Kalendarze biurkowe stojące 2019

  • Kalendarze biurkowe stojące
  • Projektowanie kalendarzy biurkowych
  • Kalendarz biurkowy stojący
  • Kalendarze biurkowe stojące
  • Projektowanie kalendarzy biurkowych
  • Kalendarz biurkowy stojący

KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE
NA 2019 TO CAŁOROCZNA REKLAMA NA BIURKUKalendarz biurkowy stojaczek czy potocznie zwany piramidką

to całoroczna wizytówka firmy i jej produktów. Taki kalendarz na spirali z uwagi na swoje nieduże rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Grafika zamieszczona na kalendarzu biurkowym ze zdjęciem będzie reklamą twojej firmy lub produktów przez 365 dni w roku. Tylko od Ciebie zależy w jakim stopniu zagospodarujemy powierzchnie kalendarza biurkowego. Możemy maksymalne wykorzystać powierzchnię kalendarza na promocje oferty firmy, a tym samym zwiększając możliwości zaprojektowania ciekawego firmowego kalendarza z oryginalnym zdjęciem.

Kalendarz biurkowy na spirali może być zbudowany w różnoraki sposób, może posiadać wyrywany jednoplanszowy bloczek z kalendarium lub kalendarium może być nadrukowane bezpośrednio na stojaczku.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Podkład
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 10 x 11 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Forma i budowa kalendarza biurkowego "stojaczka", piramidki daje nam maksymalnie

możliwości na wykorzystanie powierzchni kalendarza na przekaz reklamowy.
/images/ikony/01.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Kalendarze biurkowe ze względu na swoje małe gabaryty stanowią doskonały gadżet i upominek dla klienta, tym samym stając się skutecznym narzędziem marketingu.
Taki terminarz biurkowy to również reklama
firmy przez okrągły rok.
/images/ikony/01.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego to nasz priorytet podczas produkcji produktu. Przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe "stojak" wyróżniały się spośród innych produktów.
/images/ikony/01.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Staramy się aby nasze kalendarze wyróżniały się oryginalną grafiką reklamową. Do każdego projektu kalendarza reklamowego podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze biurkowe stojące 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

DODATKI DO KALENDARZY BIURKOWYCH STOJĄCYCHCzasem podstawowa wersja kalendarza biurkowego piramidki to mało atrakcyjna forma dla klienta, tak aby na nią zwrócił uwagę. Warto zastanowić się nad dodaniem kilku ciekawych elementów oraz zastosowanie uszlachetnień. Wprowadzenie lakieru punktowego UV dla podkreślenia ważnych elementów graficznych, czy dodanie indywidualnego kalendarium, powoduje, iż uzyskujemy kalendarza na biurko znacznie bardziej atrakcyjny wizualnie dla naszego klienta i chętniej on z takiego gadżetu korzysta.

Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz biurkowy 2019 stający z indywidualną grafiką to zdecydowanie ciekawszy produkt reklamowy niż standardowy kalendarz piramidka ze zdjęciem. Oryginalna i nietuzinkowa szata graficzna wyróżni nasz kalendarz na biurku.
Autorskie kalendarium

Autorskie kalendarium

Aby kalendarz spiralowany na biurko był indywidualnym produktem reklamowym, warto zainwestować w ciekawy przekaz na kalendarzu. Polecamy wprowadzić do kalendarium grafikę o znacznym potencjale reklamowym dla firmy.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarz stojaczek na biurko może mieć indywidualny rozmiar. Nie musi to być standardowy rozmiar a5. Nasz kalendarz piramidka drukowany jest wg indywidualnego projektu stąd tez rozmiar dopasowany jest do potrzeb klienta.
Kalendarze z piórnikiem

Kalendarze z piórnikiem

Dla klientów którzy poszukują dla swojej firmy funkcjonalnych rozwiązań na kalendarz biurkowy, proponujemy kalendarz z piórnikiem. Drewniany piórnik oklejony grafiką reklamową już nie jednego klienta zachwycił swoja pomysłowością.
Spiralowanie

Spiralowanie

Kalendarz biurkowy 2019 spiralowany to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy chcą przekazać sporą dawkę reklamy na każdy miesiąc. Kolorowe spirale łączą dowolną ilość plansz kalendarza firmowego na biurko.

Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Dla uwypuklenia logo lub innych istotny elementów graficznych na kalendarzu biurkowym na spirali warto pewne elementy wytłoczyć. Wypukłe lub wklęsłe elementy z pewnością zwrócą uwagę patrzącego na firmowy kalendarz.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarz firmowy biurkowy ze zdjęciem to bardzo popularny kalendarz. Możemy wykonać kalendarz na biurko 2019 spiralowany w oparciu o zdjęcia dostarczone przez klienta lub zdjęcia z naszego zbioru fotografii.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Pokrycie lakierem selektywnym wybranych elementów kalendarza biurkowego stojącego z pewnością podniesie jego walory estetyczne. Grafika pokryta lakierem punktowym zyskuje na intensywności i staje się bardziej zauważalna.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Aby zwiększyć walory estetyczne i użytkowe kalendarza 2019 piramidki, warto stojak kalendarza i ewentualnie karty kalendarza na biurko pokryć foliami. Może to być folia połysk, matowa lub folia aksamitna.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Kalendarz biurkowy stojący typu piramidka po przez swój indywidualny kształt na pewno przyciągnie uwagę klienta. Istnieje możliwość wykrawania dowolnego kształtu na stojaki firmowe, jak i kart kalendarza na biurko.
Hot stamping
Hot stamping
Zastosowanie folii metalizowanych na kalendarz na biurko typu piramidka to bardzo korzystny zabieg marketingowy. Pokrycie folią metalizowaną logo lub haseł reklamowych spowoduje, iż kalendarz stojaczek nabierze nowej jakości.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Istnieje możliwość zapakowania kalendarza piramidki w opakowanie. Może to być koperta kartonowa wzmocniona przeznaczona do wysyłki lub indywidualne opakowanie z nadrukowaną grafiką firmową.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Chcąc zlecić kalendarz biurkowy stojący zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Czy wykonujecie projekt kalendarza biurkowego?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza biurkowego typu piramidka na spirali. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Popularnie zwane kalendarze stojaczki zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są oryginalne i nietuzinkowe.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Istnieje możliwość przekazania swojego projektu graficznego. Firmowy kalendarz stojaczek powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i określonego szablonu. Zdjęcia do kalendarza powinny być dobrej jakości. Po akceptacji projektu i sprawdzeniu przesłanych plików terminarza biurkowego, przekazujemy go do produkcji.

W jaki sposób dostarczacie kalendarz biurkowy?
Firmowy kalendarz biurkowy standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy stojaczków pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Ile projektów kalendarza biurkowego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz typu stojaczek lub piramidka, ale nie jest to reguła, bowiem jesteśmy elastyczni i możemy się dopasować do klienta w zakresie ilości przedstawionych propozycji projektowych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pracę do druku.

Czy macie zdjęcia do kalendarza biurkowego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy spiralowanych biurkowych.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy biurkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz biurkowy spiralowany wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest oryginalny i przemyślany pod kątem marketingowo-reklamowym.

Jaki jest termin wykonania kalendarza biurkowego na spirali?

Standardowy termin wykonania terminarze biurkowego to 4-6 dni robocze. Firmowe kalendarze biurkowe na spirali, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i na produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy reklamowych zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od profesjonalnego projektu graficznego do wydruku, aż po dostawę kalendarzy biurkowych. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje firmowy kalendarz a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Może warto zastanowić się na kalendarzem biurkowym na spirali, małym i funkcjonalnym terminarzu ze zdjęciem, który znajdzie miejsce nawet na małym biurku. Szeroka oferta kalendarzy na biurko, dzięki czemu każdy znajdzie idealne rozwiązania dla siebie. Planer biurkowy miesięczny czy tygodniowy, spiralowany lub klejony, a może biurkowy kalendarz roczny ze zdjęciem i logo firmy. Warto też rozważyć kalendarze piramidki na biurko z piórnikiem, do tego oryginalny projekt i mamy funkcjonalny gadżet z reklamą przez 365 dni w roku.

Kalendarze biurkowe stojące 2019 - stojaczek

W sprzedaży dziś można znaleźć rozmaite kalendarze reklamowe ze zdjęciem, w tym kalendarze biurkowe stojące, czyli tak zwane stojaczki. Te produkty cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na ich zróżnicowaną funkcjonalność. Są z jednej strony świetnym gadżetem marketingowym na rok 2019, z drugiej zaś praktycznym narzędziem pracy. W jednym zdaniu – przydadzą się każdemu, kto pracuje w biurze. Decydując się na kalendarz biurkowy stojący można mieć pewność, że nie będzie on inwestycją, która nie przyniesie żadnych korzyści. Taki kalendarz na biurko to produkt, który ma wiele zalet. Co więcej, powinien znaleźć się w każdym biurze.

strzalka wciecie

Do firmy i domu kalendarze na biurko

Właściwie kalendarze biurkowe piramidki mogą przydać się zarówno w biurze, jak i w domu. W końcu to terminarz, na który spoglądamy często, aby sprawdzić, jaki aktualnie jest dzień, kiedy wypada jakieś święto czy na jaki dzień zaplanowaliśmy spotkanie. Odpowiednio wykonany jest jednocześnie dekoracją pomieszczenia, a już na pewno biurka. Stanowi jego profesjonalne wyposażenie. To zapewne dlatego kalendarze na biurko cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a kiedy są zamawiane, to zawsze w hurtowych ilościach. Warto podkreślić, że z reguły kalendarz biurkowy spiralowany 2019 jest z jednej strony praktycznym narzędziem, a z drugiej zaś skuteczną reklamą, produktem marketingowym. Wielu przedsiębiorców decydujących się na ten praktyczny i bardzo przydatny gadżet reklamowy w formie terminarza obdarowuje nim swoich klientów, pracowników, a niekiedy też kontrahentów. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie reklamowe, budujące pozytywny wizerunek firmy. Ważne jest tylko to, aby ten kalendarz biurkowy z zdjęciem firmowym czy z logo firmy wykonać w odpowiedni sposób. Dlatego zaleca się, aby tego typu zamówienia składać wyłącznie u doświadczonych wykonawców dysponujących nie tylko wiedzą, ale i profesjonalnym sprzętem.

strzalka wciecie

Kalendarz biurkowy stojący z zdjęciem

Główną zaletą tego rodzaju terminarzy jest możliwość wykonania ich i wykończenia na wiele różnych sposobów. Można stworzyć je ze zdjęciem reklamowym lub też z logo firmy. Zdjęcia mogą być dowolne, ściśle związane z firmą lub po prostu tematycznie powiązane z jej działalnością. W każdym razie każdy ma szansę złożyć zamówienie na kalendarze biurkowe 2019 indywidualne, a to oznacza, że zamówione produkty mogą być wykończone pod oczekiwania zamawiającego i wcale nie muszą wyglądać standardowo. Wszystkie tworzone są z wysokiej jakości materiałów, głównie papieru, ale i wykańczane odpowiednim materiałem uszlachetniającym produkt. Takie kalendarze biurkowe dla firm mogą posiadać spiralę w dowolnym kolorze. Co więcej, zdjęcia oraz pozostała szata graficzna w tym wypadku może być rozmieszczona na wiele różnych sposobów. Warto podkreślić, że profesjonalny producent kalendarzy biurkowych nigdy do tego typu zamówień nie podchodzi szablonowo. Dlatego też różna może być cena. Jeżeli zamawiający ma szczególne oczekiwania względem tego terminarza, musi spodziewać się indywidualnej wyceny. Nie oznacza to jednak, że kalendarze te będą drogie, bo ku wielkiemu zaskoczeniu, mogą być naprawdę tanie produkty.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.