Kalendarze planszowe 2020

/images/ikony/planszowe.svg

KALENDARZ WIELOPLANSZOWY
ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2020 ŚCIENNY PLANSZOWYDuże kalendarze planszowe b1 lub b2 to dobry przykład na maksymalne wykorzystanie powierzchni plansz kalendarza z przeznaczeniem na reklamę firmy.

Kalendarze planszowe w jednym miejscu doskonałe

łączą funkcję praktyczną, informacyjną i reklamową. Jak wiemy terminarz reklamowy jest skutecznym narzędziem marketingu, stąd też kalendarze wieloplanszowe to doskonała wizytówka firmy i służy utrwaleniu wizerunku w świadomości klientów.

Czytelne kalendarium kalendarza wieloplanszowego b2 stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu graficznego. Staramy się aby nasze kalendarze wieloplanszowe były oryginalne i nietuzinkowe. Projekt graficzny, format kalendarza b1 i b2, jak i ilość plansz kalendarza każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów
(np. 4-planszowy kalendarz, 6-cio planszowy, 12-sto planszowy).

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2020 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze planszowe 2020

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4, 6 lub 12 plansz, plansze kalendarza łączone spiralą

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
CZYTELNE KALENDARIUM
Kalendarium kalendarza wieloplanszowego musi współgrać z pozostałymi elementami kalendarza. Odpowiednio zaprojektowane, czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego rozwiązania projektowego ściennego terminarza.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Ścienne kalendarze reklamowe ze zdjęciem to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu i ciekawy gadżet dla klienta. Taki firmowy terminarz to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku.
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Kalendarz planszowy b1 i b2 spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym takie terminarze ścienne pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Oryginalny i nietuzinkowy
projekt kalendarzy wieloplanszowych.
Do każdego projektu kalendarza reklamowego – bez względu na format b1 czy b2 - podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.

DODATKI DO KALENDARZY PLANSZOWYCHWarto pomyśleć o dodatkach do kalendarzy planszowych, dzięki, którym produkt wieloplanszowy b2, b1 zyska dodatkowe walory użytkowe i estetyczne. Zastosowanie lakieru selektywnego na planszach kalendarzy wieloplanszowych, tłoczenia suche czy elegancja koperta z nadrukiem firmowym spowodują, iż zamówiony tani gadżet ścienny będzie ciekawym upominkiem dla wielu firm.

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarz planszowy 2020 dla firmy nie musi być w kształcie prostokąta. Może mieć indywidualny kształt i rozmiar. Nasze kalendarze wieloplanszowe dzięki indywidualnym kształtom są ciekawym produktem reklamowym.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Jeśli chcesz obdarować klienta wyjątkowym kalendarzem b1, warto zainwestować w indywidualny projekt graficzny na kalendarze ścienne. Terminarz wieloplanszowy z oryginalnym projektem graficznym zachwyci niejednego klienta.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Warto zadbać o każdy detal projektowy na kalendarz planszowy b21. Projekt kalendarzy z zdjęciami reklamowymi na rok 2020 musi być spójny z kalendarium, dlatego tak ważną kwestią jest dobór odpowiedniej typografii.
Ilość plansz kalendarza

Ilość plansz kalendarza

Realizujemy ścienne planszowe kalendarze na rok 2020 w różnych opcjach. Mogą być 4 plansze i każda na kwartał, 6 plansz, gdzie na stronie dajemy dwa miesiące oraz wersja najbardziej ekskluzywna, czyli 12 planszowy kalendarz wieloplanszowy.
Kalendarz na spirali

Kalendarz na spirali

Łączenie plansz kalendarza wieloplanszowego zazwyczaj odbywa się za pomocą specjalnej kolorowej spirali z zawieszką. Oferujemy bogatą kolorystykę i rodzaje spirali mocowanej na kalendarzu.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Tłoczenie logo na kalendarzu przy użyciu matryc to ciekawy sposób na zaakcentowanie ważnych elementów graficznych. Firmowy kalendarz planszowy b2 z takim tłoczeniem z pewnością zostanie doceniony.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarze ścienne ze zdjęciem to często wykonywany typ kalendarzy na kolejny rok. Jeśli nie posiadasz zdjęć możesz skorzystać z naszego archiwum fotografii o bardzo różnorodnej tematyce, jak również możemy wykonać zdjęcia dla Ciebie.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Lakier selektywny uv położony na folii nadaje kalendarzom planszowym dodatkowych walorów wizualnych. Kalendarz wieloplanszowy 2020 ścienny z lakierem zapewne zyska w oczach klienta i przekona go do firmy.
Foliowanie kalendarzy

Foliowanie kalendarzy

Chcąc podnieść walory wizualne kalendarza warto pomyśleć o pokryciu go folią. Może to być folia matowa lub połysk. Kalendarz 2020 ścienny na którym jest folia jest na pewno odporniejszy na różne warunki panujące w pomieszczeniu.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Kalendarz planszowy b2 na ścianę z wykrawanym kształtem na pewno zachwyci niejedną osobę. Wycięcie kształtu na kalendarzu 2020 to oryginalny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji.
Hot stamping
Hot stamping
Chcesz zwrócić uwagę na ważne elementy na kalendarzu wieloplanszowym. Idealnie nadaje się do tego użycie folii metalizowanych. Kalendarz ścienny 2020 z logo pokryte HS jest ciekawym upominkiem reklamowym.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Do wysyłki zamówionych kalendarzy planszowych polecamy koperty kartonowe lub specjalne opakowania tekturowe, które odpowiednio zabezpieczą kalendarz wieloplanszowy przez uszkodzeniem w trakcie transportu.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed realizacją ściennego kalendarza wieloplanszowego zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza planszowego b1 lub b2?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza planszowego oraz wieloplanszowego. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Firmowe kalendarze zaprojektowane przez naszych grafików/projektantów zwracają uwagę na tle konkurencji – ciekawie dobrane zdjęcia, nietuzinkowa oprawa graficzna.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Oczywiście klient ma możliwość przekazania swojego projektu. Firmowy kalendarz planszowy b2 lub b1 powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i naszego szablonu. Zdjęcia powinny być w dużej jakości, dedykowanej do druku. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików terminarza planszowego, przekazujemy go do produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od projektu, poprzez wydruk i końcowo dostawę kalendarzy ściennych. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje kalendarz a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Czy macie zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?

Dysponujemy bogatym archiwum zdjęć reklamowych, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy ściennych. Przy tworzeniu kalendarza możemy wykorzystać również zdjęcia dostarczone przez klienta.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze planszowe?

Firmowe kalendarze b1 i b2 standardowo pakujemy w rulony lub na płasko, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy planszowych czy wieloplanszowych pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Ile projektów kalendarza planszowego otrzymam?

Zwykle realizujemy 2-3 projekty na kalendarz planszowy, ale nie jest to reguła, bowiem jesteśmy elastyczni i możemy się dopasować do klienta w zakresie ilości przedstawionych propozycji projektowych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy do druku.

Jaki jest termin wykonania kalendarza b2?

Standardowy termin wykonania kalendarza planszowego to 4-6 dni robocze. Terminarze planszowe , które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy planszowych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz ścienny wieloplanszowy wykonany przez naszych projektantów charakteryzuje się profesjonalnym projektem, ciekawie zakomponowanymi zdjęciami i oczywiście przemyślanym przekazem reklamowym.

Kalendarze planszowe b1 to duża powierzchnia na reklamę

Na ogół kalendarze planszowe 2020 mają służyć reklamowaniu produktów i usług, czy po prostu konkretnej firmy. Dwunastostronicowe terminarze umożliwiają zastosowanie profesjonalnej i zarazem kompleksowej reklamy całej oferty lub znacznej jej części. W tym wypadku do dyspozycji reklamodawcy mają zwykle dwanaście, a niekiedy nawet trzynaście wraz z okładką stron. Oczywiście opcje wykonania takiego terminarza są różne, więc nie każdy kalendarz planszowy dla firmy musi wyglądać identycznie. Wszystkie szczegóły zawsze ustalane są indywidualnie. Jedno w tym wszystkim jest pewne, tego rodzaju produkty reklamowe stanowią skuteczną reklamę, a przy okazji są bardzo praktycznymi gadżetami biurowymi.

strzalka wciecie

Kalendarze wielkoplanszowe – sposób na reklamowanie firmy

Zarówno kalendarze b1, jak i wieloplanszowy b2 mogą stanowić doskonały sposób reklamowania usługi i produktów, całej oferty firmy. Reklamować je można na wiele sposobów. Na skuteczność wpływ ma tu przede wszystkim odpowiednie rozmieszczenie materiałów. W kalendarzu na rok 2020 tym mogą znaleźć się zdjęcia związane z działalnością firmy, zdjęcia produktów czy usług, a także teksty. Szata graficzna powinna być profesjonalnie i kompleksowo opracowana przez najlepszych grafików, tak by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący, a sam kalendarz stanowił skuteczną reklamę. Dziś kalendarze planszowe ścienne są bardzo popularne, a to dlatego, że na powierzchni ich wielu stron zamieścić można całkiem sporą ilość materiałów. To jednocześnie solidny i tym samym profesjonalny gadżet reklamowy, który reklamuje ofertę przez cały rok. Co więcej, nie jest zbyt nachalną reklamą, a na pewno ciekawą. Każdego miesiąca reklama może być inna, ale cały czas równie skuteczna i oryginalna. Warto pamiętać, że producent kalendarzy planszowych ściennych z wieloletnim doświadczeniem doradzi klientowi i wykona dla niego kalendarz, z jakiego ten będzie zadowolony w stu procentach. Warto więc złożyć zamówienie u profesjonalisty.

strzalka wciecie

Kalendarz planszowy b2 i b1 – profesjonalne wykonany

Profesjonalnie wykonane kalendarze planszowe indywidualne są doskonałą wizytówką firmy i mają znaczący wpływ na pozytywny wizerunek firmy. To wysokiej jakości produkty marketingowe, które odpowiednio wykonane, przynoszą same korzyści reklamowanej w ten sposób firmie. Należy wykonać dobry projekt kalendarza, a następnie zadbać o profesjonalny druk, aby uzyskać produkty wysokiej jakości, spełniające oczekiwania zleceniodawcy i osób, które w przyszłości z tych kalendarzy będą korzystać. Dziś nawet dobrze wykonane produkty są sprzedawane w dobrej cenie, więc kosztami nie warto zaprzątać sobie głowy. Warto więc bardziej skupić się na reklamie, która będzie przekazywana odbiorcom w tej właśnie formie. Doradzić tu mogą graficy, którzy zajmą się realizacją całego produktu. Profesjonalnie wykonane kalendarze planszowe z logo firmy to gwarancja zadowolenia i wielu korzyści. Wszystkie szczegóły dotyczące wykończenia tego produktu są omawiane z każdym klientem indywidualnie, już podczas pierwszego kontaktu. Dzięki temu powstające terminarze na rok 2020 są również indywidualne i współgrające z wizerunkiem konkretnej firmy. Warto wobec tego o takim terminarzu pomyśleć.