Kalendarze plakatowe 2019

  • Kalendarze plakatowe
  • Kalendarze plakatowe - producent
  • Kalendarze plakatowe firmowe
  • Kalendarze plakatowe
  • Kalendarze plakatowe - producent
  • Kalendarze plakatowe firmowe

KALENDARZ PLANSZOWY ŚCIENNY
NA ROK 2019 W FORMIE PLAKATU Z CAŁOROCZNYM KALENDARIUMKalendarz ścienny w formie plakatu z całorocznym kalendarium. Ten typ kalendarza ściennego daje możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza na reklamę firmy. Dzięki sporej powierzchni projektowej kalendarza - format b1 lub b2 - zyskujemy możliwość szerszej kreacji, bardziej rozbudowanej atrakcyjnej formy promocji, usługi firmy lub produktu. Kalendarz plakatowy w formacie b1, b2 ze względu na swoje rozmiary szczególnie polecany do przestronnych wnętrz oraz warsztatów.

Kalendarz plakatowy zawiera czytelne

indywidualnie dopasowane kalendarium, co stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu grafiki na firmowym gadżecie reklamowym.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze plakatowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 200g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk

Kalendarze plakatowe

WYBRANE CECHY
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Firmowe

kalendarze plakatowe b2 to skuteczne

narzędzie marketingu, duża przestrzeń na reklamę firmy lub produktu przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej.
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Niepowtarzalność i oryginalność to cecha naszych projektów reklamowych. Do każdego projektu kalendarza plakatowego podchodzimy indywidualnie, stawiamy na oryginalność i pomysłowość, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.

FUNKCJONALNE KALENDARZE PLAKATOWE

Nasze

kalendarze planszowe w formacie b1, b2 to bardzo praktyczny upominek.

Kalendarz plakatowy spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to produkt przydatny każdemu, poza tym kalendarze plakatowe pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

FUNKCJONALNE KALENDARZE

Połączenie trzech funkcji
w jednym kalendarzu plakatowym:
praktyczny, informacyjny i reklamowy – gadżet niezbędny w codziennej organizacji czasu.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe plakatowe 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem wykonawcy do realizacji ściennego kalendarza plakatowego dla swojej firmy pojawiają się pytania… Zapewne na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie niżej. Może zdarzyć się tak, że zabraknie odpowiedzi, wówczas prosimy o kontakt z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza plakatowego b1?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza planszowego. Posiadamy własne zaplecze graficzne z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Ścienne kalendarze plakatowe b1 zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są oryginalne. Ciekawie dobrane zdjęcia podnoszą walory projektu graficznego.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu. Firmowy kalendarz plakatowy w formacie b1 czy b2 powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i przekazanego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików kalendarza plakatowego przekazujemy go do produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcja kalendarzy zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od projektu, wydruku i dostawy kalendarzy plakatowych. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje kalendarz firmowy z odpowiednio dobranym zdjęciem a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Czy macie zdjęcia do kalendarza ściennego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy ściennych w formacie b2. Przy projektowaniu kalendarzy wykorzystujemy również zdjęcia dostarczone przez klienta.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze plakatowe?

Kalendarz plakatowy b1, b2 standardowo pakujemy w rulony lub na płasko, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy plakatowych pakujemy je na paletę, w celu zwiększenie bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Ile projektów kalendarza plakatowego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz plakatowy, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj po tym etapie następuje akceptacja projektu kalendarza plakatowego i po dopracowaniu graficznym następuje przekazanie pliku do druku.

Jaki jest termin wykonania kalendarza firmowego?

Standardowy termin wykonania kalendarza plakatowego to 4-6 dni robocze. Terminarze plakatowe ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy plakatowych b2 i b1?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz ścienny plakatowy czy wieloplanszowy oraz inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się pomysłowością, są oryginalne i przemyślane pod kątem marketingowo-reklamowym.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

A może potrzebujesz eleganckiej formy kalendarza ściennego, gdzie na dużym formacie możesz przedstawić swoją reklamę i ofertę. Proponujemy tanie kalendarze plakatowe w różnych formatach – B1 lub B2 ze zdjęciem. Reklamowe kalendarze plakatowe zawsze mają swoich zwolenników. Obszerna przestrzeń na grafikę reklamową oraz czytelne kalendarium kalendarza firmowego b1 powoduje, iż ten rodzaj terminarza jest często wybierany przez klientów. Dodatkowo cena wydania ściennego plakatu jest dość atrakcyjna, więc nie zwlekaj i zamów tanie kalendarze plakatowe.

UDOSTĘPNIJ