Portfolio - kalendarze książkowe indywidualne

UDOSTĘPNIJ
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza firmowego?

Możemy wykonać projekt ściennego kalendarza trójdzielnego. Posiadamy własne studio projektowe z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Kalendarze trójdzielne zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle innych kalendarzy, są oryginalne i nietuzinkowe. Zobacz portfolio naszych prac.

Czy wykonujecie kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Firmowe kalendarze zazwyczaj klienci zamawiają ze standardowym kalendarium. Jako producent kalendarzy realizujemy produkty z indywidualnym kalendarium dopasowanym do konkretnych potrzeb: nietypowa typografia, inna kompozycja kalendarium, kolorystyka dopasowana do wizerunku firmy. Możemy do tego zaproponować nietypowy kalendarz trójdzielny z zegarem.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu na kalendarze trójdzielne. Taki projekt powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i odpowiedniego szablonu. Zdjęcia do kalendarza muszą być odpowiedniej jakości. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików, pracę przekazujemy dalej na produkcję.

Posiadacie zdjęcia do kalendarza trójdzielnego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z różnej tematyki. Kalendarz trójdzielny z zdjęciem to bardzo często zamawiana forma firmowego kalendarza. Naturalnie możemy wykorzystać zdjęcia otrzymane od klienta lub też wykonać zdjęcia na potrzeby tworzenia projektu.

Jaki jest termin wykonania firmowego kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza trójdzielnego to zazwyczaj ok. 5-10 dni roboczych. Czas uzależniony jest od wielu elementów np. dobór ciekawych zdjęć do zaprezentowania tematu, indywidualne kalendarium, kalendarz z zegarem, itp. Produkcja kalendarza w „szczycie sezonu” na pewno wpłynie na wydłużenie terminu realizacji

Ile projektów kalendarza otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz firmowy, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj w pierwszej kolejności przedstawiamy projekt główki na kalendarz trójdzielny, który zawiera kompozycje z zdjęciem i innymi ustalonymi elementami. Po akceptacji koncepcji wizualnej tworzymy cały produkt.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz firmowy trójdzielny czy inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się przemyślanym, oryginalnym projektem. Przy tworzeniu ściennych kalendarzy wykorzystujemy zdjęcia z naszej bazy fotografii.

Czy można wykonać kalendarz trójdzielny z zegarem?

Kalendarz ścienny może mieć główkę płaską, wypukłą, również może być z zegarem. Produkowany przez nas kalendarz trójdzielny z zegarem wykonywany jest z ze sprawdzonych mechanizmów zegarowych. Projekt na taki terminarz trójdzielny z zegarem musi być specjalnie przygotowany, tak aby inteligentnie wkomponować tarczę zegara a przy tym zachować przekaz reklamowy.