Kalendarze ze zdjęciami

W sytuacji, gdy wykonanie konkretnego ujęcia jest niemożliwe, czy też bardzo kosztowne, skorzystanie z naszego archiwum fotografii ratuje sytuacje.
zdjęcia do kalendarzy
Czasem zdjęcie o poszukiwanej tematyce można znaleźć wśród gotowych produkcji, w banku zdjęć reklamowych. Wykorzystanie takiego zdjęcia będzie znacznie tańsze niż organizacja sesji zdjęciowej. Zorganizowanie sesji to ogromne koszty (modele, rekwizyty, studio itp., nie wspominając o czasie potrzebnym na przeprowadzenie dobrej sesji). Przebogata zawartość naszego archiwum fotograficznego może być znakomitym sposobem, by wypełnić materiał reklamowy profesjonalnymi zdjęciami bez konieczności organizowania sesji. Wśród kilkudziesięciu tysięcy fotografii zapisanych na płytach CD znajdziesz szeroki wachlarz tematyczny zdjęć. Nierzadko takich, których nie miałbyś możliwości wykonać ani zamówić, np. zdjęcia z odległych zakątków świata itp.
Skorzystaj z zasobów
naszego banku zdjęć

Potrzebujesz fotografii przedstawiających świat biznesu? A może interesują cię aranżacje kulinarne (np. apetycznie wyglądający deser na elegancko udekorowanym stole)? Chcesz zimą wydać piękny kalendarz z wiosennymi zdjęciami? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a dostarczymy odpowiednie fotografie. Obiecujemy, ze będziesz miał z czego wybierać!

Wybór jest praktycznie nieograniczony
Dysponujemy fotografiami z zakresu wielu tematów. Przez lata pracy zgromadziliśmy tysiące zdjęć reklamowych dotyczących przeróżnych zagadnień, ilustrujących różne dziedziny życia, różne branże, pokazujących wiele zakątków świata. Posiadamy zarówno fotografie studyjne, jak i zdjęcia typu pejzaż. W naszym archiwum zdjęć znajdziesz wysmakowane aranżacje dowolnych przedmiotów, „szybkie” zdjęcia o charakterze reporterskim, jak również abstrakcyjne kompozycje fotograficzne.

CO ZYSKUJESZ

mając do dyspozycji nasz bank fotografii?

CZAS
Samo zorganizowanie sesji fotograficznej to często wiele dni przygotowań, a sesja trwa minimum 1 dzień i to tylko w przypadku, jeśli wszystko zostało przygotowanie idealnie. Z banku fotografii otrzymujesz wybrane zdjęcie w ciągu ułamka sekundy i natychmiast możesz je wykorzystywać.
PIENIĄDZE
Zorganizowanie sesji fotograficznej to ogromne koszty, nieporównywalne zupełnie z symboliczną sumką, jaką płacisz za profesjonalne zdjęcie z archiwum
MOŻLIWOŚĆ WYBORU
Zaletą banku zdjęć jest przebogata tematyka fotografii. Nie ma tematu, którego nie bylibyśmy w stanie odszukać, a w obrębie każdego z nich mieści się cała plejada fotografii ukazujących dany temat na tysiąc różnorodnych sposobów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji kalendarza trójdzielnego z zdjęciami reklamowymi pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie kalendarze ze zdjęciem dostarczonym przeze mnie?

Wykonujemy różnego rodzaju kalendarze promocyjne dla firm. Możemy wykonać kalendarz ze zdjęciami dostarczonymi przez Klienta.  Jeśli klient nie posiada dobrej jakości zdjęć może skorzystać z naszego bogatego archiwum fotografii.

Jaki jest termin wykonania kalendarza trójdzielnego z własnym zdjęciem?

Kalendarz trójdzielny z własnym zdjęciem to dość często zamawiamy upominek, dlatego staramy się optymalizować czas wykonania takiego terminarza. Jednak w sezonie kalendarzowym trzeba liczyć się z terminem 8-10 dni roboczych.

Potrzebuję projekt kalendarza w oparciu o własne zdjęcie, czy macie doświadczenie?

Prawie 20 lat zajmujemy się projektowaniem materiałów reklamowych. Mamy w tej kwestii bardzo duże doświadczenie. Wykonanie projektu kalendarza z zdjęciem reklamowym w oparciu o zdjęcie klienta nie jest dla nas problem.  

Nie mam zdjęć, czy wykonacie dla mnie kalendarz firmowy?

Kalendarze reklamowe wykonujemy w oparciu o materiały dostarczone przez klienta. Jeśli jednak nie posiada zdjęć, wówczas wykonujemy kalendarze ścienne ze zdjęciami z naszego zbioru fotografii lub możemy wykonać zdjęcia na zamówienie.

Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarzy reklamowych?

Jeśli klient potrzebuje do swojego kalendarza zdjęcia produktów lub zależy mu, aby na zdjęciu znalazła się konkretna modelka lub grupa ludzi, to możemy wykonać sesje zdjęciową na zamówienie. Koszt takich zdjęć jest jednak dość wysoki i nie każdy może sobie na nie pozwolić.

Interesuje mnie kalendarz trójdzielny ze zdjęciem, jaka cena?

Cena kalendarzy reklamowych uzależniona jest od wielu czynników. Czy to będzie kalendarz trójdzielny ze zdjęciem czy też inny rodzaj kalendarza z grafiką. Ważna jest przede wszystkim ilość oraz wykończenie tego kalendarza dla firmy.

Jak są dostarczane firmowe kalendarze ze zdjęciem?

Sposób dostawy i pakowania kalendarzy firmowych zależy od ilości zamówionych produktów. Produkty reklamowe z zdjęciem np. trójdzielne, pakowane są w kartony i wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeśli mamy do czynienia z dużym  zamówieniem wówczas całość wysyłamy na palecie.

Ile kosztuje zdjęcie do kalendarza trójdzielnego?

Koszt zdjęcia do kalendarza trójdzielnego  trudno jest określić. Widełki cenowe zdjęć są bardzo duże, w zależności od wielkości zdjęcia, autora oraz rodzaju udzielonej licencji, a zupełnie inne koszty będziemy mieli przy zdjęciach wykonanych na zamówienie, np. z modelkami lub fotografie aranżowane.

Oryginalne, modne kalendarze ze zdjęciami

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się indywidualne kalendarze ze zdjęciami, które mogą prezentować zupełnie dowolne firmowe fotografie. Te wydają się takie oryginalne i współgrające z wizerunkiem firmy, bo to właśnie przedsiębiorcy prowadzący własną działalność najczęściej decydują się na zamawianie tych właśnie produktów. Profesjonalnie wykonany kalendarz 2020 z zdjęciem firmowym jest nie tylko praktycznym narzędziem biurowym i częścią jego wyposażenia, ale również skuteczną reklama firmy. Dlatego zdjęcia należy dobrać z należytą starannością. Ciekawą propozycją wśród terminarzy firmowych są kalendarze trójdzielne z własnym zdjęciem, ale i kalendarze książkowe oraz pozostałe, w których też można znaczną ich część zagospodarować pod reklamę, dodając własne zdjęcia.

strzalka wciecie

Zamów kalendarz z własnymi zdjęciami reklamowymi to same korzyści

Wielu przedsiębiorców zamawia kalendarze z zdjęciami firmowymi i to nie bez powodu. Produkty te pełnią funkcję skutecznych gadżetów reklamowych dla firmy. Dlatego też mówi się, aby na spokojnie i dobrze dobrać zdjęcia, jakie mają się w tym kalendarzu pojawić. Oczywiście nie zawsze zamawiający musi dostarczać własne, bo wykonawcy z reguły mają pokaźną bazę gotowych fotografii z zakresu wielu branż. Wystarczy tylko dokonać wyboru lub też po prostu zdać się na doświadczenie i radę grafików. Producenci wykonując kalendarze na zamówienie z zdjęciami zawsze doradzają klientom, aby ci byli zadowoleni z zaproponowanych produktów. Terminarze ze zdjęciami to świetny sposób na reklamowanie swoich produktów i usług. To jednocześnie doskonały sposób na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Poza zdjęciami zamieścić też można logo. Takie kalendarze reklamowe 2020 ścienne, trójdzielne, czy książkowe to też forma upominku dla pracowników i klientów. Czasem przedsiębiorcy wręczają tego typu tanie gadżety swoim kontrahentom. Jest to jak najbardziej dobry pomysł na wyrażenie wdzięczności za obecność, a także metoda reklamowania oferty. Taka reklama zawsze dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów.

strzalka wciecie

Najlepszy producent kalendarzy książkowych z zdjęciami

Każdy chyba przyzna, że projektowanie kalendarzy książkowych z zdjęciami nie jest prostą czynnością. Dlatego praktycznie nikt, kto chciałby zamówić kalendarze ścienne czy książkowe, nie będzie w stanie samodzielnie zaprojektować szaty graficznej i terminarza. To zadanie jest zarezerwowane dla profesjonalnego grafika. W końcu projekt kalendarza to złożony proces, który polega na obraniu właściwej taktyki, a następnie na wykonaniu pełnej szaty graficznej produktu na podstawie obowiązujących trendów i oczekiwań zamawiającego. Tylko doświadczeni graficy, producenci uważnie i regularnie obserwują wciąż zmieniające się trendy. Poza tym posiadają nowoczesne i zarazem profesjonalne urządzenia oraz narzędzia przeznaczone do projektowania kalendarzy w każdym formacie i różnego rodzaju. Pod hasłem kalendarz z zdjęciem cena można znaleźć różne cenniki kalendarzy różnego typu. Nie oznacza to jednak, że podane ceny będą faktycznie obowiązywać u poszczególnych wykonawców. Należy wobec tego ustalić tę kwestię indywidualnie, po wstępnym przedstawieniu swoich oczekiwań względem tych właśnie produktów. Nie musi to jednak oznaczać, że wyroby te są bardzo drogie. Dziś z łatwością można kupić profesjonalny, reklamowy kalendarz w dobrej cenie.