O co zwykle pytają klienci?

Przed realizacją ściennego kalendarza trójdzielnego zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy macie w ofercie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Reklamowe produkty ścienne trójdzielne to zwykle poszukiwane na koniec roku kalendarze reklamowe dla firm. Takie kalendarze trójdzielne z zegarem na wskazówki posiadają specjalny mechanizm zegarowy. Projekt graficzny ściennego terminarza firmowego również musi być odpowiednio przemyślany.

Czy posiadacie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Podstawowy profil naszej działalności to projektowanie graficzne różnych materiałów. Przez  ponad dwadzieścia lat pracy w branży reklamowej zebraliśmy sporo doświadczeń – wiele z powodzeniem zakończonych projektów. Nasze projekty na kalendarze trójdzielne to ciekawe prace.

Ile zwykle projektów kalendarza robicie?

Koncepcje główki na kalendarz zazwyczaj prezentujemy klientowi w 2-3 projektach, które mają zaprezentować pomysł. Ilość jest zależna od szczegółów złożonych w ofercie, do których klient wprowadza uwagi. Jak zostanie wybrany projekt główki, wtedy projektujemy pozostałe elementy produktu.

Jakie są terminy produkcji kalendarza trójdzielnego?

Zazwyczaj czas produkcji, czyli druk kalendarza to 5 do 10 dni roboczych. Terminy są zmienne i to dość mocno, jest to zależne od zestawu elementów. Można wymienić ważniejsze czynniki: dany moment w sezonie, ilości zamówionych kalendarzy, wybór rodzaju uszlachetnień oraz  skomplikowanie projektu.

Czy cena kalendarza zawiera projekt kalendarza trójdzielnego?

Cena za projekt jest zwykle osobną pozycją w ofercie w stosunku do kosztów wydania kalendarza. Jak zbierzemy informacje od klienta, możemy przystępować do prac projektowych. Prace graficzne kosztorysowane są osobno w zależności od stopnia skomplikowania danej realizacji.

Możliwości pakowania kalendarzy ściennych?

Wariantów na zapakowanie kalendarza trójdzielnego jest wiele, zależy to od potrzeb klienta. Takie produkty ścienne bywają pakowane w koperty tekturowe lub folię. Dla zwiększenia indywidualności można też zapakować je w ozdobną kopertę z nadrukiem firmowym lub eleganckie pudełko.

Czy zrealizujecie kalendarz z główką trójwymiarową z zdjęciem?

Możemy zrealizować do kalendarza główkę różnymi technikami. Najczęściej klienci wybierają kalendarze z standardową główka lub wersja wypukła z kaszerowaniem. Interesującym modelem organizera jest trójwymiarowa główka, przy której możemy wydobyć efekt przestrzenny 3D.

Indywidualne kalendarium dla kalendarza, jakie są możliwości?
Modele trójdzielne bywają mocno zindywidualizowane. Grafika indywidualna na główce oraz plecach to norma przy projektowaniu reklamowych kalendarzy. Wyróżnik naszych kalendarzy to przede wszystkim oryginalne, jak również niecodzienne opracowane funkcjonalne kalendarium.

logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.