Notes reklamowy A5

  • Notesy Klasyczne Slide1
  • Notesy Klasyczne Slide2
  • Notesy Klasyczne Slide3
  • Notesy Klasyczne Slide4
  • Notesy Klasyczne Slide1
  • Notesy Klasyczne Slide2
  • Notesy Klasyczne Slide3
  • Notesy Klasyczne Slide4
NOTES REKLAMOWY A5

NOTES REKLAMOWY A5

NOTATNIK REKLAMOWY W TWARDEJ OPRAWIE

Notes reklamowy, jako funkcjonalny gadżet firmowy może przydać się każdemu, dlatego warto pomyśleć o tym, aby potraktować go, jako pewnego rodzaju upominek i podarować swoim klientom. Bez wątpienia notes A5 sprawdzi się jako podręczny gadżet. Każdy nasz notatnik z gumką jest starannie i profesjonalnie wykonany, może zastąpić kalendarz książkowy. W jego wnętrzu użytkownik znajdzie blisko 192 strony na notatki. Pragniemy jeszcze nadmienić, iż każdy nasz firmowy notatnik A5 w twardej oprawie skórzanej może posiadać oznakowanie w postaci logo lub wstążki z nadrukiem. Tym właśnie sposobem można reklamować swoją firmę. Jeżeli chcesz kupić ekskluzywny notes reklamowy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Koszty notesu

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Cena notatnika z logo jest zależna od wielu czynników. Wpływ na to ma chociażby wykończenie. Wybierz nasz notes A5 personalizowany dla firm i zapytaj o szczegółową wycenę.

PARAMETRY NOTESU

Format 145x205 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes może być w kratkę, linie, kropki. Ponadto notes może być czysty lub indywidualnie zaprojektowany layout
Opcje dodatkowe Notes reklamowy w formacie a5 dla firm może mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

KLASYCZNE OPRAWY NOTESÓW

Notes reklamowy powinien być solidny i elegancki, dlatego musi mieć przede wszystkim dobrze wykonaną oprawę. To właśnie oprawa notatnika A5 wpływa na jego atrakcyjność. Dziś ogromna popularnością cieszą się notatniki z logo firmy wykonane w twardej oprawie, elegancko wykończone. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz jeden z proponowanych wzorów skóropodobnych opraw. Zajmujemy się produkcją notesów od wielu lat i dostarczamy klientom produkty tworzone pod indywidualne zamówienie. Proponujemy ekskluzywne notesy z logo, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dla notesów z grawerem lub z gumką proponujemy dodatkowo okleinę skórzaną lub oprawę wyglądem przypominającą płótno, stal czy drewno.

Oprawa bom
Oprawa hage
Oprawa atena
Oprawa bang
Oprawa napa
Oprawa denim
Oprawa rimi
Oprawa tucon
Oprawa telo
Oprawa dabexclusive
Oprawa korki

ZAPYTAJ
O NOTES

Image

Autorskie oprawy notesów

W naszej ofercie znaleźć można notesy a5 wykonane na wiele sposobów, zawsze w zgodzie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Każdy nasz notatnik a5 autorski może mieć indywidualną okładkę lub indywidualne wnętrze. Możemy wykonać gadżet ze zdjęciem na okładce, co z pewnością wzbudzi zainteresowanie odbiorców. Dziś właśnie te notesy cieszą się największą popularnością. Wielu naszych klientów zamawia je dla swoich firm. Jeżeli chcesz wpłynąć na wizerunek swojej firmy, zamów profesjonalny notes. Pamiętaj, że autorska koncepcja grafiki na okładce kalendarza pozytywnie wpłynie na reklamę firmy. Już dziś możesz zamówić elegancki notes a5 z logo swojej firmy.

NOTESY REKLAMOWE - DODATKIWykonujemy notesy firmowe a5 z logo firmy z licznymi dodatkami. To ma na celu zwiększenie jego funkcjonalności. Zaproponować możemy wklejki reklamowe ze zdjęciem, co daje możliwość przekazania konkretnych informacji. Takie elementy jak: gumki do zamykania, tłoczenia i grawer z logo, zdecydowanie poprawią wygląd i jakość notesu.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wykonywane przez nas notesy na zamówienie mogą mieć zupełnie indywidualną grafikę na okładce. Projektujemy je w zgodzie z potrzebami klientów i zgodnie z wizerunkiem firmy. Nasze notatniki z indywidualną okładką to świetne produkty reklamowe.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
W naszej ofercie znaleźć można notatnik personalizowany posiadający strony reklamowe ze zdjęciami. Proponujemy klientom zarówno jedno jak i dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą konkretnej firmy.
Tłoczenie logo

Tłoczenie logo

Logo tłoczymy na okładce notesu. Dzięki temu notes ze skóry a5 czy a4 wygląda bardzo profesjonalnie. Czynność tę wykonujemy przy użyciu różnych technik – na gorąco i sucho, wszystko zależy od zastosowanych materiałów.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Notes z własną okładką możemy wykończyć na różne sposoby. Istnieje na przykład możliwość wymiany papieru białego na papier w kolorze kości słoniowej, czyli tak zwany chamois. To elegancki produkt z logo firmy, który ma wpływ na prestiż i pozytywny wizerunek firmy.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Każdy notes na zamówienie można indywidualizować na wiele sposobów. Możliwości jest wiele – dodanie kolorowych stron z reklamą firmy lub też z opisem usług. Taka wklejka reklamowa umożliwia dodanie do notesu dodatkowych treści, co właśnie ma duży wpływ na indywidualność tego produktu.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Notatnik firmowy personalizujemy na wiele różnych sposobów. Czasem tasiemka z logo firmy czy też innymi elementami graficznymi lub napisami jest wystarczająco skuteczną reklamą firmy ściśle współgrającą z tą konkretną firmą.
Kartonowe pudełko do notesu

Kartonowe pudełko do notesu

Notesy dostarczamy w kartonowych pudełkach wykonanych z białego kartonu. Jego wielkości dopasowujemy do notesu firmowego, tak by odpowiednio z nim współgrał, nie niszczył zawartości, ale ją zabezpieczał. Dla zainteresowanych wykonujemy na opakowaniu nadruk logo firmy.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Okładka skórzana notesu może być wzbogacona różnego rodzaju kieszonkami foliowymi. Możliwości ich zastosowania są duże. Najpopularniejsza w naszej ofercie jest trójkątna kieszonka na luźne karteczki lub wizytówki – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
Okucia z nadrukami

Okucia z nadrukami

Proponujemy okucia narożników w dwóch kolorach – srebrnym i złotym. Takie dodatki mają bardzo duży wpływ na jakość i estetykę notatnika firmowego. Elementy te doskonale współgrają z eleganckimi produktami z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Wśród naszych produktów znaleźć można notes z gumką do zamykania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, chwalone przez naszych klientów. Mamy w ofercie gumki różnego rodzaju i grubości. Ciekawą opcją jest tu możliwość wykonania nadruku logo firmy na gumce.
Personalizacja notesu

Personalizacja notesu

W ramach personalizacji wykonujemy grawer logo firmy, a także imienia i nazwiska na okładce skórzanej notatnika. Dzięki temu produkt ten zyskuje na wartości, a znakowanie okładki z gumką dodaje gadżetowi całkiem indywidualnego charakteru. Każdy nasz notes z nadrukiem jest eleganckim, oryginalnym produktem reklamowym.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Oferujemy notatniki z gumką z zaokrąglonymi narożnikami. Zaokrąglenie to możemy wykonać nie tylko w przypadku samego bloku notesu, ale również jego okładki. Dzięki temu notes z logo staje się praktycznym gadżetem.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Zanim wykonamy notesu w formacie a5, klienci zadają nam mnóstwo pytań. Jeżeli i Ty masz jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Jeżeli jednak pytania te nie są zbyt indywidualne i specyficzne, na wiele standardowych odpowiedzi znajdziesz poniżej. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu.

W jaki sposób są dostarczane notesy a5 reklamowe?

Wszystkie notesy firmowe a5 z grawerem, czy też notatniki wysyłamy za pośrednictwem usług kurierskich. Dla bezpieczeństwa pakujemy je w kartony. Jeżeli natomiast zamówienie jest bardzo duże, wówczas poszczególne produkty umieszczamy na palecie. To chociażby optymalizuje koszty i wpływa na bezpieczeństwo w czasie transportu.
Jesteście w stanie wykonać na zamówienie notes indywidualny?
Notes z logo firmy wykonujemy w wielu oprawach. W ogóle notatnik firmowy cieszy się popularnością w naszej ofercie ze względu na dużą przestrzeń reklamową na okładce. Produkt w formacie a5 z gumką z indywidualną oprawą jest doskonałą formą reklamy i promocji dla każdej firmy, niezależnie od branży.
Ile będę czekać na notes a5 w linię?
Standardowo notesy reklamowe z tłoczonym logo wykonujemy w 15-20 dni roboczych. Z kolei ekskluzywny notes skórzany jest bardziej wymagający w produkcji, więc czas realizacji zamówienia może się znacznie wydłużyć. Należy też pamiętać, że notesy w linię z logo firmy wykonujemy nieco dłużej, a czas ten zależny między innymi od ich ilości i dodatków.
Chciałbym, aby notes z logo firmy miał wstążkę z nadrukiem. Jest możliwość wykonania takiego?
Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane zgodnie z potrzebami klientów. Możemy wykonać elegancki notes skórzany z wstążką z nadrukiem. Oferujemy też model w kratkę ze wstążką. Niestety jednak tego typu produkt z logo firmy i indywidulaną wstążką jest bardziej czasochłonny pod względem produkcji. Czas jest dłuższy niż w momencie, kiedy tworzymy standardowy notes firmowy z logo.

Realizujecie zamówienia na notes a5 w linię w oprawie ze skóry naturalnej?

W naszej ofercie znaleźć można elegancki notes w oprawie skórzanej w trzech różnych wersjach. Proponujemy notes firmowy z wkładem w linie lub w kratkę. Oferujemy też notatnik firmowy z indywidualnie zaprojektowanym środkiem. Wybór należy do klienta.

Możecie wykonać notes reklamowy z gumką?

Notes reklamowy z gumką to coraz popularniejszy produkt w naszej ofercie, na który decyduje się coraz więcej firm. Oferujemy produkt z logo firmy, a także opcjonalnie gumkę w różnych kolorach. Możemy wykonać też notesy z okładką indywidualną, a także z gumką. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.

Potrzebuję notesy reklamowe dla firm z oprawą indywidualną. Oferujecie takie?

Nasza oferta jest szeroka i dostosowana do potrzeb klienta. Wykonujemy notesy z gumką oraz modele reklamowe z nadrukiem. Indywidualna oprawa jak najbardziej jest możliwa. Proponujemy notes w twardej oprawie, który udostępnia więcej miejsca na reklamę niż oprawa standardowa z grawerowanym logo.
Czy notatnik firmowy ze skóry to dobry pomysł?
Oferujemy reklamowe notesy skórzane – produkty naprawdę wysokiej jakości. Skóra jak najbardziej jest dobrym wyborem i sprawdzi się w tego rodzaju produktach. Proponujemy wysokiej jakości skórę licową. W ten sposób oprawione notatniki sprawiają, że choć są z jednej strony zwykłym gadżetem reklamowym i praktycznym, z drugiej zaś wyglądają elegancko i nowocześnie. Stanowią ekskluzywny upominek klasy Premium.

Notesy reklamowe dla firmy świetnym pomysłem na prezent

Pomysłów na prezent jest wiele, ale nie każdy upominek można każdemu podarować i nie na wszystkie okazje. Okazuje się, że jednym z oryginalnych podarunków mogą być notesy reklamowe z nadrukiem. To nowoczesne gadżety, które chociażby właściciel firmy może podarować swoim pracownikom, kontrahentom czy stałym klientom. Są świetnym gadżetem, bardzo praktycznym i tym samym przydatnym. Taki notes reklamowy a5 to doskonałe rozwiązanie marketingowe. Produkt ten jest z jednej strony narzędziem pracy, przedmiotem, w którym można sporządzać notatki, a z drugiej zaś nienachalną reklamą. Warto więc zastanowić się nad zakupem takich produktów.

strzalka wciecie

Profesjonalne notesy firmowe a5 dostępne od ręki

Profesjonalnie wykonane notesy reklamowe w twardej oprawie mogą przydać się każdemu. Zarówno właścicielowi firmy, który je kupi, jak też pracownikom firmy, klientom, kontrahentom – dosłownie każdemu. Warto mieć zawsze przy sobie choć kilka kartek, aby móc w sytuacji zupełnie niespodziewanej sporządzić ważne notatki. Kartki zamknięte w skórzanej okładce lub innej, równie eleganckiej to nowoczesny gadżet, który jest nie tylko praktyczny, ale i modny. Dobrze wykonane notesy z logo firmy to produkty, które mają bardzo duży wpływ na działania marketingowe danego podmiotu. Ta reklama działa sama. Wystarczy podarować komuś taki przedmiot, aby ten przechodząc z rąk do rąk pozostawiał po sobie ślad w pamięci każdego z użytkowników. Warto wybrać notes a5 z nadrukiem firmowym, aby właśnie tym sposobem stworzyć gadżet typowo marketingowy i zarazem praktyczny przedmiot idealny do szerokiego zastosowania nie tylko w pracy, ale również poza nią. Kupując tego typu organizery najlepiej zdecydować się na większą ilość, aby móc obdarować nimi jak największą liczbę osób. To może też wpłynąć na zdecydowanie atrakcyjniejszą cenę poszczególnego egzemplarza. Najpierw trzeba tylko znaleźć odpowiedniego wykonawcę.

strzalka wciecie

Notes a5 z nadrukiem – indywidualne wykończenie

Każdy przed złożeniem zamówienia na notes a5 powinien wiedzieć, że produkt ten można wykonać na wiele różnych sposobów. Producent oferuje indywidualne wykonanie i wykończenie. To oznacza, że może on mieć kalendarz lub tylko strony przeznaczone do przygotowywania notatek. Można wykonać go w okładce skórzanej lub innej, twardej. Poza tym notesy książkowe, które występują w dobrej cenie, mogą mieć gumkę do zamykania lub wstążkę do zaznaczania stron. Możliwości są szerokie i bardzo zróżnicowane, a to z kolei gwarantuje spełnienie najśmielszych oczekiwań względem tego produktu. Ciekawe jest to, że można także stworzyć notes z grawerem. Takie typowo firmowe oznaczenie będzie doskonałą reklamą i zarazem pewnego rodzaju wizytówką. Im bardziej indywidualnie wykonany produkt, tym lepiej. Dzięki temu będzie reklamował usługi lub produkty konkretnej firmy. Odpowiednie wykończenie notesów sprawi, że będzie się z nich wygodnie korzystało. To jednocześnie sprawi, że każdy będzie chciał go mieć. W tym wypadku bardzo praktyczny może być notes z gumką a5, który łatwo się zamyka i użytkuje. To nie są drogie rzeczy. Dziś można je kupić w rozsądnych cenach. Pozostaje więc tylko ustalić szczegóły i złożyć zamówienie.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.