Kalendarze biurkowe leżące 2019

  • Kalendarze biurkowe leżące
  • Projektowanie kalendarzy biurkowych
  • Firmowe kalendarze biurkowe leżące
  • Kalendarze biurkowe leżące
  • Projektowanie kalendarzy biurkowych
  • Firmowe kalendarze biurkowe leżące

KALENDARZE BIURKOWE LEŻĄCE
NA 2019 TO DOSKONAŁY ORGANIZERKalendarze biurkowe leżące typu planet popularnie zwane biuwarami to doskonała forma na promocję firmy, a przy tym świetnie sprawdzają się jako ogranizer w firmie.

Kalendarz biurkowy leżący łączący

praktyczność z funkcjonalnością i estetyką. Może stać się idealną pomocą przy pracy w biurze, a przy tym doskonałym wsparciem dla działań marketingowych w firmie. Duża powierzchnia kalendarza pozwala na indywidualny projekt grafiki reklamowej z miejscem wydzielonym na notatki oraz kalendarium rocznym dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Firmowy kalendarz biurkowy składa się
z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Objętość: 40 lub 52 karty

Kalendarze biurkowe

WYBRANE CECHY
PRZEMYŚLANA STRUKTURA
Staramy się przemyśleć zawartość kalendarza biurkowego leżącego, dzięki czemu poszczególne elementy planera doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym.
FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarz biurkowy spełnia wiele funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek i gadżet reklamowy. Doskonale spełnia funkcje informacyjne i marketingowe, to świetny sposób na reklamę firmy.
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Przy produkcji organizera biurkowego leżącego kładziemy nacisk na staranność i jakość wykonania. Dobieramy odpowiednie detale wykończeniowe, tak aby nasze kalendarze biurkowe zapewniały wysoki standard i wyróżniały się na tle innych produktów.
WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

Firmowy kalendarz biurkowy typu biuwar to niezwykle praktyczna i funkcjonalna forma reklamy. Oprócz strony użytkowej to przede wszystkim doskonała reklama firmy, która skutecznie może służyć przez cały okrągły rok.

PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze biurkowe leżące 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przystępując do realizacji biurkowego leżącego kalendarza zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. W przypadku braku odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Czy wykonujecie projekt kalendarza biurkowego typu planer?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza biurkowego leżącego typu planer. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Biuwary leżące zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle projektów konkurencji, są oryginalne i nietuzinkowe.

Jaki jest termin wykonania kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza planszowego to 4-6 dni robocze. Terminarze biurkowe ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

W jaki sposób dostarczacie kalendarz biurkowy leżący?

Kalendarz biurkowy leżący standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy biuwarów pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Czy macie zdjęcia do kalendarza biurkowego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii do kalendarza, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy biurkowych typu planer czy biuwar. Przy projektowaniu kalendarzy wykorzystujemy również zdjęcia dostarczone przez klienta.

Ile projektów kalendarza biurkowego otrzymam?
Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz typu biuwar, ale nie jest to reguła, bowiem jesteśmy elastyczni i możemy się dopasować do klienta w zakresie ilości przedstawionych propozycji projektowych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy do druku
Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Istnieje możliwość przekazania swojego projektu terminarza. Firmowy planer leżący powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i naszego szablonu. Zdjęcia do kalendarza muszą być właściwej jakości. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików terminarza biurkowego, przekazujemy go do produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo, zaczynając od przemyślanego projektu graficznego, następnie wydruk i dostawa gotowego kalendarza typu biuwar. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje kalendarz a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy biurkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z niespełna 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów promocyjno-reklamowych. Kalendarz planer leżący wykonany przez naszych grafików to w pomysłowy, wyróżniający się projekt graficzny. Przy realizacji projektów wykorzystujemy nasze zdjęcia reklamowe.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Chcesz podarować klientowi funkcjonalny gadżet z reklamą swojej firmy. Praktyczny planer biurkowy idealnie nadaje się jako funkcjonalny notes-terminarz na biurko. Obszerna przestrzeń na grafikę reklamową czy zdjęcie, kalendarium roczne a do tego miejsce na notatki. Właśnie takiego leżącego terminarza biurkowego potrzebuje twój klient. Szeroki wybór formatów kalendarzy typu biuwar – A1, A2 czy nawet A3, dzięki czemu może znaleźć miejsce nawet na najmniejsze biurko. Ten kalendarz ze zdjęciami idealnie sprawdza się jako funkcjonalny planer i może służyć jako miejsce na notatki przez wiele lat.

UDOSTĘPNIJ