Producent kalendarzy

Kalendarz na miarę od producenta

Potrafimy słuchać i doradzać, dlatego produkujemy niepowtarzalne kalendarze firmowe SZYTE NA MIARĘ…

Od ponad 25 lat tworzymy projekty, doradzxamy, drukujemy i finalnie produkujemy profesjonalne kalendarze reklamowe z indywidualną grafiką firmową. Stawiamy na ciągły rozwój, poszukujemy inspiracji wokoło, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Z każdej nowej pracy, nowego projektu kalendarza reklamowego wynosimy cenne doświadczenie na przyszłość.

Aldo to sprawdzony producent kalendarzy reklamowych, który tworzy zespół wyspecjalizowanych ludzi. To oni gwarantują swoim dużym zaangażowaniem najwyższy poziom obsługi wydawanych kalendarzy.

Zespół Aldo specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych koncepcji, projektujemy, drukujemy i końcowo produkujemy oryginalne projekty kalendarzy dla firm. Realizujemy szeroką ofertę z zakresu kalendarzy reklamowych – kalendarze trójdzielne, plakatowe, biurkowe, książkowe. Produkowane przez nas kalendarze firmowe to nie tylko przyjemnie wyglądające gadżety reklamowe, to w dużej mierze produkty, które budują wizerunek firmy, wzmacniają jej pozycje na rynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby finalny druk firmowych kalendarzy wyróżniał je nowoczesną szatą graficzną...

 

Podczas procesu produkcji kalendarzy staramy się dopilnować składowych elementów druku materiału, budujących finalną jakość kalendarza.

Nie powielamy projektów w druku, każdy produkowany przez nas kalendarz  jest niepowtarzalny i oryginalny. Nasze prace powstają w oparciu o oczekiwania klienta, analizę rynku i nasze twórcze podejście.

 

profesjonalne-kalendarze.jpg

SKUTECZNA PRODUKCJA KALENDARZY...

Jako solidny producent kalendarzy, możesz liczyć na kompleksową produkcje kalendarzy reklamowych, na którą składa się doradztwo, projektowanie graficzne, druk kalendarza oraz dostarczenie gotowego produktu. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy tworzeniu i produkcji kalendarzy reklamowych dla firm.

Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do produkcji, druku, wydania kalendarzy trójdzielnych pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Jaki jest czas produkcji kalendarza trójdzielnego z grafiką?

Czas realizacji kalendarza standardowo to 5-10 dni roboczych. W „wysokim” sezonie i momentach dużego obciążenia – produkcja kalendarzy firmowych może ulec wydłużeniu. Jako producent kalendarzy staramy się te optymalizować terminy i skracać terminy.

Czy możecie wyprodukować kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Produkcja kalendarzy trójdzielnych z indywidualnym kalendarium to nasza specjalność. Zaprojektujemy główkę i plecy kalendarzy, a następnie spójnie wizerunkowo kalendarium, które będzie idealnie współgrało z resztą. Druk kalendarzy reklamowych tego typu jest troszkę dłuższy niż standardowych.

Ile trwa druk i projekt kalendarzy trójdzielnych?

Druk kalendarzy standardowo trwa 8-10 dni roboczych, jednak w trakcie sezonu ten termin może ulec wydłużeniu. Natomiast na projekt kalendarza nasze studio graficzne potrzebuje około 2-5 dni roboczych, aby przygotować oryginalną i ciekawą koncepcje na kalendarz.

Jakie materiały są potrzebne do wykonania kalendarza trójdzielnego?

Wszystko zależy od tego jaki projekt na kalendarzu trójdzielnym ma się znaleźć. Na pewno będziemy potrzebować logo i zdjęcia produktu. Jeśli ma to być kalendarz z widoczkiem to druk kalendarzy trójdzielnych odbywa się w oparciu o nasze zdjęcia reklamowe.

Czy realizujecie kompleksowo kalendarz książkowy?

Zajmujemy się drukowaniem kalendarz prawie 25 lat. Projekty graficzne tworzone są przez nasze studio projektowe. Nasi projektanci zaprojektują oryginalny i nietuzinkowy projekt kalendarza, który następnie zostanie wydrukowany i zrealizowany na produkcji.

Jakie macie doświadczenie w produkcji kalendarzy trójdzielnych?

Jako producent kalendarzy trójdzielnych z wieloletnim doświadczeniem w branży, staramy się na być blisko klienta i  reagować na uwagi płynące z rynku. Nasze studio projektowe wspomaga nas w kwestii graficznej, nasze projekty graficzne są drukowane z dużą starannością.

Produkujecie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Nasza produkcja kalendarzy dla firm to realizacja nietypowych zamówień. Chcemy, aby drukowane przez nas kalendarze wyróżniały się na tle konkurencji. Wykonujemy kalendarze z zegarem oraz proponujemy druk kalendarzy z główką trójwymiarową.

Czy możecie wyprodukować kalendarz o indywidualnym kształcie?

Producent kalendarzy Aldo stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Nie jest problemem dla nas produkcja kalendarzy reklamowych o nietypowym kształcie. Jeśli taki terminarz ma mieć oryginalny i niepowtarzalny kształt to my zajmiemy się jego produkcją.

Kalendarze producent – kalendarze szyte na miarę

Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem cieszą się takie produkty jak kalendarze reklamowe od producenta, w tym ścienne, książkowe, na biurko i pozostałe na rok 2024. Popularne są kalendarze szyte na miarę, czyli projektowane od podstaw pod indywidualne oczekiwania zamawiającego. Zwykłe kalendarze są ogólnodostępne w sklepach, a przecież nie o takie produkty tu chodzi. Wystarczy posłużyć się popularnym hasłem typu kalendarze producent, aby uświadomić sobie, że to kalendarze z reklamą firmy są najczęściej wybierane przez kupujących. Firmy zamawiają się w hurtowych ilościach. Podsyłają własne zdjęcia i pozostałe materiały do umieszczenia na ich powierzchni.

strzalka wciecie

Projektowanie i produkcja kalendarzy – trudny proces, ale nie dla każdego

Każdy przyzna, że projekt kalendarza to skomplikowana sprawa, ale na szczęście nikt nie musi wykonywać tej czynności samodzielnie. Na szczęście producent zatrudnia doświadczonych grafików, którzy zajmują się projektowaniem kalendarzy na zamówienie, tak by uzyskany efekt końcowy odpowiadał oczekiwaniom zamawiającego i to w stu procentach. Jeżeli wobec tego ktoś chce zlecić kalendarze ścienne 2024 lub pozostałe, nie musi przejmować się projektem, ponieważ doświadczony zespół grafików przy użyciu nowoczesnych urządzeń, narzędzi i programów wykona profesjonalny projekt, a następnie przekaże go do akceptacji. Tylko w momencie, kiedy klient zaakceptuje propozycję kalendarza, producent zabierze się za realizację i przekaże projekt do druku. Pomimo iż producent świadczy tak kompleksowe usługi, może jednocześnie oferować kalendarz w dobrej cenie, co nie znaczy tanie. Nie muszą to być kosztowne rozwiązania. Ceny mogą się różnić zależnie od tego czy są to kalendarze książkowe czy ścienne trójdzielne lub inne. Pozostaje więc koniecznie poprosić o wycenę i zorientować się w szczegółach. Informacje te można pozyskać niemal natychmiast. Trzeba tylko wiedzieć czego konkretnie się oczekuje.

strzalka wciecie

Projektowanie i produkcja kalendarzy – trudny proces, ale nie dla każdego

Aktualnie można zamówić kalendarze na rok 2024 w dowolnych ilościach. Nie ma znaczenia, czy klient oczekuje 100 sztuk, czy 1000. Zaletą zamawiania tego rodzaju produktów u producenta jest możliwość zupełnie dowolnego ich wykonania i wykończenia. Producent może też zastosować różne materiały, różnej jakości, co też ma wpływ na różne ceny. Nie zawsze tania produkcja kalendarzy musi wiązać się z produktami niskiej jakości. Należy wziąć pod uwagę to, iż producent w dniu realizowania zamówienia może mieć na przykład dostęp do tanich materiałów, co automatycznie przekłada się na koszt całego zamówienia. Dziś niejeden producent poleca kalendarze książkowe, ścienne, na biurko i inne, tworzone na wiele sposobów. Wszystkie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a profesjonalnie wykonane są skuteczną reklamą i bardzo praktycznym gadżetem, przydatnym narzędziem zarówno w pracy, jak i w domu. Zastanawiasz się, gdzie zamówić terminarze reklamowe? Koniecznie zamów kalendarz od producenta i ciesz się profesjonalnym wykonaniem. Od lat projektujemy kalendarze reklamowe w atrakcyjnych cenach i dostarczamy je w każdych ilościach. Nasze produkty są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.