Portfolio - kalendarz biurkowy leżący

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze leżące

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Interesuje mnie podkładka na biurko, jaki czas realizacji?

Termin realizacji na kalendarz na biurko leżący to czas 5-8 dni roboczych od daty akceptacji projektu do druku. Czas ten oczywiście jest elastyczny, może być krótszy, ale niestety produkcja może również się wydłużyć w samym środku sezonu kalendarzowego.
Jaka jest minimalna ilość zamówienia na kalendarz leżący na biurko?
Kalendarz na biurko typu podkładka – firmowy planer drukujemy już od 25 szt.  Jednak cena przy takiej ilości na ten kalendarz biurkowy leżący będzie bardzo wysoka w porównaniu z ilością 100 czy 200 szt., jest to związane z techniką druku offsetowego, która jest stosowana przy druku tych kalendarzy dla firm.

Czy wykonujecie projekty na kalendarz na biurko leżący?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy na biurko. Mamy za sobą tysiące zrealizowanych prac dla różnych branży i marek. Tak więc projekt na kalendarz na biurko nie jest dla nas problemem. Każda praca dla naszego studia jest ciekawym i inspirującym wyzwaniem.
W jakich formatach występuje kalendarz leżący na biurko?
Nasza oferta w zakresie kalendarzy biurowych typu planer jest dość bogata. Terminarz leżący na biurko występuje w formatach A3 czy A2. Najczęściej zamawiane formaty to te mniejsze a3, b3. Jeśli zależy klientowi na indywidualnym formacie i kształcie na kalendarz planer to również jesteśmy w stanie wykonana takie indywidualne zamówienie.
Ile projektów kalendarza leżącego otrzymam?
Zazwyczaj przygotowujemy 2-3 projekty kalendarza typu podkładka na biurko do akceptacji. Klient wybiera końcowy projekt na kalendarz na biurko, do którego może wprowadzić swoje uwagi, poprawki. Tak przygotowany kalendarz przekazujemy do druku, a następnie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej do klienta.

Interesuje mnie kalendarz biurkowy z własnym zdjęciem.

Kalendarz leżący biurkowy potocznie zwany planer zazwyczaj wykonujemy pod indywidualne zamówienia, z oryginalną grafika reklamową. Taki kalendarz można wykonać również z własnym zdjęciem. Nasi graficy sprawdzą jakość zdjęcia, które ma być użyte oraz zaproponują optymalne jego umieszczenie na terminarzu.
Proszę o podanie optymalnego formatu na kalendarz planer?
Optymalizacja miejsca do pracy do minimum powoduje, że na naszym biurku jest coraz mniej miejsca. Dlatego klienci wybierają kalendarz leżący na biurko w małych formatach, może to być format B3 albo A3. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ten kalendarz planer był innego większego formatu.

W jaki sposób wysyłacie kalendarze biurkowe?

Kalendarz leżący na biurko - podkładka wysyłamy w zależności od zamówionej ilości oraz wielkości kalendarza. Duże ilości i formaty wysyłamy na palecie odpowiednio zabezpieczone. Formaty mniejsze pakujemy w specjalnie do tego przygotowane kartony. Staramy się maksymalnie zabezpieczać nasze przesyłki z biurkowymi kalendarzami przed uszkodzeniami mechanicznymi.