Portfolio - kalendarz planszowy

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze wieloplanszowe

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Jaki jest czas realizacji na kalendarze wieloplanszowe?

Standardowo czas produkcji na kalendarze wieloplanszowe nie powinien przekroczyć 10 dni roboczych. Jednak przy bardziej skomplikowanych projektach firmowych, które posiadają uszlachetniania termin druku kalendarzy może nieznacznie się wydłużyć. W okresie wzmożonych zamówień czas ten również może ulec zmianie.
Czy istnieje możliwość zamówienia wydruku próbnego na kalendarz ścienny?
Po akceptacji kalendarzy wieloplanszowych zazwyczaj jest przygotowany do druku i pliki przekazane na produkcję. Jeśli klient ma takie życzenie możemy za dodatkową opłata wykonać wydruk próbny, który będzie imitacją druku finalnego kalendarza. Koszt wydruku próbnego zależny jest od formatu oraz ilości plansz kalendarza, które chcemy wydrukować.
Czy kalendarz reklamowy wieloplanszowy można zapakować w kopertę z nadrukiem?
Do kalendarzy wieloplanszowych, a szczególnie do ich wysyłkowej dystrybucji warto zakupić  specjalną wzmocnioną kopertę. Powinna to być dość solidna koperta wykonana tektury, tak aby kalendarz ścienny składający się z wielu plansz, podczas wysyłki nie uległ zniszczeniu. Koperty do kalendarzy tego typu wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Czy wykonujecie kalendarze 7-planszowe B2?

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nie ograniczamy się w produkcji kalendarzy wieloplanszowych do kilku formatów. Jesteśmy w stanie wydrukować duży kalendarz wieloplanszowy o formacie b2, jak również o innym nie standardowym formacie.

Czy wykonacie projekt kalendarza wieloplanszowego?

Nasze studio projektowe zajmie się pracą nad projektem kalendarza wieloplanszowego. Na początku wykonywany jest  projekt jednej planszy, na podstawie której będą wykonywane pozostałe plansze kalendarza wieloplanszowego. Kalendarz dla firmy może być wykonany na  podstawie materiałów dostarczonych, jak również możemy wykorzystać zdjęcia z naszego zbioru fotografii lub wykonać indywidualne zdjęcia.
Jak są pakowne kalendarze wieloplanszowe B1?
Firmowe kalendarze wieloplanszowe, ze względu na spory ciężar muszą być pakowane na płasko. Zazwyczaj pakujemy po kilka sztuk kalendarzy w papier, a następnie paczki są warstwowo układane na palecie. Taki sposób pakowanie zapewnia, że ten kalendarz dla firmy ścienny dotrze nieuszkodzony do klienta.

Jaki rodzaj uszlachetnienia warto zastosować na kalendarz wieloplanszowe?

Przy produkcji kalendarzy wieloplanszowych ściennych można stosować różnego rodzaju uszlachetnienia, które podnoszą estetykę wydanego kalendarza wieloplanszowego. Można na kalendarzu użyć również różnego rodzaju złocenia, srebrzenia, jednak te są zdecydowanie droższe opcje. Najczęściej wybrane miejsca pokrywa się lakierem połysk.
Jaki typ kalendarza ściennego warto zamówić – planszowy czy trójdzielny?
Wybór kalendarza ściennego zależy od tego jakie klient ma potrzeby i oczekiwania w stosunku do końcowego produktu reklamowego. Czy ma to być kalendarz ścienny bardziej wizerunkowy (wtedy wieloplanszowy organizer jest lepszy), gdzie kalendarium jest mniej istotnym elementem. Czy raczej ma to być funkcjonalna reklama firmy, gadżet służący do planowania.