Kalendarz biurkowy stojący 2025

/images/ikony/stojace.svg

KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE
NA 2025 TO CAŁOROCZNA REKLAMA NA BIURKUKalendarz biurkowy stojaczek czy potocznie zwany piramidką

to całoroczna wizytówka firmy i jej produktów. Taki kalendarz na spirali z uwagi na swoje nieduże rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Grafika zamieszczona na kalendarzu biurkowym ze zdjęciem będzie reklamą twojej firmy lub produktów przez 365 dni w roku. Tylko od Ciebie zależy w jakim stopniu zagospodarujemy powierzchnie kalendarza biurkowego. Możemy maksymalne wykorzystać powierzchnię kalendarza na promocje oferty firmy, a tym samym zwiększając możliwości zaprojektowania ciekawego firmowego kalendarza z oryginalnym zdjęciem.

Kalendarz biurkowy na spirali może być zbudowany w różnoraki sposób, może posiadać wyrywany jednoplanszowy bloczek z kalendarium lub kalendarium może być nadrukowane bezpośrednio na stojaczku.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2025

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Podkład
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 10 x 11 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Forma i budowa kalendarza biurkowego "stojaczka", piramidki daje nam maksymalnie

możliwości na wykorzystanie powierzchni kalendarza na przekaz reklamowy.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Kalendarze biurkowe ze względu na swoje małe gabaryty stanowią doskonały gadżet i upominek dla klienta, tym samym stając się skutecznym narzędziem marketingu.
Taki terminarz biurkowy to również reklama
firmy przez okrągły rok.
/images/ikony/03.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego to nasz priorytet podczas produkcji produktu. Przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe "stojak" wyróżniały się spośród innych produktów.
/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Staramy się aby nasze kalendarze wyróżniały się oryginalną grafiką reklamową. Do każdego projektu kalendarza reklamowego podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.

Jaki kalendarz na biurko wybrać?

tani kalendarz biurkowy

Czy warto inwestować w tani kalendarz 2025 na biurko?

Nie wszyscy nasi klienci wybierając kalendarz biurkowy, kierują się jego ceną. Biorą pod uwagę inne wartości tego produktu i jest to bardzo rozsądne postępowanie. W końcu ważne jest to, aby tego rodzaju gadżet był wykonany z materiałów wysokiej jakości. Warto mieć na uwadze to, że tanie kalendarze biurkowe 2025 są bardziej ekonomicznym wyborem. To oznacza, że są nieco gorzej wykonane, a już na pewno z użyciem gorszych materiałów. Droższy kalendarz na biurko jest stworzony z lepszego papieru, jest też ciekawiej wykończony. Można tu wybrać spiralę w dowolnym kolorze, różne uszlachetnienia – folia matowa lub połysk. Im lepiej wykończony kalendarz biurkowy stojący, tym wyższa jest jego cena, ale wówczas produkt ten wygląda dużo atrakcyjniej, jest wyrobem klasy premium. Ciekawy firmowy kalendarz na biurko z zdjęciem każdy chętniej postawi na swoim biurku. Stanie się w ten sposób skuteczną reklamą. Mamy klientów w różnych częściach kraju, a Toruń, Bydgoszcz i Włocławek to tylko przykładowe miasta, z których pochodzą. Wielu z nich zwraca uwagę głównie na jakość i sposób wykończenia tego przedmiotu.

Czy projekt kalendarza biukrowego na spirali jest ważny?

Kalendarz na biurko z kalendarium na spirali można wykończyć na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od projektu. Dlatego jest on bardzo ważny. Należy pamiętać, że ciekawy projekt graficzny tego produktu jest w pewnym sensie interesującą promocją firmy, która działa przez cały rok. Dlatego inwestycja już w sam projekt graficzny bardzo się opłaca. Bez wątpienia ładnie zaprojektowany kalendarz biurkowy spiralowany będzie chętnie stawiany na biurko nawet w nowoczesnym biurze. Nikt nie będzie wstydził się takiego gadżetu. Dzięki temu stanie się automatycznie skuteczną i nienachalną reklamą. Z reguły standardowy kalendarz biurkowy ze zdjęciem, ale nie typowo firmowym, nie wzbudza zainteresowanie. Często od razu ląduje w szafie lub w koszu. Warto w takim razie pokusić się o ładny projekt, na podstawie którego zostanie wykonany efektowny gadżet reklamowy. Nasi klienci pochodzą z bardzo różnych cześci kraju. Oni chętnie zamawiają indywidualne projekty i cały czas podkreślają, że dzięki nim ich kalendarze cieszą się ogromną popularnością. A jeżeli kalendarz jest popularny, to wiadomo, że reklama działa.

indywidualne kalendarium
zdjęcia do kalendarza biurkowego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza biurkowego 2025 na spirali?

Zawsze kalendarz biurkowy na spirali wygląda atrakcyjniej, kiedy w jego grafice pojawiają się firmowe zdjęcia. Nie wszyscy nasi klienci zdają sobie z tego sprawę. Dlatego często zupełnie nieprzygotowani panikują, bo nie wiedzą, skąd wziąć zdjęcia, chcą je na szybko zrobić. To nie jest dobry pomysł. Na szczęście mamy obszerną bazę własnych gotowych fotografii z różnych zakresów tematycznych. Możemy je bez problemu wykorzystać, tworząc kalendarz na biurko spiralowany pod zamówienie. Są to zdjęcia wysokiej jakości, odpowiednio opracowane. Tak więc jakość całego wyrobu jest zawsze wysoka i każdy element jego grafiki ze sobą współgra. Dobrze wykonany kalendarz na biurko ze zdjęciami to przecież skuteczna reklama. Ma on też wpływ na wizerunek firmy. Dlatego tworzymy je tak, by były atrakcyjne pod każdym względem. Oczywiście klienci mogą nam dostarczyć własne zdjęcia. Też je wykorzystamy, jeżeli będą spełniały określone parametry.

Jaki nakład kalendarza biurkowego jest opłacalny?

Z reguły jest tak, że kupując hurtowe ilości jakiegoś produktu, cena jednostkowa zmniejsza się. Jest po prostu taniej, niż kupując pojedyncze sztuki. Tak samo jest w przypadku kalendarzy. Dlatego zachęcamy klientów do składania zamówień na większe ilości. Jeżeli klient decyduje się na standardowe kalendarium, to wówczas kalendarz na biurko stojący może zamówić w ilości od kilkunastu sztuk. Przy bardziej indywidualnych zamówieniach trzeba tę ilość zwiększyć. Jeżeli więc kalendarz biurkowy ma mieć indywidualny projekt, lepiej pokusić się o minimum 200 sztuk. Jeszcze korzystniej będzie decydując się, na kilkaset sztuk i więcej. Trzeba mieć na uwadze to, że na cenę wpływ ma sposób wykonania i wykończenia, rodzaje uszlachetnień. Zawsze przed rozpoczęciem produkcji wyceniamy zamówienie, więc klient od razu wie, ile go to wyniesie. Mamy wielu klientów z takich miast jak Toruń, Bydgoszcz, Włocławek i z wielu innych na terenie Polski, którzy od lat zamawiają hurtowe ilości kalendarzy i zawsze wspominają, że są na tyle profesjonalne, iż nie mają problemu z ich rozdaniem. Wszystkie znikają w mgnieniu oka.

formaty kalendarza biurkowego
indywidualne kalendarium w kalendarzu biurkowym

Jaki format kalendarza biurkowego stojącego 2025 wybrać?

Biorąc pod uwagę biurkowy kalendarz, maksymalny polecany rozmiar, to A4. Trzeba pamiętać, że większy format to więcej miejsca, które można zagospodarować pod reklamę. W ten sposób można stworzyć czytelny przekaz reklamowy o firmie, na czym przecież w tym przypadku zależy najbardziej. Wówczas sam projektant może wykazać się większą inwencją twórczą. Do mniejszych polecanych formatów należy a5. Taki kalendarz na biurko stojący 2025 też może być praktyczny. Przede wszystkim zajmuje mniej miejsca na biurku. Format ten prowadzi automatycznie do niższej ceny. Wielkość tego produktu zawsze wybieramy w czasie innych ustaleń. Zależy od tego, jakie kto ma oczekiwania co do jego wyglądu. Jeżeli potrzebuje umieścić na nim dużą ilość informacji, to wówczas najlepiej wybrać format A4, A3. Gdy natomiast jest ich mało, bez sensu inwestować w większy rozmiar. Nasi klienci – a mamy ich wielu w różnych miastach na terenie Polski zamawiają zarówno kalendarze w każdym dostępnym formacie.

Czy warto zamówić indywidualnie zaprojektowane kalendarium biurkowe?

Kalendarz biurkowy stojący możemy wykończyć pod indywidualne zamówienie. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać nawet indywidualnie zaprojektowane kalendarium. W ostatnim czasie mamy coraz więcej zamówień na takie właśnie stojące organizery. Wciąż napływają do nas z różnych części kraju. Indywidualne kalendarium czyni ten produkt prawdziwym gadżetem reklamowym, a przede wszystkim skutecznym. Poza tym dzięki niemu firmowy kalendarz biurkowy odróżnia się od pozostałych, jest znacznie atrakcyjniejszy wizualnie, ciekawszy. Taki chcą wszyscy używać, stawiać na swoim biurko. Standardowe kalendarium już tak nie wzbudza zainteresowania. Indywidualne kalendarium możemy wykonać na wiele różnych sposobów. Proponujemy druk w dwóch kolorach i w wersji fullkolor. Wybór końcowy należy do klienta.

nakład kalendarza biurkowego
komu zlecić kalendarz

Komu zlecić kalendarze na biurko stojące - agencja reklamowa czy grafik?

Kalendarz na biurko 2025 z zdjęciem można zlecić agencji reklamowej i grafikowi. Chcąc uzyskać profesjonalną prezentację firmy, najlepiej powierzyć to zadanie agencji reklamowej, która ma doświadczenie w budowaniu wizerunku firm z różnych branży. Należy pamiętać, że wygląd tworzonego kalendarza determinuje późniejsze wykorzystanie tego produktu w dalszych działaniach reklamowych. Dlatego już w tym momencie trzeba myśleć o całościowym wizerunku marki. Profesjonalny, od początku do końca przemyślany projekt graficzny tego wyrobu daje ogromny potencjał przy opracowywaniu kompleksowego wizerunku. Grafik często posługuje się gotowymi szablonami. To wiąże się z niższą ceną, ale czy ta powinna mieć w tym przypadku większe znaczenie niż skuteczność w zakresie reklamy i profesjonalna prezentacja firmy? Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Jakie uszlachetnienie kalendarza wybrać przy produkcji tego materiału?

Kalendarze biurkowe 2025 atrakcyjnie się prezentują, kiedy są odpowiednio wykończone. Dobrze dobrane uszlachetnienie sprawia, że wyrób ten nie tylko wygląda na profesjonalny, ale również wysokiej jakości. W każdym razie jest chętnie przyjmowany i użytkowany. Bez wątpienia uszlachetnienie, jakie może posiadać kalendarz na biurko, przyczynia się do wzrostu ceny produktu. Jednak to nie istotne. Dla wielu naszych klientów bardzo ważne jest to, aby produkt był atrakcyjny wizualnie i technicznie. Tak więc proponujemy im różne rodzaje uszlachetnienia. Proponujemy papier wysokiej jakości o wykończeniu matowym lub błyszczącym. Grafikę możemy pokryć folią matową lub z połyskiem. Dodatkowo jest szansa na wyodrębnienie wybranych elementów lakierem błyszczącym. Dla zainteresowanych oferujemy hot stamping złoty czy srebrny. Im bardziej indywidualnie jest wykończony kalendarz biurkowy stojący, tym bardziej wyróżnia się wśród innych kalendarzy i działa jako skuteczna reklama przez cały rok.

kalendarz biurkowy uszlachetnianie
cena kalendarza biurkowego

Kiedy warto zamawiać kalendarz biurkowy stojący w okazyjnej cenie?

Kiedy ktoś decyduje się na zwykły kalendarz biurkowy, może pójść do sklepu i kupić go od ręki. Decydując się natomiast na indywidualne wykończenie i tym bardziej na złożenie zamówienia na ten produkt, trzeba liczyć się z tym, że na wykonanie go będzie trzeba trochę poczekać. To normalne. W każdym razie czas produkcji jest uzależniony od wielu czynników – jaki to ma być kalendarz, jak wykończony, w ilu egzemplarzach. Dlatego zwykle jest on podawany po przedstawieniu szczegółów zamówienia. Z reguły im szybciej zamówi się kalendarze biurkowe 2025, tym lepiej. Polecamy nawet, by składać zamówienia już w okresie wakacyjnym, np. w sierpniu. Wówczas można też więcej uwagi poświęcić na sam projekt. Zamawiając kalendarze tak wcześnie, można też liczyć na niższą cenę. najgorszy moment na składanie zamówień to szczyt sezonu. Wtedy mamy dużo pracy i czas realizacji się wydłuża.

DODATKI DO KALENDARZY BIURKOWYCH STOJĄCYCHCzasem podstawowa wersja kalendarza biurkowego piramidki to mało atrakcyjna forma dla klienta, tak aby na nią zwrócił uwagę. Warto zastanowić się nad dodaniem kilku ciekawych elementów oraz zastosowanie uszlachetnień. Wprowadzenie lakieru punktowego UV dla podkreślenia ważnych elementów graficznych, czy dodanie indywidualnego kalendarium, powoduje, iż uzyskujemy kalendarza na biurko znacznie bardziej atrakcyjny wizualnie dla naszego klienta i chętniej on z takiego gadżetu korzysta.

Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz biurkowy 2025 stający z indywidualną grafiką to zdecydowanie ciekawszy produkt reklamowy niż standardowy kalendarz piramidka ze zdjęciem. Oryginalna i nietuzinkowa szata graficzna wyróżni nasz kalendarz na biurku.
Autorskie kalendarium

Autorskie kalendarium

Aby kalendarz spiralowany na biurko był indywidualnym produktem reklamowym, warto zainwestować w ciekawy przekaz na kalendarzu. Polecamy wprowadzić do kalendarium grafikę o znacznym potencjale reklamowym dla firmy.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarz stojaczek na biurko może mieć indywidualny rozmiar. Nie musi to być standardowy rozmiar a5. Nasz kalendarz piramidka drukowany jest wg indywidualnego projektu stąd tez rozmiar dopasowany jest do potrzeb klienta.
Kalendarze z piórnikiem

Kalendarze z piórnikiem

Dla klientów którzy poszukują dla swojej firmy funkcjonalnych rozwiązań na kalendarz biurkowy, proponujemy kalendarz z piórnikiem. Drewniany piórnik oklejony grafiką reklamową już nie jednego klienta zachwycił swoja pomysłowością.
Spiralowanie

Spiralowanie

Kalendarz biurkowy 2025 spiralowany to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy chcą przekazać sporą dawkę reklamy na każdy miesiąc. Kolorowe spirale łączą dowolną ilość plansz kalendarza firmowego na biurko.

Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Dla uwypuklenia logo lub innych istotny elementów graficznych na kalendarzu biurkowym na spirali warto pewne elementy wytłoczyć. Wypukłe lub wklęsłe elementy z pewnością zwrócą uwagę patrzącego na firmowy kalendarz.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarz firmowy biurkowy ze zdjęciem to bardzo popularny kalendarz. Możemy wykonać kalendarz na biurko 2025 spiralowany w oparciu o zdjęcia dostarczone przez klienta lub zdjęcia z naszego zbioru fotografii.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Pokrycie lakierem selektywnym wybranych elementów kalendarza biurkowego stojącego z pewnością podniesie jego walory estetyczne. Grafika pokryta lakierem punktowym zyskuje na intensywności i staje się bardziej zauważalna.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Aby zwiększyć walory estetyczne i użytkowe kalendarza 2025 piramidki, warto stojak kalendarza i ewentualnie karty kalendarza na biurko pokryć foliami. Może to być folia połysk, matowa lub folia aksamitna.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Kalendarz biurkowy stojący typu piramidka po przez swój indywidualny kształt na pewno przyciągnie uwagę klienta. Istnieje możliwość wykrawania dowolnego kształtu na stojaki firmowe, jak i kart kalendarza na biurko.
Hot stamping
Hot stamping
Zastosowanie folii metalizowanych na kalendarz na biurko typu piramidka to bardzo korzystny zabieg marketingowy. Pokrycie folią metalizowaną logo lub haseł reklamowych spowoduje, iż kalendarz stojaczek nabierze nowej jakości.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Istnieje możliwość zapakowania kalendarza piramidki w opakowanie. Może to być koperta kartonowa wzmocniona przeznaczona do wysyłki lub indywidualne opakowanie z nadrukowaną grafiką firmową.