Kalendarze jednodzielne 2018

  • Kalendarze jednodzielne dla firm
  • Kalendarze jednodzielne - druk
  • Kalendarze jednodzielne - zestaw
  • Kalendarze jednodzielne dla firm
  • Kalendarze jednodzielne - druk
  • Kalendarze jednodzielne - zestaw

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2018 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny lub dwudzielny z jednoczęściowym

eleganckim i czytelnym kalendarium, na którym możemy zamieścić tylko jeden miesiąc, jak również m-c poprzedni i następny. Jednodzielne kalendarium doskonale wpasowuje się z indywidualną szatą graficzną kalendarza firmowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania formy kalendarza jednodzielnego zyskujemy sporą cześć na powierzchnię reklamową. To znacznie zwiększa nam możliwości projektowe, ciekawe zakomponowanie zdjęcia, a tym samym szerszą perspektywę działania w zakresie tworzenia kalendarza.

Grafika kalendarza reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza (główka) zajmuje znaczną powierzchnię kalendarza – dobre miejsce na zdjęcie, natomiast logo, dane o firmie znajdują się w dolnej części podkładu kalendarza (stopka).

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2018 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze jednodzielne 2018

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI
Budowa kalendarza jednodzielnego pozwala na maksymalnie wykorzystanie powierzchni terminarza na ciekawe zaprezentowanie zdjęcia, przemyślaną reklamę oferty firmy.

FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Ścienny kalendarz jednodzielny to z pewnością jedna z nowocześniejszych form terminarza ściennego. Spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym skutecznie pełni funkcje informacyjno-promocyjną.
WYSOKI STANDARD WYKONANIA
Estetyka i solidność wykonania
Estetyka i solidność wykonania kalendarza jednodzielnego czy dwudzielnego.

Przy produkcji naszych kalendarzy kładziemy nacisk na jakość i staranność wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze jednodzielne zapewniały wysoki standard.

TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU
Połączenie trzech funkcji

w jednym kalendarzu dwudzielnym czy jednodzielnym:

praktyczny gadżet, informacyjny i reklamowy - funkcjonalne kalendarze ścienne dla firm przede wszystkim.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe jednodzielne zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed realizacją ściennego kalendarza jednodzielnego, dwudzielnego zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza jednodzielnego?

Możemy wykonać projekt kalendarza jednodzielnego. Posiadamy własne studio projektowe z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Firmowe kalendarze jednodzielne zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle innych kalendarzy, są oryginalne i nietuzinkowe. Do projektu dobieramy ciekawe zdjęcia z naszego banku fotografii.

Czy macie zdjęcia do kalendarza jednodzielnego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy jednodzielnych. Również możemy wykorzystać zdjęcia klienta.

Jaki jest termin wykonania kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza jednodzielnego to 5-10 dni roboczych. Terminarze jednodzielne, dwudzielne które są wykonywane w szczycie sezonu - na pewno ich termin realizacji będzie znacznie dłuższy. Terminy wykonania na kalendarze ścienne jednodzielne zazwyczaj ustalane są indywidualnie.

Ile projektów kalendarza jednodzielnego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz jednodzielny, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj w pierwszej kolejności przedstawiamy projekt główki na ścienny kalendarz jednodzielny, a po akceptacji zabieramy się za pozostałe elementy.

Czy wykonujecie kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Kalendarz ścienny ze zdjęciem zazwyczaj klienci zamawiają ze standardowym kalendarium. Istnieje możliwość wykonania terminarzy jednodzielnych czy dwudzielnych z indywidualnym kalendarium dopasowanym do typograficznie i kolorystycznie do grafiki całego projektu kalendarza.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy jednodzielnych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz ścienny dwudzielny, jednodzielny czy inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się pomysłowością o oryginalnym, przemyślanym marketingowo projekcie.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu na kalendarze jednodzielne. Firmowy kalendarz jednodzielny powinien być przygotowany wg naszych wytycznych, określonego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików firmowego kalendarza jednodzielnego przekazujemy go do produkcji.

Czy można wykonać kalendarz jednodzielny z główką trójwymiarową?

Firmowy kalendarz jednodzielny może być wykonany różnymi technikami. Może mieć główkę płaską, wypukłą, tzw. kaszerowaną. Nasze produkty mogą mieć również główkę trójwymiarową z różnymi efektami. Kalendarz dwudzielny, jednodzielny z taką główką wymaga specjalnego przygotowania zdjęć i projektu pod odpowiednią technikę druku.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2018?

Poszukujesz indywidualnych i ciekawych kalendarzy ściennych, może jednodzielne czy duże czterodzielne. Proponujemy oryginalne i nietuzinkowe kalendarze dwudzielne inaczej zwane jednodzielne. Nasza oferta na terminarze dzielone ze zdjęciem jest bardzo atrakcyjna cenowo – zobacz nasz cennik. A może poszukujesz kalendarza czterodzielnego, aby móc zaplanować swoje zadania z dużym wyprzedzeniem. Zamów u nas ścienny terminarz czterodzielny ze zdjęciem lub ciekawym i przemyślanym projektem graficznym. Zapraszamy do składania zapytań o cenę kalendarzy ściennych przez formularz.