Kalendarz biurkowy leżący 2024

/images/ikony/lezace.svg

KALENDARZE NA BIURKO LEŻĄCE
NA 2024 TO DOSKONAŁY ORGANIZERKalendarze biurkowe leżące typu planet popularnie zwane biuwarami to doskonała forma na promocję firmy, a przy tym świetnie sprawdzają się jako ogranizer w firmie.

Kalendarz biurkowy leżący łączący

praktyczność z funkcjonalnością i estetyką. Może stać się idealną pomocą przy pracy w biurze, a przy tym doskonałym wsparciem dla działań marketingowych w firmie. Duża powierzchnia kalendarza pozwala na indywidualny projekt grafiki reklamowej z miejscem wydzielonym na notatki oraz kalendarium rocznym dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Firmowy kalendarz biurkowy składa się
z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Objętość: 40 lub 52 karty

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA
Staramy się przemyśleć zawartość kalendarza biurkowego leżącego, dzięki czemu poszczególne elementy planera doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym.
FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarz biurkowy spełnia wiele funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek i gadżet reklamowy. Doskonale spełnia funkcje informacyjne i marketingowe, to świetny sposób na reklamę firmy.
/images/ikony/03.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Przy produkcji organizera biurkowego leżącego kładziemy nacisk na staranność i jakość wykonania. Dobieramy odpowiednie detale wykończeniowe, tak aby nasze kalendarze biurkowe zapewniały wysoki standard i wyróżniały się na tle innych produktów.
WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

Firmowy kalendarz biurkowy typu biuwar to niezwykle praktyczna i funkcjonalna forma reklamy. Oprócz strony użytkowej to przede wszystkim doskonała reklama firmy, która skutecznie może służyć przez cały okrągły rok.

Jaki kalendarz biurkowy, planer, biuwar, wybrać dla firmy?

tani kalendarz planer

Czy warto inwestować w tani kalendarz planer 2024 na biurko?

Niektórzy inwestują w tani kalendarz biurkowy dla swojej firmy twierdząc, że nie mają pieniędzy na droższe modele. Poza tym uważają, że bez sensu byłoby wydawać oszczędności na gadżety reklamowe. Warto jednak mieć na uwadze to, że nie są to całkiem zwykłe gadżety. To organizery, które pełnią wiele funkcji, a ich ciekawe wykończenie tylko funkcje potęguje. Wiadomo jednak, że za ciekawszy przedmiot trzeba więcej zapłacić. W wyższej cenie można otrzymać kalendarze biurkowe planery 2024 wykonane z materiałów wysokiej jakości, wykończone z użyciem wielu modnych dodatków. Jednak takie właśnie kalendarze biuwarysą wygodne w użyciu, są chętnie używane i skuteczne w zakresie reklamy firmy. Przyciągają uwagę, dobrze się prezentują zarówno w dniu otrzymania, jak i w kolejnych dniach, a nawet miesiącach. Tani kalendarz na biurko 2024 to słabej jakości wyrób, którego kartki zazwyczaj zwijają się na rogach, a projekt nie jest zbyt przekonujący. Taki gadżet nie jest dobrą reklamą, bo mało kto chce go używać. Zdarza się nawet, że ląduje w szufladzie.

Czy projekt na kalendarz biuwar 2024 dla firmy jest ważny?

Wiele wskazuje na to, że ciekawy projekt graficzny kalendarza planera pozwala stworzyć ciekawy przedmiot, skutecznie promujący firmę przez cały rok. Ładnie zaprojektowany biuwar a2 przykuwa uwagę, a każde spojrzenie w jego kierunku to automatycznie kontakt z przekazem reklamowym firmy. Wystarczy więc tylko ciekawie go wykonać, aby cieszyć się skuteczną reklamą przez 365 dni w roku, a kto wie, może i dłużej. Miejsca na notatki nie brakuje, a jeśli pojawią się na nim ważne zapiski, trudno będzie się go pozbyć. Standardowy firmowy kalendarz planer 2024 można kupić w sklepie, ale jakoś nikt się na niego nie rzuca. Jest bez wątpienia nieatrakcyjny, niemodny i zbyt zwyczajny. Indywidualnie opracowany projekt, który uwzględnia firmową kolorystykę, jakieś kojarzące się z nią hasła czy chociażby logo, wzbudza zdecydowanie większe zainteresowanie. Zresztą biuwar ma duży wpływ na wizerunek firmy, więc nie ma nawet co zbyt długo się nad tym tematem zastanawiać. Projekt kalendarza planera jest bardzo ważny. Warto zastosować w nim zdjęcia firmowe lub nasze zdjęcia, których mamy całkiem sporo i bez problemu możemy wykorzystać w produkcji tego typu materiałów reklamowych dla naszych klientów.

kalendarz biuwar
zdjecia do kalendarza

Tworząc kalendarz biurkowy leżący, czy muszę mieć swoje zdjęcia?

Polecamy planer kalendarz ze zdjęciami firmowymi, które sprawiają, że gadżet ten nabiera indywidualnego charakteru. Oczywiście klient nie musi dostarczać nam swoich zdjęć, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że może ich nie mieć, a wykonanie dobrych zdjęć wiąże się z pewnym kosztem. Dlatego proponujemy zdjęcia z naszego archiwum, a jest bardzo bogate i zawiera fotografie z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Zdjęcia, którymi się posługujemy, tworząc biuwar na biurko 2024, są zdjęciami wysokiej jakości, które idealnie pasują do wszystkich projektów. W razie potrzeby przycinamy, nieco przerabiamy, tak by przedmiot ten w fazie końcowej spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jeśli klient zdecyduje się na przesłanie nam swoich zdjęć, musi liczyć się z tym, że wybierzemy tylko te, które spełniają nasze oczekiwania i są po prostu wystarczająco wyraźne. Będą one miały wpływ na estetykę całego kalendarza. Nie możemy wydrukować byle czego. Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty.

Planer kalendarz na biurko, jaki nakład takiego biuwaru jest opłacalny?

Niektórzy przedsiębiorcy chcieliby zamówić biuwar kalendarz na biurko wykonany według ich indywidualnego projektu, aby mieć tych kilka sztuk w firmie, by inni widzieli, że ma takie gadżety, że jest firmą, która podąża z duchem czasu. Jednak kilka sztuk i indywidualny projekt graficzny nie za bardzo idą w parze. Chcąc zlecić kalendarz biuwar profesjonalnej agencji reklamowej czy drukarni, trzeba zdecydować się na większą ilość, co najmniej 200 sztuk. Zwykłe projekty realizowane są od kilkunastu sztuk, ale czy takie zwyczajne kalendarze to dobry wybór? Po co w ogóle takie zamawiać? Faktycznie nie ma to większego sensu, bo tylko indywidualnie i ciekawie wykończony kalendarz planer może przykuć uwagę potencjalnym klientom i spodobać się ich przyszłym użytkownikom. Jeśli zamawiającemu nie podoba się cena jednostkowa kalendarza, powinien zwiększyć ich ilość, a wówczas cena za sztukę automatycznie spadnie. Jedno jest tu pewne – opłaca się zamówić kalendarz biurkowy leżacy na rok 2024 w hurtowej ilości, jeśli jest tworzony w oparciu o oryginalny, indywidualny projekt. Taki organizer biurkowy jest nie tylko praktycznym narzędziem pracy, ale i skuteczną reklamą, więc z pewnością każdy zechce mieć go u siebie.

indywidualny projekt notesu
format kalendarza

Jaki format podkładki z kalendarzem na biurko wybrać?

Odkąd biuwar a2 zyskał popularność, rozpoczęto produkcję tego biurkowego kalendarza w różnych formatach. I choć a2 nadal cieszy się popularnością, poleca się także kalendarze innych rozmiarów. Należy mieć na uwadze to, że większy format kalendarza planera to automatycznie większe strony, a co za tym idzie, więcej miejsca, które można wykorzystać pod reklamę. Co więcej, projektant może wykazać się większą inwencją twórczą. Większy format to też większa powierzchnia na notatki. Wówczas biuwar na biurko wydaje się praktyczniejszy. Mniejszy kalendarz leżący to na pewno kalendarz w wersji ekonomicznej – tańszej. Ten bez problemu zmieści się na każdym biurku. Trudno jest wskazać tu konkretny, właściwy czy najlepszy format, ponieważ jest to kwestia indywidualnego wyboru i wszystko zależy od tego, jakie kto ma względem niego oczekiwania. Na swój sposób każdy z tych kalendarzy biurkowych zasługuje na inwestycję.

Czy warto zamówić indywidualnie zaprojektowane kalendarium biurkowe?

W dzisiejszych czasach można zamówić nie tylko indywidualną szatę graficzną kalendarza, ale nawet indywidualne kalendarium. Pytanie tylko, czy warto? Jeśli planer z kalendarzem ma służyć jako reklama firmy i ma być wykonany w sposób mocno zindywidualizowany, to takie opracowane na konkretne zamówienie kalendarium będzie fantastycznym dodatkiem i zarazem dopełnieniem całości. Dowolna czcionka, kolorystyka, jakieś specjalne oznaczenia – wszystko wedle życzenia. Indywidualne kalendarium 2024 na pewno bardziej przyciąga uwagę i wyróżnia cały kalendarz planer na biurko. Autorski projekt jest bardziej wartościowy i po rpostu ciekawszy. Co prawda więcej kosztuje niż projekt standardowy, ale nie o cenę przecież tu chodzi, a o reklamę, wizerunek firmy, o jej popularność i nowych klientów. Warto więc zastanowić się nad projektem kalendarium na biurko.

indywidualne kalendarium
komu zlecić kalendarz

Komu zlecić biurkowe kalendarze leżące - agencja reklamowa czy grafik?

Wybór pomiędzy grafikiem a agencją reklamową, biorąc pod uwagę kalendarze biurkowe leżące na cały rok, zależeć powinien od tego, jakiego efektu oczekuje zamawiający. Jeśli liczy wyłącznie na projekt i nie przeszkadza mu, że będzie raczej szablonowy, może skorzystać z usług grafika. W przypadku, gdy oczekuje kompleksowej obsługi i chce, aby gotowa, atrakcyjna wizualnie podkładka na biurko z kalendarzem trafiła prosto pod wskazany przez niego adres, powinien wybrać usługi agencji reklamowej. Agencja posiada własne studio graficzne. Realizuje indywidualne, autorskie projekty, a przede wszystkim ma bogate doświadczenie w tym zakresie. Taka agencja wykona projekt kalendarza biuwaru nawiązując do wizerunku firmy. Zadba o to, aby wszystkie elementy współgrały ze sobą i tworzyły spójną całość. Tak więc poleca się głównie współpracę z agencją, ale jeśli komuś zależy wyłącznie na tym, aby otrzymać zwykły kalendarz na biurko podkładka 2024, może zlecić wykonanie go grafikowi.

Biuwar na biurko, jakie uszlachetnienie wybrać przy produkcji?

Zaletą współczesnych gadżetów reklamowych takich jak kalendarz podkładka na biurko, jest między innymi możliwość zastosowania ciekawego uszlachetnienia. Jedno jest tu pewne, inwestując w biurkowy kalendarz na rok 2024 warto zainwestować w dodatkowe opcje druku. Takie detale jak dobór odpowiedniego papieru, rodzaj i kolor listwy, a także rodzaj wspomnianego uszlachetnienia decydują o efekcie końcowym tego przedmiotu oraz o jego skuteczności w zakresie reklamy. Przed rozpoczęciem produkcji producent będzie chciał wiedzieć, jakiego uszlachetnienia oczekuje klient, czy ma to być na przykład papier o wykończeniu matowym, czy połyskującym. Warto też pamiętać o tym, że istnieje możliwość pokrycia wybranych elementów grafiki planera lakierem błyszczącym. Wszystko to niewątpliwie zwiększy wartość przedmiotu, a także jego atrakcyjność wizualną. Tak wykończony kalendarz biuwar a2 to skuteczny gadżet reklamowy.

kalendarz biurkowy leżący - uszlachetnienie
biuwar z listwą

Kiedy zamawiać kalendarz biuwar a2 z listwą w okazyjnej cenie?

Prawda jest taka, że kalendarz na biurko biuwar z listwą i innymi dodatkami jest droższy od tego zwykłego kalendarza. Dlatego firmy, które planują zlecić wykonanie tego gadżetu w jakiejś większej ilości dopytują, kiedy najlepiej to zrobić, aby móc skorzystać z oferty specjalnej i kupić kalendarze w niższej cenie. Czy w ogóle jest na to szansa? Okazuje się, że tak. Wystarczy zamówić kalendarze biurkowe podkładka przed sezonem. Najwięcej zamówień jest w miesiącach październik-listopad. Wówczas i cena jest wyższa i czas realizacji zamówienia dłuższy. Dlatego lepiej pomyśleć o tym nieco wcześniej, na przykład w okresie wakacyjnym. Wtedy można najwięcej zaoszczędzić. Poza tym kupując naprawdę dużą ilość kalendarzy biuwar można zmniejszyć cenę jednostkową tego produktu. Warto w takim razie pomyśleć o indywidualnym wykończeniu kalendarza i o większej ilości. Atrakcyjny kalendarz podkładka 2024 spodoba się każdemu, więc każdy z chęcią go przyjmie. To oznacza, że bez względu na ilość zamówionych egzemplarzy, z pewnością wszystkie się szybko rozejdą.

DODATKI DO PODKŁADKI NA BIURKO Z KALENDARZEMStandardowy kalendarz na biurko leżący może okazać się średnio atrakcyjnym upominkiem reklamowym. Warto zatem zainwestować w indywidualny projekt kalendarza typu biuwar, aby zwrócić uwagę klienta na oryginalny projekt kalendarza podkładki, a dodatki typu listwa, lakier selektywny czy folia na pewno też zwiększą walory użytkowe nowoczesnej podkładki na biurko z kalendarzem.

Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz biurkowy leżący z indywidualny projektem, na pewno wzbudzi większe zainteresowanie klientów aniżeli standardowy gadżet na biurko ze zdjęciem. Kalendarz podkładka z oryginalną grafiką zachwyci niejednego klienta.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Tani kalendarz biurkowy na rok 2024 typu podkładka warto wykonać na podstawie zdjęcia. Podkładka z kalendarzem na biurko ze zdjęciem jest dość ekonomicznym rozwiązaniem. Proponujemy skorzystać z naszej bazy fotografii.
Klejenie bloku kalendarza

Klejenie bloku kalendarza

Częstym problemem kalendarza na biurko leżącego jest nieestetyczne zawijanie się rogów kartki kalendarza w dolnej jego części. Proponujemy klejenie dolnej części kalendarza - podkładki, aby zapobiec zaginaniu rogów.

Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Chcesz uwypuklić wybrane elementy na planszy kalendarza biurkowego leżącego, proponujemy pokryć e elementy wybiórczym lakierem UV. Świetnie sprawdzi się lakier połysk lub matowy.
Listwa usztywniająca
Listwa usztywniająca
Chcą zabezpieczyć dolne kartki kalendarza typu biurwa przez zagnieceniem rogów proponujemy zastosowanie specjalnej listwy zabezpieczającej, która może również idealnie sprawdzić się jako zakładka na luźne karteczki.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Dla uwidocznienia znaku firmowego lub innych grafik na kalendarzu reklamowym leżącym warto pewne elementy wytłoczyć. Wypukłe lub wklęsłe miejsca z pewnością zwrócą uwagę niejednego klienta.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Standardowe rozmiary na kalendarz biurkowy leżący są coraz mniej ciekawe. Klienci szukają nietypowych rozwiązań – podkładka, planer, aby zwrócić uwagę klientów na swój gadżet reklamowy.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Kalendarium na terminarz biurkowy leżący musi stanowić spójne uzupełnienie indywidualnie zaprojektowanej grafiki na kalendarz biuwar - podkładka. Dobór odpowiedniej typografii znacznie poprawi odbiór wizualny produktu dla firmy.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Ciekawym dodatkiem wykończenia na kalendarz biurkowy 2024 jest pokrycie kart kalendarza foliami. Może to być zarówno folia matowa lub połysk, które są idealnym podkładem do położenia lakieru wybiórczego
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Chciałbyś zaskoczyć klienta czymś oryginalnym. Kalendarz podkładka 2024 na biurko w kształcie prostokąta to standard, więc warto wykrawać ciekawsze kształty, a tym samym zszokować klienta ciekawą formą .
Hot stamping
Hot stamping
Folia metalizowana jest bardzo sprytnym zabiegiem marketingowym. Kalendarz na biurko z takim zdobieniem jest na pewno nietanim produktem, ale warto stosować takie nietuzinkowe dodatki. Podnoszą wartość produktu.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Planujesz wysyłkę kalendarza na biurko, a może chciałbyś wręczyć biuwar jako prezent. Proponujemy zapakować kalendarz w specjalna kopertę z kartonu, która na pewno zabezpieczy nasz planer przed uszkodzeniem w transporcie.