Kalendarze książkowe 2019

  • Kalendarz książkowy
  • Kalendarze książkowe
  • Firmowe kalendarze książkowe
  • Kalendarz książkowy
  • Kalendarze książkowe
  • Firmowe kalendarze książkowe
<strong>KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE</strong>

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2019

Od dawna wiadomo, że kalendarze książkowe znajdują liczne zastosowania w życiu codziennym firmy.

Takie terminarze są nie tylko wykorzystywane

w przypadku spotkań, ale też wyjazdów czy ważnych konferencji. Ze względu na podręczne rozmiar kalendarz książkowy dzienny a5, tygodniowy a4 mamy zawsze przy sobie.

Ważną zaletą tego gadżetu są jego duże możliwości personalizacji. Poza tłoczeniem logo na okładce, możemy dodać wklejki reklamowe, tasiemkę z nadrukiem firmowym i inne zdobnicze detale upiększające nasz kalendarz tj. zaokrąglone narożniki, specjalny rodzaj papieru i nadruk kalendarium na nim w odpowiednim kolorze. Te zalety powodują, że
warto mieć kalendarze książkowe
swojej firmy.

Możemy zrealizować kalendarz na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarze książkowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach: A6, A5, B5, A4 i innych
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: tłoczenie logo na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
OZNAKOWANIE REKLAMOWE
Kalendarz książkowy daje spore możliwości dla reklamy firmy. Możemy zlecić tłoczenie logo na okładce, dodać tasiemkę z nadrukiem logo, nadrukować wklejki reklamowe. Istnieje możliwość nadruku firmowego w przestrzeni kalendarium.
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
Jako producent kalendarzy zwracamy mocno uwagę na wysoką solidność realizowanych przez nas produktów. Mamy świadomość, że klient ocenia nasz produkt przez pryzmat wyglądu terminarza. Przy produkcji kalendarza kładziemy nacisk na dobór dobrej jakości materiałów.
SKUTECZNA REKLAMA
Kalendarze książkowe zarówno dzienne a5, jak i tygodniowe a4 to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu dla firm. Poprzez przemyślaną personalizacje można w wielu miejscach przemycić reklamowy przekaz. Dla przykładu tasiemka z nadrukiem logo, wklejki reklamowe, wytłoczenie czy wygrawerowanie logo na okładce.
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Firmowy kalendarz książkowy to wielowymiarowe narzędzie marketingu. Z jednej strony to oczywiście codzienny terminarz, dla innych poręczny notes. Nie można zapomnieć, że to praktyczny i funkcjonalny gadżet, który poprzez tłoczenie logo na okładce oraz personalizacje ma duży potencjał reklamowy dla każdej firmy.

PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze książkowe indywidualne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem producenta kalendarzy w formacie a5, a4 z logo firmy pojawiają się pytania… Poniżej znajdziesz odpowiedź na ważniejsze z nich. Jeśli jednak zabraknie odpowiedniego wyjaśnienia to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt tłoczenia na kalendarzu książkowym?

Standardowo wykonujemy propozycje tłoczenia logo na kalendarzu książkowym. Staramy się przedstawić optymalne i najlepsze projekty tłoczenia logo i roku na kalendarzu – przestawiamy kilka propozycji tłoczenia. Również klient może nam dostarczyć projekt tłoczenia logo na kalendarzu i wówczas wykonamy tłoczenie wg przesłanej propozycji.
Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy można zindywidualizować pod wieloma względami. Może to być tłoczone lub grawerowane logo, wklejki reklamowe czy wyklejki reklamowe. Na kalendarzu można wygrawerować lub wytłoczyć imię i nazwisko. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z nadrukiem czy gumka do zamykania z emblematem na którym można umieścić logo.

Czy mogę wykorzystać własną matrycę do tłoczenia?

Tłoczenie, grawerowanie okładki kalendarza książkowego można wykonać na podstawie matrycy przesłanej przez klienta. Potrzebna będzie nam wówczas wielkość logo, które ma zostać wytłoczone na okładce organizera, tak abyśmy mogli przygotować propozycje tłoczenia logo lub grawerowania na okładce kalendarza. W takiej sytuacji klient dostarcza nam matrycę do tłoczenia.

Jaki jest czas realizacji kalendarzy?

Standardowy czas wykonania kalendarzy książkowych to 4-5 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Czas ten jest zmienny, może ulec wydłużeniu, wszystko zależy od ilości elementów dodatkowych wybranych do kalendarza. W ofercie mamy kalendarze, których czas realizacji to około 2 tygodnie – jednak nie ma za dużych możliwości ich zindywidualizowania, jedynie tłoczenie.

Czy jest możliwość wykonania tasiemki z nadrukiem logo?

Istnieje możliwość na zamówienie wykonania tasiemki z nadru kiem firmowym. Może to być tasiemka z nadrukiem logo wykonana techniką sublimacyjną lub może to być tasiemka tkana lub żakardowa. Minimalna ilość tasiemki z nadrukiem to 50 szt. Kalendarzy książkowych, a tasiemki tkanej to 500 szt.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie na kalendarze książkowe a5 czy a4?

Kalendarze książkowe można zamówić składając zamówienie w formie pisemnej bądź za pomocą wiadomości e-mail. Po sprawdzeniu poprawności zamówienia na kalendarz wysyłamy potwierdzenie zamówienia oraz określamy termin jego realizacji.

W jaki sposób wysyłacie zamówione kalendarze książkowe?

Kalendarze książkowe a5, a4 wysyłamy za pomocą firm kurierskich w odpowiednio zabezpieczonych kartonach. Przy dużej ilości zamawianych kalendarzy w formacie a4 lub a5, przesyłkę pakujemy na paletę dla bezpieczeństwa oraz na optymalizacje kosztów wysyłki kalendarzy.

Od czego uzależniony jest termin realizacji kalendarzy?

Staramy się aby terminy realizacji naszych kalendarzy a4 i a5 były jak najkrótsze i optymalne dla klienta. Jednak wiele czynników ma wpływ na końcowy termin realizacji, przede wszystkim ilość elementów dodatkowych, które chcemy wprowadzić do naszego kalendarza oraz moment w którym składacie zamówienie. Tak więc warto wcześniej zamówić kalendarze.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Klasyka w naszej ofercie to kalendarz książkowy w skóropodobnej oprawie. Chcesz taki terminarz z tłoczeniem logo firmy podarować swojemu klientowi. Zastanów się nad wyborem układu terminarza – czy ma to być standardowy kalendarz A5 dzienny, a może twój klient potrzebuje innego rozwiązania – jak kalendarz B5 tygodniowy czy A4 tygodniowy z notesem. Szeroka gamą dodatków sprawi, że możesz indywidualnie spersonalizować kalendarze biznesowe. Organizer z tłoczeniem logo firmy lub grawerem, do tego w oprawie skórzanej - to idealny gadżet dla kadry wyższego szczebla. Ciekawą propozycją jest kalendarz z notesem, a dla kobiet polecamy kalendarze A6 lub kieszonkowe.

UDOSTĘPNIJ