Kalendarze biurkowe stojące 2019

  • Kalendarze biurkowe stojące
  • Projektowanie kalendarzy biurkowych
  • Kalendarz biurkowy stojący
  • Kalendarze biurkowe stojące
  • Projektowanie kalendarzy biurkowych
  • Kalendarz biurkowy stojący

KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE
NA 2019 TO CAŁOROCZNA REKLAMA NA BIURKUKalendarz biurkowy stojaczek czy potocznie zwany piramidką

to całoroczna wizytówka firmy i jej produktów. Taki kalendarz na spirali z uwagi na swoje nieduże rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Grafika zamieszczona na kalendarzu biurkowym ze zdjęciem będzie reklamą twojej firmy lub produktów przez 365 dni w roku. Tylko od Ciebie zależy w jakim stopniu zagospodarujemy powierzchnie kalendarza biurkowego. Możemy maksymalne wykorzystać powierzchnię kalendarza na promocje oferty firmy, a tym samym zwiększając możliwości zaprojektowania ciekawego firmowego kalendarza z oryginalnym zdjęciem.

Kalendarz biurkowy na spirali może być zbudowany w różnoraki sposób, może posiadać wyrywany jednoplanszowy bloczek z kalendarium lub kalendarium może być nadrukowane bezpośrednio na stojaczku.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Podkład
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 10 x 11 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze biurkowe

WYBRANE CECHY
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Forma i budowa kalendarza biurkowego "stojaczka" daje nam maksymalnie

możliwości na wykorzystanie powierzchni kalendarza na przekaz reklamowy.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Kalendarze biurkowe ze względu na swoje małe gabaryty stanowią doskonały gadżet i upominek dla klienta, tym samym stając się skutecznym narzędziem marketingu.
Taki terminarz biurkowy to również reklama
firmy przez okrągły rok.
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego to nasz priorytet podczas produkcji produktu. Przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe "stojak" wyróżniały się spośród innych produktów.
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Staramy się aby nasze kalendarze wyróżniały się oryginalną grafiką reklamową. Do każdego projektu kalendarza reklamowego podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Chcąc zlecić kalendarz biurkowy stojący zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Czy wykonujecie projekt kalendarza biurkowego?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza biurkowego typu piramidka na spirali. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Popularnie zwane kalendarze stojaczki zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są oryginalne i nietuzinkowe.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Istnieje możliwość przekazania swojego projektu graficznego. Firmowy kalendarz stojaczek powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i określonego szablonu. Zdjęcia do kalendarza powinny być dobrej jakości. Po akceptacji projektu i sprawdzeniu przesłanych plików terminarza biurkowego, przekazujemy go do produkcji.

W jaki sposób dostarczacie kalendarz biurkowy?
Firmowy kalendarz biurkowy standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy stojaczków pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Ile projektów kalendarza biurkowego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz typu stojaczek lub piramidka, ale nie jest to reguła, bowiem jesteśmy elastyczni i możemy się dopasować do klienta w zakresie ilości przedstawionych propozycji projektowych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pracę do druku.

Czy macie zdjęcia do kalendarza biurkowego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy spiralowanych biurkowych.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy biurkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz biurkowy spiralowany wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest oryginalny i przemyślany pod kątem marketingowo-reklamowym.

Jaki jest termin wykonania kalendarza biurkowego na spirali?

Standardowy termin wykonania terminarze biurkowego to 4-6 dni robocze. Firmowe kalendarze biurkowe na spirali, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i na produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy reklamowych zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od profesjonalnego projektu graficznego do wydruku, aż po dostawę kalendarzy biurkowych. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje firmowy kalendarz a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Może warto zastanowić się na kalendarzem biurkowym na spirali, małym i funkcjonalnym terminarzu ze zdjęciem, który znajdzie miejsce nawet na małym biurku. Szeroka oferta kalendarzy na biurko, dzięki czemu każdy znajdzie idealne rozwiązania dla siebie. Planer biurkowy miesięczny czy tygodniowy, spiralowany lub klejony, a może biurkowy kalendarz roczny ze zdjęciem i logo firmy. Warto też rozważyć kalendarze piramidki na biurko z piórnikiem, do tego oryginalny projekt i mamy funkcjonalny gadżet z reklamą przez 365 dni w roku.

UDOSTĘPNIJ