Kalendarze trójdzielne

  • Kalendarze trójdzielne ścienne
  • Kalendarze trójdzielne - producent
  • Kalendarz trójdzielny - druk
  • Kalendarze trójdzielne ścienne
  • Kalendarze trójdzielne - producent
  • Kalendarz trójdzielny - druk

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY O TRADYCYJNYM WYKONANIUKalendarz trójdzielny o klasycznym wykonaniu z trzema oddzielnymi kalendariami: miesiąc poprzedni, aktualny i następny.
Czytelne kalendaria stanowią spójne uzupełnienie projektu kalendarza trójdzielnego. Grafika reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza, pozwala na umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach, elementy graficzne mogą płynnie przechodzić w inne obszary kalendarza.

Kalendarz trójdzielny stanowi najpopularniejszą

formę kalendarza reklamowego - sprawdź nasze dotychczasowe projekty.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

ZAPYTAJ O CENĘ

Chciałbyś poznać cenę swojego kalendarza

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY

FUNKCJONALNE KALENDARZE TRÓJDZIELNE

Funkcjonalne kalendarze trójdzielne - kalendarz trójdzielny spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym kalendarze trójdzielne pełnią funkcje informacyjną i reklamową
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Kalendarze ścienne trójdzielne maksymalnie wykorzystują

powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i produktów
INDYWIDUALNE PROJEKTY
Indywidualne podejście
projektowe do ściennego kalendarza trójdzielnego
, do każdego projektu kalendarza trójdzielnego podchodzimy w indywidualny sposób
PRZEMYŚLANA STRUKTURA
Przemyślana struktura kalendarza trójdzielnego, dzięki czemu poszczególne

elementy kalendarza trójdzielnego doskonale się ze sobą komponują

, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym

TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Połączenie trzech funkcji w jednym kalendarzu trójdzielnym: praktyczny, informacyjny i reklamowa - funkcjonalne kalendarze trójdzielne przede wszystkim
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe trójdzielne zaprojektowane dla naszych klientów

WIĘCEJ PROJEKTÓW TRÓJDZIELNYCH KALENDARZY

Funkcjonalne kalendarze trójdzielne to reklama 365 dni w roku

Dużym walorem ściennego modelu kalendarza trójdzielnego jest fakt, że potrafi on wisieć w miejscu dostępnym dla oka klienta cały okrągły rok, a czasem i dłużej. To od dobrego projektu kalendarza trójdzielnego zależy jego końcowy sukces. Czy „zawiśnie” na ścianie dłużej, czy też po krótkiej chwili zostanie zastąpiony innym kalendarzem firmowym, który reklamuje konkurencyjną firmę. Stąd też warto zastanowić się przed zleceniem realizacji kalendarza konkretnej firmie. Warto przyjrzeć się ich projektom kalendarzy, które do tej pory zrealizowali.

Duże możliwości reklamowe kalendarza trójdzielnego

Wspaniałą możliwością kalendarza trójdzielnego ze zdjęciem jest jego reklamowa wartość jaka płynie dla firmy. Daje on niezwykłe możliwości promocji bezpośredniej, dzięki której wiele osób będzie mogło zapoznać się z ofertą firmy. Takie kalendarze trójdzielne spiralowane ze zdjęciem są również, poza skutecznością w działaniu, stosunkowo tanią formą zaprezentowania możliwości firmy szerszemu gronu odbiorców. Za reklamy w mediach trzeba zapłacić krocie i zwykle trzeba je powtarzać cyklicznie. Nie każdą firmę stać na poniesienie takiej ceny, to jest niemały wydatek. Tanie kalendarze trójdzielne – terminarz w dobrej cenie - można nabyć u producenta kalendarzy za rozsądne pieniądze. Taki produkt zakupić może każda, nawet najmniejsza firma – to tania forma reklamy. Można stwierdzić, że żaden z dostępnych sposób promocji nie daje takich długofalowych skutków, jak wiszący przez rok kalendarz ścienny trójdzielny. Dostępne ceny kalendarzy trójdzielnych z zegarem czy też ze zdjęciem zachęcają do zamawiania tego produktu na kolejny rok. Nie jest on krótkotrwałym produktem, jak inne gadżety reklamowe np. długopis, który po kilku tygodniach wyrzucimy lub po prostu gdzieś nam się zawieruszy. Firmowe kalendarz trójdzielne zaopatrzone w ciekawy projekt graficzny będą wisiały przez cały rok w biurach i zapoznawały z naszą firmą i jej usługami.

Reklamowe tanie kalendarze trójdzielne w dobrej cenie

Zamawiając kalendarze warto pamiętać, że projektowanie kalendarzy reklamowych nie zajmuje się zwykle drukarnia, lecz wyspecjalizowane studio projektowe. To właśnie tam tworzone są projekty najwyższej jakości kalendarzy. Nie są to tanie kalendarze trójdzielne ze zdjęciem, ale zapewne cennik jest elastyczny i każdy klient znajdzie coś dla siebie np. kalendarze spiralowane, kalendarz ze zdjęciem czy z zegarem . Jak to bywa w biznesie, za konkretną jakość należy się „zapłata”. Należy pamiętać, że końcowa cena za kalendarz trójdzielny to składowa wielu elementów. Zarówno projekty wpływają na cenę, ale też wykończenie samego produktu jest istotne. Sprawdź cennik i dostępne opcje kalendarzy firmowych. Dzięki dobraniu detali otrzymujemy końcowo, zarówno estetyczny, jak i bardzo funkcjonalny produkt reklamowy.

Proponujemy tanie kalendarze ze zdjęciem firmowym, które trafnie zaprezentują firmę, wisząc cały rok na ścianie. Również można się pokusić ostatnio popularny i niedrogi kalendarz trójdzielny z zegarem przyczepionym do główki kalendarza. Dzięki temu poza samym kalendarium klient ma jeszcze zegar ścienny, to często zwiększa powodzenie danego modelu kalendarza.

KALENDARZE TRÓJDZIELNE REKLAMOWE to najpopularniejszy kalendarz