Producent kalendarzy

Potrafimy słuchać i doradzać, dlatego produkujemy niepowtarzalne kalendarze firmowe SZYTE NA MIARĘ…

Od niespełna 20 lat tworzymy projekty, doradzxamy, drukujemy i finalnie produkujemy profesjonalne kalendarze reklamowe z indywidualną grafiką firmową. Stawiamy na ciągły rozwój, poszukujemy inspiracji wokoło, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Z każdej nowej pracy, nowego projektu kalendarza reklamowego wynosimy cenne doświadczenie na przyszłość.

Aldo to sprawdzony producent kalendarzy reklamowych, który tworzy zespół wyspecjalizowanych ludzi. To oni gwarantują swoim dużym zaangażowaniem najwyższy poziom obsługi wydawanych kalendarzy.

Zespół Aldo specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych koncepcji, projektujemy, drukujemy i końcowo produkujemy oryginalne projekty kalendarzy dla firm. Realizujemy szeroką ofertę z zakresu kalendarzy reklamowych – kalendarze trójdzielne, plakatowe, biurkowe, książkowe. Produkowane przez nas kalendarze firmowe to nie tylko przyjemnie wyglądające gadżety reklamowe, to w dużej mierze produkty, które budują wizerunek firmy, wzmacniają jej pozycje na rynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby finalny druk firmowych kalendarzy wyróżniał je nowoczesną szatą graficzną...

 

Podczas procesu produkcji kalendarzy staramy się dopilnować składowych elementów druku materiału, budujących finalną jakość kalendarza.

Nie powielamy projektów w druku, każdy produkowany przez nas kalendarz  jest niepowtarzalny i oryginalny. Nasze prace powstają w oparciu o oczekiwania klienta, analizę rynku i nasze twórcze podejście.

 

profesjonalne-kalendarze.jpg

SKUTECZNA PRODUKCJA KALENDARZY...

Jako solidny producent kalendarzy, możesz liczyć na kompleksową produkcje kalendarzy reklamowych, na którą składa się doradztwo, projektowanie graficzne, druk kalendarza oraz dostarczenie gotowego produktu. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy tworzeniu i produkcji kalendarzy reklamowych dla firm.

Image is not available
Wzornik kolorów
Linijka
Filiżanka kawy
Zielony ołówek
Pomarańczowy ołówek
Kalendarze - ręka
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Profesjonalny projekt kalendarza?
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do produkcji, druku, wydania kalendarzy trójdzielnych pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Jaki jest czas produkcji kalendarza trójdzielnego z grafiką?

Czas realizacji kalendarza standardowo to 5-10 dni roboczych. W „wysokim” sezonie i momentach dużego obciążenia – produkcja kalendarzy firmowych może ulec wydłużeniu. Jako producent kalendarzy staramy się te optymalizować terminy i skracać terminy.

Czy możecie wyprodukować kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Produkcja kalendarzy trójdzielnych z indywidualnym kalendarium to nasza specjalność. Zaprojektujemy główkę i plecy kalendarzy, a następnie spójnie wizerunkowo kalendarium, które będzie idealnie współgrało z resztą. Druk kalendarzy reklamowych tego typu jest troszkę dłuższy niż standardowych.

Ile trwa druk i projekt kalendarzy trójdzielnych?

Druk kalendarzy standardowo trwa 8-10 dni roboczych, jednak w trakcie sezonu ten termin może ulec wydłużeniu. Natomiast na projekt kalendarza nasze studio graficzne potrzebuje około 2-5 dni roboczych, aby przygotować oryginalną i ciekawą koncepcje na kalendarz.

Jakie materiały są potrzebne do wykonania kalendarza trójdzielnego?

Wszystko zależy od tego jaki projekt na kalendarzu trójdzielnym ma się znaleźć. Na pewno będziemy potrzebować logo i zdjęcia produktu. Jeśli ma to być kalendarz z widoczkiem to druk kalendarzy trójdzielnych odbywa się w oparciu o nasze zdjęcia reklamowe.

Czy realizujecie kompleksowo kalendarz książkowy?

Zajmujemy się drukowaniem kalendarz prawie 20 lat. Projekty graficzne tworzone są przez nasze studio projektowe. Nasi projektanci zaprojektują oryginalny i nietuzinkowy projekt kalendarza, który następnie zostanie wydrukowany i zrealizowany na produkcji.

Jakie macie doświadczenie w produkcji kalendarzy trójdzielnych?

Jako producent kalendarzy trójdzielnych z wieloletnim doświadczeniem w branży, staramy się na być blisko klienta i  reagować na uwagi płynące z rynku. Nasze studio projektowe wspomaga nas w kwestii graficznej, nasze projekty graficzne są drukowane z dużą starannością.

Produkujecie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Nasza produkcja kalendarzy dla firm to realizacja nietypowych zamówień. Chcemy, aby drukowane przez nas kalendarze wyróżniały się na tle konkurencji. Wykonujemy kalendarze z zegarem oraz proponujemy druk kalendarzy z główką trójwymiarową.

Czy możecie wyprodukować kalendarz o indywidualnym kształcie?

Producent kalendarzy Aldo stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Nie jest problemem dla nas produkcja kalendarzy reklamowych o nietypowym kształcie. Jeśli taki terminarz ma mieć oryginalny i niepowtarzalny kształt to my zajmiemy się jego produkcją.

UDOSTĘPNIJ

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.