Zapytanie ofertowe

Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak aby móc zaoferować najlepsze z możliwych rozwiązań. Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub też wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@aldo-kalendarze.pl
Image
Wybierz kalendarz w 4 prostych krokach
Wybierz kalendarz w 4 krokach
strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola
Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2025?

Od kilkunastu lat z powodzeniem tworzymy kalendarze reklamowe dla firm. Może zaprojektować i wydać każdy z dostępnych terminarzy, oczywiście najpopularniejszy to ścienny kalendarz trójdzielny, ale również nie ustępujący mu kalendarz książkowy znajdziesz w naszej ofercie. Wybierz interesujący typ kalendarza i zobacz co mamy dla Ciebie…

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Chcąc zlecić kalendarz reklamowy - trójdzielny ścienny, książkowy - zapewne masz szereg pytań, nie tylko dot. ceny, kosztu kalendarza… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Tanie kalendarze reklamowe ze zdjęciami - czy macie?

W naszej pracy staramy się podejmować bardziej ambitnych prac i realizować ciekawe projekty graficzne, unikamy tanich rozwiązań. Jednak jeśli klient ma mocno ograniczony budżet, kieruje się ceną i zależy mu na wydaniu nie drogiego kalendarza, staramy się szukać optymalnych rozwiązań w postaci tanich kalendarzy ze zdjęciem lub popularne tanie kalendarze trójdzielne reklamowe z logiem.

Czy wykonujecie tanie kalendarze firmowe?

Wykonujemy różnego rodzaju kalendarze, dopasowane do budżetu i oczekiwań klienta. Tanie kalendarze firmowe jednak nie zawsze idą w parze z końcową jakością produktu reklamowego. Pewnych kwestii produkcyjnych nie da się ominąć i aby uzyskać atrakcyjną tanią cenę kalendarza, należy szukać rozwiązania w postaci taniego surowca, czy też innych oszczędności dot. zastosowanych materiałów.

Czy macie cennik na tanie kalendarze trójdzielne ścienne?

Cennik na tanie kalendarze firmowe trójdzielne lub inne modeli ściennych nie jest u nas praktykowany. Wszystkie prace dotyczące terminarzy firmowych są wyceniane indywidualne. Nawet tanie kalendarze trójdzielne kalkulowane są indywidualnie pod zamówienie. Każdy kalendarz wymaga indywidualnej wyceny, chociażby ze względu na różnice i ilość przedstawianych projektów.
Interesuje mnie kalendarz jednodzielny – cena jego wykonania?

Ceny kalendarzy ściennych zależą od wielu czynników, przede wszystkim od parametrów danego modelu kalendarza. Na cenę kalendarza wpływa jego wielkość (rozmiar tego modelu organizera) oraz sposób wykonania oraz użyte uszlachetnienia. Cena również uzależniona jest od ilości zamawianych kalendarzy. To ile ma być wydanych, wydrukowanych produktów reklamowych.

Czy podane ceny kalendarzy podlegają negocjacji?

Zazwyczaj staramy się prezentować klientom końcowe i dobrze przemyślane, zamykające ceny na wydanie kalendarza. Jeśli dla klienta podana przez nas cena nie jest atrakcyjna czy też po prostu jest za wysoka, staramy się zawsze szukać optymalizacji czynników, które mają wpływ na końcową cenę wydania kalendarza. Można tez pomyśleć nad tanim projektem kalendarza.

Jakie są ceny kalendarzy trójdzielnych, od czego zależą?

Ceny kalendarzy trójdzielnych mogą się nawet w znaczącym stopniu różnić. Końcowa cena takiego kalendarza ściennego trójdzielnego zależy od bardzo wielu czynników, wielkości kalendarza firmowego, uszlachetnień , indywidualizacji oraz jakości zastosowanych w produkcji materiałów poligraficznych. Koszty wynikają z wybranych materiałów.

Jaki jest koszt wykonania kalendarza plakatowego?

Jak przy każdym materiale reklamowym, tak i tu - koszt wydania kalendarza plakatowego jest zależny od wielu istotnych czynników. Przede wszystkim cenę kalendarza plakatowego determinuje format oraz ilość wydania. Na cenę mają też wpływ również parametry konkretnych użytych materiałów. Również zastosowanie uszlachetnień jest istotne na końcowe koszty danego kalendarza.

Czy wykonujecie kalendarze na zamówienie indywidualne?
Kalendarze na zamówienie to większość naszych zamówień. Tanie kalendarze indywidualnie przygotowywane pod klienta, pod jego preferencje i oczekiwania. Najczęściej wybór determinuje cena kalendarza. W naszej ofercie  nie posiadamy standardowych, tanich rozwiązań z gotowymi projektami. Chcemy, aby nasze kalendarze na zamówienie wyróżniały się spośród konkurencji.

© Aldo Kalendarze. Wszelkie prawa zastrzeżone