Kalendarz książkowy 2024

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2024

Od dawna wiadomo, że kalendarze książkowe z grawerem logo znajdują liczne zastosowania w życiu codziennym firmy.

Takie skórzane terminarze a5 czy a4 z notatnikiem są nie tylko wykorzystywane

w przypadku spotkań, ale też wyjazdów czy ważnych konferencji. Ze względu na podręczne rozmiar kalendarz książkowy z tłoczeniem lub grawerem logo mamy zawsze przy sobie.

Ważną zaletą tego gadżetu reklamowego na rok 2024 są jego duże możliwości personalizacji okładki z skóry. Poza tłoczeniem czy grawerem  logo na okładce, możemy dodać wklejki reklamowe, tasiemkę z nadrukiem firmowym i inne zdobnicze detale upiększające nasz kalendarz a5 tj. zaokrąglone narożniki, specjalny rodzaj papieru i nadruk kalendarium na nim w odpowiednim kolorze. Te zalety powodują, że
warto mieć kalendarze książkowe z notatnikiem 2024
swojej firmy.

Możemy zrealizować kalendarz książkowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarz 2024 książkowy

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe skórzane z notesem występują głównie w formatach: A4, A5, B5, A6
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe z notatnikiem personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, grawer znaku czy logo, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
OZNAKOWANIE REKLAMOWE
Kalendarz książkowy a5, a4 daje spore możliwości dla reklamy firmy. Możemy zlecić tłoczenie logo na okładce, dodać tasiemkę z nadrukiem logo, nadrukować wklejki reklamowe, czy też dodać grawer na okładkę. Istnieje możliwość nadruku firmowego w notatniku i stronach z kalendarium.
/images/ikony/02.svg
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
Jako producent kalendarzy książkowych na rok 2024 zwracamy mocno uwagę na wysoką solidność realizowanych przez nas produktów. Mamy świadomość, że klient ocenia nasz produkt przez pryzmat wyglądu terminarza. Przy produkcji kalendarza kładziemy nacisk na dobór dobrej jakości materiałów.
/images/ikony/03.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Kalendarze książkowe zarówno dzienne a5, jak i tygodniowe a4 to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu dla firm. Poprzez przemyślaną personalizacje można w wielu miejscach przemycić reklamowy przekaz. Dla przykładu grawer, tasiemka z nadrukiem logo firmy, wklejki reklamowe do notatnika, tłoczenie czy grawerowanie logo na okładce.
/images/ikony/04.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Firmowy kalendarz książkowy skórzany to wielowymiarowe narzędzie marketingu. Z jednej strony to oczywiście codzienny terminarz, dla innych poręczny notatnik. Nie można zapomnieć, że to praktyczny i funkcjonalny gadżet, który poprzez tłoczenie logo na okładce oraz personalizacje ma duży potencjał reklamowy dla każdej firmy.

Jakie kalendarze książkowe wybrać dla firmy?

projekt okładki kalendarza

Czy projekt okładki kalendarza książkowego jest ważny?

Należy pamiętać, że ciekawy projekt graficzny produktu, jakim jest firmowy kalendarz książkowy to interesująca promocja firmy i to przez cały okrągły rok. Dlatego inwestycja w oryginalne projekty jak najbardziej się opłaca. Warto mieć na uwadze to, że ładnie zaprojektowane kalendarze książkowe z tłoczonym lub grawerowanym logo będą dumnie reklamowały firmę. Dziś standardowych, tanich kalendarzy nie używa się w biurach, nie nosi się ich na spotkania. Naszym klientom polecamy organizery firmowe 2024 z ich własnymi zdjęciami. Możemy też zastosować nasze zdjęcia z archiwum, które stale rozbudowujemy. Bardzo często tworzymy też kolaż z wielu zdjęć. Indywidualne opracowanie okładki terminarza to najlepsze, na co może zdecydować się inwestor. Dzięki temu jego firma wiele zyska – popularność i nowych klientów. Pomysłowo opracowane książkowe kalendarze reklamowe, niekoniecznie tanie, pozytywnie mogą wpłynąć na wizerunek firmy.

Firmowy kalendarz 2024 książkowy, grawer czy tłoczenie logo?

Profesjonalne kalendarze książkowe dla firmy powinny mieć logo w widocznej części tego produktu. Podnosi ono walory reklamowe. Wielu klientów natomiast dopytuje, co będzie lepsze – grawer czy tłoczenie logo. Otóż wybór należy do każdego z osobna i właściwie zależy od tego, jaki efekt chce uzyskać klient, a także, jakie materiały zastosował w produkcji tego wyrobu. Każdy sposób nanoszenia logo na okładkę terminarza jest na swój sposób ciekawy, jednak to często rzecz gustu. Oznakowanie indywidualne zwykle wykonuje się już na ostatnim etapie tworzenia produktu, jakim są kalendarze książkowe z logo firmy. Aby wykonać wyraźne tłoczenie logo, trzeba wybrać odpowiednie do tego celu materiały. Jedno jest tu pewne, książkowe kalendarze z notesem czy też bez tego dodatku, z widocznym grawerem lub tłoczeniem na okładce, to same zalety. Dziś już nie używa się zwykłych, uniwersalnych kalendarzy 2024. Stawia się na indywidualność, indywidualne wykończenie. Warto w takie gadżety reklamowe się zaopatrzyć.

grawer na kalendarzu
elegancki kalendarz książkowy

Co powinno wyróżniać elegancki skórzany kalendarz książkowy dla firmy?

Bez wątpienia książkowe kalendarze z tłoczeniem logo lub grawerem powinny wyróżniać się na tle wszystkich pozostałych tego typu gadżetów. Dlatego polecamy klientom indywidualne wykonanie produktu. Zachęcamy ich do tego, aby decydowali się na dobór odpowiedniej jakości oprawy ze skóry naturalnej. Ta jest nie tylko solidna, ale również robi dobre wrażenie. Istnieje możliwość wybarwienia skóry, a więc może być w dowolnym kolorze – czarnym, brązowym, niebieskim i innych. Warto pomyśleć również o dodatkach, dzięki którym kalendarze na 2024 rok wyglądają zdecydowanie atrakcyjniej i są artykułami dopasowanymi. Zaokrąglone narożniki, tłoczenie lub grawerowanie logo firmy na okładce, przeszycie krawędzi nicią, ozdobna gumka, kolorowa wstążka z nadrukiem logo firmy – to tylko przykłady metod, dzięki którym można uzyskać personalizowany wygląd tego produktu. Tak tworzone są oryginalne, prestiżowe kalendarze 2024 do biura, które wyróżniają się na tle pozostałych tego rodzaju gadżetów.

Czy warto inwestować w tani kalendarz książkowy z nadrukiem firmowym?

Zamawiając na rok 2024 nowe kalendarze z grafiką firmową, można kierować się ceną albo dobrą jakością. Wiadomo jednak, że jakość ma większe znaczenie. Tanie kalendarze dzienne, tygodniowe, kieszonkowe są tworzone ze słabszej jakości papieru, a ich wykończenie jest pozbawione smaku, brakuje w nich dopracowania. Z jednej strony niska cena to okazja, ale za to również słabej jakości projekt. Dlatego polecamy klientom indywidualne kalendarze z grafiką firmową klasy premium. Mają zazwyczaj wyższą cenę, ale za to są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, z licznymi wykończeniami, w zgodzie z obowiązującą modą wydawniczą i oczekiwaniami zamawiającego. Doskonale się prezentują i dobrze służą przez cały rok. W ten sposób powstają prestiżowe, ekskluzywne gadżety firmowe. Zamawiając kalendarze 2024 do pracy o dopasowanym wykończeniu w hurtowych ilościach, cena pojedynczej sztuki będzie znacznie atrakcyjniejsza.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Jaki format na kalendarz książkowy reklamowy wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Najczęściej klienci zamawiają kalendarze do firmy w formacie a5, dzięki czemu są poręczne, wygodne w użyciu, łatwe do przechowywania. Reklamowe organizery tej właśnie wielkości najczęściej widzi się na rozmaitych spotkaniach biznesowych, konferencjach i szkoleniach. Z naszych obserwacji wynika, że klienci chętniej przyjmują kalendarze książkowe a5 niż w formacie a4. Tego typu produkty zwykle mają tłoczone logo na okładce, dzięki czemu świetnie się prezentują. Zamawiane kalendarze w formacie a4 to większa powierzchnia, którą można wykorzystać pod reklamę. W tak dużym formacie zmieści się też więcej codziennych biurowych notatek. Organizer z notesem w wersji a4 wygląda elegancko, jednak jest to bardziej format dla mężczyzn. Kiedy posiada skórzaną oprawę, wygląda wręcz ekskluzywnie. Trudno powiedzieć, która z tych opcji jest najlepsza. Wybór modelu to właściwie kwestia gustu.

Jaki nakład kalendarza z grawerem logo jest opłacalny?

Jako producent kalendarzy książkowych jesteśmy w stanie dostarczyć je w każdych ilościach. Klienci natomiast pytają, jaka ilość jest najbardziej opłacalna. Otóż zamawiając firmowe kalendarze książkowe o standardowym wykonaniu, można decydować się na minimum kilkanaście sztuk. Wiadomo jednak, że opłacalność wzrasta wraz ze wzrostem ilości egzemplarzy. Przy wyborze indywidualnego projektu najlepiej zamawiać kalendarze książkowe od 50 sztuk. Niektórzy klienci obawiają się wysokich wydatków, szczególnie biorąc pod uwagę wyroby o dedykowanym wykończeniu, które są produkowane z użyciem wysokiej jakości materiałów. Chcąc zminimalizować koszty dobrej jakości produktu promocyjnego, pozostaje tylko zamówić go w hurtowej ilości – kilkaset, a nawet więcej sztuk. Ładnie wykonane kalendarze szybko znajdą nowych właścicieli.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Elegancki kalendarz książkowy z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Oferujemy na kolejny rok kalendarze książkowe reklamowe z gumką, która zwiększa ich funkcjonalność. To praktyczne zamknięcie małego kalendarza a5 skutecznie zabezpiecza jego wnętrze. Dzięki gumce sprawia wrażenie bardziej wartościowego. Dodatek ten możemy wykonać w dowolnym kolorze, na przykład dopasowanym do oprawy nowego kalendarza. Proponujemy między innymi gumkę w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, czarnym, szarym i białym. Wybór koloru zależy od wyglądu kalendarza, a także od wizerunku firmy. W tym modelu możemy również zastosować dodatkowe elementy wykończenia jak skórzana oprawa czy kolorowa wstążka z nadrukiem. Możliwości jest wiele, a ich wybór to kwestia indywidualnych upodobań. Tak ciekawie wykonane reklamowe kalendarze książkowe a5 są skuteczną reklamą i zarazem gadżetem, który korzystnie wpływa na wizerunek firmy.

Kiedy warto zamawiać organizer kalendarz książkowy w okazyjnej cenie?

Zwykle nasi klienci zamawiając kalendarze książkowe dla firm, oczekują dobrej, czyli atrakcyjnej ceny. Muszą wobec tego wiedzieć, kiedy jest najlepszy moment na ich zakup. Otóż najbardziej opłaca się zamówić kalendarze książkowe 2024 poza sezonem. Wówczas dział graficzny ma więcej czasu i może wykonać naprawdę dobry projekt szybciej i w korzystnej cenie. Szczyt sezonu trwa od października do grudnia. Proponujemy wobec tego składanie zamówień już we wrześniu. Standardowe kalendarze książkowe produkowane są dużo szybciej. Często są już gotowe do zakupu w oczekiwanych ilościach. Jednak te wyroby nie robią pożądanego wrażenia na odbiorcach. W związku z tym lepiej zamówić dedykowane terminarze w odpowiednim czasie. W przypadku tego typu modeli zachęcamy do składania zamówień już w sierpniu, czyli w okresie wakacyjnym. Wówczas można kupić oryginalny produkt w dobrej niżej cenie.

kalendarz książkowy organizer
personalizowany kalendarz książkowy

Producent proponuje personalizowane książkowe kalendarze dla firmy

Dziś produkcja kalendarzy książkowych przebiega na nieco innych zasadach niż dawniej. Przede wszystkim stwarza ogromne możliwości w zakresie jakości i funkcjonalności tych wyrobów. Możemy tworzyć kalendarze z logo firmy i innymi dodatkami. W produkcji kładziemy nacisk na indywidualne wykończenie. To prowadzi do uzyskania personalizowanego gadżetu reklamowego. Proponujemy na przykład kalendarze książkowe z grawerem logo na okładce, ze skórzaną okładką, z indywidualnym wnętrzem. Logo widoczne na oprawie kalendarza lub innych jego elementach czyni ten wyrób bardziej firmowym. Wówczas kojarzy się wyłącznie z konkretną firmą i tylko o tej konkretnej firmie przypomina. Warto też zdecydować się na zaokrąglenie rogów kalendarza a5, zastosowaniu kolorowej wstążki z firmowym nadrukiem, czy zastosowaniu gumki do zamykania oprawy. Wewnątrz kalendarza notatnika 2024 możemy wykonać dodatkowe strony z firmowym nadrukiem – reklamowymi zdjęciami. Tak właśnie tworzymy indywidualne artykuły pod zamówienie.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCHProponujemy szeroką gamę dodatków do kalendarzy książkowych z logo firmy. Dzięki takim elementom nasz kalendarz z notatnikiem z pewnością zyska na funkcjonalności. Warto pomyśleć o wklejkach reklamowych z zdjęciem, które dają możliwość przekazania informacji reklamowych, a gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki czy kolorowe brzegi kalendarza z grawerem logo z pewnością podniosą walory estetyczne i użytkowe.

Tłoczenie logo

Tłoczenie logo

Logo zazwyczaj tłoczone jest na przedniej okładce kalendarza książkowego a5 lub a4. Tłoczenie logo wykonujemy różnymi technikami, na gorąco na sucho, w zależności od typu materiału z jakiego jest wykonana oprawa na kalendarz książkowy.
Wklejka reklamowa

Wklejka reklamowa

Dodatkowe karty do notatnika, które mogą być jednostronnie lub dwustronnie zadrukowane możemy wkleić w dowolnym miejscu kalendarza a5 z nadrukiem. Istnieje możliwość zamówienia na rok 2024 projektu wklejki do kalendarzy książkowych.

Wycinane registry
Wycinane registry
Oferujemy możliwość wycięcia registrów w niektórych typach kalendarza książkowego a4. Mogą to być dwu lub czterorzędowe wcięcia, które ułatwiają nam szybki dostęp do konkretnego miesiąc w kalendarzu skórzanym 2024 z notesem.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Istnieje możliwość zamówienia kalendarza wykonanego z papieru chamois – w kolorze kremowym. Zastosowanie tego papieru podnosi ekskluzywność kalendarza  z notatnikiem, sprawiając że kalendarz staje się produktem klasy premium.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

W zakresie personalizacji oferujemy możliwość grawerowania logo firmy, jak również imienia i nazwiska na okładce kalendarza. Takie znakowanie okładki z skóry dodaje  indywidualnego charakteru – kalendarz dzienny a5 staje się eleganckim produktem.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Ciekawym rozwiązaniem na indywidualizację kalendarza skórzanego z grawerem logo jest wstążka z nadrukiem, wykonana technika sublimacji. Na tasiemce możemy nadrukować logo oraz hasła związane z naszymi usługami.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Proponujemy wykonanie kalendarza z gumką z zaokrąglonymi narożnikami. Możemy zaokrąglić narożnik bloku kalendarza książkowego a4 i jego okładkę. Tak wykończony kalendarz z notesem zyskuje na praktyczności w użytkowaniu.
Blaszka z logo

Blaszka z logo

W celu personalizacji kalendarza tygodniowego a4 istnieje możliwość na grawerowanie logo firmy na specjalnie przygotowanej do tego blaszce aluminiowej o rozmiarze 50x15 mm. Blaszka tak pokryta  srebra farbą.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Bardzo praktycznym dodatkiem do kalendarzy książkowych na rok 2024 jest gumka do zamykania kalendarza. Oferujemy różne rodzaje i grubości gumki. Dodatkowym atutem jest to iż istnieje możliwość wykonania nadruku logo na gumce.
Okucia do kalendarza a4

Okucia do kalendarza a4

Okucia narożników do kalendarza występują w odcieniu srebra i złota. Zastosowanie tego typu dodatku niewątpliwie podnosi prestiż kalendarza. Okucia idealnie pasują do kalendarza książkowego z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko dopasowane rozmiarem do wielkości kalendarza książkowego b5 wykonane z białego kartonu o gramaturze 300g. Dodatkowo na opakowaniu istnieje możliwość wykonania nadruku firmowego.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Istnieje możliwość  wklejenia na okładkę skórzaną kalendarza z notesem różnego rodzaju kieszonek foliowych. Może to być trójkątna kieszonka na luźne karteczki lub kieszonka do umieszczenia w niej standardowej wielkości wizytówki.