Kalendarze książkowe indywidualne 2019

  • Kalendarze książkowe indywidualne
  • Druk kalendarzy książkowych indywidualnych
  • Kalendarze książkowe indywidualne - projektowanie
  • Kalendarze książkowe indywidualne
  • Druk kalendarzy książkowych indywidualnych
  • Kalendarze książkowe indywidualne - projektowanie
KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2019 ZE ZDJĘCIAMI

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to połączenie

standardowego organizera na zamówienie z personalizowanymi rozwiązaniami, przez co stają się tak unikalnym i pożądanym narzędziem reklamowym.

Kalendarze książkowe z logo firmy mają tendencje
do powielania się, natomiast ta forma terminarza jest całkowicie oryginalna i nowoczesna. Indywidualny projekt kalendarza lub z własną okładką, już przy pierwszym wrażeniu wyróżnia się i pozostawia pozytywne wrażenie. Taka forma kalendarza książkowego na zamówienie z personalizowaną okładką czy z wklejkami reklamowymi przyciąga zainteresowanie. Umiejętne personalizowanie kalendarza z logo firmy mogą podnieść prestiż firmy, a przy tym doskonale pełnią funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować każdy kalendarz książkowy na zamówienie, dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz książkowy ze zdjęciami

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Kalendarz firmowy z indywidualną okładką, niepowtarzalny projekt graficzny
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego na zamówienie
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: indywidualna graficznie okładka, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Grafika firmowa zawierająca zdjęcie na okładce kalendarza książkowego to niezłe medium. Na wielu spotkaniach biznesowych widzi się osoby z kalendarzami w ręku. To co zwraca uwagę to wytłoczone czy wygrawerowane logo firmy na okładce. Dobrze przeprowadzona personalizacja kalendarza robi dobre wrażenie.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne z własną oprawą to idealne połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem marketingowym. Personalizowana okładka organizera (grafika reklamowa ze zdjęciem na okładce) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni okładki kalendarza oraz innych elementów na reklamę.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką reklamą na rok 2019 to sprawdzone narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.

Kalendarz książkowy ze zdjęciami spełnia rolę

reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe na zamówienie dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych forma kalendarza pod kątem reklamowo-promocyjnym. Funkcjonalny terminarz z logo firmy pełni kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek. Poza tym kalendarze książkowe z indywidualną okładką pełnią funkcje typowo reklamowo-marketingowe.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze książkowe indywidualne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem producenta kalendarzy na zamówienie, indywidualnie zrealizowanych dla firmy masz wiele pytań… Na kilka podstawowych znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku wyjaśnienia prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza książkowego na zamówienie?

Oczywiście możemy wykonać projekt okładki kalendarza książkowego na zamówienie. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Terminarze książkowe z indywidualną okładką zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są nietuzinkowe. Do okładki kalendarza z logo wykorzystujemy nasze zdjęcia.

Czy mogę dostarczyć własny projekt okładki kalendarza książkowego?

Klient ma możliwość przekazania własnego projektu okładki. Firmowy terminarz książkowy 2019 na zamówienie powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i przekazanego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików projektu okładki, przekazujemy produkt do produkcji.

Jaki jest termin wykonania kalendarza personalizowanego?

Standardowy termin wykonania kalendarza książkowego indywidualnego to 3-4 tygodnie. Organizery książkowe personalizowane na zamówienie ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studio i produkcji.

Ile projektów kalendarza książkowego z indywidualną okładką otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego indywidualnego na zamówienie, ale możemy się dostosować do potrzeb klienta co do w ilości zaprezentowanych projektów graficznych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pliki okładki do druku.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze książkowe z indywidualną okładką?

Nasze kalendarze książkowe na rok 2019 standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu większej ilości terminarzy reklamowych dla firmy na zamówienie pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów transportu.

Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy z logo firmy 2019  można personalizować w różnorodny sposób. Poza własną  indywidualną graficznie okładką ze zdjęciem, na zamówienie można dać wyklejki reklamowe. Ponadto można personalizować elementy w kalendarium. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z firmowym nadrukiem np. druk logo.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz z logo firmy?

Produkcja kalendarzy z grafiką okładki i logo zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od zamówienia, opracowania projektu do wydruku, aż po dostawę kalendarza książkowego. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje indywidualną graficznie okładkę kalendarza a produkcja zajmie się jego wydrukiem i terminową dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Przy projektowaniu wykorzystujemy nietypowe zdjęcia reklamowe. Organizer książkowy na indywidualne zamówienie wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest przemyślany pod kątem promocyjnym.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Nasza oferta obejmuje nie tylko terminarze ścienne i biurkowe. Proponujemy różnego rodzaju kalendarze książkowe z indywidualną okładką i z logo firmy. Organizer książkowy na zamówienie można ciekawie personalizować. Dużą popularnością cieszą się terminarze na zamówienie a5 i a4 z nadrukiem na okładce logo i zdjęcia. Wówczas nasze studio przygotowuje specjalny projekt okładki kalendarza. Grafika reklamowa skoncentrowana na okładce kalendarza podnosi jego walory reklamowe, dzięki czemu staje się terminarzem biznesowo-reklamowym.

UDOSTĘPNIJ