Projektowanie kalendarzy

Nasz projekt kalendarza powinien cieszyć

oglądających przez cały rok

Spore wyzwanie! Mając to na względzie podczas projektowania musimy to uwzględnić. Kalendarze reklamowe to specyficzna forma reklamy. Nasze projekty kalendarzy muszą być ciekawe i się nie nudzić, również powinny być ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują.

Ważne, żeby klienci z chcieli umieścić zaprojektowane przez nas kalendarze w swoich gabinetach, biurach.  Dopiero wtedy przekaz promocyjny kalendarza ujawni swoją właściwą moc.

projektowanie-kalendarzy-ksiazkowych.jpg
kalendarze projektowanie

Pierwsze wrażenie
projekt kalendarza
może zrobić tylko raz!

Dlatego
projektowanie graficzne kalendarzy (projekt kalendarza trójdzielnego)
jest jednym z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego, jakim jest firmowy kalendarz. To właśnie od efektów pracy grafików nad projektem będzie zależeć, jakie pierwsze wrażenie wywoła projekt kalendarza. Projekt kalendarza wraz z funkcjonalnym kalendarium razem muszą tworzyć spójną całość.

Dobre projektowanie kalendarzy to etap niezwykle odpowiedzialny

Proces projektowania graficznego nad kalendarzem jest z gruntu twórczy i subiektywny, ale tworząc projekt nie zapominamy o wymaganiach klienta. Przekaz zawarty w zaprojektowanym przez nas kalendarzu powinien  pozytywnie zaskakiwać, intrygować. Nie można zapominać, że podstawą jest zrozumienie przekazu - projekt kalendarza trójdzielnego musi być czytelny i przejrzysty dla odbiorcy.

NASZE PROJEKTY GRAFICZNE KALENDARZY = SPÓJNY WIZERUNEK FIRMY

Podczas projektowania kalendarzy trójdzielnych

dbamy o utrzymanie wizerunku firmy. Budowanie tożsamości wizualnej firmy jest dziś niezbędne. Mając tego świadomość, również podczas projektowania kalendarzy dokładamy starań, aby nasze projekty graficzne kalendarzy były spójne z obowiązującą linią wizualną firmy.

Projekt kalendarza powinien utrwalać

w świadomości klienta pozytywny wizerunek firmy.
kalendarze-indywidualne-projektowanie.jpg
Rozwijamy się, poszukujemy
inspiracji dla naszych projektów kalendarzy…

Z uwagą przyglądamy się zmianom w dziedzinie komunikacji wizualnej na świecie. Nowe media rozwijają innowacyjne formy komunikacji, które mają swoje odzwierciedlenie również przy projektowaniu materiałów drukowanych (

projekty kalendarzy trójdzielnych, plakatowych,

biurkowych). Staramy się systematycznie poszerzać wiedzę i umiejętności, aby za tymi zmianami nadążyć – tylko w ten sposób możemy realizować naprawdę profesjonalne projekty graficzne kalendarzy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Kalendarze reklamowe od wielu lat cieszą się sporą popularnością jako praktyczny i funkcjonalny gadżet reklamowy. Jednak aby miał szansę faktycznie taki terminarz spełnić funkcje reklamowe przede wszystkim musi mieć ciekawy i intrygujący projekt. Projektowanie kalendarzy jest to niebywała sztuka, która wymaga sporej wiedzy i doświadczenia od projektanta. Dobre projekty kalendarzy trójdzielnych ściennych muszą zachwycać i ujmować swoim przekazem. Wówczas taki produkt ścienny jest nie tylko funkcjonalnym gadżetem ale reklamą firmy przez 365 dni w roku.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Chcąc zlecić projektowanie kalendarzy reklamowych trójdzielnych zapewne masz niejedno pytanie… Poniżej znajdziesz wyjaśnienie na ważniejsze z nich. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi to chętnie pomożemy – skontaktuj się z nami.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy?
Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania kalendarzy oraz innych materiałów reklamowych. Kalendarze ścienne czy kalendarz trójdielny projekt zrealizowany przez nasze studio wyróżnia się przemyślanym, oryginalnym projektem. Przy ich realizacji wykorzystujemy nieszablonowe zdjęcia reklamowe.

Ile projektów kalendarza trójdzielnego otrzymam?

Ilość projektów kalendarza ściennego jest uzależniona od przedstawionej oferty. Standardowo wykonujemy 2-3 projekty kalendarza trójdzielnego, do których jest możliwość wprowadzenia 2 tur zmian i serii poprawek do grafiki. Po tym etapie następuje akceptacja projektu i przekazanie kalendarza do produkcji.

Ile czasu potrzeba na wykonanie projektu kalendarza trójdzielnego?

Czas wykonania projektu kalendarza trójdzielnego zależy od wielu czynników. W pierwszej kolejności od stopnia skomplikowania. Jeśli potrzeba więcej czasu na prace związane z kreacją graficzną, ustaleniami dot. przekazu reklamowego, to czas projektowania kalendarza trójdzielnego się wydłuży.

Czy w cenie kalendarza zawarty jest projekt kalendarza?

Standardowo w cenę kalendarza nie jest wliczone projektowanie kalendarzy.  Cena za projekty kalendarzy trójdielny i opracowanie podawana jest zazwyczaj jako osobna pozycja w wycenie. Projekt projektowi nie jest równy. Inaczej będzie się kształtowała cena na prostą i nieskomplikowaną grafikę a  inaczej za bardziej skomplikowany projekt z kolażem graficznym.

Czy możecie wykonać zdjęcia do kalendarza ściennego?

Możemy wykonać indywidualne zdjęcia pod kalendarz ścienny trójdzielny, jednodzielny. Mogą to być reklamowe zdjęcia produktowe, siedziba firmy, czy też inne ujęcia dotyczące działalności firmy. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do realizacji tego typu zdjęć. Również możemy skorzystać z naszego banku zdjęć.

Czy macie bazę zdjęć do kalendarzy ściennych?

Dysponujemy bogatym  zbiorem fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z różnej tematyki. Kalendarz ścienny trójdzielny ze zdjęciem to bardzo często zamawiana forma kalendarza. Istnieje również możliwość wykorzystania zdjęć otrzymanych od klienta lub też wykonać indywidualne zdjęcia reklamowe.

Czy zaprojektujecie okładkę i wklejki do kalendarza książkowego?
Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych oraz kalendarzy. Bez problemu zaprojektujemy okładkę kalendarza książkowego oraz inne elementy kalendarza, takie jak wklejki czy wyklejki reklamowe, tak aby tworzone elementy były spójne z wizerunkiem firmy.
Czy jesteście w stanie zaprojektować całą linię kalendarzy?

Nasza praca na co dzień skupia się na projektowaniu wizerunku dla firmy czy produktu, tak więc zaprojektowanie koncepcji dla całej serii kalendarzy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Posiadamy własne studio projektowe, nasi graficy to profesjonaliści, którzy sprostają każdemu projektowi.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.