Autorskie projekty, niekonwencjonalne pomysły, profesjonalna obsługa i kreatywne podejście do tworzenia kalendarzy - to cechy naszej pracy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb.
Image

NASZE ATUTY

AUTORSKIE PROJEKTY

AUTORSKIE PROJEKTY

Nie powielamy projektów, każdy z kolejnych wykonywanych przez na kalendarzy,  jest niepowtarzalny i oryginalny. Nasze prace powstają w oparciu o oczekiwania klienta, analizę rynku i nasze twórcze podejście. Dokładamy wszelkich starań aby projekty wyróżniały się indywidualną i nowoczesną szatą graficzną.
WSPARCIE SPECJALISTÓW

WSPARCIE SPECJALISTÓW

Umiemy słuchać, wyciągamy wnioski i potrafimy doradzić. Ważnym celem naszych działań jest dostarczenie klientowi skutecznych narzędzi wspierających działalność marketingową jego firmy. Nasi specjaliści podpowiedzą na co należy zwrócić uwagę tworząc kalendarz.
WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

Od niespełna 20 lat tworzymy profesjonalne materiały reklamowe. Nasze realizacje są potwierdzeniem drogi jaką przeszliśmy. Stawiamy na ciągły rozwój, szukamy inspiracji, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, z każdej realizacji wynosimy nowe doświadczenia.
KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Świadczymy kompleksowy pakiet usług w zakresie tworzenia kalendarzy reklamowych. Klient nie musi się o nic martwić, projekt, opracowanie, druk i dostawa kalendarza leży po naszej stronie. Nasze kalendarze to produkty, które skutecznie wspierają działania promocyjno-reklamowe w firmie.
BOGATE ARCHIWUM ZDJĘĆ

BOGATE ARCHIWUM ZDJĘĆ

Dysponujemy fotografiami z zakresu wielu tematów do Twojego kalendarza. Przez lata pracy zgromadziliśmy tysiące zdjęć dotyczących przeróżnych zagadnień, ilustrujących różne dziedziny życia. Posiadamy zarówno fotografie studyjne, jak i zdjęcia typu pejzaż.
GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zaufało nam wiele firm, zarówno małych, jak i dużych. Budujemy trwałe relacje z klientami, współpracując przez wiele lat proponujemy wciąż nowe pomysły. Dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Za cel stawiamy sobie satysfakcję klienta, dlatego ciągle podnosimy jakość oferowanych przez nas usług i własne kwalifikacje.

Chcemy zdobywać kolejne doświadczenia. Każdy kolejny projekt kalendarza jest dla nas wejściem w nową „przygodę” graficzną.

ZOBACZ JAK SKUTECZNIE DZIAŁAMY

Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składa się doradztwo, projektowanie, opracowanie graficzne, wydanie oraz dostarczenie gotowego kalendarza. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy realizacji kalendarzy.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.