Kalendarze książkowe 2019

  • Kalendarz książkowy
  • Kalendarze książkowe
  • Firmowe kalendarze książkowe
  • Kalendarz książkowy
  • Kalendarze książkowe
  • Firmowe kalendarze książkowe
KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2019

Od dawna wiadomo, że kalendarze książkowe z grawerem logo znajdują liczne zastosowania w życiu codziennym firmy.

Takie skórzane terminarze a5 czy a4 z notatnikiem są nie tylko wykorzystywane

w przypadku spotkań, ale też wyjazdów czy ważnych konferencji. Ze względu na podręczne rozmiar kalendarz książkowy z tłoczeniem lub grawerem logo mamy zawsze przy sobie.

Ważną zaletą tego gadżetu reklamowego na rok 2019 są jego duże możliwości personalizacji okładki z skóry. Poza tłoczeniem czy grawerem  logo na okładce, możemy dodać wklejki reklamowe, tasiemkę z nadrukiem firmowym i inne zdobnicze detale upiększające nasz kalendarz a5 tj. zaokrąglone narożniki, specjalny rodzaj papieru i nadruk kalendarium na nim w odpowiednim kolorze. Te zalety powodują, że
warto mieć kalendarze książkowe z notatnikiem 2019
swojej firmy.

Możemy zrealizować kalendarz książkowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarz 2019 książkowy

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe skórzane z notesem występują głównie w formatach: A4, A5, B5, A6
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe z notatnikiem personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, grawer znaku czy logo, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
OZNAKOWANIE REKLAMOWE
Kalendarz książkowy a5, a4 daje spore możliwości dla reklamy firmy. Możemy zlecić tłoczenie logo na okładce, dodać tasiemkę z nadrukiem logo, nadrukować wklejki reklamowe, czy też dodać grawer na okładkę. Istnieje możliwość nadruku firmowego w notatniku i stronach z kalendarium.
/images/ikony/01.svg
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
Jako producent kalendarzy książkowych na rok 2019 zwracamy mocno uwagę na wysoką solidność realizowanych przez nas produktów. Mamy świadomość, że klient ocenia nasz produkt przez pryzmat wyglądu terminarza. Przy produkcji kalendarza kładziemy nacisk na dobór dobrej jakości materiałów.
/images/ikony/01.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Kalendarze książkowe zarówno dzienne a5, jak i tygodniowe a4 to niewątpliwie skuteczne narzędzie marketingu dla firm. Poprzez przemyślaną personalizacje można w wielu miejscach przemycić reklamowy przekaz. Dla przykładu grawer, tasiemka z nadrukiem logo firmy, wklejki reklamowe do notatnika, tłoczenie czy grawerowanie logo na okładce.
/images/ikony/01.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Firmowy kalendarz książkowy skórzany to wielowymiarowe narzędzie marketingu. Z jednej strony to oczywiście codzienny terminarz, dla innych poręczny notatnik. Nie można zapomnieć, że to praktyczny i funkcjonalny gadżet, który poprzez tłoczenie logo na okładce oraz personalizacje ma duży potencjał reklamowy dla każdej firmy.

WYBRANE OPRAWY KALENDARZY

Nasze oprawy kalendarzy książkowych zarówno skóropodobnych, bądź z skóry naturalnej są niezwykle eleganckie wizualnie. Oba produkty można różnorodnie personalizować, poprzez grawerowanie znaku lub tłoczenie logo firmy na wierzchu. Trzeba pamiętać, że oprawa kalendarza to jego wizytówka.

Oprawa bom
Oprawa hage
Oprawa atena
Oprawa bang
Oprawa napa
Oprawa denim
Oprawa rimi
Oprawa tucon
Oprawa telo
Oprawa dabexclusive
Oprawa korki

ZAPYTAJ
O KALENDARZ

Image
AUTORSKIE OKŁADKI Z GRAFIKĄ

Kalendarze książkowe 2019 indywidualne zaprojektowane dla naszych klientów

Kalendarze książkowe klasyczne

Ocena: 96.39% - 19 Głosów
96%

Kalendarze książkowe klasyczne

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCHProponujemy szeroką gamę dodatków do kalendarzy książkowych z logo firmy. Dzięki takim elementom nasz kalendarz z notatnikiem z pewnością zyska na funkcjonalności. Warto pomyśleć o wklejkach reklamowych z zdjęciem, które dają możliwość przekazania informacji reklamowych, a gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki czy kolorowe brzegi kalendarza z grawerem logo z pewnością podniosą walory estetyczne i użytkowe.

Tłoczenie logo

Tłoczenie logo

Logo zazwyczaj tłoczone jest na przedniej okładce kalendarza książkowego a5 lub a4. Tłoczenie logo wykonujemy różnymi technikami, na gorąco na sucho, w zależności od typu materiału z jakiego jest wykonana oprawa na kalendarz książkowy.
Wklejka reklamowa

Wklejka reklamowa

Dodatkowe karty do notatnika, które mogą być jednostronnie lub dwustronnie zadrukowane możemy wkleić w dowolnym miejscu kalendarza a5 z nadrukiem. Istnieje możliwość zamówienia na rok 2019 projektu wklejki do kalendarzy książkowych.

Wycinane registry
Wycinane registry
Oferujemy możliwość wycięcia registrów w niektórych typach kalendarza książkowego a4. Mogą to być dwu lub czterorzędowe wcięcia, które ułatwiają nam szybki dostęp do konkretnego miesiąc w kalendarzu skórzanym 2019 z notesem.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Istnieje możliwość zamówienia kalendarza wykonanego z papieru chamois – w kolorze kremowym. Zastosowanie tego papieru podnosi ekskluzywność kalendarza  z notatnikiem, sprawiając że kalendarz staje się produktem klasy premium.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

W zakresie personalizacji oferujemy możliwość grawerowania logo firmy, jak również imienia i nazwiska na okładce kalendarza. Takie znakowanie okładki z skóry dodaje  indywidualnego charakteru – kalendarz dzienny a5 staje się eleganckim produktem.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Ciekawym rozwiązaniem na indywidualizację kalendarza skórzanego z grawerem logo jest wstążka z nadrukiem, wykonana technika sublimacji. Na tasiemce możemy nadrukować logo oraz hasła związane z naszymi usługami.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Proponujemy wykonanie kalendarza z gumką z zaokrąglonymi narożnikami. Możemy zaokrąglić narożnik bloku kalendarza książkowego a4 i jego okładkę. Tak wykończony kalendarz z notesem zyskuje na praktyczności w użytkowaniu.
Blaszka z logo

Blaszka z logo

W celu personalizacji kalendarza tygodniowego a4 istnieje możliwość na grawerowanie logo firmy na specjalnie przygotowanej do tego blaszce aluminiowej o rozmiarze 50x15 mm. Blaszka tak pokryta  srebra farbą.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Bardzo praktycznym dodatkiem do kalendarzy książkowych na rok 2019 jest gumka do zamykania kalendarza. Oferujemy różne rodzaje i grubości gumki. Dodatkowym atutem jest to iż istnieje możliwość wykonania nadruku logo na gumce.
Okucia do kalendarza a4

Okucia do kalendarza a4

Okucia narożników do kalendarza występują w odcieniu srebra i złota. Zastosowanie tego typu dodatku niewątpliwie podnosi prestiż kalendarza. Okucia idealnie pasują do kalendarza książkowego z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko dopasowane rozmiarem do wielkości kalendarza książkowego b5 wykonane z białego kartonu o gramaturze 300g. Dodatkowo na opakowaniu istnieje możliwość wykonania nadruku firmowego.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Istnieje możliwość  wklejenia na okładkę skórzaną kalendarza z notesem różnego rodzaju kieszonek foliowych. Może to być trójkątna kieszonka na luźne karteczki lub kieszonka do umieszczenia w niej standardowej wielkości wizytówki.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem producenta kalendarzy w formacie dziennych a5, tygodniowych a4 z grawerem logo firmy pojawiają się pytania… Poniżej znajdziesz odpowiedź na ważniejsze z nich. Jeśli jednak zabraknie odpowiedniego wyjaśnienia to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt tłoczenia na kalendarzu książkowym?

Standardowo wykonujemy propozycje tłoczeniem logo (grawer) na kalendarzu książkowym 2019. Staramy się przedstawić optymalne i najlepsze projekty na tłoczenie logo i roku na okładce a5 skórzanej kalendarza – przestawiamy kilka propozycji grawerowania. Również klient może nam dostarczyć projekt tłoczenia znaku, który posłuży do personalizacji okładki kalendarza.
Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy dzienny a5 można zindywidualizować pod wieloma względami. Może to być tłoczone lub grawerowane logo, wklejki reklamowe czy wyklejki. Na kalendarzu tygodniowym 2019 można grawerować lub tłoczyć imię i nazwisko. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z nadrukiem czy gumka do zamykania z emblematem, na którym można umieścić logo.

Czy mogę wykorzystać własną matrycę do tłoczenia okładki?

Tłoczenie, grawerowanie okładki kalendarza książkowego 2019 można wykonać na podstawie matrycy przesłanej przez klienta. Potrzebna będzie nam wówczas wielkość logo, które ma zostać tłoczone na okładce skórzanej organizera, tak abyśmy mogli przygotować propozycje na grawer logo lub tłoczenia na okładce kalendarza. W takiej sytuacji klient dostarcza nam matrycę do tłoczenia.

Jaki jest czas realizacji kalendarzy?

Standardowy czas wykonania kalendarza książkowego na rok 2019 to 4-5 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Czas ten jest zmienny i niekiedy może ulec wydłużeniu, wszystko zależy od ilości elementów dodatkowej personalizacji  kalendarza z notatnikiem. W ofercie mamy kalendarze skórzane, których czas realizacji to około 2 tygodnie – jednak nie ma za dużych możliwości ich zindywidualizowania, jedynie grawer znaku, tłoczenie.

Czy jest możliwość wykonania tasiemki z nadrukiem logo?

Istnieje możliwość na zamówienie wykonania tasiemki z nadrukiem firmowym. Może to być tasiemka z nadrukiem logo wykonana techniką sublimacyjną lub może to być tasiemka tkana lub żakardowa. Minimalna ilość tasiemki z nadrukiem to 50 szt. Kalendarz 2019 książkowy notatnik - dla tasiemki tkanej to 500 szt.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie na kalendarze książkowe a5 czy a4?

Reklamowe kalendarze książkowe A5, A4 z notatnikiem  można zamówić składając zamówienie w formie pisemnej bądź za pomocą wiadomości e-mail podając włąsciwe dane produktu. Po sprawdzeniu poprawności zamówienia na kalendarz firmowy wysyłamy potwierdzenie zamówienia oraz określamy termin jego realizacji.

W jaki sposób wysyłacie zamówione kalendarze książkowe tygodniowe?

Kalendarze książkowe tygodniowe a4 czy a5 wysyłamy za pomocą firm kurierskich w odpowiednio zabezpieczonych kartonach. Przy dużej ilości zamawianych kalendarzy z notatnikiem w formacie a4 lub a5, przesyłkę pakujemy na paletę dla bezpieczeństwa oraz na optymalizacje kosztów wysyłki terminarzy.

Od czego uzależniony jest termin realizacji kalendarzy?

Staramy się aby terminy realizacji naszych kalendarzy tygodniowych a4 i dziennych a5 były jak najkrótsze. Jednak wiele czynników ma wpływ na  termin realizacji, przede wszystkim ilość elementów dodatkowych - personalizacja, które chcemy wprowadzić do naszego kalendarza oraz moment w którym składacie zamówienie. Tak więc warto wcześniej zamówić kalendarz na 2019 rok.

Firmowe kalendarze książkowe a5 luksusowym gadżetem dla każdego

W dzisiejszych czasach coraz częściej sięgamy po kieszonkowe kalendarzyki na 2019 rok, które są przydatne w wielu sytuacjach – do planowania poszczególnych dni w roku, a także do sprawdzania daty. Dużo lepszym rozwiązaniem są tu luksusowe, eleganckie, solidnie wykonane reklamowe kalendarze książkowe dla firmy, które powstają w profesjonalnych drukarniach pod indywidualne zamówienie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mogą być właśnie wykonane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami. Każdy kalendarz książkowy z logo firmy może mieć tłoczony znak na okładce, a wewnątrz tematycznie związane zdjęcia – reklamę. Takie kalendarze dzienne a5 czy tygodniowe a4 to świetny wybór dla właścicieli firm, ich pracowników i klientów. Przydadzą się każdemu z uwagi na ich wysoką funkcjonalność.

strzalka wciecie

Elegancki kalendarz książkowy z logo firmy niezastąpiony w pracy

Każdy, kto pracuje w biurze, a właściwie nie tylko, powinien zaopatrzyć się w nowoczesny kalendarz książkowy na rok 2019. Przedmiot ten może być wykonany z oryginalną okładką – z tłoczonym logo na okładce. Dzięki temu wygląda bardzo indywidualnie. Takie właśnie produkty reklamowe poleca się firmom, które chcą zamówić kalendarze w większej ilości i podarować je swoim pracownikom czy nawet klientom. Profesjonalnie wykonane kalendarze książkowe a5 firmowe są skuteczną reklamą i praktycznym narzędziem pracy. Są jednocześnie pewnego rodzaju wizytówką firmy na rok 2019. Nic w takim razie dziwnego w tym, że tak wielu ludzi chętnie decyduje się na ich zakup i są to głównie osoby prowadzące własny biznes. Tego rodzaju kalendarze książkowe reklamowe nadają się do planowania poszczególnych dni w tygodniu, miesiącu, a nawet w całym roku. W ich wnętrzu można robić notatki, zapisywać najważniejsze informacje, zaznaczać terminy ważnych spotkań. Taki organizer firmy dzienny a5 to wiele możliwości. Wielu już zdążyło się o tym przekonać. Musi być jednak odpowiednio wykonany. Od tego naprawdę wiele zależy. Sam projekt okładki powinien być opracowany w najdrobniejszych szczegółach. Na szczęście tym zajmują się profesjonaliści, którzy mają w tym zakresie ogromne doświadczenie projektowe.

strzalka wciecie

Zmów indywidualnie kalendarze książkowe a5 z logo firmy

Profesjonalne kalendarze książkowe 2019 dla firm mogą być wykonane na wiele różnych sposobów, zawsze w zgodzie z oczekiwaniami zamawiającego. Z logo firmy na okładce sprawiają wrażenie luksusowego narzędzia pracy. Na szczególną uwagę zasługują kalendarze książkowe z skóry i w dodatku z notesem. Produkty te pełnią więcej funkcji. Mogą służyć do sprawdzania daty i planowania czasu w przeciągu najbliższego roku, a także do sporządzania ważnych notatek, które warto mieć zawsze pod ręką. Takie kalendarze biznesowe oferowane są zwykle w formacie a4 i a5. Najczęściej producent kalendarzy książkowych doradza swoim klientom i podpowiada, w jaki sposób mogą wykończyć swój kalendarz. Proponują skórzaną okładkę w kilku różnych kolorach, z możliwością wykonania grawera z logo firmy. Zachęcają do zakupu kalendarza z notatnikiem i przejrzystym terminarzem, ze wstążką, na której można nadrukować logo lub inne firmowe oznaczenie. Starannie wykończony kalendarz w formie książki spodoba się każdemu i będzie jednocześnie wpływał na wizerunek firmy – oczywiście w znaczeniu pozytywnym. Co prawda cena takich kalendarzy jest nieco wyższa niż standardowych kieszonkowych, ale to już naprawdę solidny produkt, i tak w dobrej końcowo cenie.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.