Kalendarze książkowe indywidualne 2021

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2021 ZE ZDJĘCIAMI

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to połączenie

standardowego organizera na zamówienie z personalizowanymi rozwiązaniami, przez co stają się tak unikalnym i pożądanym narzędziem reklamowym.

Kalendarze książkowe z logo firmy mają tendencje
do powielania się, natomiast ta forma terminarza jest całkowicie oryginalna i nowoczesna. Indywidualny projekt kalendarza lub z własną okładką, już przy pierwszym wrażeniu wyróżnia się i pozostawia pozytywne wrażenie. Taka forma kalendarza książkowego na zamówienie z personalizowaną okładką czy z wklejkami reklamowymi przyciąga zainteresowanie. Umiejętne personalizowanie kalendarza z logo firmy mogą podnieść prestiż firmy, a przy tym doskonale pełnią funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować każdy kalendarz książkowy na zamówienie, dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz książkowy ze zdjęciami

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Kalendarz firmowy z indywidualną okładką, niepowtarzalny projekt graficzny
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego na zamówienie
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: indywidualna graficznie okładka, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Grafika firmowa zawierająca zdjęcie na okładce kalendarza książkowego to niezłe medium. Na wielu spotkaniach biznesowych widzi się osoby z kalendarzami w ręku. To co zwraca uwagę to wytłoczone czy wygrawerowane logo firmy na okładce. Dobrze przeprowadzona personalizacja kalendarza robi dobre wrażenie.
/images/ikony/02.svg
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne z własną oprawą to idealne połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem marketingowym. Personalizowana okładka organizera (grafika reklamowa ze zdjęciem na okładce) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni okładki kalendarza oraz innych elementów na reklamę.
/images/ikony/03.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką reklamą na rok 2021 to sprawdzone narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.

Kalendarz książkowy ze zdjęciami spełnia rolę

reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
/images/ikony/04.svg
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe na zamówienie dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych forma kalendarza pod kątem reklamowo-promocyjnym. Funkcjonalny terminarz z logo firmy pełni kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek. Poza tym kalendarze książkowe z indywidualną okładką pełnią funkcje typowo reklamowo-marketingowe.

Kalendarze książkowe indywidualne

Ocena: 95.05% - 19 Głosów
95%

Kalendarze książkowe indywidualne

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCHIstnieje możliwość dodania wielu ciekawych elementów do naszych kalendarzy ze zdjęciami. W ten sposób kalendarz książkowy z logo firmy zyskuje na funkcjonalności i staje się bardziej użytecznym produktem reklamowym. Nasze kalendarze książkowe na zamówienie można wyposażyć z gumkę do zamykania, wklejki reklamowe, wstążki oraz inne ciekawe dodatki.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Kalendarze książkowe na zamówienie mogą mieć indywidualną grafikę na okładce, dopasowaną do potrzeb klienta i zaprojektowaną tylko na jego potrzeby. Kalendarze książkowe z indywidualną okładką to jeden z lepszych produktów reklamowych.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Kalendarz książkowy personalizowany można dodatkowo wyposażyć w strony reklamowe ze zdjęciami, wklejane do kalendarza. Mogą to być jedno lub dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą firmy.
Registry
Registry
Nasze kalendarz książkowe z własną okładką mogą mieć dodatkowe wycięte registry. Mogą to być zarówno registry dwurzędowe jak i czterorzędowe w zależności od rodzaju i formatu kalendarza ze zdjęciami reklamowymi.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Uzupełnieniem kalendarza z własną okładką może być wymiana papieru białego na papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Taki elegancki kalendarz książkowy z logo firmy i takim papierem zyskuje na elegancji i prestiżu.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Kalendarz książkowy na zamówienie można w bardzo dużym stopniu indywidualizować, poprzez dodanie kolorowych stron z reklamą firmy czy opisem usług. Dzięki wklejkom reklamowym można przemycić do kalendarza ze zdjęciem dodatkowe treści.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Tasiemka z logo firmy lub innymi elementami graficznymi czy napisami jest idealnym elementem personalizacji kalendarza książkowego. Taki kalendarz z własnym zdjęciem poprzez dodanie indywidualnej wstążki, zyskuje na prestiżu.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Pudełko kartonowe do kalendarza wykonane jest z białego kartonu. Format pudełka dopasowany jest do wielkości kalendarza z własnym projektem. Istnieje możliwość nadruku logo firmy na opakowaniu.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Foliowe kieszonki przeznaczone są do wklejenia na okładkę kalendarza z własnym zdjęciem. Posiadamy różne wielkości i typy kieszonek, może to być kieszonka trójkątna bądź na wizytówkę.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem producenta kalendarzy na zamówienie, indywidualnie zrealizowanych dla firmy masz wiele pytań… Na kilka podstawowych znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku wyjaśnienia prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie projekt kalendarza książkowego na zamówienie?

Oczywiście możemy wykonać projekt okładki kalendarza książkowego na zamówienie. Posiadamy własne zaplecze graficzne z prawie 20-letnim doświadczeniem projektowym. Terminarze książkowe z indywidualną okładką zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są nietuzinkowe. Do okładki kalendarza z logo wykorzystujemy nasze zdjęcia.

Czy mogę dostarczyć własny projekt okładki kalendarza książkowego?

Klient ma możliwość przekazania własnego projektu okładki. Firmowy terminarz książkowy 2021 na zamówienie powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i przekazanego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików projektu okładki, przekazujemy produkt do produkcji.

Jaki jest termin wykonania kalendarza personalizowanego?

Standardowy termin wykonania kalendarza książkowego indywidualnego to 3-4 tygodnie. Organizery książkowe personalizowane na zamówienie ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studio i produkcji.

Ile projektów kalendarza książkowego z indywidualną okładką otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego indywidualnego na zamówienie, ale możemy się dostosować do potrzeb klienta co do w ilości zaprezentowanych projektów graficznych. Po tym etapie wprowadzamy korekty i uwagi klienta, a następnie przygotowujemy pliki okładki do druku.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze książkowe z indywidualną okładką?

Nasze kalendarze książkowe na rok 2021 standardowo pakujemy w kartony odpowiednio zabezpieczone, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu większej ilości terminarzy reklamowych dla firmy na zamówienie pakujemy je na paletę, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów transportu.

Jakie są możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego?

Kalendarz książkowy z logo firmy 2021  można personalizować w różnorodny sposób. Poza własną  indywidualną graficznie okładką ze zdjęciem, na zamówienie można dać wyklejki reklamowe. Ponadto można personalizować elementy w kalendarium. Dodatkowym i ciekawym dodatkiem jest również tasiemka z firmowym nadrukiem np. druk logo.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz z logo firmy?

Produkcja kalendarzy z grafiką okładki i logo zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od zamówienia, opracowania projektu do wydruku, aż po dostawę kalendarza książkowego. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje indywidualną graficznie okładkę kalendarza a produkcja zajmie się jego wydrukiem i terminową dostawą.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Przy projektowaniu wykorzystujemy nietypowe zdjęcia reklamowe. Organizer książkowy na indywidualne zamówienie wykonany przez naszych projektantów wyróżnia się pomysłowością, jest przemyślany pod kątem promocyjnym.

Indywidualne kalendarze książkowe ze zdjęciami na okładce

Kalendarz książkowy na 2021 rok może być wykonany na wiele sposobów. To zależy z jednej strony od zamawiającego i jego indywidualnych oczekiwań, a także od wykonawcy i jego możliwości. W każdym razie ostatnimi czasy bardzo popularne stały się kalendarze książkowe ze zdjęciami reklamowymi, które przyciągają uwagę wielu odbiorców. Są to produkty wpływające na pozytywny wizerunek firmy, reklamujące jej ofertę i zarazem przydatne w czasie codziennych czynności w pracy i poza nią. Każdy tego typu kalendarz książkowy na zamówienie wykonywany jest z użyciem wysokiej jakości materiałów, z należytą starannością. Ciekawym rozwiązaniem jest tu opcja wykonania indywidualnej okładki kalendarza. Znaleźć się na niej mogą firmowe zdjęcia i grafika reklamowa, która tematycznie współgra z działalnością firmy.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy 2021 z własną okładką – możliwości jest wiele

Aktualnie kalendarze książkowe z indywidualną okładką mogą być wykończone na wiele sposobów. Okładka pokryta firmowymi zdjęciami współgrającymi z wizerunkiem firmy i z jej działalnością, to gwarancja satysfakcji. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z ich ilością, tak by zdjęcia te zdobiły przedmiot, a nie szpeciły jego wygląd. Teraz kalendarz książkowy z zdjęciami to gadżet reklamowy, który wybiera wielu przedsiębiorców i to wydaje się, o wiele częściej, niż kalendarz z logo na okładce. Warto więc poważnie zastanowić się nad tym produktem, wykonaniem go i sposobem wykończenia, aby złożone zamówienie przyczyniło się do uzyskania w stu procentach spełniających oczekiwania produktów. Takie terminarze 2021 to bardzo praktyczne narzędzia pracy i reklama w jednym, dlatego przedsiębiorcy, którzy chcą budować pozytywny wizerunek firmy zamawiają je regularnie. Co więcej, rozdają je nie tylko swoim pracownikom, ale i kontrahentom, a coraz częściej też zasłużonym klientom. Oryginalny indywidualny kalendarz książkowy z zdjęciem to świetna reklama firmy niezależnie od tego, w jakiej branży działa. To nie standardowe kalendarze książkowe, to nowoczesne i zarazem indywidualne gadżety marketingowe tworzone z myślą o firmach.

strzalka wciecie

Zamów już dziś kalendarz książkowy z indywidualną okładką – projekt i wykonanie

W tworzeniu takich kalendarzy najważniejszy jest projekt reklamowy, a następnie staranne wykonanie. Na szczęście tym zajmują się już profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają się na rzeczy, mają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. To właśnie w profesjonalnym studio graficznym opracowywany jest projekt kalendarza zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, wizerunkiem jego firmy i obowiązującymi trendami. Staranne rozmieszczenie i umiejętne połączenie zdjęć czyni okładkę kalendarza bardzo profesjonalną i atrakcyjną, a cały kalendarz oryginalnym i nowoczesnym, no i co ważne dla klienta to dobra cena w jakiej może zakupić produkt. Dziś kalendarze książkowe indywidualne zyskują na coraz większej popularności, może też dlatego że są w niższej cenie. Są zamawiane przez przedsiębiorców prowadzących firmy w różnych branżach. Usługi świadczone przez wykonawców koncentrują się zarówno na projekcie, jak i druku, w tym całkowitym wykończeniu produktu. Elegancki kalendarz z indywidualną grafiką firmową to przedmiot, który może przydać się każdemu. Z uwagi na to, że jest skutecznym gadżetem reklamowym, warto zadbać o właściwe wykonanie go. Najczęściej jednak producent kalendarzy książkowych potrafi doradzić zarówno w kwestii projektu, jak i wykonania. W konsekwencji tego dostarcza kalendarz w dobrej cenie.