Kalendarze biurkowe leżące 2020

/images/ikony/lezace.svg

KALENDARZE NA BIURKO LEŻĄCE
NA 2020 TO DOSKONAŁY ORGANIZERKalendarze biurkowe leżące typu planet popularnie zwane biuwarami to doskonała forma na promocję firmy, a przy tym świetnie sprawdzają się jako ogranizer w firmie.

Kalendarz biurkowy leżący łączący

praktyczność z funkcjonalnością i estetyką. Może stać się idealną pomocą przy pracy w biurze, a przy tym doskonałym wsparciem dla działań marketingowych w firmie. Duża powierzchnia kalendarza pozwala na indywidualny projekt grafiki reklamowej z miejscem wydzielonym na notatki oraz kalendarium rocznym dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Firmowy kalendarz biurkowy składa się
z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2020 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2020

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Objętość: 40 lub 52 karty

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA
Staramy się przemyśleć zawartość kalendarza biurkowego leżącego, dzięki czemu poszczególne elementy planera doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym.
FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarz biurkowy spełnia wiele funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek i gadżet reklamowy. Doskonale spełnia funkcje informacyjne i marketingowe, to świetny sposób na reklamę firmy.
/images/ikony/03.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Przy produkcji organizera biurkowego leżącego kładziemy nacisk na staranność i jakość wykonania. Dobieramy odpowiednie detale wykończeniowe, tak aby nasze kalendarze biurkowe zapewniały wysoki standard i wyróżniały się na tle innych produktów.
WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

Firmowy kalendarz biurkowy typu biuwar to niezwykle praktyczna i funkcjonalna forma reklamy. Oprócz strony użytkowej to przede wszystkim doskonała reklama firmy, która skutecznie może służyć przez cały okrągły rok.

DODATKI DO PODKŁADKI NA BIURKO Z KALENDARZEMStandardowy kalendarz na biurko leżący może okazać się średnio atrakcyjnym upominkiem reklamowym. Warto zatem zainwestować w indywidualny projekt kalendarza typu biuwar, aby zwrócić uwagę klienta na oryginalny projekt kalendarza podkładki, a dodatki typu listwa, lakier selektywny czy folia na pewno też zwiększą walory użytkowe nowoczesnej podkładki na biurko z kalendarzem.

Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz biurkowy leżący z indywidualny projektem, na pewno wzbudzi większe zainteresowanie klientów aniżeli standardowy gadżet na biurko ze zdjęciem. Kalendarz podkładka z oryginalną grafiką zachwyci niejednego klienta.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Tani kalendarz biurkowy na rok 2020 typu podkładka warto wykonać na podstawie zdjęcia. Podkładka z kalendarzem na biurko ze zdjęciem jest dość ekonomicznym rozwiązaniem. Proponujemy skorzystać z naszej bazy fotografii.
Klejenie bloku kalendarza

Klejenie bloku kalendarza

Częstym problemem kalendarza na biurko leżącego jest nieestetyczne zawijanie się rogów kartki kalendarza w dolnej jego części. Proponujemy klejenie dolnej części kalendarza - podkładki, aby zapobiec zaginaniu rogów.

Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Chcesz uwypuklić wybrane elementy na planszy kalendarza biurkowego leżącego, proponujemy pokryć e elementy wybiórczym lakierem UV. Świetnie sprawdzi się lakier połysk lub matowy.
Listwa usztywniająca
Listwa usztywniająca
Chcą zabezpieczyć dolne kartki kalendarza typu biurwa przez zagnieceniem rogów proponujemy zastosowanie specjalnej listwy zabezpieczającej, która może również idealnie sprawdzić się jako zakładka na luźne karteczki.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Dla uwidocznienia znaku firmowego lub innych grafik na kalendarzu reklamowym leżącym warto pewne elementy wytłoczyć. Wypukłe lub wklęsłe miejsca z pewnością zwrócą uwagę niejednego klienta.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Standardowe rozmiary na kalendarz biurkowy leżący są coraz mniej ciekawe. Klienci szukają nietypowych rozwiązań – podkładka, planer, aby zwrócić uwagę klientów na swój gadżet reklamowy.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Kalendarium na terminarz biurkowy leżący musi stanowić spójne uzupełnienie indywidualnie zaprojektowanej grafiki na kalendarz biuwar - podkładka. Dobór odpowiedniej typografii znacznie poprawi odbiór wizualny produktu dla firmy.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Ciekawym dodatkiem wykończenia na kalendarz biurkowy 2020 jest pokrycie kart kalendarza foliami. Może to być zarówno folia matowa lub połysk, które są idealnym podkładem do położenia lakieru wybiórczego
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Chciałbyś zaskoczyć klienta czymś oryginalnym. Kalendarz podkładka 2020 na biurko w kształcie prostokąta to standard, więc warto wykrawać ciekawsze kształty, a tym samym zszokować klienta ciekawą formą .
Hot stamping
Hot stamping
Folia metalizowana jest bardzo sprytnym zabiegiem marketingowym. Kalendarz na biurko z takim zdobieniem jest na pewno nietanim produktem, ale warto stosować takie nietuzinkowe dodatki. Podnoszą wartość produktu.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Planujesz wysyłkę kalendarza na biurko, a może chciałbyś wręczyć biuwar jako prezent. Proponujemy zapakować kalendarz w specjalna kopertę z kartonu, która na pewno zabezpieczy nasz planer przed uszkodzeniem w transporcie.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przystępując do realizacji biurkowego leżącego kalendarza zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. W przypadku braku odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Czy wykonujecie projekt kalendarza biurkowego typu planer?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza biurkowego leżącego typu planer. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Biuwary leżące zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle projektów konkurencji, są oryginalne i nietuzinkowe.

Jaki jest termin wykonania kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza planszowego to 4-6 dni robocze. Terminarze biurkowe ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

W jaki sposób dostarczacie kalendarz biurkowy leżący?

Kalendarz biurkowy leżący standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy biuwarów pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Czy macie zdjęcia do kalendarza biurkowego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii do kalendarza, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy biurkowych typu planer czy biuwar. Przy projektowaniu kalendarzy wykorzystujemy również zdjęcia dostarczone przez klienta.

Ile projektów kalendarza biurkowego otrzymam?
Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz typu biuwar, ale nie jest to reguła, bowiem jesteśmy elastyczni i możemy się dopasować do klienta w zakresie ilości przedstawionych propozycji projektowych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy do druku
Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Istnieje możliwość przekazania swojego projektu terminarza. Firmowy planer leżący powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i naszego szablonu. Zdjęcia do kalendarza muszą być właściwej jakości. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików terminarza biurkowego, przekazujemy go do produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo, zaczynając od przemyślanego projektu graficznego, następnie wydruk i dostawa gotowego kalendarza typu biuwar. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje kalendarz a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy biurkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z niespełna 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów promocyjno-reklamowych. Kalendarz planer leżący wykonany przez naszych grafików to w pomysłowy, wyróżniający się projekt graficzny. Przy realizacji projektów wykorzystujemy nasze zdjęcia reklamowe.

Kalendarze biurkowe leżące typu planer, pad

Wbrew pozorom dobrze wykonany kalendarz biurkowy leżący może być praktycznym narzędziem pracy i zarazem gadżetem reklamowym, przydatnym w każdej firmie. Doskonale się prezentuje, a nawet wręcz dekoruje przestrzeń o charakterze biurowym. Przyda się do sprawdzania daty, a także planowania poszczególnych dni w roku 2020. Z pewnością kalendarze biurkowe leżące w tej właśnie formie przydadzą się również do sporządzania licznych notatek. Do tego celu przeznaczona jest całkiem spora powierzchnia tego kalendarza. Z uwagi na szerokie ich zastosowanie i coraz większe możliwości, kalendarz reklamowy w tym stylu cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

strzalka wciecie

Profesjonalny kalendarz na biurko – skuteczny gadżet reklamowy

Wiele mówi się o tym, że kalendarze na biurko 2020 w wersji leżącej są doskonałą formą reklamy, dlatego w tego typu produkty powinni zaopatrzyć się wszyscy, którzy prowadzą własny biznes. Powierzchnia pod reklamę jest całkiem spora, to przyzna chyba każdy. Wiadomo jednak, że w kalendarzu tym powinno się również znaleźć miejsce na terminarz i notatki. Profesjonalnie wykonany kalendarz na biurko pełni wiele funkcji promocyjnych. Posiada przede wszystkim wiele odrywanych kartek, gdzie na każdej z nich znajduje się to samo. Dzięki temu, tuż po zapisaniu jednej w całości, można ją oderwać, aby móc po chwili pisać po kolejnej. Taki kalendarz na biurko podkładka to też gadżet reklamowy, który stanowi dekorację biurka i całego pomieszczenia. Jest typowo biurowym wyposażeniem. Dobrze wykonana reklama sprawi, że kalendarz biurkowy pad stanie się automatycznie skuteczną reklamą działającą praktycznie przez cały rok. Wystarczy jedynie odpowiednio go opracować, zaprojektować i wydrukować, aby przyciągał spojrzenia często i dosłownie każdego, a w szczególności potencjalnych klientów. Warto wobec tego zwrócić uwagę na ten gadżet, a może nawet niemal od razu złożyć zamówienie i nabyć kalendarze w hurtowych ilościach.

strzalka wciecie

Kalendarz biurkowy z zdjęciem - indywidualne wykonanie

W ofercie profesjonalnych producentów znaleźć można kalendarze biurkowe indywidualne tworzone według oczekiwań klientów, zamawiających. Zaletą tych produktów jest możliwość wykończenia ich w dowolny sposób. To tym sposobem właśnie produkty te współgrają z wizerunkiem firmy. Są jej skuteczną reklamą i zarazem ozdobą. Przeważnie kalendarze biurkowe firmowe tworzone są z wysokiej jakości papieru i pozostałych materiałów, dzięki którym powstałe produkty są trwałe i eleganckie. Idealnie wycięte, wytrzymałe, zdobione firmowymi zdjęciami – tylko takie produkty dziś cieszą się zainteresowaniem. Dobrze opracowany projekt graficzny zapewnia satysfakcjonujący wydruk. Dlatego wykonanie kalendarza powinno się zlecać specjalistom, którzy zatrudniają doświadczonych grafików. Wówczas produkcja przebiega profesjonalnie i szybko, a uzyskane produkty reklamowe spełniają wszelkie oczekiwania zamawiających. Warto też dodać, że aktualnie kalendarze biurkowe dla firm wcale nie muszą być drogie. To całkiem tanie produkty reklamowe w dobrej cenie, pełniące wiele funkcji. Szczególnie, gdy są ze zdjęciami firmowymi, firmowym logo i innymi charakterystycznymi dla konkretnej firmy oznaczeniami.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod