Notatnik reklamowy A4

NOTATNIK FIRMOWY

NOTATNIK FIRMOWY

REKLAMOWY PRODUKT W TWARDEJ SKÓRZANEJ OPRAWIE

W naszej ofercie znaleźć można przeróżne gadżety reklamowe, a notes reklamowy z grawerem logo cieszy się chyba największą popularnością. Pragniemy podkreślić, że dodatkowe funkcje czynią ten produkt bardzo praktycznym. Dzięki temu nasze notesy są świetnym upominkiem dla klientów. Warto je zabrać na konferencję czy targi. Oferujemy notes w kratkę i w linię, w twardej oprawie na przykład z gumką lub bez gumki. Taki reklamowy produkt z logo to świetny gadżet dla tych, którzy stale mają coś do zanotowania. Poza tym nie ma co ukrywać, ciekawie wykonane, eleganckie notatniki a4 firmowe są świetną reklamą. Elementy reklamowe możemy nadrukować na okładce. W tym też miejscu często jest grawerowane logo.

Koszty notatnika

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,90 zł
100 szt.22,50 zł
200 szt.21,80 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Co składa się na cenę firmowego notesu z logo? Wiele czynników. Każdy personalizowany notatnik a4 czy po prostu produkt wykonywany jest w inny sposób, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Stąd różne ceny.

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Autorskie notatniki dla firm

Autorskie notesy reklamowe a4 mogą być wykonywane w różny sposób. Proponujemy na przykład indywidualny projekt okładki i indywidualne wnętrze. Każdy chyba przyzna, że oryginalna i zarazem pomysłowo zaprojektowana okładka notesu sprawia, że notes a4 w kratkę staje się automatycznie nowoczesnym i przemyślanym produktem reklamowym. Jest wręcz skuteczną reklamą. Ten niezwykle prestiżowy gadżet reklamowy cieszy się coraz większą popularnością. Wystarczy wykonać oryginalny projekt graficzny na okładce notesu, aby wpłynąć na atrakcyjność tego produktu i wizerunek firmy, która na ten gadżet się zdecyduje. Już dziś możesz mieć elegancki notes z nadrukiem grafiki w korzystnej cenie.

Jaki notatnik wybrać dla swojej firmy?

projekt notesu a4

Czy projekt okładki notatnika reklamowego jest ważny?

Tyle się mówi o tym, że notatnik a4 reklamowy powinien posiadać indywidualnie dobrane elementy, aby współgrał z wizerunkiem firmy i skutecznie ją reklamowł. Wszystko sprowadza się w takim razie do tego, że projekt graficzny samej okładki jest bardzo ważny. Od niego właściwie zależy to, czy przyszli użytkownicy będą chcieli zajrzeć do jego wnętrza. Nie każdy notatnik firmowy jest profesjonalnie wykonany i wykończony w taki sposób, aby każdy chciał z niego korzystać. Dlatego ważne jest to, aby poważnie podejść do projektu, bo od projektu wszystko się zaczyna. Dobrze wykonany notatnik dla firm niekoniecznie tani, gwarantuje szereg korzyści zarówno dla inwestora, jak i dla osób, które będą go w przyszłości używać. Należy przede wszystkim wybrać wysokiej jakości materiał na okładkę i wnętrze gadżetu. Później warto pomyśleć o wykończeniu. Ciekawą opcją jest tu zastosowanie zdjęć firmowych na okładce. Można je ciekawie połączyć. Klient może dostarczyć własne fotografie lub skorzystać z naszych. W każdym razie indywidualny projekt się opłaca.

Jaki nakład notatnika z grawerem logo jest opłacalny?

Aktualnie notatnik z logo firmy a4 to zdecydowanie lepsza opcja niż standardowy notes, który nie ma firmowych oznaczeń. Dziś użytkownicy są wymagający. Jeżeli jakiś przedmiot nie podoba im się wizualnie, to w ogóle nie chcą go używać. Ciekawe projekty notatników zawsze wzbudzają zainteresowanie, dlatego warto zdecydować się na zamówienie ich w większej ilości. Aby to było opłacalne, należy zamówić minimum 50 sztuk. Trzeba natomiast pamiętać, że opłacalność rośnie wraz ze wzrostem ilości egzemplarzy. Tak więc najlepiej zamówić notatnik a5 z grafiką firmową w hurtowych ilościach – poczynając od kilkuset sztuk. Większa ilość produktów automatycznie zmniejsza cenę jednostkową. Nasi klienci często mówią, a mamy ich wielu z różnych miast jak Toruń, Bydgoszcz, Włocławek czy Inowrocław, że dobrze wykonany notatnik z nadrukiem sprzeda się zawsze i w każdej ilości.

tani notes a5
naklad notesu a4

Co powinno wyróżniać elegancki notatnik skórzany a4 dla firmy?

Mamy bardzo dużo zapytań dotyczących tego, jak powinien wyglądać notatnik a5 czy a4, aby był elegancki. W tym przypadku najważniejsza jest okładka. Powinna być wykonana ze skóry naturalnej, gdyż w tej będzie prezentował się najlepiej. Możemy wykonać okładkę w różnych kolorach – czarnym, brązowym, niebieskim, bordowym i w wielu innych. Na pewno wpływ na elegancki wygląd produktu będą też miały elementy wykończeniowe. Proponujemy zaokrąglone narożniki, tłoczenie logo firmy na okładce, przeszycie krawędzi ozdobną nicią, gumkę w dowolnym kolorze czy wstążkę. Z reguły notatnik indywidualny w skórzanej oprawie nie jest tani, ale za to bardzo prestiżowy, elegancki, a nawet wręcz ekskluzywny. Taki biurowy gadżet na pewno nie trafi głęboko do szuflady. Będzie używany chętnie i często, a to wpłynie na skuteczność reklamy i na wizerunek firmy.

Czy warto inwestować w tani notatnik reklamowy z nadrukiem?

Tanie notesy są ekonomicznym wyborem, jednak z drugiej strony wiążą się z gorszym wykonaniem. Słabszej jakości papier to nie wszystko. Taki notatnik firmowy a5 czy a4 zwykle jest pozbawiony „smaku”. To obniża jego atrakcyjność i sprawia, że mało kto chce być jego użytkownikiem. Samo opracowanie graficzne jest raczej standardowe. Grafik nie spędza dużo czasu nad projektem wizualnym okładki i nie wnika w szczegóły, by w efekcie uzyskać artykuł biurowy wysokiej jakości. Zupełnie inaczej jest w przypadku droższych produktów, w wyższej cenie. W tym przypadku już bez problemu można zastosować wysokiej jakości materiały, które dużo lepiej się prezentują. Wysokiej jakości druk i dodatki sprawiają, że notatnik staje się produktem klasy premium, eleganckim, ekskluzywnym, na pewno godnym uwagi. Zawsze notatnik firmowy, który jest tak profesjonalnie wykonany, często służy jego użytkownikom. Każdy chce go mieć. Toruń, Bydgoszcz, Włocławek – to tylko wybrane miasta, w których mamy wielu zadowolonych klientów. Ich notatniki a4 z logo wykonane przez naszą agencję są używane w całej Polsce. Drogie, ale profesjonalne notatniki szybko się rozprzestrzeniają i zdobywają nowych odbiorców.

indywidualny projekt notesu
gumka do notesu

Jaki format notatnika reklamowego wybrać – format a5 czy a4?

Jako producent notatników jesteśmy w stanie wykonać ten produkt w różnym formacie a5, a4 czy mniejszy a6. Klienci natomiast pytają nas o najlepszy wybór. To właściwie kwestia indywidualnych potrzeb czy upodobań. Jednak do polecanych należą notatniki reklamowe A5. Są poręczne, wygodne w użyciu, mieszczą się w torebce. W sumie wyróżnia je także niska cena. Jednak nie to jest tu najważniejsze. Taki gadżet firmowy z tłoczonym logo, kolorową gumką czy wstążką wygląda bardzo profesjonalnie i elegancko. Jest na pewno praktycznym gadżetem. Z kolei notatnik A4 jest większy i zwykle postrzegany, jako przedmiot typowo męski. Nie ma co ukrywać, wygląda bardzo elegancko, a tym bardziej, kiedy jego okładka wykonana jest ze skóry. W dużym notatniku można zmieścić więcej materiałów reklamowych, a to ogromna zaleta, kiedy przedmiot ten ma służyć w zakresie promocji firmy.

Oznakowanie notatnika firmowego - grawer lub tłoczenie logo

Notatnik reklamowy powinien być odpowiednio oznaczony. Logo umieszczone na jego okładce znacznie podnosi walory reklamowe produktu. To, czy lepszym wyborem będzie grawer, czy tłoczenie logo, zależy właściwie od rodzaju zastosowanych materiałów. Dzięki takim oznaczeniom produkt wygląda na bardziej ekskluzywny, a już na pewno profesjonalny. Grawerowane logo bardzo dobrze prezentuje się na oprawie ze skóry naturalnej. Takie notatniki reklamowe a5 często używane są na spotkaniach biznesowych, konferencjach i innych tego typu wydarzeniach. Bez wątpienia uchodzą za bardzo prestiżowe produkty firmowe. Grawer lub tłoczenie logo sprawia, że notatnik firmowy większy a4 jest typowo reklamowym gadżetem, ale z drugiej strony niezbyt nachalnym. Warto więc zdecydować się na jedną z tych dwóch opcji, zamawiając notatnik indywidualny dla swojej firmy.

indywidualna grafika notesu
grawer notes a4

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowany notatniki firmowe?

Reklamowy notatnik dla firmy w rozmiarze a5 można wykończyć na wiele różnych sposobów – wersja personalizowana lub standardowo. Polecamy natomiast pierwszy wybór z uwagi na to, że im bardziej indywidualnie zaprojektowany jest ten gadżet, tym skuteczniej działa, jako reklama i ma też korzystny wpływ na wizerunek firmy. Zresztą istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować w dedykowane notatniki. Okładkę tego produktu można zadrukować odpowiednią grafiką firmową. W tym miejscu istnieje możliwość zastosowania firmowych zdjęć. Także we wnętrzu zamiast zwykłej kratki czy linii lepiej zastosować jakiś firmowy nadruk. Może to być logo, mogą też być dane firmowe. Notatnik współgrający wizualnie z wizerunkiem firmy to najlepszy wybór, na jaki może zdecydować się inwestor. Wielu naszych klientów zamawia takie reklamowe notatniki a4. Niektórzy nawet powracają każdego roku, mówiąc, że ta reklama naprawdę działa. Początkowo mieliśmy zamówienia od klientów z Torunia, teraz zamawiają je klienci z Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka i z wielu innych miast na terenie Polski.

Notatnik z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Klienci pytają nas czy notatnik firmowy powinien mieć gumkę, czy w ogóle czemuś służy. Otóż warto mieć na uwadze to, że im więcej jest dodatków, tym lepiej, ponieważ produkt staje się bardziej indywidualny. To wpływa na wizerunek firmy i na jej reklamę. Takie gadżety każdy chce mieć i często po nie sięga. Warto więc dopłacić i wyposażyć swój notatnik a5 z grafiką w taką właśnie gumkę, którą możemy wykonać praktycznie w dowolnym kolorze. Tym sposobem wyrób ten zwiększy swoją wartość. Gumka służy w tym przypadku nie tylko jako ozdoba, ale przede wszystkim, jako zamknięcie. Dzięki temu gadżet jest praktyczniejszy. Oczywiście gumka to nie jedyny element, który ma wpływ na ciekawe wykończenie produktu. Warto pomyśleć również o innych elementach wykończeniowych – skórzana oprawa, firmowy nadruk, dodatkowe strony z reklamą firmy czy hasłami reklamowymi. Opcji wykończenia jest wiele.

nakład notes a4

NOTATNIKI REKLAMOWE - DODATKIOferujemy oryginalne notesy firmowe a4 z logo firmy i licznymi dodatkami. Tym sposobem zwiększamy ich funkcjonalność. Proponujemy klientom tak zwane wklejki reklamowe ze zdjęciem, które przekazują dowolne informacje o firmie czy produktach. Możemy wykonać też gumki do zamykania, tłoczenia i grawer logo. Wszystko to podniesie wartość produktu i sprawi, że ten w wersji finalnej będzie wyglądał niezwykle atrakcyjnie.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wykonujemy notesy na zamówienie z indywidualną grafiką na okładce. Ta jest dopasowana do oczekiwań i potrzeb zamawiającego. To właśnie notatniki z indywidualną okładką są skuteczną formą reklamy, to świetny produkt reklamowy.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Każdy nasz notes tworzony na zamówienie może być w dużym stopniu indywidualizowany. Zapewniamy klientom możliwość dodania kolorowych stron z reklamą firmy czy konkretnymi informacjami. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych klientów skuteczną reklamę firmy.
Tłoczenie logo

Tłoczenie logo

Tworząc notes ze skóry a5 lub a4 logo tłoczymy na przedniej okładce. Czynność tę wykonujemy przy użyciu różnych technik. Zarówno na gorąco, jak i na sucho. Wszystko to zależy od zastosowanych wcześniej materiałów, jakie posłużyły do stworzenia oprawy.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Dla zainteresowanych, notes z własną okładką wykonujemy z różnym wnętrzem. Możemy zastosować papier biały lub opcjonalnie papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Dzięki temu produkt z logo firmy z wnętrzem w tym specyficznym kolorze zyskuje nie tylko na elegancji, ale i prestiżu.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Kalendarz książkowy na zamówienie można w bardzo dużym stopniu indywidualizować, poprzez dodanie kolorowych stron z reklamą firmy czy opisem usług. Dzięki wklejkom reklamowym można przemycić do kalendarza ze zdjęciem dodatkowe treści.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Personalizujemy notatniki na wiele różnych sposobów. Dodajemy do nich tasiemkę z logo firmy lub też innymi elementami graficznymi. Mogą to być też napisy. Wystarczy zamówić produkt z własnym zdjęciem i indywidualną wstążką, aby zyskać naprawdę atrakcyjny notes wpływający na wizerunek firmy.
Kartonowe pudełko do notesu

Kartonowe pudełko do notesu

Proponujemy nie tylko notesy, ale i pudełka do notesów. Wykonujemy je z białego kartonu. Ich wielkość odpowiada wielkości notesów. Dla zainteresowanych możemy dodatkowo wykonać nadruk logo firmy.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Jeżeli jest taka potrzeba, bez problemu wykonamy sklejkę na okładkę skórzaną notesu. Są to tak zwane kieszonki foliowe. Taka trójkątna kieszonka może posłużyć do przechowywania luźnych karteczek lub wizytówek. Możliwości w tym zakresie są całkiem duże.
Okucia do notatnika

Okucia do notatnika

Okucia narożników proponujemy w dwóch kolorach – srebrnym i złotym. Takie dodatki choć z jednej strony są drobiazgiem, z drugiej zaś podnoszą prestiż notatnika firmowego. Nasze okucia idealnie pasują do notatnika z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej, wykończonej z należytą starannością.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Ostatnimi czasy proponujemy klientom dodatek do notesu, którym jest gumka do zamykania. To praktyczny gadżet. Mamy różne gumki, różnej grubości, różne rodzaje. Na gumce możemy nawet wykonać nadruk w postaci logo.
Personalizacja notesu

Personalizacja notesu

Zapewniamy pełną personalizację. Oferujemy grawerowanie logo firmy, imienia i nazwiska. Grawer ten wykonujemy na okładce skórzanej notatnika. Pragniemy podkreślić, że tego rodzaju znakowanie okładki z gumką dodaje zupełnie indywidualnego charakteru, a sam notes z nadrukiem staje się eleganckim produktem współgrającym z wizerunkiem firmy.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
W razie potrzeby czy chęci wyrażonej przez klienta, wykonujemy notatnik z gumką z zaokrąglonymi narożnikami. Zaokrąglenia te wykonujemy w okładce i wnętrzu. Tak stworzony notes z logo jest atrakcyjnym gadżetem reklamowym.