Umiemy słuchać i potrafimy doradzać, dlatego tworzymy niepowtarzalne kalendarze SZYTE NA MIARĘ…

Od niespełna 20 lat tworzymy profesjonalne materiały reklamowe. Stawiamy na ciągły rozwój, poszukujemy inspiracji wokoło, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Z każdej nowej pracy, nowego projektu wynosimy cenne doświadczenie na przyszłość.

Aldo stanowi zespół wyspecjalizowanych ludzi, którzy gwarantują swoim zaangażowaniem najwyższy poziom obsługi. Zespół Aldo specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych koncepcji, projektujemy niebanalne, oryginalne projekty kalendarzy dla firm. Realizujemy szeroką ofertę z zakresu kalendarzy reklamowych – kalendarze trójdzielne, plakatowe, biurkowe, książkowe. Nasze kalendarze to nie tylko przyjemnie wyglądające gadżety reklamowe, to w dużej mierze produkty, które budują wizerunek firmy, wzmacniają jej pozycje na rynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty wyróżniały się indywidualną i nowoczesną szatą graficzną.

Nie powielamy projektów, każdy realizowany przez nas kalendarz jest niepowtarzalny i oryginalny. Nasze prace powstają w oparciu o oczekiwania klienta, analizę rynku i nasze twórcze podejście.

ZOBACZ JAK SKUTECZNIE DZIAŁAMY

Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składa się doradztwo, projektowanie, opracowanie graficzne, wydanie oraz dostarczenie gotowego kalendarza. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy realizacji kalendarzy.