do 7 dni roboczych. Przy produkcji bardziej skomplikowanych prac, jak indywidualne firmowe wielokolorowe kalendarium czy inne ciekawe uszlachetniania, termin druku kalendarzy reklamowych może nieznacznie się wydłużyć.
Czy macie doświadczenie w produkcji kalendarzy?
Niespełna 20 lat zajmujemy się produkcją kalendarzy trójdzielnych różnego typu. Nasze studio projektowe zajmie się przygotowaniem projektu kalendarzy i przygotowaniem do druku a produkcja ich wydrukiem. Na swoim koncie mamy setki tysięcy pomyślenie zrealizowanych kalendarzy reklamowych dla firm.

Jaka jest cena na druk kalendarzy trójdzielnych?

Cena jednostkowa kalendarzy trójdzielnych zależy od bardzo wielu czynników. Głównym elementem jest tutaj ilość docelowa druku kalendarzy, a następnie uszlachetnienia zastosowane przy kalendarzu dla firmy. Wpływ na cenę druku ma również projekt, inną cenę będzie miał kalendarz ze standardowym kalendarium a inną z indywidualnym.
W jaki sposób drukarnia pakuje kalendarze?
Kalendarze ścienne w zależności od typu modelu są pakowane w różny sposób. Firmowe kalendarze trójdzielne po druku, pakujemy w kartony, które są odpowiednio wzmocnione. Kalendarze dla firm plakowane są w tuby, natomiast kalendarze wieloplanszowe zazwyczaj wysyłamy na palecie i są pakowane po kilka sztuk.

Zanim nastąpi druk kalendarzy, czy otrzymam wydruk próbny?

Po akceptacji kalendarzy wieloplanszowych zazwyczaj kalendarz firmowy przygotowuje się do druku i przekazuje na produkcję. Jeśli klient chce możemy za dodatkową opłatą wykonać wydruk próbny, który będzie imitacja druku kalendarza. Koszt druku próbnego kalendarza zależny jest od jego formatu.

Czy wykonacie dla mnie projekt, a następnie druk kalendarzy trójdzielnych?

Jako producent kalendarzy trójdzielnych i innych zajmujemy się kompleksowo wydaniem, drukiem kalendarza. W pierwszej kolejności nasze studio graficzne zajmie się pracą nad projektem firmowego kalendarza, a następnie taki kalendarz po akceptacji zostanie przekazany do druku.
Czy zaprojektujecie dla mnie kalendarz ze zdjęciem?
Nasze studio projektowe zajmie się pracą kreatywną nad projektem kalendarza. Wykona projekt na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta, jak również możemy wykorzystać zdjęcia z naszego zbioru fotografii lub wykonać indywidualną sesje zdjęciową. Zapewne druk takich kalendarzy będzie efektowny.
Czy produkcja kalendarzy jest w Polsce?
Druk kalendarzy zarówno ściennych i książkowych odbywa się w Polsce. Nasze produkty są drukowane ze sprawdzonych surowców. Zanim zostaną wysłane do klienta przechodzą przez kontrolę jakości, aby wyłapać ewentualne usterki w druku kalendarzy firmowych oraz kontrolę ilości.
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.