Autorskie projekty, niekonwencjonalne pomysły, profesjonalna obsługa i kreatywne podejście do tworzenia kalendarzy - to cechy naszej pracy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb.
Image

NASZE ATUTY

AUTORSKIE PROJEKTY

AUTORSKIE PROJEKTY

Nie powielamy projektów, każdy z kolejnych wykonywanych przez na kalendarzy,  jest niepowtarzalny i oryginalny. Nasze prace powstają w oparciu o oczekiwania klienta, analizę rynku i nasze twórcze podejście. Dokładamy wszelkich starań aby projekty wyróżniały się indywidualną i nowoczesną szatą graficzną.
WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

Od ponad 25 lat tworzymy profesjonalne materiały reklamowe. Nasze realizacje są potwierdzeniem drogi jaką przeszliśmy. Stawiamy na ciągły rozwój, szukamy inspiracji, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, z każdej realizacji wynosimy nowe doświadczenia.
BOGATE ARCHIWUM ZDJĘĆ

BOGATE ARCHIWUM ZDJĘĆ

Dysponujemy fotografiami z zakresu wielu tematów do Twojego kalendarza. Przez lata pracy zgromadziliśmy tysiące zdjęć dotyczących przeróżnych zagadnień, ilustrujących różne dziedziny życia. Posiadamy zarówno fotografie studyjne, jak i zdjęcia typu pejzaż.
WSPARCIE SPECJALISTÓW

WSPARCIE SPECJALISTÓW

Umiemy słuchać, wyciągamy wnioski i potrafimy doradzić. Ważnym celem naszych działań jest dostarczenie klientowi skutecznych narzędzi wspierających działalność marketingową jego firmy. Nasi specjaliści podpowiedzą na co należy zwrócić uwagę tworząc kalendarz.
KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Świadczymy kompleksowy pakiet usług w zakresie tworzenia kalendarzy reklamowych. Klient nie musi się o nic martwić, projekt, opracowanie, druk i dostawa kalendarza leży po naszej stronie. Nasze kalendarze to produkty, które skutecznie wspierają działania promocyjno-reklamowe w firmie.
GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zaufało nam wiele firm, zarówno małych, jak i dużych. Budujemy trwałe relacje z klientami, współpracując przez wiele lat proponujemy wciąż nowe pomysły. Dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.