Kalendarze trójdzielne 2019

  • Kalendarze trójdzielne ścienne
  • Kalendarze trójdzielne - producent
  • Kalendarz trójdzielny - druk
  • Kalendarze trójdzielne ścienne
  • Kalendarze trójdzielne - producent
  • Kalendarz trójdzielny - druk

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY 2019 O TRADYCYJNYM WYKONANIUKalendarz trójdzielny to klasyka pod każdym względem. Tradycyjny kalendarz z trzema oddzielnymi kalendariami: miesiąc poprzedni, aktualny i następny zawsze przydatny w każdym biurze czy warsztacie.
Czytelne kalendaria doskonale uzupełniają projekt kalendarza trójdzielnego. Grafika reklamowa ze zdjęciem umieszczona górnej części kalendarza. Taka forma pozwala na umieszczanie logo firmy i innych znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach, zdjęcia i elementy graficzne mogą płynnie przechodzić w inne obszary kalendarza. Staramy się aby nasze kalendarze trójdzielne stanowiły spójny obraz z doskonale skomponowanym przekazem reklamowym.

Kalendarz trójdzielny ze zdjęciem stanowi jedną z najpopularniejszych

form ściennego kalendarza reklamowego - sprawdź nasze dotychczasowe projekty.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY

FUNKCJONALNE KALENDARZE TRÓJDZIELNE

Ścienny kalendarz trójdzielny z logo może spełniać kilka funkcji. Może być to przede wszystkim bardzo praktyczny gadżet reklamowy – upominek dla klienta. Ponadto kalendarze trójdzielne ze zdjęciem pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Firmowe kalendarze trójdzielne (zawierające zdjęcie na główce) dzięki swojej budowie

maksymalnie wykorzystują powierzchnię kalendarza na skuteczny przekaz o charakterze reklamowym dla firmy.
INDYWIDUALNE PROJEKTY
Indywidualne podejście
projektowe do kalendarza dla firmy.

Każdy kalendarz trójdzielny ze zdjęciem to dla nas nowe wyzwanie, staramy się aby stworzona szata graficzna był oryginalna, dobieramy nietuzinkowe zdjęcia odpowiednie do prezentowanej tematyki.

PRZEMYŚLANA STRUKTURA KALENDARZA
Tworzymy firmowe kalendarze o przemyślanej zawartości. Staramy się, żeby projekt był spójny z wizerunkiem firmy.

Wszystkie elementy organizera trójdzielnego doskonale się ze sobą komponują,

tworząc ciekawą szatę graficzną, pracującą reklamowo dla firmy.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe trójdzielne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza firmowego?

Możemy wykonać projekt ściennego kalendarza trójdzielnego. Posiadamy własne studio projektowe z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Kalendarze trójdzielne zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle innych kalendarzy, są oryginalne i nietuzinkowe. Zobacz portfolio naszych prac.

Czy wykonujecie kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Firmowe kalendarze zazwyczaj klienci zamawiają ze standardowym kalendarium. Jako producent kalendarzy realizujemy produkty z indywidualnym kalendarium dopasowanym do konkretnych potrzeb: nietypowa typografia, inna kompozycja kalendarium, kolorystyka dopasowana do wizerunku firmy. Możemy do tego zaproponować nietypowy kalendarz trójdzielny z zegarem.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu na kalendarze trójdzielne. Taki projekt powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i odpowiedniego szablonu. Zdjęcia do kalendarza muszą być odpowiedniej jakości. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików, pracę przekazujemy dalej na produkcję.

Posiadacie zdjęcia do kalendarza trójdzielnego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z różnej tematyki. Kalendarz trójdzielny z zdjęciem to bardzo często zamawiana forma firmowego kalendarza. Naturalnie możemy wykorzystać zdjęcia otrzymane od klienta lub też wykonać zdjęcia na potrzeby tworzenia projektu.

Jaki jest termin wykonania firmowego kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza trójdzielnego to zazwyczaj ok. 5-10 dni roboczych. Czas uzależniony jest od wielu elementów np. dobór ciekawych zdjęć do zaprezentowania tematu, indywidualne kalendarium, kalendarz z zegarem, itp. Produkcja kalendarza w „szczycie sezonu” na pewno wpłynie na wydłużenie terminu realizacji

Ile projektów kalendarza otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz firmowy, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj w pierwszej kolejności przedstawiamy projekt główki na kalendarz trójdzielny, który zawiera kompozycje z zdjęciem i innymi ustalonymi elementami. Po akceptacji koncepcji wizualnej tworzymy cały produkt.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz firmowy trójdzielny czy inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się przemyślanym, oryginalnym projektem. Przy tworzeniu ściennych kalendarzy wykorzystujemy zdjęcia z naszej bazy fotografii.

Czy można wykonać kalendarz trójdzielny z zegarem?

Kalendarz ścienny może mieć główkę płaską, wypukłą, również może być z zegarem. Produkowany przez nas kalendarz trójdzielny z zegarem wykonywany jest z ze sprawdzonych mechanizmów zegarowych. Projekt na taki terminarz trójdzielny z zegarem musi być specjalnie przygotowany, tak aby inteligentnie wkomponować tarczę zegara a przy tym zachować przekaz reklamowy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Poszukujesz oryginalnego rozwiązania na terminarz trójdzielny, a może znudziły ci się tanie i standardowe rozwiązania. Doskonale trafiłeś, od lata staramy się wprowadzać nowinki do naszej oferty. Staramy się, aby nasze ścienne czasomierze z logo firmy wyróżniały się nie tylko indywidualnym i oryginalnym projektem. Jako producent kalendarzy trójdzielnych, stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania w dobrej cenie. U nas znajdziesz kalendarze trójdzielne z zegarem czy z trójwymiarową grafiką, ze zdjęciem na główce. Twój kalendarz firmowy teraz może mieć ciekawy kształt, może być spiralowany lub wykonany z ciekawym zdjęciem.

UDOSTĘPNIJ