Kalendarz czterodzielny 2025

/images/ikony/trojdzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
CZTERODZIELNY 2025 O TRADYCYJNYM WYKONANIUProfesjonalny kalendarz czterodzielny z jednoczęściowym kalendarium, na którym widnieją aż cztery miesiące, to fantastyczny wybór chociażby z uwagi na to, że ta wersja terminarza świetnie współgra z indywidualną szatą graficzną. Ta dobrze przemyślana forma stwarza możliwość zagospodarowania znacznej części kalendarza pod reklamę. Dzięki temu mamy tu duże pole do popisu. Możemy swobodnie łączyć zdjęcia i inną grafikę, zamieszczać hasła i inne informacje tekstowe, stosować przeróżne kolory. Tak wykonane duże ścienne kalendarze czterodzielne świetnie się prezentują i przykuwają uwagę otoczenia.

Jeżeli chodzi o estetykę tego gadżetu reklamowego, polecamy szczególne zagospodarowanie górnej części tego terminarza, tak zwanej główki. To świetne miejsce na umieszczenie zdjęcia. W tym miejscu będą prezentować się najlepiej. Logo i dane o firmie najczęściej drukujemy na dole kalendarza, czyli tzw. stopce. To najlepsza dla nich lokalizacja.

Możemy zrealizować kalendarz czterodzielnyna rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze czterodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE ZAGOSPODAROWANIE POWIERZCHNI

Kalendarz czterodzielny 2025 to fantastyczny sposób na opracowanie skutecznej reklamy firmy, prezentacji oferty. W części górnej produktu można zamieścić duże zdjęcia, a także reklamę, która przyciągnie uwagę otoczenia.

/images/ikony/02.svg

FUNKCJONALNE KALENDARZE CZTERODZIELNE

Ścienne kalendarze czterodzielne 2025 to nowoczesna i bardzo praktyczna wersja ściennego organizera. Pełni funkcję informacyjno-promocyjną, ale też nadaje się na prezent. To wielofunkcyjny gadżet, który po prostu trzeba mieć w domu, a tym bardziej w biurze.
/images/ikony/03.svg
NAJLEPSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
Kalendarz z czterema kalendariami, jaki możemy Ci dziś zaproponować jest produktem najwyższej jakości. Tworzymy te organizery z należytą starannością. Dobieramy też materiały wysokiej jakości, które są trwałe i estetyczne. Wszystko to ma wpływ na efekt końcowy produktu i jego użyteczność.
/images/ikony/04.svg
JEDEN KALENDARZ A TRZY FUNKCJE
Duży kalendarz czterodzielny pełni trzy podstawowe funkcje. Jest on niezwykle praktyczny artykuł biurowy, pełni rolę informacyjną i co dla wielu najistotniejsze wspiera działania reklamowe firmy.

Jaki kalendarz czterodzielny wybrać dla swojej firmy?

projekt kalendarza trojdzielnego

Czy tani kalendarz czterodzielny to dobry wybór?

Inwestując w kalendarze reklamowe czterodzielne nie warto oszczędzać. Lepiej skupić się na ich jakości. Wiadomo jednak, że wybór ten jest sprawą mocno indywidualną. Tak więc każdy musi podjąć decyzję samodzielnie. Chcielibyśmy tylko podkreślić, że tanie kalendarze na 2025 firmowe to wersja ekonomiczna. Tworzone są z materiałów gorszej jakości. Daje się to łatwo zauważyć już po papierze, który potrafi się w pewnym sensie „wichrować”. W rezultacie reklamowy produkt nie wygląda najlepiej. Kalendarze firmowe z wyższej półki, a więc droższe, wykonywane są z użyciem materiałów najwyższej jakości. Te możemy wykończyć na wiele różnych sposobów, dążąc w ten sposób do uzyskania indywidualnego wyglądu. W tym przypadku mamy bardzo duży wybór dodatków. Uszlachetnienia (foliowanie – folia matowa lub połysk, lakierowanie dowolnych elementów). Dzięki nim kalendarz o czterodzielnym układzie kalendariów z nadrukowanym zdjęciem wygląda na ekskluzywny i nowoczesny. Nie jest typowym nachalnym produktem reklamowym. Co więcej, dostępne także w naszej ofercie kalendarze czterodzielne typu premium są chętnie używane. Klienci wieszają je w swoich gabinetach, biurach. Tak więc tworzą profesjonalną wizytówkę firmy przez 365 dni.

Jak bardzo ważny jest projekt kalendarza czterodzielnego?

W naszej ocenie o skuteczności kalendarza czterodzielnego świadczy jego wygląd. Bo przecież jeżeli przedmiot ten będzie atrakcyjny wizualnie, ciekawie wykończony i wykonany z materiałów wysokiej jakości, to każdy będzie chciał go mieć i go użytkować. Każdy też powiesi taki organizer firmowy na ścianie czy to w domu, czy w biurze, a nawet w gabinecie. Będzie więc służyć, jako skuteczna reklama przez cały rok. Standardowe kalendarze czterodzielne 2025 najczęściej lądują w koszach, szufladach, czasem są wieszane gdzieś w garażu. Nie są tak atrakcyjne, więc po co szpecić nimi wnętrze. Wówczas o reklamie firmy można zapomnieć. Projektując duży kalendarz ścienny często dodajemy zdjęcia związane z działalnością firmy. W razie potrzeby wykorzystujemy zdjęcia z własnego archiwum. Ciekawą opcją są również kolaże składające się z kilku zdjęć. Tak naprawdę wszystko jest do zrobienia. Wystarczy wykazać się inwencją twórczą, by opracować dobry projekt graficzny główki, a następnie móc go zrealizować. I raz jeszcze odpowiadając na pytanie podkreślamy – projekt kalendarza firmowego jest bardzo ważny, bo od niego wiele zależy.

tani kalendarz trójdzielny
naklad kalendarza trójdzielnego

Ile kalendarzy z czterema kalendariami zamówić, by się opłacało?

Decydując się na standardowe czterodzielne kalendarium, możemy wykonać kalendarz w ilości od kilkunastu sztuk. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że wraz ze wzrostem ilości egzemplarzy, spadnie cena pojedynczej sztuki. Dlatego im większe będzie zamówienie, tym bardziej ta inwestycja się opłaci. Przy indywidualnych projektach dzielonych terminarzy obowiązuje ta sama zasada. Im więcej tym taniej. Te drukujemy w ilości od 50 sztuk. Zachęcamy do zakupu hurtowych ilości kalendarzy. Jeżeli będą ładne, przykuwające uwagę i nowoczesne, każdy będzie chciał je mieć. A im więcej gadżetów reklamowych się rozejdzie, tym lepiej. Dlatego nie ma co zbyt długo się zastanawiać. Warto już dziś pomyśleć o złożeniu zamówienia.

Główka płaska a wypukła – którą wybrać?

Główka płaska czterodzielnego kalendarza jest podstawową, można powiedzieć ekonomiczną formą z jednostronnym nadrukiem na tekturze i to przeważnie bez uszlachetnień. Główka może być też wypukła standardowa wykonana na bazie tektury. Dzięki tej konstrukcji jest lekka wypukłość, przez co produkt wygląda nieco atrakcyjniej. Polecamy jednak wersję premium, bardziej luksusową. Jest to wypukła główka oklejona na piance. W tym przypadku stosujemy wykończenie folią matową lub z połyskiem i lakierujemy wybrane elementy grafiki. Warto mieć na uwadze to, że kalendarz 2025 czterodzielny, który został wykończony z użyciem wybranych uszlachetnień wygląda dużo atrakcyjniej i przykuwa uwagę, a to automatycznie zwiększa jego funkcjonalność.

indywidualny projekt kalendarium
główka kalendarza trójdzielnego

Kalendarz czterodzielny w wielu formatach – który wybrać

Jeżeli przykładowo firmowe kalendarze czterodzielne 2025 ma służyć reklamie, to lepiej wybrać jak największy. Polecamy duży ścienny kalendarz – max. Zapewnia dużą powierzchnię, którą można zagospodarować pod reklamę. Zastosować zdjęcia, tekst i pozostałą, przykuwającą uwagę szatę graficzną. W tym przypadku projekt może stać się prawdziwym dziełem sztuki. Projektant przy tego typu zamówieniach ma możliwość wykazania się inwencją twórczą. Kalendarze firmowe ścienne w tak dużych formatach są najczęściej produktami klasy premium. Jeżeli zaś chodzi o mały prosty kalendarz – mini, to na pewno niższa cena. Jednak w tej wersji kalendarza ściennego nie da się zbyt wiele zrobić, mając tu na myśli efektowną grafikę. Projektant grafiki musi zmierzyć się z pewnymi ograniczeniami. Tego rodzaju kalendarze z czterodzielnym dużym kalendarium odbierane są przez użytkowników jako tanie i nieatrakcyjne.

Czy indywidualnie zaprojektowane kalendarium to dobry pomysł?

Wiele osób decyduje się na kalendarze czterodzielne z indywidualnym kalendarium, co przez innych odbierane jest jako przesada. Chcielibyśmy wobec tego wyjaśnić, że to nieprawda. Indywidualnie zaprojektowane, dedykowane duże kalendarium na rok 2025, a co za tum idzie, indywidualny projekt kalendarza skutecznie podnosi walory estetyczne tego ściennego gadżetu. Tworząc ten element od podstaw pod zamówienie można z łatwością dopasować go do wizerunku kalendarza, ale i firmy, która go zamawia. Wówczas produkt ten staje się kalendarzem klasy premium i elegancko się prezentuje. Wciąż organizery z indywidualnym dużych rozmiarów kalendarium mocno wyróżniają się wśród pozostałych artykułów, którymi na co dzień posługuje się wiele osób. I o to właśnie chodzi – by przyciągały uwagę. Na koniec pragniemy podkreślić, że do wyboru zamawiający mają druk w 2 kolorach, a także w kolorystyce fullkolor.

wybierz format kalendarza trójdzielnego
zdjęcia kalendarza trójdzielnego

Czy muszę samodzielnie wykonać zdjęcia do kalendarza?

Mamy własny bank zdjęć reklamowych z bardzo atrakcyjnym wyborem fotografii. Gromadzimy je od lat, więc jest ich naprawdę sporo. Są to zdjęcia pasujące do wielu popularnych branż. Z uwagi na to, że jest ich tak dużo i są przeróżne, mamy możliwość tworzenia indywidualnych graficznie projektów, grafiki dedykowanej dla konkretnej firmy. Chcielibyśmy podkreślić, że korzystanie z naszych, gotowych już zdjęć przynosi duże oszczędności. Nie trzeba wykonywać ich samodzielnie, ani też zlecać sesji na potrzeby danego projektu. Jeżeli jednak klient będzie sobie życzył, może przekazać nam swoje fotografie. Jeśli spełnią oczekiwania co do parametrów i jakości, to bez wątpienia i z chęcią je wykorzystamy. Bardzo często tworzymy kolaże z kilku zdjęć, które świetnie się prezentują i podnoszą jakość produktu w wersji końcowej. Tak wykonane kalendarze firmowe to gwarancja zadowolenia.

Na jakie kalendarze czterodzielne z zegarem warto się zdecydować?

Prawda jest taka, że kalendarz czterodzielny z zegarem staje się znacznie funkcjonalniejszy. Zegar z mechanizmem kwarcowym na wymienne baterie zapewnia wieloletnią użyteczność. Montujemy go w taki sposób, aby nie tylko działał poprawnie, ale by również zachwycał swoim wyglądem. Wskazówki zegara świetnie wkomponowują się w szatę graficzną kalendarza. Dużych rozmiarów kalendarze czterodzielne 2025 z zegarem to gadżet uwielbiany przez użytkowników. Dlatego gdy pełni funkcję prezentu, przyjmowany jest z wielką radością. Niektórzy chętnie wieszają go w biurze, gabinecie i w innych publicznych miejscach. Taki zegar to tylko dodatkowy powód, aby spoglądać w jego kierunku jak najczęściej. Dzięki temu reklama zamieszczona na powierzchni tego gadżetu jest wyjątkowo skuteczna. Trzeba liczyć się z tym, że kalendarze firmowe z zegarem będą nieco droższe od tych standardowo wykończonych. Jednak właśnie ze względu na zegar, mogą w niektórych miejscach wisieć jeszcze dłużej niż tylko rok.

kalendarze z zegarem

Kalendarze trójdzielne

Ocena: 95.5% - 2 Głosów
96%

Kalendarze trójdzielne

DODATKI DO KALENDARZY CZTERODZIELNYCHKażdy kalendarz z czterema kalendariami dla firmy może być inny niż wszystkie. Wpływ na to mają dodatki. To one zwiększają funkcjonalność tego gadżetu biurowego i sprawiają, że staje się on doskonałym gadżetem reklamowym. Inwestując w czterodzielne kalendarze 2025 reklamowe z logo firmy warto wybrać dodatki w postaci lakieru selektywnego, tłoczenia wybranych elementów przy użyciu foli metalizowanej. Dzięki indywidualnemu wykończeniu produkt ten nabiera wyjątkowego charakteru, jest inny, oryginalny, dopasowany do wizerunku firmy, która go zamawia. Dodatki te są wobec tego bardzo ważne.

Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Kalendarze czterodzielne 2025 mogą mieć indywidualny rozmiar i kształt. Tworzymy je zgodnie z indywidualnym zamówieniem i zapotrzebowaniem każdego klienta z osobna. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt niezależnie od rozmiaru. Wszystkim klientom zapewniamy w tym zakresie fachowe doradztwo.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Duże kalendarze czterodzielne z grafiką firmową to ciekawy i oryginalny sposób na reklamę. To lepsze rozwiązanie niż zwykły terminarz ze zdjęciem, który niczym nie odróżnia się od pozostałych kalendarzy firmowych dostępnych od ręki. Grafikę można zastosować w dwóch miejscach – na pleckach i główce.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Kalendarze czterodzielne na zamówienie mogą mieć nie tylko indywidualną grafikę, ale też zupełnie indywidualne duże kalendarium. Element ten dopasowujemy do grafiki produktu, tak by też współgrał z wizerunkiem firmy. Dzięki temu jako całość stanowi skuteczną, ciekawą reklamę.
Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
U nas klienci mają prawo wyboru główki kalendarza ściennego czterodzielnego. Proponujemy główkę płaską lub wypukłą. Ta druga jest oklejona na tekturze lub tekturze z pianką. Tak wykonany kalendarz z czterema dużymi kalendariami wygląda profesjonalnie i elegancko.
Główka kalendarza z zegarem
Główka kalendarza z zegarem
Dla wymagających klientów proponujemy kalendarz czterodzielny z zegarem. Mechanizm mocowany jest do główki kalendarza. Tarcza zegara jest idealnie wkomponowana w grafikę reklamową główki. Tworzymy kalendarze, które są spójne z zegarem i na odwrót, wybieramy mechanizmy, które pasują do kalendarza.
Zdjęcia do kalendarza czterodzielnego
Zdjęcia do kalendarza czterodzielnego
Kalendarz czterodzielny 2025 ze zdjęciem to popularny produkt reklamowy. Gotowe zdjęcia mamy w swojej bazie. Jednak jeżeli ktoś sobie życzy, może dostarczyć nam swoje. Ważne jest tylko to, aby były to zdjęcia wysokiej jakości i odpowiedniej wielkości. Wówczas stworzymy oryginalny kalendarz dzielny na zamówienie.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Kalendarz ścienny, a konkretnie jego główkę, możemy wykończyć folią w wersji matowej lub z połyskiem. Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie wykończyć produkt folią soft touch bądź strukturalną.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Oferujemy lakierowanie wybranych elementów na główce dużego kalendarza czterodzielnego. Możemy wykonać tę czynność także w innych miejscach. Takie wykończenie gwarantuje podniesienie walorów estetycznych całego produktu. Duży terminarz ścienny w tej wersji staje się produktem klasy premium.
Kalendarz czterodzielny spiralowany

Kalendarz czterodzielny spiralowany

Możemy wykonać duży kalendarz czterodzielny, którego wszystkie elementy – główka, plecy, kalendaria – będą połączone ze sobą przy pomocy specjalnej spirali. To tak zwane organizery ścienne spiralowane. Oferujemy spiralę w różnych kolorach (srebrny, biały, czarny oraz miedziany).
Hot stamping
Hot stamping
Wybrane elementy produktu możemy pokryć folią metalizowaną w dowolnym kolorze. Tym sposobem duży kalendarz czterodzielny 2025 staje się automatycznie produktem prestiżowym i eleganckim. Takie uszlachetnienie podnosi jego wartość.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarzy możemy wykonać w dowolnym kolorze. Dzięki temu stanie się on indywidualnym produktem, mającym wpływ na wizerunek firmy. Oferujemy też różne sposoby mocowania okienek. Tworzymy kalendarze ścienne czterodzielne dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.
Koperty do kalendarza czterodzielnego

Koperty do kalendarza czterodzielnego

Wszystkie czterodzielne kalendarze na rok 2025 możemy zapakować w koperty. Dzięki temu będą świetnie prezentować się jako prezent. Każda z tych kopert może posiadać firmowy nadruk, na przykład logo firmy. Wszystko zależnie od zapotrzebowania.