Kalendarze książkowe 2019

  • Kalendarz książkowy
  • Kalendarze książkowe
  • Firmowe kalendarze książkowe
  • Kalendarz książkowy
  • Kalendarze książkowe
  • Firmowe kalendarze książkowe
KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2019

Od dawna wiadomo, że kalendarze książkowe z grawerem logo znajdują liczne zastosowania w życiu codziennym firmy.

Takie skórzane terminarze a5 czy a4 z notatnikiem są nie tylko wykorzystywane

w przypadku spotkań, ale też wyjazdów czy ważnych konferencji. Ze względu na podręczne rozmiar kalendarz książkowy z tłoczeniem lub grawerem logo mamy zawsze przy sobie.

Ważną zaletą tego gadżetu reklamowego na rok 2019 są jego duże możliwości personalizacji okładki z skóry. Poza tłoczeniem czy grawerem  logo na okładce, możemy dodać wklejki reklamowe, tasiemkę z nadrukiem firmowym i inne zdobnicze detale upiększające nasz kalendarz a5 tj. zaokrąglone narożniki, specjalny rodzaj papieru i nadruk kalendarium na nim w odpowiednim kolorze. Te zalety powodują, że
warto mieć kalendarze książkowe z notatnikiem 2019
swojej firmy.

Możemy zrealizować kalendarz książkowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarz 2019 książkowy

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe skórzane z notesem występują głównie w formatach: A4, A5, B5, A6
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe z notatnikiem personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, grawer znaku czy logo, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
OZNAKOWANIE REKLAMOWE
Kalendarz książkowy a5, a4 daje spore możliwości dla reklamy firmy. Możemy zlecić tłoczenie logo na okładce, dodać tasiemkę z nadrukiem logo, nadrukować wklejki reklamowe, czy też dodać grawer na okładkę. Istnieje możliwość nadruku firmowego w notatniku i stronach z kalendarium.
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
Jako producent kalendarzy książkowych na rok 2019 zwracamy mocno uwagę na wysoką solidność realizowanych przez nas produktów. Mamy świadomość, że klient ocenia nasz produkt przez pryzmat wyglądu terminarza. Przy produkcji kalendarza kładziemy nacisk na dobór dobrej jakości materiałów.
SKUTECZNA REKLAMA
Kalendarze książkowe zarówno dzienne a5, jak i tygodniowe a4 to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu dla firm. Poprzez przemyślaną personalizacje można w wielu miejscach przemycić reklamowy przekaz. Dla przykładu grawer, tasiemka z nadrukiem logo firmy, wklejki reklamowe do notatnika, tłoczenie czy grawerowanie logo na okładce.
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Firmowy kalendarz książkowy skórzany to wielowymiarowe narzędzie marketingu. Z jednej strony to oczywiście codzienny terminarz, dla innych poręczny notatnik. Nie można zapomnieć, że to praktyczny i funkcjonalny gadżet, który poprzez tłoczenie logo na okładce oraz personalizacje ma duży potencjał reklamowy dla każdej firmy.

PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze książkowe 2019 indywidualne zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem producenta kalendarzy w formacie dziennych a5, tygodniowych a4 z grawerem logo firmy pojawiają się pytania… Poniżej znajdziesz odpowiedź na ważniejsze z nich. Jeśli jednak zabraknie odpowiedniego wyjaśnienia to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt tłoczenia na kalendarzu książkowym?

Standardowo wykonujemy propozycje tłoczeniem logo (grawer) na kalendarzu książkowym 2019. Staramy się przedstawić optymalne i najlepsze projekty na tłoczenie logo i roku na okładce a5 skórzanej kalendarza – przestawiamy kilka propozycji grawerowania. Również klient może nam dostarczyć projekt tłoczenia znaku, który posłuży do personalizacji okładki kalendarza.
Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy dzienny a5 można zindywidualizować pod wieloma względami. Może to być tłoczone lub grawerowane logo, wklejki reklamowe czy wyklejki. Na kalendarzu tygodniowym 2019 można grawerować lub tłoczyć imię i nazwisko. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z nadrukiem czy gumka do zamykania z emblematem, na którym można umieścić logo.

Czy mogę wykorzystać własną matrycę do tłoczenia okładki?

Tłoczenie, grawerowanie okładki kalendarza książkowego 2019 można wykonać na podstawie matrycy przesłanej przez klienta. Potrzebna będzie nam wówczas wielkość logo, które ma zostać tłoczone na okładce skórzanej organizera, tak abyśmy mogli przygotować propozycje na grawer logo lub tłoczenia na okładce kalendarza. W takiej sytuacji klient dostarcza nam matrycę do tłoczenia.

Jaki jest czas realizacji kalendarzy?

Standardowy czas wykonania kalendarza książkowego na rok 2019 to 4-5 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Czas ten jest zmienny i niekiedy może ulec wydłużeniu, wszystko zależy od ilości elementów dodatkowej personalizacji  kalendarza z notatnikiem. W ofercie mamy kalendarze skórzane, których czas realizacji to około 2 tygodnie – jednak nie ma za dużych możliwości ich zindywidualizowania, jedynie grawer znaku, tłoczenie.

Czy jest możliwość wykonania tasiemki z nadrukiem logo?

Istnieje możliwość na zamówienie wykonania tasiemki z nadrukiem firmowym. Może to być tasiemka z nadrukiem logo wykonana techniką sublimacyjną lub może to być tasiemka tkana lub żakardowa. Minimalna ilość tasiemki z nadrukiem to 50 szt. Kalendarz 2019 książkowy notatnik - dla tasiemki tkanej to 500 szt.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie na kalendarze książkowe a5 czy a4?

Reklamowe kalendarze książkowe A5, A4 z notatnikiem  można zamówić składając zamówienie w formie pisemnej bądź za pomocą wiadomości e-mail podając włąsciwe dane produktu. Po sprawdzeniu poprawności zamówienia na kalendarz firmowy wysyłamy potwierdzenie zamówienia oraz określamy termin jego realizacji.

W jaki sposób wysyłacie zamówione kalendarze książkowe tygodniowe?

Kalendarze książkowe tygodniowe a4 czy a5 wysyłamy za pomocą firm kurierskich w odpowiednio zabezpieczonych kartonach. Przy dużej ilości zamawianych kalendarzy z notatnikiem w formacie a4 lub a5, przesyłkę pakujemy na paletę dla bezpieczeństwa oraz na optymalizacje kosztów wysyłki terminarzy.

Od czego uzależniony jest termin realizacji kalendarzy?

Staramy się aby terminy realizacji naszych kalendarzy tygodniowych a4 i dziennych a5 były jak najkrótsze. Jednak wiele czynników ma wpływ na  termin realizacji, przede wszystkim ilość elementów dodatkowych - personalizacja, które chcemy wprowadzić do naszego kalendarza oraz moment w którym składacie zamówienie. Tak więc warto wcześniej zamówić kalendarz na 2019 rok.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Klasyka w naszej ofercie to kalendarz książkowy w skóropodobnej oprawie na rok 2019. Chcesz taki terminarz z tłoczeniem logo firmy podarować swojemu klientowi. Zastanów się nad wyborem układu terminarza – czy ma to być standardowy kalendarz A5 dzienny, a może twój klient potrzebuje innego rozwiązania – jak kalendarz B5 tygodniowy czy A4 tygodniowy z notesem. Szeroka gamą dodatków sprawi, że możesz indywidualnie personalizować kalendarze biznesowe z notatnikiem. Organizer z tłoczeniem logo firmy lub grawerem, do tego w oprawie skórzanej - to idealny gadżet dla kadry wyższego szczebla. Ciekawą propozycją jest kalendarz z notesem, a dla kobiet polecamy kalendarze A6 lub kieszonkowe.

UDOSTĘPNIJ