Notes reklamowy A5

NOTES REKLAMOWY A5

NOTES REKLAMOWY A5

NOTATNIK REKLAMOWY W TWARDEJ OPRAWIE

Notes reklamowy, jako funkcjonalny gadżet firmowy może przydać się każdemu, dlatego warto pomyśleć o tym, aby potraktować go, jako pewnego rodzaju upominek i podarować swoim klientom. Bez wątpienia notes A5 sprawdzi się jako podręczny gadżet. Każdy nasz notatnik z gumką jest starannie i profesjonalnie wykonany, może zastąpić kalendarz książkowy. W jego wnętrzu użytkownik znajdzie blisko 192 strony na notatki. Pragniemy jeszcze nadmienić, iż każdy nasz firmowy notatnik A5 w twardej oprawie skórzanej może posiadać oznakowanie w postaci logo lub wstążki z nadrukiem. Tym właśnie sposobem można reklamować swoją firmę. Jeżeli chcesz kupić ekskluzywny notes reklamowy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Koszty notesu

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.16,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,95 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Cena notatnika z logo jest zależna od wielu czynników. Wpływ na to ma chociażby wykończenie. Wybierz nasz notes A5 personalizowany dla firm i zapytaj o szczegółową wycenę.

PARAMETRY NOTESU

Format 145x205 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes może być w kratkę, linie, kropki. Ponadto notes może być czysty lub indywidualnie zaprojektowany layout
Opcje dodatkowe Notes reklamowy w formacie a5 dla firm może mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Autorskie oprawy notesów

W naszej ofercie znaleźć można notesy a5 wykonane na wiele sposobów, zawsze w zgodzie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Każdy nasz notatnik a5 autorski może mieć indywidualną okładkę lub indywidualne wnętrze. Możemy wykonać gadżet ze zdjęciem na okładce, co z pewnością wzbudzi zainteresowanie odbiorców. Dziś właśnie te notesy cieszą się największą popularnością. Wielu naszych klientów zamawia je dla swoich firm. Jeżeli chcesz wpłynąć na wizerunek swojej firmy, zamów profesjonalny notes. Pamiętaj, że autorska koncepcja grafiki na okładce kalendarza pozytywnie wpłynie na reklamę firmy. Już dziś możesz zamówić elegancki notes a5 z logo swojej firmy.

Jaki notes wybrać dla swojej firmy?

projekt notesu a5

Czy projekt okładki notesu reklamowego jest ważny?

Tworzenie notesu a5 opiera się na odwzorowaniu wcześniej przygotowanego projektu wraz z wykorzystaniem zaplanowanych materiałów. Wszystko wskazuje więc na to, że projekt jest bardzo istotny. Należy więc mieć na uwadze to, że dobrze opracowany notes z logo firmy stwarza możliwość uzyskania interesującej promocji firmy przez długi czas. Inwestycja w oryginalny, indywidualnie wykończony skórzany notes reklamowy bardzo się opłaca. Przynosi korzyści firmie przez długie miesiące, a nawet lata. Ciekawie wykonana okładka sprawia, że produkt ten wygląda bardzo atrakcyjnie. Staje się profesjonalnym gadżetem firmowym, wręcz wyrobem klasy premium. Taki właśnie notes firmowy można spotkać w niejednym eleganckim biurze. To właśnie tam znajdują zastosowanie. Standardowe notesy z logo są tańsze, jednak te tworzone na indywidualne zamówienie są ciekawsze. Warto w tym miejscu zastosować firmowe zdjęcia. Dzięki nim projekt, a w konsekwencji tego gotowy produkt, reklamowy notes z logo firmy, będzie bardziej indywidualny.

Jaki nakład notesu a5 z grawerem logo jest opłacalny?

Mamy klientów z różnych części Polski. Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław i z wielu innych miast. Wszyscy natomiast bardzo często zadają nam identyczne pytanie. Jaki nakład notesu dla firmy wybrać, aby zakup był opłacalny. Z reguły polecamy, aby były to jak największe ilości, gdyż wówczas cena jednostkowa produktu mocno spada. Jako producent notesów jesteśmy w stanie stworzyć każdą ilość z nadrukiem. Standardowe wykonanie tego produktu sprawia, że możemy dostarczyć go w ilości już od kilkunastu sztuk. Jeżeli projekt ma być indywidualny, polecamy większą ilość – od 50 sztuk. Najbardziej natomiast opłaca się zamawiać kilkaset sztuk i więcej. Hurtowe ilości wpływają na obniżkę ceny. Tworząc elegancki notes z grafiką firmy, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby powstały wyrób był atrakcyjny pod każdym względem. Tak więc nie ma co się przejmować, że duża ilość notatników będzie zalegała w kartonie. Na pewno na nasze notesy znajdą się chętni.

tani notes a5
naklad notesu a5

Co powinno wyróżniać elegancki notes skórzany dla firmy?

Tylko elegancki, profesjonalnie wykonany notes dla firmy może wzbudzać zainteresowanie i działać jak skuteczna firmowa reklama. Tworząc taki produkt z nadrukiem, trzeba w pierwszej kolejności wybrać wysokiej jakości oprawę najlepiej ze skóry naturalnej. Wielu naszych klientów, a mamy ich w różnych miastach jak Toruń czy Bydgoszcz, którzy decydują się na czerń. Jednak jesteśmy w stanie wykonać ten skórzany notes w kolorze brązowym, niebieskim, bordowym i w wielu innych. Elegancki gadżet a5, a4 z nadrukiem logo powinien zawierać też ciekawe dodatki. Polecamy takie jak – zaokrąglone narożniki, tłoczenie logo firmy na okładce, przeszycie ozdobną nicią krawędzi, ozdobna gumka w dowolnym kolorze, a także kolorowa wstążka. Opcji wykończenia tego wyrobu jest wiele, a wybór należy do każdego z osobna. Tak może powstać bardzo prestiżowy gadżet. Klient, który otrzyma taki notes a5,a6 czy w innym formacie, będzie czuł się wyróżniony i zacznie go używać z ogromną przyjemnością.

Czy warto inwestować w tani notes z nadrukiem firmowym?

Dla wielu naszych klientów zdecydowanie bardziej wartościowe są walory estetyczne i jakościowe. Składając zamówienie na notes duży a4 czy mały a5, a6, biorą pod uwagę to, z czego będzie wykonany, jak wykończony, chcą uzyskać elegancki produkt klasy premium, który będzie wzbudzał zainteresowanie i działał jak skuteczna reklama. Jest to jak najbardziej rozsądne podejście do tematu. Tani notes dla firm jest wykonany z gorszych materiałów. Brakuje w nim również ekskluzywnych, efektownych dodatków. Trzeba mieć na uwadze to, że reklamowe notesy a5 w dobrej cenie przeważnie są niechętnie używane, a często nawet od razu lądują w koszu lub głęboko w szufladzie. Dlatego warto jest jednak pokusić się o lepsze materiały i dodatki. Bez wątpienia notes z własnym nadrukiem indywidualnie wykończony jest droższy, ale i staje się automatycznie produktem klasy premium. Wygląda elegancko i profesjonalnie. Takie są używane nawet w profesjonalnych biurach.

indywidualny projekt notesu
główka kalendarza trójdzielnego

Jaki format notesu reklamowego wybrać – format a5 czy a4?

Popularne wymiary, jakie może mieć notes reklamowy to a5 i a4. Przeważnie każdy lubi skórzany notes w oprawie nie za duży, czyli w formacie podręcznym a5, jednak te nieco większe też cieszą się popularnością. Tak naprawdę to kwestia gustu i ilości materiałów, jakie mają być na nim prezentowane. Notes a5 z logo bardzo często pojawia się na spotkaniach biznesowych, szkoleniach. W sumie nie ma co się dziwić, zawsze zmieści się w torebce i wygodniej trzyma się go w dłoni. W ogóle klienci chętnie przyjmują notes mały, bo jest właśnie poręczny. W takim artykule biurowym można wykonać tłoczenie logo na twardej okładce i gumkę. Duży notes w kratkę może być bardziej elegancki. Wystarczy wykonać okładkę ze skóry naturalnej, zadbać o pewne elementy wykończenia. W tym znajdzie się też dużo miejsca na notatki i ewentualną reklamę firmy. Często jednak duży format tego produktu postrzegany jest jako bardziej męski. Mniejsze zaś są bardziej uniwersalne.

Oznakowanie notesu firmowego - grawer lub tłoczenie logo

Notes dla firm można oznaczyć na wiele różnych sposobów. Do polecanych należy grawer lub tłoczenie logo. Taki element cały czas przypomina o firmie. Trzeba tylko wybrać odpowiedni materiał twardej oprawy, aby to tłoczenie było dobrze widoczne. Ładne logo firmy czyni produkt ekskluzywnym i niezwykle eleganckim. Grawer bardzo dobrze prezentuje się na skórze naturalnej. To, w jaki sposób zostanie wykonane oznaczenie, zależy od tego, z jakiego materiału zostanie wykonany sam notes firmowy a5. Tak starannie wykończone i oznaczone notesy firmowe są bardzo popularnymi gadżetami. Często widzi się je na konferencjach, spotkaniach biznesowych, szkoleniach. Warto wobec tego zainwestować w droższy produkt z nadrukiem, ale ciekawie wykończony i przede wszystkim wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zyskać w ten sposób skuteczną reklamę i zarazem ekskluzywny gadżet firmowy.

indywidualna grafika notesu
grawer notes a5

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowany notes reklamowy a5?

Indywidualny projekt notatnika to bardzo dobry pomysł. Można wykończyć ten produkt na wiele różnych sposobów, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i potrzebami. Okładka twarda może być wykończona nadrukiem grafiki, w której warto uwzględnić firmowe zdjęcia. W ten sposób produkt ten stanie się wartościowym nośnikiem promocyjnym. Ciekawą opcją jest tu też nadruk reklamowy na kartkach a5 przeznaczonych do pisania. Tak więc zamiast zwykłej linii czy kratki można zastosować delikatne firmowe oznaczenia – logo lub inną firmową grafikę. Mamy na tyle duże możliwości, iż bez większego trudu jesteśmy w stanie dopasować wygląd notatnika do wizerunku firmy. Taki autorski notes z własnym nadrukiem jest ekskluzywny i praktyczny. Od razu rzuca się w oczy i wzbudza zainteresowanie. Na pewno pomysłowo wykonany skórzany notes firmowy zapewni firmie szereg korzyści. Już dziś, każdy może przekonać się o tym na własnym przykładzie.

Notes firmowy z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Jeszcze do niedawna ogromną popularnością cieszyły się zwykłe, całkiem proste notesy a5 reklamowe. Dziś taki produkt musi wyglądać profesjonalnie, elegancko i oryginalnie, a do tego powinien mieć pewne dodatki, dzięki którym na pewno będzie lepiej wyglądał i będzie też chętniej używany. Ciekawym, a przede wszystkim praktycznym dodatkiem jest tu gumka, która służy do zamykania okładki notesu książkowego. Dzięki niej produkt staje się bardziej wartościowy. Gumka może mieć różne kolory – czerwony, niebieski, zielony, żółty, czarny, szary czy nawet biały. Oczywiście to tylko jedna z wielu dostępnych opcji wykończenia tego przedmiotu. Można też przecież zastosować oprawę skórzaną, wstążkę, a nawet dowolny wydruk współgrający z wizerunkiem firmy. Jedno jest natomiast pewne, notes a5 z logo firmy z praktyczną gumką wykonany z użyciem wysokiej jakości materiałów jest bardzo interesującym gadżetem firmowym. To automatycznie skuteczna reklama.

nakład notes a5

NOTESY REKLAMOWE - DODATKIWykonujemy notesy firmowe a5 z logo firmy z licznymi dodatkami. To ma na celu zwiększenie jego funkcjonalności. Zaproponować możemy wklejki reklamowe ze zdjęciem, co daje możliwość przekazania konkretnych informacji. Takie elementy jak: gumki do zamykania, tłoczenia i grawer z logo, zdecydowanie poprawią wygląd i jakość notesu.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wykonywane przez nas notesy na zamówienie mogą mieć zupełnie indywidualną grafikę na okładce. Projektujemy je w zgodzie z potrzebami klientów i zgodnie z wizerunkiem firmy. Nasze notatniki z indywidualną okładką to świetne produkty reklamowe.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
W naszej ofercie znaleźć można notatnik personalizowany posiadający strony reklamowe ze zdjęciami. Proponujemy klientom zarówno jedno jak i dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą konkretnej firmy.
Tłoczenie logo

Tłoczenie logo

Logo tłoczymy na okładce notesu. Dzięki temu notes ze skóry a5 czy a4 wygląda bardzo profesjonalnie. Czynność tę wykonujemy przy użyciu różnych technik – na gorąco i sucho, wszystko zależy od zastosowanych materiałów.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Notes z własną okładką możemy wykończyć na różne sposoby. Istnieje na przykład możliwość wymiany papieru białego na papier w kolorze kości słoniowej, czyli tak zwany chamois. To elegancki produkt z logo firmy, który ma wpływ na prestiż i pozytywny wizerunek firmy.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Każdy notes na zamówienie można indywidualizować na wiele sposobów. Możliwości jest wiele – dodanie kolorowych stron z reklamą firmy lub też z opisem usług. Taka wklejka reklamowa umożliwia dodanie do notesu dodatkowych treści, co właśnie ma duży wpływ na indywidualność tego produktu.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Notatnik firmowy personalizujemy na wiele różnych sposobów. Czasem tasiemka z logo firmy czy też innymi elementami graficznymi lub napisami jest wystarczająco skuteczną reklamą firmy ściśle współgrającą z tą konkretną firmą.
Kartonowe pudełko do notesu

Kartonowe pudełko do notesu

Notesy dostarczamy w kartonowych pudełkach wykonanych z białego kartonu. Jego wielkości dopasowujemy do notesu firmowego, tak by odpowiednio z nim współgrał, nie niszczył zawartości, ale ją zabezpieczał. Dla zainteresowanych wykonujemy na opakowaniu nadruk logo firmy.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Okładka skórzana notesu może być wzbogacona różnego rodzaju kieszonkami foliowymi. Możliwości ich zastosowania są duże. Najpopularniejsza w naszej ofercie jest trójkątna kieszonka na luźne karteczki lub wizytówki – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
Okucia z nadrukami

Okucia z nadrukami

Proponujemy okucia narożników w dwóch kolorach – srebrnym i złotym. Takie dodatki mają bardzo duży wpływ na jakość i estetykę notatnika firmowego. Elementy te doskonale współgrają z eleganckimi produktami z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Wśród naszych produktów znaleźć można notes z gumką do zamykania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, chwalone przez naszych klientów. Mamy w ofercie gumki różnego rodzaju i grubości. Ciekawą opcją jest tu możliwość wykonania nadruku logo firmy na gumce.
Personalizacja notesu

Personalizacja notesu

W ramach personalizacji wykonujemy grawer logo firmy, a także imienia i nazwiska na okładce skórzanej notatnika. Dzięki temu produkt ten zyskuje na wartości, a znakowanie okładki z gumką dodaje gadżetowi całkiem indywidualnego charakteru. Każdy nasz notes z nadrukiem jest eleganckim, oryginalnym produktem reklamowym.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Oferujemy notatniki z gumką z zaokrąglonymi narożnikami. Zaokrąglenie to możemy wykonać nie tylko w przypadku samego bloku notesu, ale również jego okładki. Dzięki temu notes z logo staje się praktycznym gadżetem.