Porady kalendarze

Mamy kampanię promocyjną produktu, czy jesteście w stanie zrealizować kalendarze reklamowe promujące ten temat?

Nie wolno zapominać, że projekt kalendarza reklamowego to jeszcze nie końcowy produkt. Czasem mnóstwo pracy potrzeba, by z projektu graficznego kalendarza stworzyć gotowy, dobry, pozbawiony błędów produkt reklamowy – profesjonalne kalendarze reklamowe (np. kalendarze trójdzielne, plakatowe). Oczywiście zajmujemy się tym. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania graficznego i przygotowania projektów graficznych do druku, internetu, multimediów. Stale rosnąca ilość naszych klientów, także i nowych rodzajów zleceń jest dowodem naszej fachowości.

Jeśli firma posiada opracowany system identyfikacji wizualnej zrealizujemy projekty spójne z wyznaczoną przez identyfikację linią. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kreowania wizerunku firmy, więc wiemy, jak ważne jest konsekwentne stosowanie się do zasad opracowanych w księdze identyfikacji wizualnej.

Na podstawie istniejącego projektu kalendarza możemy także odświeżyć wizerunek firmy lub zbudować system identyfikacji wizualnej, o ile firma jeszcze go nie posiada. Często zdarza się, że firmy przygotowują odrębną kampanię dla nowej usługi . Wymaga to stworzenia indywidualnej linii graficznej - która musi trzymać się w ramach wizerunku firmy, a jednocześnie wyróżniać się jako pewna nowa jakość.

LinijkaOłówekOłówekWzornikKawaPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikRęka

Skuteczny projekt kalendarza?

Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Sprawdź nas