Kalendarze książkowe indywidualne 2019

  • Kalendarze książkowe indywidualne
  • Druk kalendarzy książkowych indywidualnych
  • Kalendarze książkowe indywidualne - projektowanie
  • Kalendarze książkowe indywidualne
  • Druk kalendarzy książkowych indywidualnych
  • Kalendarze książkowe indywidualne - projektowanie
<strong>KALENDARZE KSIĄŻKOWE</strong>

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2019

Kalendarze książkowe indywidualne to połączenie

standardowego organizera z personalizowanymi rozwiązaniami, przez co są tak unikalnym i pożądanym narzędziem reklamowym.

Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe mają tendencje
do powielania się, natomiast ta forma terminarza jest całkowicie oryginalna i nowoczesna. Indywidualny projekt okładki kalendarza już przy pierwszym wrażeniu wyróżnia się i pozostawia pozytywne wrażenie. Taka forma kalendarza książkowego z indywidualnym projektem okładki czy wklejki reklamowej przyciąga zainteresowanie. Umiejętne personalizowanie kalendarza może podnieść prestiż firmy, a przy tym doskonale pełni funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze książkowe indywidualne 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Okładka kalendarza firmowego z indywidualnym projektem graficznym
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Grafika firmowa zawierająca zdjęcie na okładce kalendarza książkowego to niezłe medium. Na wielu spotkaniach biznesowych widzi się osoby z kalendarzami w ręku. To co zwraca uwagę to wytłoczone czy wygrawerowane logo na okładce. Dobrze przeprowadzona personalizacja kalendarza robi dobre wrażenie.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne to idealne połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem marketingowym. Personalizowana okładka organizera (grafika reklamowa ze zdjęciem) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni okładki oraz innych elementów kalendarza na reklamę.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką reklamą to skuteczne narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.

Kalendarz książkowy spełnia rolę

reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych forma kalendarza pod kątem reklamowo-promocyjnym. Funkcjonalny terminarz z logo firmy pełni kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek. Poza tym kalendarze książkowe z indywidualną grafiką pełnią funkcje typowo reklamowo-marketingowe.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze książkowe indywidualne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem producenta kalendarzy indywidualnie zrealizowanych dla firmy masz wiele pytań… Na kilka podstawowych znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku wyjaśnienia prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza książkowego?

Oczywiście możemy wykonać projekt okładki kalendarza książkowego. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Terminarze książkowe zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są oryginalne i nietuzinkowe. Do okładki kalendarza wykorzystujemy nasze zdjęcia.

Czy mogę dostarczyć swój projekt okładki kalendarza książkowego?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu okładki. Firmowy terminarz książkowy powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i naszego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików projektu okładki, przekazujemy go do produkcji.

Jaki jest termin wykonania kalendarza personalizowanego?

Standardowy termin wykonania kalendarza książkowego indywidualnego to 3-4 tygodnie. Organizery książkowe personalizowane ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

Ile projektów kalendarza książkowego indywidualnego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego indywidualnego, ale możemy się dostosować do potrzeb klienta co do w ilości zaprezentowanych projektów graficznych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pliki okładki do druku.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze książkowe?

Kalendarze książkowe standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu większej ilości terminarzy pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy można personalizować w różnorodny sposób. Poza indywidualną graficznie okładką ze zdjęciem, na zamówienie można dać wklejki czy wyklejki reklamowe. Ponadto można indywidualizować elementy w kalendarium. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z firmowym nadrukiem.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcja kalendarzy zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od projektu do wydruku, aż po dostawę kalendarza książkowego. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje okładkę kalendarza a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Przy projektowaniu wykorzystujemy nietypowe zdjęcia reklamowe. Organizer książkowy wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest przemyślany pod kątem promocyjnym.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Nasza oferta obejmuje nie tylko terminarze ścienne i biurkowe. Proponujemy różnego rodzaju kalendarze książkowe indywidualne z nadrukiem i z logo firmy. Organizer książkowy z indywidualną grafiką wykonywany jest na zamówienie. Może to być planer w formacie A5 lub B5 indywidualnie personalizowany. Dużą popularnością cieszą się terminarze na zamówienie z nadrukiem na okładce, wówczas nasze studio przygotowuje specjalny projekt okładki kalendarza. Grafika reklamowa skoncentrowana na okładce kalendarza podnosi jego walory reklamowe, dzięki czemu staje się terminarzem biznesowo-reklamowym.

UDOSTĘPNIJ