Kalendarze planszowe 2019

  • Kalendarze planszowe
  • Kalendarze wieloplanszowe
  • Tanie kalendarze planszowe
  • Kalendarze planszowe
  • Kalendarze wieloplanszowe
  • Tanie kalendarze planszowe

KALENDARZ WIELOPLANSZOWY
ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2019 ŚCIENNY PLANSZOWYDuże kalendarze planszowe b1 lub b2 to dobry przykład na maksymalne wykorzystanie powierzchni plansz kalendarza z przeznaczeniem na reklamę firmy.

Kalendarze planszowe w jednym miejscu doskonałe

łączą funkcję praktyczną, informacyjną i reklamową. Jak wiemy terminarz reklamowy jest skutecznym narzędziem marketingu, stąd też kalendarze wieloplanszowe to doskonała wizytówka firmy i służy utrwaleniu wizerunku w świadomości klientów.

Czytelne kalendarium kalendarza wieloplanszowego b2 stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu graficznego. Staramy się aby nasze kalendarze wieloplanszowe były oryginalne i nietuzinkowe. Projekt graficzny, format kalendarza b1 i b2, jak i ilość plansz kalendarza każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów
(np. 4-planszowy kalendarz, 6-cio planszowy, 12-sto planszowy).

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze planszowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4, 6 lub 12 plansz, plansze kalendarza łączone spiralą

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
CZYTELNE KALENDARIUM
Kalendarium kalendarza wieloplanszowego musi współgrać z pozostałymi elementami kalendarza. Odpowiednio zaprojektowane, czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego rozwiązania projektowego ściennego terminarza.
SKUTECZNA REKLAMA
Ścienne kalendarze reklamowe ze zdjęciem to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu i ciekawy gadżet dla klienta. Taki firmowy terminarz to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku.
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Kalendarz planszowy b1 i b2 spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym takie terminarze ścienne pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Oryginalny i nietuzinkowy
projekt kalendarzy wieloplanszowych.
Do każdego projektu kalendarza reklamowego – bez względu na format b1 czy b2 - podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe planszowe 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed realizacją ściennego kalendarza wieloplanszowego zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza planszowego b1 lub b2?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza planszowego oraz wieloplanszowego. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Firmowe kalendarze zaprojektowane przez naszych grafików/projektantów zwracają uwagę na tle konkurencji – ciekawie dobrane zdjęcia, nietuzinkowa oprawa graficzna.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Oczywiście klient ma możliwość przekazania swojego projektu. Firmowy kalendarz planszowy b2 lub b1 powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i naszego szablonu. Zdjęcia powinny być w dużej jakości, dedykowanej do druku. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików terminarza planszowego, przekazujemy go do produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od projektu, poprzez wydruk i końcowo dostawę kalendarzy ściennych. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje kalendarz a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Czy macie zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?

Dysponujemy bogatym archiwum zdjęć reklamowych, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy ściennych. Przy tworzeniu kalendarza możemy wykorzystać również zdjęcia dostarczone przez klienta.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze planszowe?

Firmowe kalendarze b1 i b2 standardowo pakujemy w rulony lub na płasko, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy planszowych czy wieloplanszowych pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Ile projektów kalendarza planszowego otrzymam?

Zwykle realizujemy 2-3 projekty na kalendarz planszowy, ale nie jest to reguła, bowiem jesteśmy elastyczni i możemy się dopasować do klienta w zakresie ilości przedstawionych propozycji projektowych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy do druku.

Jaki jest termin wykonania kalendarza b2?

Standardowy termin wykonania kalendarza planszowego to 4-6 dni robocze. Terminarze planszowe , które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy planszowych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz ścienny wieloplanszowy wykonany przez naszych projektantów charakteryzuje się profesjonalnym projektem, ciekawie zakomponowanymi zdjęciami i oczywiście przemyślanym przekazem reklamowym.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Chcesz się wyróżnić spośród konkurencji. Podaruj swoim klientom duży ścienny kalendarz planszowy z indywidualną grafiką reklamową lub ze zdjęciem. Jako producent kalendarzy oferujemy atrakcyjnie cenowo kalendarze ścienne wieloplanszowe – 7 lub 13 planszowe w różnych formatach b1, b2. Naszą domeną jest produkcja i projektowanie kalendarzy, oryginalne projekty i tanie wydanie wysokiej jakości kalendarza. Dla wymagających klientów proponujemy ścienne kalendarze wykrawane w oryginalnym kształcie z użyciem różnego rodzaju uszlachetnień. Zapytaj o cenę i zamów produkt wieloplanszowy, który będzie reklamą twojej firmy przez cały rok.

UDOSTĘPNIJ