Portfolio - kalendarz plakatowy

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze plakatowe

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Ile czasu trwa produkcja kalendarzy ściennych?

Standardowo czas produkcji na kalendarze ścienne nie powinien przekroczyć 10 dni roboczych. Czas produkcji zależy od typu kalendarza ściennego. Przy bardziej skomplikowanych projektach, które posiadają uszlachetniania, termin druku kalendarzy może nieznacznie się wydłużyć. W okresie wzmożonych zamówień czas ten może ulec zmianie.

Jako producent kalendarzy ściennych wykonacie również projekt kalendarza?

Jako producent kalendarzy ściennych również tworzymy ciekawe projekty na produkowane przez nad kalendarze. Projekt kalendarza ściennego wykonamy na  podstawie materiałów dostarczonych przez klienta, jak również możemy wykorzystać zdjęcia z naszego zbioru fotografii lub wykonać indywidualną sesje zdjęciową.

Jaki jest czas przygotowania projektu na kalendarze ścienne?

Czas przygotowania projektu na kalendarze ścienne, zależy od typu zamówionego kalendarza. Zwykle czas przygotowania wstępnych projektów nie przekracza 5 dni roboczych. W szczycie produkcji kalendarzy ściennych czas ten może delikatnie się wydłużyć, o czym na bieżąco informujemy klientów.

Czy kalendarze na ścianę można wykonać z własnym zdjęciem?

Nasze studio projektowe zajmie się pracą nad projektem kalendarza. Projekt kalendarza ściennego można wykonać z dostarczonych zdjęć, jak również można skorzystaj z naszej bogatej bazy fotografii. Dla wymagających klientów możemy wykonać indywidualna sesje zdjęciową na potrzeby produkcji kalendarzy.
Jakie uszlachetnienia można zastosować na kalendarze na ścianę?
Zastosowanie różnego rodzaju uszlachetnień podnosi walory estetyczne produkowanego kalendarza, staje się bardziej prestiżowym produktem. Zwykle na kalendarze ścienne stosujemy lakiery UV połysk, tłoczenia folią oraz wykrawanie kalendarza ściennego z indywidualnego wykrojnika. Jako Producent kalendarzy mamy spore możliwości indywidualizacji.
Jaki jest optymalny format na kalendarze planszowe ścienne?
Kalendarze planszowe ścienne to coraz rzadziej zamawiane produkty reklamowe. Jeśli klienci decydują się na produkcje kalendarzy plakatowych to są to znacznie mniejsze formaty niż wcześniej, format a2 maksymalnie. Popularność tych kalendarzy maleje na korzyść kalendarzy firmowych trójdzielnych i dwudzielnych.
Jak wysyłacie kalendarze reklamowy planszowy formatu a2?
Kalendarze plakatowe są to kalendarze, które przy wysyłce wymagają szczególnej staranności i ostrożności. Zazwyczaj tego typu kalendarze planszowe pakowane są w specjalne tuby kartonowe, aby zabezpieczyć kalendarz przed ewentualnym uszkodzeniem i zniszczeniem.
W jakim kolorze mogą być listwy do kalendarza plakatowego?
Kalendarze ścienne plakatowe zazwyczaj listwujemy listwami metalowymi z zawieszką, bądź otworem w listwie. Klienci zazwyczaj wybierają listwy srebrne bądź w kolorze miedzianym, ale nasze listwy mogą występować w różnych kolorach, jak biały, czerwony, żółty, niebieski, czarny i zielony. Produkcja kalendarzy zajmie się tym przed finalnym drukiem.