Kalendarz książkowy dzienny A5

KALENDARZ KSIĄŻKOWY 2025

KALENDARZ KSIĄŻKOWY 2025

STANDARDOWY KALENDARZ A5 DZIENNY


Kalendarz dzienny A5 na rok 2025 – niezbędny produkt dla wszystkich tych, którzy potrzebują organizacji w dzisiejszym zabieganym świecie. Użyteczność tego gadżetu pozwala w bardzo dokładny sposób zaplanować każdy dzień. Dodatkowo co czyni go jeszcze bardziej korzystnym w użytkowaniu, to szczegółowość w formie możliwości zapisywania swoich planów, dokładnie co do godziny. Pozwala nam na to rozdzielenie czasowe godzinowe każdej doby. Bardzo duże wsparcie praktyczne odnajdziemy również w zamieszczeniu takich funkcji, jak wstawka map oraz innych części informacyjnych, skompresowany roczny kalendarz o układzie dziennym, przedstawienie dat w różnych językach.
KOSZT KALENDARZA

Unikatowy format organizera wynikający z różnorodnego zasobu dodatków pozwala na dobranie ceny kalendarza książkowego a5 indywidualnie pod potrzeby klienta. Do dyspozycji zamawiającego są tak dostępne opcje jak: tasiemka dzieląca (może być również z nadrukiem), registry, znaczniki reklamowe, gumka zamykająca, dobór okładki, rodzaj oprawy, itp. Szczegóły takie oraz ilość zamówionych sztuk wpływają łącznie na ostateczną cenę tych kalendarzy dziennych.

CIEKAWE POMYSŁY NA KALENDARZE

W czasach, gdzie jesteśmy przytłoczeni reklamami, tworząc swój gadżet musisz się wyróżnić. Zapewne szukać ciekawych inspiracji, nietypowych opcji na swój kalendarz a5 książkowy. Nie chcesz powielać standardowych opranizerów.
Sprawdź nasze kalendarze, które mieliśmy okazje zrealizować, niech Cię zainspirują…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier 70 g/m2 biały offset lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), świeta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie zintegrowany z blokiem kalendarza notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, registry 4 rzędowe wycięte

KLASYCZNE OPRAWY KALENDARZY

Dla tych, którzy cenią sobie prostotę, posiadamy w ofercie prostolinijne oprawy kalendarzy książkowych A5. Minimalistyczny styl wykonania takiego kalendarza pozwoli zaspokoić amatorów tradycyjnej elegancji. Do wyboru posiadamy oprawy imitujące drewno, płótno czy stal, a także skórę ekologiczną. Takie style obicia są szczególnie świetnym dopasowaniem do zastosowania opcji grawerowania. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość oprawy kalendarza w prawdziwą skórę o wysokiej jakości, która dodatkowo tworzy bardzo trwałe obicie terminarza.

ZOBACZ OPRAWY KLASYCZNE

AUTORSKIE OPRAWY KALENDARZY

Dla pragnących w sposób wyjątkowy przedstawić swoją firmę w naszych kalendarzach A5, proponujemy dobór projektu indywidualnego. Zdjęcie związane z własną działalnością jest jednocześnie świetną reklamą. Tak przygotowany kalendarz pozwala na bardzo bezpośrednie zwrócenie uwagi na swój biznes i zapewnia sporą zapamiętywalność. Kalendarze A5 książkowe 2025 wykonane w taki sposób są jedyne w swoim rodzaju. Indywidualny projekt takich kalendarzy jest skutecznym narzędziem promujący własny biznes.

ZOBACZ OPRAWY AUTORSKIE

POLECANE DODATKI DO KALENDARZY 2025

Przy zamawianiu kalendarza dziennego A5 warto również zadbać o takie znaczące drobiazgi, jak: wybór okucia, zastosowanie garbika oraz pozłoceń. Takie szczegółowe dodatki pozwolą stworzyć projekt kalendarza dobranego pod każdym względem do preferencji klienta, a także nadają wyrazu i praktyczności. Do tego warto pamiętać o wstawkach reklamowych w środku terminarza, co jest skuteczną całoroczną reklamą przedsiębiorstwa. Posiadamy również usługę wytłoczenia znaku firmowego bądź wygrawerowania spersonalizowanych życzeń zamawiającego. Tak zindywidualizowany kalendarz książkowy będzie doskonałym narzędziem promocyjnym.

ZOBACZ DODATKI

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Dzięki obszernemu doborowi wszelkich dodatków i form naszych kalendarzy książkowych A5, każdy znajdzie coś dla siebie. Docieramy do klientów z całego kraju, od morza, aż do Tatr. Wysoka jakość wykonywania naszej pracy i spełnienie najbardziej wygórowanych wymogów klienta jest naszą niezmienną dewizą. Dlatego warto zapoznać się z naszą ogromną ofertą dostosowania formy kalendarza dziennego na 2025 rok pod swoje preferencje.

Kalendarz z grafiką na okładce
Kalendarz z grafiką na okładce
Dla tych co lubią być zapamiętywani od pierwszej chwili mamy możliwość usytuowania określonej przez siebie fotografii na okładce kalendarza A5. Może to być również logo swojej firmy lub całkowicie własny projekt kojarzący się z daną działalnością.
Wytłoczone logo
Wytłoczone logo
Oferujemy także wytłoczenie na terminarzu znaku firmowego danego przedsiębiorcy. W zależności od użytego do oprawy materiału, może to być wykonane na sucho i gorąco. Tak oznaczony kalendarz A5 na 2025 rok, oprócz użytkowności staje się również bardzo elegancką wizytówką firmy.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa

Nieodzownym elementem w kalendarzach o układzie dziennym okazuje się częste zamawianie wstawek reklamowych. Jest to dość powszechna forma dodatkowej reklamy przykuwającej uwagę - niezmiennie przez cały rok. Jak w reszcie dodatków, tutaj też jest dobierany rodzaj wklejek. Mogą być drukowane po jednej stronie lub po dwóch.

Wycinane registry
Wycinane registry
Aby jeszcze bardziej sprostać oczekiwaniom klienta, dostępne jest także zamówienie opcji kalendarza książkowego o rozmiarze a5 z funkcją registrów. Jest to praktyczne rozwiązanie, które jeszcze bardziej zadba o porządek w zapiskach.
Papier kremowy
Papier kremowy
Jeśli ktoś jest chętny bardziej podbić wyrafinowany projekt swojego kalendarza w układzie dziennym, w ofercie mamy także możliwość wyboru papieru kremowego. Komponuje się on szczególnie dobrze z terminarzami a5 w tradycyjnej skórzanej oprawie, lub podobnych minimalistycznych stylach.
Spersonalizowane kalendarze dzienne

Spersonalizowane kalendarze dzienne

Sugestie klientów zawsze stawiane są na pierwszym miejscu, dlatego zawsze chcemy jak najbardziej spełnić pomysły dotyczące tego, co ma się znaleźć na okładce i w środku takiego organizera a5. Wytłoczony lub wygrawerowany znak firmowy lub imię i nazwisko na okładce daje świetnie spersonalizowany kalendarz.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Dobrym pomysłem dołączenia do podręcznego kalendarza na rok 2025 jest także dołączenie wstążki. Wstęga oddzielająca również jest dodatkową formą reklamy i zindywidualizowania wyglądu kalendarza. Można na niej umieścić napis albo znak firmowy.
Zaokrąglone narożniki okładki i bloku
Zaokrąglone narożniki okładki i bloku
Zamówić można także rodzaj rogów okładek i wnętrza terminarza A5. Dla preferujących mniej kanciaste kształty dostępne są formy zaokrąglone. Szczegół ten również wpływa na wysokie poczucie jakości.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Dostępną opcją grawerowania jest również umieszczenie grawera na blaszce z aluminium w kolorze srebrnym. Posiada ona wymiary 50x15. Podnosi ona zarazem prestiż kalendarza. Dodatek ten doskonale przykuwa uwagę.
Gumka zamykająca kalendarz A5

Gumka zamykająca kalendarz A5

Praktycznym rozwiązaniem jest dołączenie do kalendarza dziennego A5 gumki do zamykania, która będzie trzymała wszystko w ryzach, minimalizując zniszczenie kalendarza 2025, czy pogniecenie stron. Tak, jak w przypadku tasiemki, tutaj również możemy zastosować na niej nadruk wybranej treści bądź znaku.
Okucia kalendarza

Okucia kalendarza

Chcąc podbić elegancki projekt dziennego kalendarza książkowego A5, świetnym pomysłem będzie dobór okucia w kolorze srebrnym lub złotym. Opcja ta bardzo dobrze komponuje się z kalendarzami w oprawie skórzanej.
Pudełko do kalendarza
Pudełko do kalendarza
Planujesz prezenty dla swoich klientów lub pracowników w formie kalendarza A5 firmowego? Nie musisz martwić się o zapakowanie. Nasze organizery również mogą posiadać spersonalizowane opakowanie z umieszczonym znakiem firmy.
Jaki kalendarz dzienny wybrać do swojej firmy?
projekt okładki kalendarza

Czy projektowanie tanie okładki kalendarza dziennego jest istotne?

Dobrze wykonany projekt kalendarza jest jego fundamentem. Przykładając szczególną uwagę do wytycznych klienta, tworzymy idealnie dopasowany zarys powstania kalendarza 2025. Na jego podstawie tworzone jest unikalne narzędzie do promowania swojej firmy. Bez względu na koszt i wielkość zamówienia zawsze staramy się, żeby taki książkowy a5 kalendarz był unikatową i praktyczną wizytówką firmy. Grafika nie wpływa tak bardzo na cenę, chociaż jest bardzo ważna. Najbardziej na wysokość zamówienia wpływa liczba i rodzaj dodatków, takich jak, użyty materiał do wykonania obicia okładki, grawer lub tłoczenie, zastosowanie okucia, oraz dobranie innych opcji zdobiących i udoskonalających kalendarz dzienny a5. Wszystkie te elementy odpowiedzialne są za ostateczną formę terminarza, która w bardzo doprecyzowany sposób pozwoli na promowanie prowadzonego biznesu.

Dajemy logo firmy czy zdjęcie - kalendarz książkowy dzienny?

Dość częstym rozważaniem klientów, jaki wybrać projekt kalendarza dziennego firmowego jest to, czy umieścić na nim znak firmowy, czy zdjęcie. Chociaż każdy z tych pomysłów sprawdzi się w promowaniu swojej działalności, to doskonałym wyborem będzie wzięcie pod uwagę obu tych opcji. Sprawia to, że dana firma już od pierwszego momentu jest kojarzona, zarówno przez logo jak i fotografię. Polecane jest zastosowanie w kalendarzu 2025 na przykład zdjęcia na okładce, a znak firmowy jako nadruk na tasiemce do oddzielania, czy gumce do zamykania kalendarza. Wszystkie opcje są dobre. W doborze oznaczeń i umieszczenia reklamy zawsze można liczyć na pomoc producenta w zaprojektowaniu indywidualnej promocji na kalendarzu dziennym A5. Cokolwiek zostanie wybrane, to jest to zawsze super forma promowania własnego przedsiębiorstwa w sposób subtelny, jednocześnie bardzo skuteczny, i to każdego dnia… przez 365 dni w roku.

grawer na kalendarzu
elegancki kalendarz książkowy

Książkowy dzienny a5 kalendarz, czy warto brać ze zdjęciem

Skuteczność zamieszczenia fotografii w książkowym termoinarzu dziennym, jest świetną opcją promowania swojej firmy. Wybrane zdjęcie reklamowe możemy zastosować zarówno na okładce, jak i stosując wstawki reklamowe w formie wklejek, w środku takiego taniego kalendarza dziennego na 2025 rok. Często taka forma jest równie skuteczna w promowaniu biznesu, jak w przypadku większego doboru dodatków do organizera, czy zastosowaniu droższych materiałów wykończeniowych. Umiejscowienie fotografii reklamowych, choć promuje bardzo skutecznie, także zwiększa koszt zamówienia. Jeśli zależy nam na uzyskaniu dobrego taniego organizera dziennego na kolejny rok, konieczne będzie dobranie dodatków w sposób ekonomiczny, w oparciu o porady naszych fachowców. Wieloletnia praktyka naszych specjalistów gwarantuje satysfakcjonujący dobór możliwości reklamujących w indywidualny sposób.

Jaki wybrać na kalendarz dzienny książkowy, rozmiar a4 czy a5?

Wszystko jest uzależnione od naszych preferencji cenowych lub formatowych, zależy czy koszt nie gra aż takiej roli., czy jest to kwestia istotna. Oczywistym jest to, że jeśli wybierzemy format a5 dzienny, który będzie mniejszy, będzie on również tańszy. Biorąc pod uwagę format a5, to oprócz korzystniejszej ceny, jest on bardziej poręczny. Wadą jednak pozostaje mniejsze pole do popisu, jeśli chodzi o wielkość umieszczonych zdjęć. Nie będą aż tak uwydatnione i mogą się rzucać w oczy niedostatecznie. Jeśli chodzi o większy format kalendarzy - a4, to oprócz lepszej okazałości fotografii reklamowych, będą również bardziej czytelne przez proporcjonalnie zwiększone napisy. Kalendarze książkowe na rok 2025 - a5 polecane są często kobietom, jako bardziej przystępny wielkościowo gadżet do torebki, natomiast a4 dość często wybierane są przez mężczyzn, idealnie wpasowując się do teczki.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Myślę o produkcie, jaki kalendarz książkowy na zamówienie polecacie?

Największe wrażenie robi kalendarz w oprawie skórzanej z wytłoczeniami lub grawerem. Jest to wtedy bardzo elegancki gadżet podnoszący prestiż. Sprawdzają się również twarde okładki z ilustracjami i fotografiami odnoszącymi się do firmy. Dobrze, kiedy kalendarz dzienny książkowy 2025 posiada także takie elementy jak gumka zamykająca, czy tasiemka do oddzielania. Na tychże elementach warto zaznaczyć logo firmy. Kalendarz książkowy dzienny zawsze będzie atrakcyjniejszy, kiedy będzie bogatszy w elementy ułatwiające użytkowanie oraz inne ozdobniki. Jest ogrom różnych atrakcji, jakie możemy umieścić w organizerze, ale wiąże się to zawsze z wyższym kosztem kalendarza. Jako producent dokładamy wszelkich starań, żeby nasze kalendarze książkowe były w pełni dopasowane do preferencji zamawiającego i ostatnie słowo zawsze należy do klienta.

Chcę zamówić kalendarz dzienny dla firmy, czy muszę mieć zdjęcia?

Posiadamy bardzo bogatą bazę profesjonalnych zdjęć do kalendarzy reklamowych o układzie dziennym, dlatego też klienci często korzystają z gotowych już opcji, jakie mamy w posiadaniu. Zdarza się, że klient chce wykorzystać do kalendarza własne ujęcie. Musi być to jednak bardzo dobrej jakości fotografia, spełniająca pewne kryteria do obróbki graficznej, która również będzie pasować do reszty projektu kalendarza dziennego książkowego. Istnieje również możliwość wykonania wcześniej sesji fotograficznej, ale z tym liczą się spore koszty, dlatego zawsze zachęcamy skorzystać z naszej kolekcji tematycznych zdjęć, z której dobierzemy w pełni pasujące ujęcie do kalendarza dziennego. Oczywiście zawsze bierzemy pod uwagę ostateczne zdanie zamawiającego i jeśli potrzebą będzie zastosowanie w kalendarzu własnego projektu, klient może liczyć na wsparcie z naszej strony.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Tani kalendarz książkowy dzienny 2025, co go wyróżnia?

Stawiając na pierwszym miejscu jak najniższe koszty wykonania kalendarza dziennego 2025, możemy postawić na minimalizm i praktyczność, bez nadmiernych ozdobników czy ilustracji. W tych czasach dość często króluje prostota. W myśl zasady – im więcej, tym mniej. Dlatego dobrym pomysłem jest zamiast skóry prawdziwej, użycie tej ekologicznej. Często jest tak, że oba rodzaje skór są ze sobą mylone przez brak wnikliwości użytkownika. Materiałowi temu można nadać wybrany kolor, który można dobrać do koloru firmowego logo. Dobrze też umieścić na kalendarzu dziennym swój znak firmowy, który pozwoli na skuteczne zapamiętanie promowanego przedsiębiorstwa. Przy minimalizmie estetycznym warto postawić na praktyczność w formie organizera z dużą ilością wbudowanego notesu.

Funkcjonalna wersja to kalendarze książkowe dzienne z gumką

Gumka do zamykania jest drobnym, aczkolwiek bardzo praktycznym rozwiązaniem, kiedy przechowujemy różnego rodzaju liściki czy notatki na karteczkach, na szybko schowane do terminarza. Nic nam wtedy nie ucieknie, ale również zmniejszone jest ryzyko, że kalendarz a5 na rok 2025się otworzy, na przykład w torbie i pogniotą się w nim kartki. Gumka zamykająca książkowy kalendarz pełni także funkcję ozdobną taki organizer. Mimo funkcjonalności i bycia miłym dodatkiem do kalendarza, nieczęsto jest ona brana pod uwagę przy projektowaniu swoich kalendarzy przez klientów. Szkoda, bo może ona również pełnić formę reklamy, kiedy zostanie nadrukowane na niej logo firmy bądź konkretne hasło. Opcji jest multum na pomysł dotyczący kalendarza. Wybór zawsze należy do klienta. Wszystkie sugestie są brane pod uwagę.

kalendarz książkowy organizer