Kalendarz planszowy 2025

/images/ikony/planszowe.svg

KALENDARZ WIELOPLANSZOWY
ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2025 ŚCIENNY PLANSZOWYDuże kalendarze planszowe b1 lub b2 to dobry przykład na maksymalne wykorzystanie powierzchni plansz kalendarza z przeznaczeniem na reklamę firmy.

Kalendarze planszowe w jednym miejscu doskonałe

łączą funkcję praktyczną, informacyjną i reklamową. Jak wiemy terminarz reklamowy jest skutecznym narzędziem marketingu, stąd też kalendarze wieloplanszowe to doskonała wizytówka firmy i służy utrwaleniu wizerunku w świadomości klientów.

Czytelne kalendarium kalendarza wieloplanszowego b2 stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu graficznego. Staramy się aby nasze kalendarze wieloplanszowe były oryginalne i nietuzinkowe. Projekt graficzny, format kalendarza b1 i b2, jak i ilość plansz kalendarza każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów
(np. 4-planszowy kalendarz, 6-cio planszowy, 12-sto planszowy).
Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze planszowe 2025

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4, 6 lub 12 plansz, plansze kalendarza łączone spiralą

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
CZYTELNE KALENDARIUM
Kalendarium kalendarza wieloplanszowego musi współgrać z pozostałymi elementami kalendarza. Odpowiednio zaprojektowane, czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego rozwiązania projektowego ściennego terminarza.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Ścienne kalendarze reklamowe ze zdjęciem to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu i ciekawy gadżet dla klienta. Taki firmowy terminarz to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku.
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Kalendarz planszowy b1 i b2 spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym takie terminarze ścienne pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Oryginalny i nietuzinkowy
projekt kalendarzy wieloplanszowych.
Do każdego projektu kalendarza reklamowego – bez względu na format b1 czy b2 - podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.

DODATKI DO KALENDARZY PLANSZOWYCHWarto pomyśleć o dodatkach do kalendarzy planszowych, dzięki, którym produkt wieloplanszowy b2, b1 zyska dodatkowe walory użytkowe i estetyczne. Zastosowanie lakieru selektywnego na planszach kalendarzy wieloplanszowych, tłoczenia suche czy elegancja koperta z nadrukiem firmowym spowodują, iż zamówiony tani gadżet ścienny będzie ciekawym upominkiem dla wielu firm.

Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Kalendarz planszowy 2025 dla firmy nie musi być w kształcie prostokąta. Może mieć indywidualny kształt i rozmiar. Nasze kalendarze wieloplanszowe dzięki indywidualnym kształtom są ciekawym produktem reklamowym.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Jeśli chcesz obdarować klienta wyjątkowym kalendarzem b1, warto zainwestować w indywidualny projekt graficzny na kalendarze ścienne. Terminarz wieloplanszowy z oryginalnym projektem graficznym zachwyci niejednego klienta.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Warto zadbać o każdy detal projektowy na kalendarz planszowy b21. Projekt kalendarzy z zdjęciami reklamowymi na rok 2025 musi być spójny z kalendarium, dlatego tak ważną kwestią jest dobór odpowiedniej typografii.
Ilość plansz kalendarza
Ilość plansz kalendarza
Realizujemy ścienne planszowe kalendarze na rok 2025 w różnych opcjach. Mogą być 4 plansze i każda na kwartał, 6 plansz, gdzie na stronie dajemy dwa miesiące oraz wersja najbardziej ekskluzywna, czyli 12 planszowy kalendarz wieloplanszowy.
Kalendarz na spirali
Kalendarz na spirali
Łączenie plansz kalendarza wieloplanszowego zazwyczaj odbywa się za pomocą specjalnej kolorowej spirali z zawieszką. Oferujemy bogatą kolorystykę i rodzaje spirali mocowanej na kalendarzu.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Tłoczenie logo na kalendarzu przy użyciu matryc to ciekawy sposób na zaakcentowanie ważnych elementów graficznych. Firmowy kalendarz planszowy b2 z takim tłoczeniem z pewnością zostanie doceniony.
Zdjęcia do kalendarza
Zdjęcia do kalendarza
Kalendarze ścienne ze zdjęciem to często wykonywany typ kalendarzy na kolejny rok. Jeśli nie posiadasz zdjęć możesz skorzystać z naszego archiwum fotografii o bardzo różnorodnej tematyce, jak również możemy wykonać zdjęcia dla Ciebie.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Lakier selektywny uv położony na folii nadaje kalendarzom planszowym dodatkowych walorów wizualnych. Kalendarz wieloplanszowy 2025 ścienny z lakierem zapewne zyska w oczach klienta i przekona go do firmy.
Foliowanie kalendarzy
Foliowanie kalendarzy
Chcąc podnieść walory wizualne kalendarza warto pomyśleć o pokryciu go folią. Może to być folia matowa lub połysk. Kalendarz 2025 ścienny na którym jest folia jest na pewno odporniejszy na różne warunki panujące w pomieszczeniu.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Kalendarz planszowy b2 na ścianę z wykrawanym kształtem na pewno zachwyci niejedną osobę. Wycięcie kształtu na kalendarzu 2025 to oryginalny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji.
Hot stamping
Hot stamping
Chcesz zwrócić uwagę na ważne elementy na kalendarzu wieloplanszowym. Idealnie nadaje się do tego użycie folii metalizowanych. Kalendarz ścienny 2025 z logo pokryte HS jest ciekawym upominkiem reklamowym.
Opakowanie kalendarza
Opakowanie kalendarza
Do wysyłki zamówionych kalendarzy planszowych polecamy koperty kartonowe lub specjalne opakowania tekturowe, które odpowiednio zabezpieczą kalendarz wieloplanszowy przez uszkodzeniem w trakcie transportu.
Jaki kalendarz planszowy wybrać dla swojej firmy?
tani kalendarz planszowy

Czy warto inwestować w tani kalendarz planszowy?

Nie wszystkich stać na drogie kalendarz planszowe 2025 albo też po prostu nie lubią wydawać pieniędzy na tego typu rzeczy. W każdym razie szukają oszczędności i w związku z tym pytają, czy tani kalendarz b2 to dobre rozwiązanie. Jest to na pewno ekonomiczna wersja. Jednak i konstrukcja jest bardzo uboga. Takie terminarze są proste, zwykłe, bez efektownych dodatków i nierzadko z materiałów gorszej jakości. Przez to kalendarz planszowy b1 czy b2 nie prezentuje się najlepiej. Lepiej wobec tego pokusić się o nieco wyższą cenę i wybrać gadżet reklamowy, który jest atrakcyjniejszy pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Droższe organizery planszowe na spirali są tworzone z lepszych materiałów, a ich projekt opracowywany jest z należytą precyzją przez doświadczonych grafików. Jeśli złoży się zamówienie na większą ilość tych kalendarzy, cena jednostkowa okaże się całkiem przystępna.

Czy projekt kalendarza planszowego dla firmy jest ważny?

O istocie projektów materiałów można mówić długo. W końcu to od projektu rozpoczyna się ich produkcja i później każda kolejna czynność wykonywana w celu uzyskania gotowego produktu, bazuje właśnie na tym projekcie. Ładny kalendarz planszowy A2 to najprawdopodobniej ten, który został wykonany na podstawie starannie przygotowanego projektu. Warto zaangażować się w projekt, ponieważ dzięki niemu będzie można uzyskać efektowny, funkcjonalny, modny i wysokiej jakości kalendarze planszowe spiralowane, które będą przyciągały uwagę klientów, odbiorców. Tak więc podsumowując, projekt kalendarza na 2025 rok jest bardzo ważny i nie ma znaczenia, czy jest to produkt w wersji planszowej, książkowej, czy jeszcze innej. Należy więc zlecić projektowanie profesjonalistom, agencji reklamowej z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

kalendarz wieloplanszowy dla firm
uszlachetnienie kalendarza planszowego

Jakie uszlachetnienie na kalendarze planszowe wybrać przy produkcji?

Należy pamiętać, że druk kalendarzy planszowych jest niezwykle ważnym procesem. Na tym etapie wiele się dzieje i wiele ma wpływu na efekt końcowy produktu. Ważną kwestią jest niewątpliwie dobór uszlachetnienia. Im więcej takich dodatków, tym lepiej będzie prezentował się kalendarz. To detale decydują o jego wartości i funkcjonalności. Poleca się zwykle zastosowanie papieru o wykończeniu matowym lub błyszczącym. Wybrane elementy grafiki można pokryć szlachetną folią matową albo na przykład efektowną folią połysk. Ciekawą opcją jest hot stamping złoty albo srebrny, a także tłoczenie ważnych elementów jak logo. Wszystko to sprawia, że takie kalendarze reklamowe wieloplanszowe 2025 są droższe, ale i zarazem niezwykle wartościowe. Wyglądają ekskluzywnie i profesjonalnie. Taki produkt z ogromną chęcią przyjmie każdy.

Komu zlecić firmowe kalendarze wieloplanszowe - agencja reklamowa czy grafik?

Projekt kalendarza wieloplanszowego 2025 można zlecić agencji reklamowej, jak i grafikowi. Jednak jeśli chodzi o druk czy kompleksowe wykonanie tego produktu, projektant już wszystkim się nie zajmie. Trzeba w związku z tym wziąć pod uwagę pełną obsługę ze strony agencji reklamowej albo zlecenie projektu osobie, a druku drukarni. Jednak takie dzielenie jednego produktu pomiędzy kilka firm nie jest najlepszym rozwiązaniem. Chcąc zyskać naprawdę atrakcyjny pod każdym względem kalendarz planszowy dla firmy, lepiej zlecić go agencji, która opracuje autorski projekt reklamowy współgrający z wizerunkiem firmy. Grafik opracuje raczej prosty projekt, zapewne korzystając z gotowych szablonów. Co prawda może być tańszy, ale nie będzie tak efektowny, jak indywidualna grafika tego reklamowego gadżetu, jaką może zaproponować profesjonalne studio reklamy.

projekt kalendarza agencja reklamowa
format kalendarza planszowego

Jaki format na kalendarz 12 planszowy dla firmy wybrać?

Kalendarz planszowy ścienny można wykonać w różnych formatach. Maksymalna zalecana wielkość dla tego produktu to b1 i b2. Należy wziąć pod uwagę to, że większy produkt to większa powierzchnia na reklamę. Projektant może wówczas zaprezentować swoje umiejętności i przygotować ciekawy projekt. Taki kalendarz planszowy do biura to produkt klasy premium i zarazem elegancki gadżet firmowy. Z kolei mniejszy format kalendarza to a2. Mniejszy kalendarz planszowy z grafiką to oczywiście niższa cena. Jednak czy cena jest najważniejsza? Zdecydowanie ważniejszy jest końcowy przekaz reklamowy. Decyzja oczywiście należy do każdego z osobna. Warto poradzić się w tej kwestii fachowców. Czasem klient nie jest zdecydowany na konkretny rozmiar, ale ma za to oczekiwania względem wyglądu tego przedmiotu i materiałów, jakie mają się na nim znajdować. Wówczas projektant pomoże dopasować wielkość.

Czy tworzenie kalendarza 6-cio planszowego jest ważne dla spójnego wizerunku?

Profesjonalny kalendarz plakatowy z zdjęciem może być wykończony indywidualnie, zgodnie z obowiązującym wizerunkiem firmy. Na budowanie wizerunku wpływ ma wiele czynników, jak chociażby materiały reklamowe, czego przykładem są wspomniane kalendarze. Autorski projekt to mnóstwo korzyści dla firmy. Z takim produktem firma ta jest mocno kojarzona i bez względu na to, gdzie trafi, przez kogo będzie używany i kto na niego spojrzy, będzie przypominał o tej konkretnej firmie. Niestety tworzenie kalendarza na podstawie mocno zindywidualizowanego projektu jest trudnym zadaniem. Na szczęście można je zlecić profesjonalistom, a więc agencji reklamowej, która specjalizuje się w budowaniu wizerunku innych firm. Można więc śmiało powiedzieć, że opracowanie takiego reklamowego kalendarza na rok 2025 to ważny proces dla spójnego wizerunku.

spójny wizerunek kalendarze
zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza ściennego

Nikt nie musi dostarczać własnych zdjęć do kalendarza. Oczywiście kalendarze planszowe z własnym zdjęciem wyglądają oryginalnie, są autorskie. Jednak wykonanie dobrej jakości fotografii jest dość trudne. Dlatego polecamy korzystanie z naszych, gotowych już zdjęć, które mamy w swoim archiwum. Posiadamy bogaty zabiór zdjęć wysokiej jakości, dzięki czemu praktycznie od razu możemy wykorzystać je przy tworzeniu projektu kalendarza. Mamy zdjęcia z bardzo szerokiego zakresu tematycznego, więc niezależnie od tego, w jakiej branży działa klient, dopasujemy zdjęcia do jego oczekiwań i potrzeb projektu. Jeśli będzie to kalendarz planszowy duży 2025, możemy zastosować kilka zdjęć, stworzyć tak zwany kolaż. Wszystko jest kwestią indywidualnego ustalenia z klientem. Dlatego przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy szczegółową rozmowę.

Kalendarz planszowy z indywidualnym projektem a projekt szablonowy

Niektórzy zastanawiają się, jaka jest różnica między indywidualnym a szablonowym projektem kalendarza. Na pewno nie chodzi tu tylko o cenę. Otóż szablonowy projekt to taki, który jest wykonywany według gotowego szablonu. To oznacza, że w pewnym sensie uzyskany efekt jest powielany. Przy indywidualnych projektach sprawa przedstawia się zupełnie inaczej. Kalendarz 2025 może zawierać elementy powiązane z wizerunkiem firmy, tak by tworzyć spójną całość. Indywidualny kalendarz planszowy projekt posiada czcionkę i kolorystykę, jaką posługuje się firma, zdjęcia reklamowe i przede wszystkim logo. Takie opracowanie graficzne ma ciekawie rozmieszczone zdjęcia firmowe, nierzadko zawiera też krótkie hasła reklamowe. Jako całość prezentuje się elegancko i nowocześnie. Najważniejsze jednak jest to, że kiedy odbiorca spogląda w jego kierunku, od razu wie, z jaką firmą się wiąże, do kogo należy.

kalendarze planszowe szablon a projekt
cena kalendarza wieloplanszowego

Co wpływa na cenę końcową kalendarza planszowego?

Jeden kalendarz reklamowy 2025 planszowy jest tani, drugi dużo droższy. Co wpływa na tę różnicę, a konkretnie na cenę? Wiele czynników. Przede wszystkim to, w jaki sposób jest wykonany i jak bardzo profesjonalny jest projekt. Na cenę wpływają liczne dodatki, a także jakość zastosowanych w produkcji materiałów. Cena kalendarza zależna jest od jego wielkości. Najczęściej im bardziej indywidualny jest projekt, tym wyższa jest cena. Za większy kalendarz też trzeba więcej zapłacić. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę to, że kiedy jeden klient zamawia mniejszą ilość, a drugi większą ilość kalendarzy planszowych dla firmy, to różnice w cenie jednostkowej też będą. Tak więc lepiej przedstawić swoje oczekiwania i dopiero wtedy poprosić o wycenę. Wówczas na pewno wszystko będzie jasne i pewne. Należy tylko mieć na uwadze to, że cena nie jest najważniejsza i tym kryterium wyboru nie należy się kierować.

W jaki sposób można wyróżnić kalendarz 12 planszowy?

Kalendarze 2025 reklamowe szczególnie te wieloplanszowe to skuteczna reklama działająca przez cały rok. Dlatego warto postarać się o wyróżnienie go. A można zrobić to na wiele różnych sposobów. Należy przede wszystkim zadbać o kilka dodatków, które wpłyną na indywidualność tego gadżetu i zarazem będą współgrały z wizerunkiem firmy. Kalendarze planszowe indywidualne wyróżnia przede wszystkim szata graficzna. Kolejny bardzo ważny czynnik to bez wątpienia jakość stosowanych materiałów. Im wyższej jakości są to materiały, tym lepiej prezentuje się kalendarz i atrakcyjniej wygląda niż większość dostępnych na rynku organizerów wieloplanszowych. Nie można zapomnieć tu również o uszlachetnieniu. Wybrane elementy można pokryć lakierem UV, a całość wykończyć folią matową lub z połyskiem. Druk kalendarzy planszowych na rok 2025 wzbogaconych licznymi dodatkami to gwarancja zadowolenia i wyróżnienia.

kalendarze planszowe dla firm
nakład kalendarza wieloplanszowego

Jaki nakład kalendarza wieloplanszowego na spirali jest opłacalny?

Właściwie nie ma znaczenia, czy ktoś zamawia kalendarze wieloplanszowe, książkowe czy może ścienne. Zawsze przy hurtowych ilościach zakup ten opłaca się najbardziej. Tak więc wybierając prosty projekt, produkt planszowy można zamówić w ilości od 25 sztuk. Cena jednostkowa będzie jednak spadać wraz ze wzrostem zamówienia. Indywidualne projekty reklamowe najlepiej realizować w hurtowych ilościach, poczynając od kilkuset sztuk. Wybierając kalendarz planszowy 2025 dla firmy z wyższej półki, ale w większej ilości, koszt całościowy okaże się przystępny, a tak ciekawie opracowane artykuły na pewno szybko zyskają zainteresowanie ze strony odbiorców, przyszłych użytkowników. Na materiałach promocyjnych nie powinno się oszczędzać, ponieważ są bardzo skuteczną i dziś modną reklamą firmy, a przede wszystkim nienachalną.