Kalendarze książkowe indywidualne 2021

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2021 ZE ZDJĘCIAMI

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to połączenie

standardowego organizera na zamówienie z personalizowanymi rozwiązaniami, przez co stają się tak unikalnym i pożądanym narzędziem reklamowym.

Kalendarze książkowe z logo firmy mają tendencje
do powielania się, natomiast ta forma terminarza jest całkowicie oryginalna i nowoczesna. Indywidualny projekt kalendarza lub z własną okładką, już przy pierwszym wrażeniu wyróżnia się i pozostawia pozytywne wrażenie. Taka forma kalendarza książkowego na zamówienie z personalizowaną okładką czy z wklejkami reklamowymi przyciąga zainteresowanie. Umiejętne personalizowanie kalendarza z logo firmy mogą podnieść prestiż firmy, a przy tym doskonale pełnią funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować każdy kalendarz książkowy na zamówienie, dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz książkowy ze zdjęciami

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Kalendarz firmowy z indywidualną okładką, niepowtarzalny projekt graficzny
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego na zamówienie
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: indywidualna graficznie okładka, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Grafika firmowa zawierająca zdjęcie na okładce kalendarza książkowego to niezłe medium. Na wielu spotkaniach biznesowych widzi się osoby z kalendarzami w ręku. To co zwraca uwagę to wytłoczone czy wygrawerowane logo firmy na okładce. Dobrze przeprowadzona personalizacja kalendarza robi dobre wrażenie.
/images/ikony/02.svg
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne z własną oprawą to idealne połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem marketingowym. Personalizowana okładka organizera (grafika reklamowa ze zdjęciem na okładce) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni okładki kalendarza oraz innych elementów na reklamę.
/images/ikony/03.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką reklamą na rok 2021 to sprawdzone narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.

Kalendarz książkowy ze zdjęciami spełnia rolę

reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
/images/ikony/04.svg
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe na zamówienie dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych forma kalendarza pod kątem reklamowo-promocyjnym. Funkcjonalny terminarz z logo firmy pełni kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek. Poza tym kalendarze książkowe z indywidualną okładką pełnią funkcje typowo reklamowo-marketingowe.
Jaki kalendarz wybrać dla swojej firmy?
zdjęcia do kalendarza indywidualnego

Kalendarz na zamówienie 2021 - czy muszę mieć swoje zdjęcia?

Nasi klienci nie muszą dostarczać nam własnych zdjęć. Mamy ich bardzo dużo w swojej bazie. Są to zdjęcia wysokiej jakości i można je dopasować do każdej branży. Archiwum fotografii gromadzimy od lat, więc jest naprawdę bogate. Kiedy klient wybiera książkowy kalendarz na zamówienie z naszymi zdjęciami, proces produkcji przebiega sprawnie i korzystnie cenowo. Gdy natomiast ten decyduje się na dostarczenie nam własnych fotografii, musimy przede wszystkim ocenić ich jakość. Klient może dostarczyć nam swoje zdjęcia do projektu, ale muszą one spełniać pewne kryteria, parametry. W przeciwnym razie mogą mieć negatywny wpływ na jakość całego produktu. Możemy również pomyśleć o organizacji sesji zdjęciowej, dzięki której pozyskamy zdjęcia reklamowe idealne do zastosowania w kalendarzach książkowych na zamówienie indywidualne. Jednak to wiąże się z wysokim kosztem całej usługi.

Kalendarze książkowe personalizowane - jakie mam możliwości?

Personalizacja kalendarzy na zamówienie na 2021 rok to świetna sprawa. Dzięki tej opcji terminarze wyglądają inaczej od tych wszystkich ogólnodostępnych w sprzedaży, a więc tych zwyczajnych, prostych, które na ogół niemal od razu lądują głęboko w szufladzie, a nierzadko nawet w koszu. Autorski kalendarz książkowy własny projekt to jest to, czego potrzebują dziś firmy chcące pokonać konkurencję i zdobyć zaufanie wielu nowych klientów. Opracowanie graficzne tego produktu powinno dotyczyć przede wszystkim okładki. W tym miejscu dobrze jest umieścić firmowe logo, które może być grawerowane, tłoczone, nadrukowane lub nawet chromowane. Poza tym świetne dodatki mające wpływ na uzyskanie indywidualnego charakteru to – kolorowa gumka, wstążka z nadrukiem promocyjnym, wklejka reklamowa, wyklejka, a nawet nadruk logo firmy na brzegach produktu. Kalendarz książkowy na zamówieni daje niezwykle szerokie możliwości wykończenia.

personalizowane kalendarze dla firm
zamawianie kalendarz indywidualny

Kiedy najlepiej zamawiać kalendarze książkowe indywidualne?

Czasem pomiędzy naszymi klientami pojawiają pewne nieporozumienia dotyczące terminu składania zamówień na kalendarze książkowe 2021. Jedni mówią zamów kalendarze w grudniu, a bez problemu będziesz miał je na czas. Teraz drukarnie mają duże możliwości. Drudzy zaś twierdzą, że lepiej zrobić to dużo wcześniej. Faktycznie możliwości w zakresie druku są dziś ogromne. Można produkować duże ilości terminarzy na zamówienie w krótkim czasie. Natomiast w szczycie sezonu tj. wrzesień-grudzień mamy najwięcej pracy i wówczas czas realizacji zamówienia wynosi blisko 10 tygodni. Wystarczy zamówić kalendarz książkowy z własną okładką w czasie wakacji, aby ten czas produkcji zmniejszyć o połowę. Czas przebiegu takich zleceń zależy też od wykonania i wykończenia tego kalendarza. Jeśli gadżet ma więcej dodatków, produkcja trwa zdecydowanie dłużej.

Kalendarze książkowe z logo na rok 2021 - jaką oprawę wybrać?

Niewątpliwie kalendarz książkowy własny projekt to świetny wybór z wielu powodów. Przede wszystkim mamy możliwość pozyskania terminarza 2021, jakiego zawsze potrzebowaliśmy. Autorskie opracowanie graficzne zobowiązuje jednak do konieczności podjęcia ważnych decyzji dotyczących wykonania i wykończenia tego gadżetu. Na samym początku na myśl przychodzi oprawa. Z czego ją wykonać, aby była elegancka i praktyczna. Może to być skóra naturalna lub tworzywo skóropodobne. Ciekawą opcją jest oprawa imitująca tkaniny lniane, płócienne, zamsz, welur czy futro. Do wyboru są również oprawy imitujące korek lub drewno. Wybór należy do zamawiającego. Musi on jednak pamiętać o tym, że nie na każdym materiale można wykonać grawer logo firmy, tłoczenie lub znakowanie inną metodą, weź to pod uwagę biorąc indywidualny kalendarz na zamówienie. Jeśli więc ma jakieś konkretne oczekiwania co do tej czynności, musi uważnie przyjrzeć się tym materiałom na oprawę.

oprawy kalendarzy indywidualnych
kalendarze dla manadżera

Ekskluzywne kalendarze książkowe na zamówienie dla menadżera

Profesjonalne kalendarze książkowe z logo firmy mogą być świetnym narzędziem pracy dla pracowników, ale i doskonałym, praktycznym upominkiem na 2021 rok dla wybranych osób, np. dla menadżerów. Warto je tylko odpowiednio wykończyć. Indywidualny terminarz z logo w formie książki z oprawą ze skóry naturalnej lub materiału skóropodobnego to elegancki gadżet, który warto zabrać ze sobą na konferencję, szkolenia lub spotkanie biznesowe. Do polecanych należą zarówno te w formacie b4, jak i a4. Książkowy kalendarz na zamówienie można wyposarzyć w inicjały osoby, która go otrzyma. Można też umieścić pełne imię i nazwisko. Dla podniesienia wartości gadżetu marketingowego dobrze jest zastosować okucia, wstążkę złotą lub srebrną, a także papier chamois. Aby prezent był elegancki i nowoczesny, warto dodać do niego pudełko kaszerowane albo z kartonu barwionego na dowolny kolor. Taki ekskluzywny organizer z logo to miły upominek, od którego trudno oderwać wzrok.

Kalendarz książkowy z logo firmy – nowe możliwości znakowania

Teraz kalendarze książkowe z logo można wykonać i wykończyć na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych oczekiwań. Do tradycyjnych metod znakowania terminarzy 2021 w wersji książkowej można zaliczyć tłoczenie i grawerowanie. Nowszą metodą jest nadruk UV – daje możliwość nadrukowania logo w pełnej kolorystyce. Sposób ten oznaczania organizerów ma wiele zalet, a jedną z nich jest to, że można posłużyć się nim przy produkcji niewielkiej ilości kalendarzy. Minusem jest natomiast to, że wiąże się z dużym kosztem i tym, że nadruku tą metodą nie można wykonać na każdym typie materiału. Oprawa musi być przede wszystkim gładka w swej strukturze. Dzięki temu nadruk będzie czytelny i zarazem będzie też dobrze przylegał do oprawy. Warto więc zastanowić się nad tego typu znakowanie, swoich kalendarzy firmowych.

znakowanie kalendarzy
projekt kalendarza indywidualnego

Kalendarz na zamówienie z własną okładką – czy projekt jest ważny?

Profesjonalnie wykonane kalendarze książkowe indywidualne na zamówienie firmy zdecydowanie różnią się od wszystkich dostępnych na rynku terminarzy. Zawsze mają w sobie elementy, które są niepowtarzalne. A taki indywidualny, autorski można powiedzieć projekt graficzny to ważna sprawa. Warto zainwestować w indywidualne opracowanie graficzne terminarza z tego względu, że podstawowym jego zadaniem jest przecież reklama. Jest to typowy gadżet marketingowy z logo na 2021 rok. Co prawda służy pracownikom i nierzadko również jako prezent dla klientów, ale zawsze ma on na celu reklamowanie firmy. Dlatego dzięki autorskiemu projektowi ma większe szanse na skuteczne działanie w tym właśnie kierunku. Projektowanie najlepiej zacząć od okładki, przechodząc powoli do wnętrza, a na najmniejszych detalach kończąc. Zadanie to najlepiej zlecić specjalistom, utalentowanym grafikom z agencji reklamowej. Im bardziej kreatywny będzie projekt okładki, tym lepsza będzie reklama firmy.

Firmowy kalendarz książkowy na zamówienie, grawer czy tłoczenie logo?

Kalendarze książkowe personalizowane można oznakować na wiele różnych sposobów, różnymi technikami. Wybór jednej z nich powinien zależeć nie tylko od oczekiwań czy upodobań zamawiającego. Duże znaczenie ma tu to, jakimi materiałami posłuży się producent w czasie produkcji. Aby tłoczone lub grawerowane logo było bardzo widoczne, powinno się wykonać je na odpowiednim materiale. Na przykład grawerowane logo świetnie prezentuje się na skórzanej oprawie. Dzięki takiemu oznakowaniu terminarz wygląda elegancki i wyjątkowo. Takie właśnie widuje się często na przeróżnych spotkaniach biznesowych, konferencjach i szkoleniach. Warto wykończyć je precyzyjnie i ciekawie, aby przyciągały uwagę jak największej liczby osób. Przed ostatecznym dokonaniem wyboru między grawerem a tłoczeniem, dobrze jest przedstawić wykonawcy wszystkie szczegóły dotyczące tego produktu, swoje oczekiwania. Wówczas ten pomoże podjąć decyzję w sprawie samego oznakowania.

znakowanie kalendarzy indywidualnych
eleganckie kalendarze indywidualne

Co powinno wyróżniać elegancki skórzany kalendarz książkowy z logo?

Samo to, że na przykład personalizowany kalendarz książkowy z logo jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, zdecydowanie wyróżnia ten produkt na tle wszystkich ogólnodostępnych kalendarzy na zamówienie. Jednak można też zastosować dodatki, dzięki którym stanie się jeszcze atrakcyjniejszy. Warto więc zacząć od okładki. Oprawa skórzana wykonana w kolorze pasującym do kolorów stosowanych przez firmę na co dzień to standard. Dobrze jest wobec tego wzbogacić ten gadżet reklamowy o takie elementy jak logo, zaokrąglone narożniki, przeszycie krawędzi ozdobną nicią, kolorowa gumka, kolorowa wstążka z nadrukiem firmowym. Osoba, która otrzyma taki firmowy gadżet, tak właśnie wykończony, na pewno poczuje się wyjątkowo, bo równie wyjątkowy jest on sam. Chcąc uzyskać efekt wow, trzeba solidnie przyłożyć się do projektu. Od tego zaczyna się produkcja.

Czy warto inwestować w tani kalendarz książkowy z logo?

Wśród artykułów reklamowych, jakimi na co dzień posługują się różne firmy, są niewątpliwie kalendarze książkowe firmowe 2021. Taki terminarz z logo to świetna inwestycja, która gwarantuje mnóstwo korzyści w przyszłości. Jest przede wszystkim skuteczną reklamą, gdyż z łatwością przyciąga uwagę odbiorców, potencjalnych klientów. Jak to możliwe? Wystarczy wykonać taki organizer z materiałów wysokiej jakości. Skórzana oprawa albo przynajmniej z tworzywa skóropodobnego wysokiej jakości, ozdobiona firmowym logo to już połowa sukcesu. Do tego dochodzi gumka w dowolnym kolorze, wstążka z nadrukiem reklamowym. Można też zadbać o kilka dodatkowych elementów graficznych. Wszystko to zapewnia jeszcze ciekawszy efekt końcowy oryginalnego produktu dla firmy. Im więcej takich elementów dodatkowych, tym droższy jest ten gadżet, ale i zarazem warty każdej ceny. Może przecież służyć przez cały rok, a nawet dłużej.

tani kalendarz indywidualny dla firmy
format kalendarza indywidualnego

Jaki format na kalendarz książkowy z logo wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Aktualnie kalendarze książkowe na zamówienie można wykonać w różnych formatach. Do polecanych należą a5 i a4, ale to i tak nikomu nie ułatwia wyboru, bo przecież trzeba zdecydować się na jeden lub drugi. Często klienci pytają nas, który jest lepszy, który terminarz z logo będzie prezentował się lepiej. Mniejszy na pewno wszędzie się zmieści, np. w damskiej torence. Nie jest ciężki, dobrze układa się w dłoni, można go wszędzie zabrać. Nie rzuca się też tak bardzo w oczy. Mniejszy to też mniejsza reklama firmy i niższa cena. Większy to więcej miejsca na reklamę i wyższa cena. To również wyraźny, rzucający się w oczy gadżet książkowy z logo. Ten uchodzi za idealny wybór dla mężczyzn. Decyzja w tej sprawie powinna być podjęta osobiście, bo to w zasadzie rzecz gustu. Rozmiar nie ma tu tak bardzo znaczenia, bo jeśli projekt okładki będzie wykonany profesjonalnie i ciekawie, każdy z tych przedmiotów będzie skuteczną reklamę i rozmiar w tym nie przeszkodzi.

Kalendarze z logo firmy na zamówienie – jaki nakład jest opłacalny?

Niektórzy pytają, czy mogą zamówić kalendarze 2021 książkowe z grafiką firmową na przykład w ilości 50 sztuk. Tak więc odpowiadamy, że jeśli projekt jest standardowy, taką ilość jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie, a nawet już kilkanaście sztuk. Od 50 sztuk realizujemy też nieco zindywidualizowane projekty. Jednak pytanie – czy to się opłaci? Dobry artykuł reklamowy, gadżet marketingowy wart jest każdej ceny i jeśli jest skuteczny, to warto zamówić także małą ilość, nawet jeśli cena będzie wysoka. Natomiast zachęcamy do zamawiania większych ilości kalendarzy książkowych z logo, ponieważ cena jednostkowa wówczas znacznie spada. W tej sytuacji nawet wybierając wyjątkowo autorski produkt, decydując się na dużą ilość dodatków, nie poniesie się zbyt dużych kosztów. A taka reklama firmy na pewno będzie przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Kto wie, może nawet posłuży użytkownikom dłużej, niż 365 dni w roku.

opłacalny nakład kalendarza firmowego
kalendarz z gumką

Elegancki kalendarz książkowy na zamówienie z gumką to praktyczne rozwiązanie

Jeszcze niedawno producenci oferowali kalendarze książkowe z grawerem logo, który był jedynym elementem personalizacji tych firmowych gadżetów. Dziś oferta jest znacznie atrakcyjniejsza. Obejmuje przede wszystkim liczne dodatki, dzięki którym terminarze 2021 te są zdecydowanie atrakcyjniejsze wizualnie i funkcjonalniejsze. Świetnym jest kolorowa gumka. Można wykonać ją w dowolnym kolorze, może być ona różnej szerokości. Można ją wobec tego dopasować do wizerunku firmy. Dzięki gumce wnętrze kalendarza firmowego jest bezpieczne. Nie wypadną z niego luźne kartki. Takie kalendarze książkowe na zamówienie to eleganckie i nowoczesne gadzęty. Takie chcą używać osoby, które na co dzień posługują się tego typu gadżetami. Warto więc pomyśleć o tym, aby pomimo wyższej ceny, zdecydować się na dodatek, który, jak się okazuje, bywa bardzo przydatny. To świetny sposób na wyróżnienie swojego kalendarza.

Kalendarze książkowe indywidualne

Ocena: 95.05% - 19 Głosów
95%

Kalendarze książkowe indywidualne

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCHIstnieje możliwość dodania wielu ciekawych elementów do naszych kalendarzy ze zdjęciami. W ten sposób kalendarz książkowy z logo firmy zyskuje na funkcjonalności i staje się bardziej użytecznym produktem reklamowym. Nasze kalendarze książkowe na zamówienie można wyposażyć z gumkę do zamykania, wklejki reklamowe, wstążki oraz inne ciekawe dodatki.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Kalendarze książkowe na zamówienie mogą mieć indywidualną grafikę na okładce, dopasowaną do potrzeb klienta i zaprojektowaną tylko na jego potrzeby. Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to jeden z lepszych produktów reklamowych.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Kalendarz książkowy personalizowany można dodatkowo wyposażyć w strony reklamowe ze zdjęciami, wklejane do kalendarza. Mogą to być jedno lub dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą firmy.
Registry
Registry
Nasze kalendarz książkowe z własną okładką mogą mieć dodatkowe wycięte registry. Mogą to być zarówno registry dwurzędowe jak i czterorzędowe w zależności od rodzaju i formatu kalendarza ze zdjęciami reklamowymi.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Uzupełnieniem kalendarza z własną okładką może być wymiana papieru białego na papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Taki elegancki kalendarz książkowy z logo firmy i takim papierem zyskuje na elegancji i prestiżu.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Kalendarz książkowy na zamówienie można w bardzo dużym stopniu indywidualizować, poprzez dodanie kolorowych stron z reklamą firmy czy opisem usług. Dzięki wklejkom reklamowym można przemycić do kalendarza ze zdjęciem dodatkowe treści.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Tasiemka z logo firmy lub innymi elementami graficznymi czy napisami jest idealnym elementem personalizacji kalendarza książkowego. Taki kalendarz z własnym zdjęciem poprzez dodanie indywidualnej wstążki, zyskuje na prestiżu.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Pudełko kartonowe do kalendarza wykonane jest z białego kartonu. Format pudełka dopasowany jest do wielkości kalendarza z własnym projektem. Istnieje możliwość nadruku logo firmy na opakowaniu.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Foliowe kieszonki przeznaczone są do wklejenia na okładkę kalendarza z własnym zdjęciem. Posiadamy różne wielkości i typy kieszonek, może to być kieszonka trójkątna bądź na wizytówkę.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem producenta kalendarzy na zamówienie, indywidualnie zrealizowanych dla firmy masz wiele pytań… Na kilka podstawowych znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku wyjaśnienia prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza książkowego na zamówienie?

Oczywiście możemy wykonać projekt okładki kalendarza książkowego na zamówienie. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Terminarze książkowe z indywidualną okładką zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są nietuzinkowe. Do okładki kalendarza z logo wykorzystujemy nasze zdjęcia.

Czy mogę dostarczyć własny projekt okładki kalendarza książkowego?

Klient ma możliwość przekazania własnego projektu okładki. Firmowy terminarz książkowy 2021 na zamówienie powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i przekazanego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików projektu okładki, przekazujemy produkt do produkcji.

Jaki jest termin wykonania kalendarza personalizowanego?

Standardowy termin wykonania kalendarza książkowego indywidualnego to 3-4 tygodnie. Organizery książkowe personalizowane na zamówienie ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studio i produkcji.

Ile projektów kalendarza książkowego z indywidualną okładką otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego indywidualnego na zamówienie, ale możemy się dostosować do potrzeb klienta co do w ilości zaprezentowanych projektów graficznych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pliki okładki do druku.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze książkowe z indywidualną okładką?

Nasze kalendarze książkowe na rok 2021 standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu większej ilości terminarzy reklamowych dla firmy na zamówienie pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów transportu.

Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy z logo firmy 2021  można personalizować w różnorodny sposób. Poza własną  indywidualną graficznie okładką ze zdjęciem, na zamówienie można dać wyklejki reklamowe. Ponadto można personalizować elementy w kalendarium. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z firmowym nadrukiem np. druk logo.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz z logo firmy?

Produkcja kalendarzy z grafiką okładki i logo zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od zamówienia, opracowania projektu do wydruku, aż po dostawę kalendarza książkowego. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje indywidualną graficznie okładkę kalendarza a produkcja zajmie się jego wydrukiem i terminową dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Przy projektowaniu wykorzystujemy nietypowe zdjęcia reklamowe. Organizer książkowy na indywidualne zamówienie wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest przemyślany pod kątem promocyjnym.

Indywidualne kalendarze książkowe ze zdjęciami na okładce

Kalendarz książkowy na 2021 rok może być wykonany na wiele sposobów. To zależy z jednej strony od zamawiającego i jego indywidualnych oczekiwań, a także od wykonawcy i jego możliwości. W każdym razie ostatnimi czasy bardzo popularne stały się kalendarze książkowe ze zdjęciami reklamowymi, które przyciągają uwagę wielu odbiorców. Są to produkty wpływające na pozytywny wizerunek firmy, reklamujące jej ofertę i zarazem przydatne w czasie codziennych czynności w pracy i poza nią. Każdy tego typu kalendarz książkowy na zamówienie wykonywany jest z użyciem wysokiej jakości materiałów, z należytą starannością. Ciekawym rozwiązaniem jest tu opcja wykonania indywidualnej okładki kalendarza. Znaleźć się na niej mogą firmowe zdjęcia i grafika reklamowa, która tematycznie współgra z działalnością firmy.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy 2021 z własną okładką – możliwości jest wiele

Aktualnie kalendarze książkowe z indywidualną okładką mogą być wykończone na wiele sposobów. Okładka pokryta firmowymi zdjęciami współgrającymi z wizerunkiem firmy i z jej działalnością, to gwarancja satysfakcji. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z ich ilością, tak by zdjęcia te zdobiły przedmiot, a nie szpeciły jego wygląd. Teraz kalendarz książkowy z zdjęciami to gadżet reklamowy, który wybiera wielu przedsiębiorców i to wydaje się, o wiele częściej, niż kalendarz z logo na okładce. Warto więc poważnie zastanowić się nad tym produktem, wykonaniem go i sposobem wykończenia, aby złożone zamówienie przyczyniło się do uzyskania w stu procentach spełniających oczekiwania produktów. Takie terminarze 2021 to bardzo praktyczne narzędzia pracy i reklama w jednym, dlatego przedsiębiorcy, którzy chcą budować pozytywny wizerunek firmy zamawiają je regularnie. Co więcej, rozdają je nie tylko swoim pracownikom, ale i kontrahentom, a coraz częściej też zasłużonym klientom. Oryginalny indywidualny kalendarz książkowy z zdjęciem to świetna reklama firmy niezależnie od tego, w jakiej branży działa. To nie standardowe kalendarze książkowe, to nowoczesne i zarazem indywidualne gadżety marketingowe tworzone z myślą o firmach.

strzalka wciecie

Zamów już dziś kalendarz książkowy z indywidualną okładką – projekt i wykonanie

W tworzeniu takich kalendarzy najważniejszy jest projekt reklamowy, a następnie staranne wykonanie. Na szczęście tym zajmują się już profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają się na rzeczy, mają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. To właśnie w profesjonalnym studio graficznym opracowywany jest projekt kalendarza zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, wizerunkiem jego firmy i obowiązującymi trendami. Staranne rozmieszczenie i umiejętne połączenie zdjęć czyni okładkę kalendarza bardzo profesjonalną i atrakcyjną, a cały kalendarz oryginalnym i nowoczesnym, no i co ważne dla klienta to dobra cena w jakiej może zakupić produkt. Dziś kalendarze książkowe indywidualne zyskują na coraz większej popularności, może też dlatego że są w niższej cenie. Są zamawiane przez przedsiębiorców prowadzących firmy w różnych branżach. Usługi świadczone przez wykonawców koncentrują się zarówno na projekcie, jak i druku, w tym całkowitym wykończeniu produktu. Elegancki kalendarz z indywidualną grafiką firmową to przedmiot, który może przydać się każdemu. Z uwagi na to, że jest skutecznym gadżetem reklamowym, warto zadbać o właściwe wykonanie go. Najczęściej jednak producent kalendarzy książkowych potrafi doradzić zarówno w kwestii projektu, jak i wykonania. W konsekwencji tego dostarcza kalendarz w dobrej cenie.