Kalendarze ze zdjęciami

W sytuacji, gdy wykonanie konkretnego ujęcia jest niemożliwe, czy też bardzo kosztowne, skorzystanie z naszego archiwum fotografii ratuje sytuacje.
zdjęcia do kalendarzy
Czasem zdjęcie o poszukiwanej tematyce można znaleźć wśród gotowych produkcji, w banku zdjęć reklamowych. Wykorzystanie takiego zdjęcia będzie znacznie tańsze niż organizacja sesji zdjęciowej. Zorganizowanie sesji to ogromne koszty (modele, rekwizyty, studio itp., nie wspominając o czasie potrzebnym na przeprowadzenie dobrej sesji). Przebogata zawartość naszego archiwum fotograficznego może być znakomitym sposobem, by wypełnić materiał reklamowy profesjonalnymi zdjęciami bez konieczności organizowania sesji. Wśród kilkudziesięciu tysięcy fotografii zapisanych na płytach CD znajdziesz szeroki wachlarz tematyczny zdjęć. Nierzadko takich, których nie miałbyś możliwości wykonać ani zamówić, np. zdjęcia z odległych zakątków świata itp.
Skorzystaj z zasobów
naszego banku zdjęć

Potrzebujesz fotografii przedstawiających świat biznesu? A może interesują cię aranżacje kulinarne (np. apetycznie wyglądający deser na elegancko udekorowanym stole)? Chcesz zimą wydać piękny kalendarz z wiosennymi zdjęciami? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a dostarczymy odpowiednie fotografie. Obiecujemy, ze będziesz miał z czego wybierać!

Wybór jest praktycznie nieograniczony
Dysponujemy fotografiami z zakresu wielu tematów. Przez lata pracy zgromadziliśmy tysiące zdjęć reklamowych dotyczących przeróżnych zagadnień, ilustrujących różne dziedziny życia, różne branże, pokazujących wiele zakątków świata. Posiadamy zarówno fotografie studyjne, jak i zdjęcia typu pejzaż. W naszym archiwum zdjęć znajdziesz wysmakowane aranżacje dowolnych przedmiotów, „szybkie” zdjęcia o charakterze reporterskim, jak również abstrakcyjne kompozycje fotograficzne.

CO ZYSKUJESZ

mając do dyspozycji nasz bank fotografii?

CZAS
Samo zorganizowanie sesji fotograficznej to często wiele dni przygotowań, a sesja trwa minimum 1 dzień i to tylko w przypadku, jeśli wszystko zostało przygotowanie idealnie. Z banku fotografii otrzymujesz wybrane zdjęcie w ciągu ułamka sekundy i natychmiast możesz je wykorzystywać.
PIENIĄDZE
Zorganizowanie sesji fotograficznej to ogromne koszty, nieporównywalne zupełnie z symboliczną sumką, jaką płacisz za profesjonalne zdjęcie z archiwum
MOŻLIWOŚĆ WYBORU
Zaletą banku zdjęć jest przebogata tematyka fotografii. Nie ma tematu, którego nie bylibyśmy w stanie odszukać, a w obrębie każdego z nich mieści się cała plejada fotografii ukazujących dany temat na tysiąc różnorodnych sposobów

Jaki kalendarz ze zdjęciami wybrać dla firmy?

tani kalendarz ze zdjęciem

Czy warto inwestować w tani kalendarz trójdzielny 2021 ze zdjęciem?

Wybór należy do każdego zamawiającego z osobna. Może więc zdecydować się na tani kalendarz ze zdjęciami albo droższy. Musi jednak wiedzieć, że tańszy wyrób to słabsze wykonanie i tym samym słabszej jakości materiały stosowane w produkcji. Do tego w tej wersji terminarza brakuje dodatków, które podnoszą wartość produktu, ale i zarazem jego atrakcyjność. Tak więc podsumowując, tańszy reklamowy kalendarz z własnymi zdjęciami jest wersją ekonomiczną i ubogą, prostą. Droższe natomiast to na pewno lepszej jakości materiały i solidne wykonanie. Do tego dochodzą rozmaite uszlachetnienia i dodatki, które sprawiają, że gadżet reklamowy na rok 2021 ten staje się produktem premium, oryginalnym i wyjątkowym. Ten wzbudza większe zainteresowanie i sprawia, że praktycznie każdy chce go mieć. Dlatego stanowi skuteczną reklamę firmy i ma bardzo korzystny wpływ na wizerunek firmy.

Czy projekt kalendarza trójdzielnego ze zdjęciem jest ważne?

Co ma wpływ na to, że firmowy kalendarz trójdzielny ze zdjęciem wygląda tak czy inaczej? Jest tańszy lub droższy? Wszystko zależy od wykonania, a wykonanie od projektu graficznego, bo wszystko zaczyna się tu od projektu. Od tego, jak zostanie przedmiot ten zaprojektowany, zależeć będzie jego wygląd. Dlatego można łatwo stwierdzić, że jest on niezwykle ważny. Trzeba więc podejść do sprawy poważnie i wykonanie go zlecić profesjonalistom. Projekt powinien być nowoczesny, modny, współgrający z wizerunkiem firmy. Musi przykuwać uwagę. Tylko wtedy będzie skuteczną reklamą firmy. Grafika kalendarza 2021 powinna być przyjazna dla oka, estetyczna, dobrze opracowana. Wówczas kalendarze reklamowe z zdjęciami firmy, które powstaną na podstawie tego projektu, będą wyjątkowe i atrakcyjne. Czyż nie takie powinny być materiały marketingowe? Jak najbardziej.

projekt kalendarza ze zdjęciem
nakład kalendarza ze zdjęciem

Kalendarz z własnymi zdjęciami - jaki nakład jest opłacalny?

Co chwilę napływają do nas kolejne zamówienia na kalendarze trójdzielne ze zdjęciem. Nasi klienci mają różne oczekiwania co do ilości. Warto dobrze się nad tym zastanowić, ponieważ od tego zależy opłacalność zamówienia. Oczywiście prosty, standardowy projekt wizualny jesteśmy w stanie zrealizować od kilkunastu sztuk. Jednak opłacalność wzrośnie wraz ze wzrostem ilości kalendarzy. Autorskie projekty realizujemy dopiero od 50 sztuk. Zachęcamy natomiast do tego, aby składać zamówienia na kilkaset sztuk lub nawet hurtowe ilości. Wówczas cena jednostkowa produktu będzie niższa niż w przypadku zakupu mniejszej ilości produktów ściennych. Dobrze wykonany kalendarz trójdzielny z własnym zdjęciem będzie wzbudzał zainteresowanie wielu osób. Taki gadżet reklamowy przyjmie każdy, więc na pewno nic nie zostanie w szafie i nic się nie zmarnuje.

Kalendarz trójdzielny ze zdjęciem - główka płaska czy wypukła?

Kalendarze trójdzielny na zamówienie ze zdjęciami mogą być wykańczane na różne sposoby. Warto wspomnieć w tym miejscu o główce, która może być wypukła lub płaska. Jaka będzie najlepsza? Właściwie zależy, co kto lubi. Jednak do polecanych należą oczywiście wypukłe. Podnoszą wartość terminarza i sprawiają, że jest inny, niż wszystkie, nie taki zwykły. Płaska główka z zdjęciem to wersja ekonomiczna, na której znajduje się nadruk jednostronny na tekturze. Tu najczęściej nie stosuje się uszlachetnień. Wypukła główka jest bardziej luksusowa. Główka oklejana jest na piance. Wykończyć ten element można folią matową lub z połyskiem. Lakierem można pokryć także wybrane elementy grafiki, aby je wyróżnić. W tej wersji kalendarze ścienne z zdjęciem cieszą się największym zainteresowaniem zarówno ze strony zamawiających, jak i również użytkowników.

główka kalendarza trójdzielnego
format kalendarza trójdzielnego

Jaki format na trójdzielny kalendarz ze zdjęciami wybrać?

Możemy wykonać kalendarz trójdzielny 2021 w dowolnym formacie. Duże terminarze mają więcej miejsca na reklamę, więc z tego powodu warto je wybrać. Można wykonać bardziej czytelny przekaz reklamowy. Projektant ma tu duże pole do popisu i może wykazać się swoją kreatywnością. To już produkt klasy premium, idealny na prezent i do codziennego użytku. Z kolei mini kalendarze z logo firmy to wersja ekonomiczna. Na pewno są tańsze. Jednak w tym przypadku miejsca na reklamę jest znacznie mniej. Jeśli klient dostanie taki terminarz, od razu uzna, że jest tani, typowo reklamowy z zdjęciami, może nawet mało elegancki. Jednak na pewno przyda się do planowania kolejnych dni w roku w zaciszu domu czy w pracy. Wybór formatu to już sprawa indywidualna. Każdy ma jakieś związane z tym możliwości i ograniczenia. Trudno więc za kogoś podjąć decyzję.

Czy warto brać indywidualnie kalendarium na kalendarze ze zdjęciami?

Każdy element indywidualizacji kalendarza ściennego ma pozytywny wpływ na marketing i wyróżnienie. Dlatego poleca się kalendarze z grafiką firmową i indywidualnym kalendarium. Wykonać je można na wiele sposobów. Dowolna czcionka, wielkość cyfr i ich kolor. Kalendarium może być duże lub mniejsze. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań. Taki element na pewno wyróżni ten gadżet firmowy. Sprawi, że kalendarz trójdzielny ze zdjęciem będzie zupełnie inny niż wszystkie dostępne w sprzedaży. Całkiem autorski wyrób pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Warto właśnie zastosować w nim kolory, jakimi na co dzień posługuje się firma i czcionkę, jakiej używa. Dzięki takim drobiazgom potencjalnym klientom będzie łatwiej kojarzyć ten oryginalny terminarz z firmą. Tak więc, jeśli istnieje możliwość skorzystania z tej opcji, warto to zrobić.

indywidualne kalendarium kalendarza
własne zdjęcie do kalendarza

Chcę wykonać kalendarz ze zdjęciem - czy muszę mieć swoje zdjęcia?

Zamawiając u nas kalendarz zdjęcia reklamowe nie musisz dostarczać. Mamy dość obszerną bazę własnych fotografii. Są to zdjęcia wysokiej jakości, odpowiednie już do użycia w projekcie. Posiadamy zdjęcia z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Dzięki temu praktycznie każdy wśród nich znajdzie dla siebie idealne. Zachęcamy jednak, by klienci zdawali się na nasze doświadczenie i rady. Możemy pomóc w doborze zdjęć, które będą pasowały do konkretnego projektu reklamowego. Jeśli oczywiście klient ma już gotowe zdjęcia, które chciałby zamieścić w kalendarzu, może nam je przesłać. Jeżeli będą się nadawały, spełniały pewne kryteria, zastosujemy je bez problemu. Dla dobra projektu muszą być to firmowe zdjęcia naprawdę dobrej jakości i odpowiedniej wielkości. W ten sposób powstaną eleganckie, profesjonalne kalendarze na ścianę reklamowe.

Kalendarz trójdzielny ze zdjęciem - co wpływa na cenę końcową?

Oferujemy kalendarze z zdjęciem trójdzielne w różnych cenach. Ich ceny zależą od wielu czynników. Zaliczyć do nich należy zarówno projekt graficzny, wykonanie, jak też jakość i parametry samych materiałów. Cenę podnosi wysoka jakość. Ta wzrasta, gdy inwestor decyduje się na liczne dodatki i specjalne uszlachetnienia. A taki właśnie produkt warto wybrać. Ciekawie opracowany graficznie kalendarz zawierający zdjęcia, który ma rozmaite dodatki, podnoszące jest atrakcyjność wizualną i funkcjonalność. Dziś już mało kto zamawia zwykłe terminarze. Zresztą po co, skoro w sklepach można je dostać od ręki. Nie cieszą się jednak popularnością, gdyż są zbyt nijakie. To ciekawie opracowany projekt gwarantuje efekt, który sprawia, że kalendarz 2021 trójdzielny jest skuteczną reklamą i praktycznym narzędziem pracy. W taki właśnie warto zainwestować bez względu na jego cenę.

kalendarz trójdzielny - cena
wyróżnienie kalendarza ze zdjęciem

W jaki sposób można wyróżnić nasze kalendarze ze zdjęciem?

Istnieje wiele sposobów na wyróżnienie firmowego kalendarza. Dziś zdjęcie to zbyt mało, by móc mówić o tym, że produkt ten jest inny niż wszystkie. Logo to też już standard. Czy jest więc coś jeszcze? Aktualnie kalendarze trójdzielne 2021 ze zdjęciami można wzbogacić mechanizmem zegara. Tym sposobem przedmiot ten zyska dodatkową funkcję i będzie jeszcze bardziej motywował do częstego spoglądania w jego kierunku. Wówczas wystarczy opracować dobrą reklamę graficzną, aby wizerunek firmy dość dobrze utrwalił się w pamięci potencjalnych klientów. Poza tym wyróżnić je można, stosując wszelkiego rodzaju uszlachetnienia. Poleca się więc uszlachetnienie w postaci lakieru UV na wybranych elementach grafiki firmowej. Ważne elementy grafiki można wykończyć też folią metalizowaną. Wyróżnieniem mogą tu być nawet same wysokiej jakości materiały.

Kalendarze na zamówienie ze zdjęciami - jakie wybrać opakowanie?

Nasi klienci są nieco zdziwieniu, bo oprócz tego, że muszą ustalić, jak ma wyglądać ich firmowy kalendarz ścienny, to w dodatku są zmuszeni do wyboru samego opakowania. Jest to niewątpliwie ważna kwestia. Od opakowania będzie zależało to, czy terminarz dotrze do klienta w całości i w nienaruszonym stanie. Tak więc po części wybór ten uzależniony jest od sposobu dystrybucji organizera ściennego ze zdjęciami. Wręczane osobiście świetnie będą się prezentowały w kartonowym lub papierowym opakowaniu z logo lub innym firmowym oznaczeniem. Jeśli kalendarze reklamowe będą wysyłane, najlepiej zainwestować w mocniejsze opakowanie i ciekawe promocyjne zdjęcia. Wówczas musi przede wszystkim dobrze chronić zawartość. Takie gadżety firmowe, jeśli mają być przechowywane w magazynach, pakujemy w folię termokurczliwą lub też w woreczek foliowy. Ma to chronić je przed wilgocią.

opakowanie kalendarza reklamowego
indywidualny kalendarz ze zdjęciem

Kalendarz z indywidualnym projektem a kalendarz ze zdjęciem

Bez wątpienia kalendarze ze zdjęciami 2021 to świetny wybór. Mają ten element indywidualności. Jednak trzeba przyznać, że są już mniej popularne z uwagi na to, że niezbyt różnią się od innych, od konkurencyjnych artykułów reklamowych. Dlatego lepiej postawić na coś bardziej autorskiego. Indywidualny projekt z zdjęciami to świetny wybór. Tu też można zastosować własne zdjęcia, ale i inne dodatki, elementy wiążące się z konkretną firmą. Chodzi tu o logo firmy, a także inne elementy graficzne. Może to być hasło reklamowe, może być inna czcionka, dowolny kolor itd. Ładnie opracowany, nieszablonowy projekt to gwarancja skutecznej reklamy. To tylko jeden z wielu powodów, dla którego warto skusić się na indywidualne opracowanie graficzne firmowego kalendarza reklamowego z zdjęciem do powieszenia na ścianie. Dobry projektant bez problemu zaproponuje coś innego niż wszystkim.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji kalendarza trójdzielnego z zdjęciami reklamowymi pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie kalendarze ze zdjęciem dostarczonym przeze mnie?

Wykonujemy różnego rodzaju kalendarze promocyjne dla firm. Możemy wykonać kalendarz ze zdjęciami dostarczonymi przez Klienta.  Jeśli klient nie posiada dobrej jakości zdjęć może skorzystać z naszego bogatego archiwum fotografii.

Jaki jest termin wykonania kalendarza trójdzielnego z własnym zdjęciem?

Kalendarz trójdzielny z własnym zdjęciem to dość często zamawiamy upominek, dlatego staramy się optymalizować czas wykonania takiego terminarza. Jednak w sezonie kalendarzowym trzeba liczyć się z terminem 8-10 dni roboczych.

Potrzebuję projekt kalendarza w oparciu o własne zdjęcie, czy macie doświadczenie?

Prawie 20 lat zajmujemy się projektowaniem materiałów reklamowych. Mamy w tej kwestii bardzo duże doświadczenie. Wykonanie projektu kalendarza z zdjęciem reklamowym w oparciu o zdjęcie klienta nie jest dla nas problem.  

Nie mam zdjęć, czy wykonacie dla mnie kalendarz firmowy?

Kalendarze reklamowe wykonujemy w oparciu o materiały dostarczone przez klienta. Jeśli jednak nie posiada zdjęć, wówczas wykonujemy kalendarze ścienne ze zdjęciami z naszego zbioru fotografii lub możemy wykonać zdjęcia na zamówienie.

Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarzy reklamowych?

Jeśli klient potrzebuje do swojego kalendarza zdjęcia produktów lub zależy mu, aby na zdjęciu znalazła się konkretna modelka lub grupa ludzi, to możemy wykonać sesje zdjęciową na zamówienie. Koszt takich zdjęć jest jednak dość wysoki i nie każdy może sobie na nie pozwolić.

Interesuje mnie kalendarz trójdzielny ze zdjęciem, jaka cena?

Cena kalendarzy reklamowych uzależniona jest od wielu czynników. Czy to będzie kalendarz trójdzielny ze zdjęciem czy też inny rodzaj kalendarza z grafiką. Ważna jest przede wszystkim ilość oraz wykończenie tego kalendarza dla firmy.

Jak są dostarczane firmowe kalendarze ze zdjęciem?

Sposób dostawy i pakowania kalendarzy firmowych zależy od ilości zamówionych produktów. Produkty reklamowe z zdjęciem np. trójdzielne, pakowane są w kartony i wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeśli mamy do czynienia z dużym  zamówieniem wówczas całość wysyłamy na palecie.

Ile kosztuje zdjęcie do kalendarza trójdzielnego?

Koszt zdjęcia do kalendarza trójdzielnego  trudno jest określić. Widełki cenowe zdjęć są bardzo duże, w zależności od wielkości zdjęcia, autora oraz rodzaju udzielonej licencji, a zupełnie inne koszty będziemy mieli przy zdjęciach wykonanych na zamówienie, np. z modelkami lub fotografie aranżowane.

Oryginalne, modne kalendarze ze zdjęciami

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się indywidualne kalendarze ze zdjęciami, które mogą prezentować zupełnie dowolne firmowe fotografie. Te wydają się takie oryginalne i współgrające z wizerunkiem firmy, bo to właśnie przedsiębiorcy prowadzący własną działalność najczęściej decydują się na zamawianie tych właśnie produktów. Profesjonalnie wykonany kalendarz 2021 z zdjęciem firmowym jest nie tylko praktycznym narzędziem biurowym i częścią jego wyposażenia, ale również skuteczną reklama firmy. Dlatego zdjęcia należy dobrać z należytą starannością. Ciekawą propozycją wśród terminarzy firmowych są kalendarze trójdzielne z własnym zdjęciem, ale i kalendarze książkowe oraz pozostałe, w których też można znaczną ich część zagospodarować pod reklamę, dodając własne zdjęcia.

strzalka wciecie

Zamów kalendarz z własnymi zdjęciami reklamowymi to same korzyści

Wielu przedsiębiorców zamawia kalendarze z zdjęciami firmowymi i to nie bez powodu. Produkty te pełnią funkcję skutecznych gadżetów reklamowych dla firmy. Dlatego też mówi się, aby na spokojnie i dobrze dobrać zdjęcia, jakie mają się w tym kalendarzu pojawić. Oczywiście nie zawsze zamawiający musi dostarczać własne, bo wykonawcy z reguły mają pokaźną bazę gotowych fotografii z zakresu wielu branż. Wystarczy tylko dokonać wyboru lub też po prostu zdać się na doświadczenie i radę grafików. Producenci wykonując kalendarze na zamówienie z zdjęciami zawsze doradzają klientom, aby ci byli zadowoleni z zaproponowanych produktów. Terminarze ze zdjęciami to świetny sposób na reklamowanie swoich produktów i usług. To jednocześnie doskonały sposób na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Poza zdjęciami zamieścić też można logo. Takie kalendarze reklamowe 2021 ścienne, trójdzielne, czy książkowe to też forma upominku dla pracowników i klientów. Czasem przedsiębiorcy wręczają tego typu tanie gadżety swoim kontrahentom. Jest to jak najbardziej dobry pomysł na wyrażenie wdzięczności za obecność, a także metoda reklamowania oferty. Taka reklama zawsze dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów.

strzalka wciecie

Najlepszy producent kalendarzy książkowych z zdjęciami

Każdy chyba przyzna, że projektowanie kalendarzy książkowych z zdjęciami nie jest prostą czynnością. Dlatego praktycznie nikt, kto chciałby zamówić kalendarze ścienne czy książkowe, nie będzie w stanie samodzielnie zaprojektować szaty graficznej i terminarza. To zadanie jest zarezerwowane dla profesjonalnego grafika. W końcu projekt kalendarza to złożony proces, który polega na obraniu właściwej taktyki, a następnie na wykonaniu pełnej szaty graficznej produktu na podstawie obowiązujących trendów i oczekiwań zamawiającego. Tylko doświadczeni graficy, producenci uważnie i regularnie obserwują wciąż zmieniające się trendy. Poza tym posiadają nowoczesne i zarazem profesjonalne urządzenia oraz narzędzia przeznaczone do projektowania kalendarzy w każdym formacie i różnego rodzaju. Pod hasłem kalendarz z zdjęciem cena można znaleźć różne cenniki kalendarzy różnego typu. Nie oznacza to jednak, że podane ceny będą faktycznie obowiązywać u poszczególnych wykonawców. Należy wobec tego ustalić tę kwestię indywidualnie, po wstępnym przedstawieniu swoich oczekiwań względem tych właśnie produktów. Nie musi to jednak oznaczać, że wyroby te są bardzo drogie. Dziś z łatwością można kupić profesjonalny, reklamowy kalendarz w dobrej cenie.