Portfolio - kalendarz książkowy indywidualny

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze książkowe indywidualne

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCHProfesjonalne kalendarze książkowe 2022 powinny być wykonane w sposób indywidualny, aby tworzyły praktyczne narzędzie i skuteczny gadżet reklamowy. Dlatego oferujemy szereg ciekawych dodatków, dzięki którym możemy stworzyć oryginalny, modny, dopasowany do oczekiwań klienta kalendarz, który będzie jednocześnie jego wizytówką. Oferujemy tłoczenie logo, wklejkę reklamową personalizację i wiele innych dodatków.

Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Oferujemy usługę tłoczenia logo na okładce kalendarza. Wykonujemy tę czynność różnymi technikami – na sucho i gorąco. Wszystko zależy od rodzaju zastosowanych materiałów. W ten sposób powstaje elegancki, indywidualny kalendarz personalizowany.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Profesjonalne kalendarze książkowe na rok 2022 uzupełniamy wklejkami reklamowymi. Kartki mogą być jednostronnie lub dwustronnie zadrukowane. Takie dodatki to jeszcze więcej powierzchni na reklamę firmy – zarówno produktów, jak i usług.
Wycinane registry
Wycinane registry
Produkując kalendarze książkowe a4 oferujemy usługę wycinania registrów. Proponujemy dwu i czterorzędowe wcięcia. Dzięki nim można wygodnie dotrzeć do określonych stron kalendarza reklamowego.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Z reguły wykonujemy kalendarze książkowe a4 i a5 z użyciem białego papieru. Jednak na życzenie zamawiającego, możemy wykonać w kolorze kremowym – chamois. Dzięki temu kalendarz zyskuje na wartości, jest bardziej elegancki i prestiżowy.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

Profesjonalny kalendarz książkowy tygodniowy i inny w formie książki może posiadać personalizację. W ramach tej usługi oferujemy grawerowanie logo firmy, a także imienia i nazwiska. Tym sposobem kalendarz nabiera indywidualnego charakteru.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Aby kalendarz książkowy z grawerem zyskał indywidualny charakter, wystarczy zastosować kilka dodatków. Może to być na przykład wstążka z nadrukiem. Możemy wydrukować na niej logo lub jakieś firmowe hasło. Dzięki niej kalendarz z nadrukiem stanie się oryginalnym narzędziem pracy i reklamy.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Każdy kalendarz z notatnikiem możemy zaokrąglić – chodzi tu o zaokrąglenie narożników okładki i wnętrza. Tak wykończone kalendarze książkowe z gumką czy bez doskonale się prezentują i są przede wszystkim praktyczne.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Personalizować kalendarze książkowe z tłoczeniem można na wiele sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie aluminiowej blaszki o wymiarach 50x15 mm. Na tej blaszce wykonujemy grawer. Blaszka jest srebrna.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Aktualnie kalendarze książkowe 2022 z gumką cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Gumka ta służy do zamykania kalendarza, a więc sprawuje w nim bardzo ważną funkcję. Poza tym ma reklamować produkt. Wykonujemy na niej nadruk – na przykład logo.
Okucia do kalendarza a4

Okucia do kalendarza a4

Nasze kalendarze w oprawie skórzanej w formacie a4 mogą mieć specjalne okucia. Oferujemy srebrne i złote. Dzięki takim dodatkom kalendarz wygląda bardzo ekskluzywnie. Staje się automatycznie prestiżowym produktem.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Każdy kalendarz  z nadrukiem czy bez możemy zapakować do specjalnie przygotowanej, kartonowej koperty o gramaturze 300g. Koperta może posiadać nadruk firmowy, na przykład logo.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Notatnik z kalendarzem czy kalendarz notatnik możemy wzbogacić o kieszonki foliowe. W pierwszej chwili bezużyteczne, z czasem okazują się bardzo przydatne. Służą do gromadzenia luźnych karteczek, w tym wizytówek.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonacie dla mnie kalendarz książkowy ze zdjęciem?

Możemy wykonać kalendarz książkowy ze zdjęciami firmowym oraz z grafiką reklamową. Minimalna ilość, przy której jesteśmy wykonać taki terminarz z własnymi zdjęciami to 30 szt. danego formatu. Po sprawdzeniu jakości zdjęcia przystępujemy do projektowania graficznego okładki zewnętrznej terminarza.

Jaki jest termin na kalendarz z nadrukiem?

Czas realizacji na kalendarze książkowe z nadrukiem (druk z własnym zdjęciem) to czas od 4 do 5 tygodni. Czasem ten termin może się nieznacznie wydłużyć, wszystko zależy od ilości wprowadzonych elementów dodatkowych do ekskluzywnego kalendarza oraz terminu, w którym zostało złożone zamówienie.

Poszukuję kalendarza z własnym zdjęciem, czy możecie wykonać?

Istnieje możliwość wykonania u nas firmowego kalendarza książkowego z własnym zdjęciem promocyjnym. Okładka drukowana jest na kredzie matowej i zabezpieczona folią matową, błysk lub inną. Minimalne zamówienie na ten typ eleganckiego kalendarza z własnym zdjęciem to 30 sztuk.
Jakie materiały potrzebujecie do wykonania kalendarza z nadrukiem?
Firmowy kalendarz książkowy z nadrukiem można wykonać jako typowy produkt z okładką, na której nadrukowana jest grafika reklamowa lub nadrukować lub wygrawerować grafikę na materiale, z którego wykonana jest elegancka oprawa kalendarza - organizera.
Czy jest możliwy nadruk na okładce kalendarza?
Nasz oferta promocyjna kalendarzy obejmuje organizery w oprawie skóropodobnej, jak również kalendarze książkowe z indywidualna grafiką reklamową. Zarówno na tych dwóch rodzajach opraw można wykonać interesujący nadruk dla firmy.
Czy kalendarze książkowe mogę dać jako prezent?
Kalendarz książkowy od zawsze sprawdza się jako elegancki prezent dla klienta czy bliskiej osoby. Ekskluzywne kalendarze książkowe w oprawie ze skóry naturalnej z wygrawerowanym logo lub nadrukowanym zdjęciem to naprawdę praktyczny upominek, który przy okazji pełni funkcje reklamowe.

Posiadacie w ofercie eleganckie kalendarze w skórzanej oprawie?

Oprócz kalendarzy z nadrukiem w naszej stałej ofercie znajdują się eleganckie kalendarze książkowe w oprawie skórzanej. Oferujemy je w nowoczesnej formie, bądź stylizowane wizualnie, poprzez dodanie garbików, okuć oraz złocenia brzegów kalendarza, powodując że produkt staje się niezwykle elegancki.

Jaka jest cena wykonania kalendarza w oprawie skórzanej?

Kalendarz książkowy w ekskluzywnej oprawie skórzanej to jeden z droższych terminarzy z notesem. Na cenę wykonania kalendarza ze zdjęciami wpływa surowiec, z którego wykonania jest oprawa. Ostateczna cena kalendarza będzie zależała od ilości, formatu i układu jaki klient wybierze oraz wielu elementów dodatkowych.