Notes reklamowy A4

  • Notesy Klasyczne Slide1
  • Notesy Klasyczne Slide2
  • Notesy Klasyczne Slide3
  • Notesy Klasyczne Slide4
  • Notesy Klasyczne Slide1
  • Notesy Klasyczne Slide2
  • Notesy Klasyczne Slide3
  • Notesy Klasyczne Slide4
NOTATNIK FIRMOWY

NOTATNIK FIRMOWY

REKLAMOWY PRODUKT W TWARDEJ SKÓRZANEJ OPRAWIE

W naszej ofercie znaleźć można przeróżne gadżety reklamowe, a notes reklamowy z grawerem logo cieszy się chyba największą popularnością. Pragniemy podkreślić, że dodatkowe funkcje czynią ten produkt bardzo praktycznym. Dzięki temu nasze notesy są świetnym upominkiem dla klientów. Warto je zabrać na konferencję czy targi. Oferujemy notes w kratkę i w linię, w twardej oprawie na przykład z gumką lub bez gumki. Taki reklamowy produkt z logo to świetny gadżet dla tych, którzy stale mają coś do zanotowania. Poza tym nie ma co ukrywać, ciekawie wykonane, eleganckie notatniki a4 firmowe są świetną reklamą. Elementy reklamowe możemy nadrukować na okładce. W tym też miejscu często jest grawerowane logo.

Koszty notatnika

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Co składa się na cenę firmowego notesu z logo? Wiele czynników. Każdy personalizowany notatnik a4 czy po prostu produkt wykonywany jest w inny sposób, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Stąd różne ceny.

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

KLASYCZNE OPRAWY NOTATNIKÓW

Każdy chyba przyzna, że notatnik reklamowy powinien mieć przede wszystkim solidną oprawę. Ta ma wpływ na jego użyteczność i atrakcyjność. Twarda oprawa notesu reklamowego a4 ma duże znaczenie i jest bardziej lub mniej skuteczną wizytówką. Wszystkim proponujemy notes z logo na okładce. Dzięki temu produkt reklamowy a4 jest bardziej indywidualny. Proponujemy przede wszystkim oprawy skóropodobne lub z innych tworzyw. Wykonujemy na zamówienie eleganckie notesy z logo w atrakcyjnej cenie. Są to produkty najwyższej jakości. Polecamy klientom notesy z gumką wykończone okleiną skórzaną lub z oprawą, która wygląda jak płótno, stal lub drewno. Te produkty cieszą się największym zainteresowaniem.

Oprawa bom
Oprawa hage
Oprawa atena
Oprawa bang
Oprawa napa
Oprawa denim
Oprawa rimi
Oprawa tucon
Oprawa telo
Oprawa dabexclusive
Oprawa korki

ZAPYTAJ
O NOTES

Image

Autorskie notatniki dla firm

Autorskie notesy reklamowe a4 mogą być wykonywane w różny sposób. Proponujemy na przykład indywidualny projekt okładki i indywidualne wnętrze. Każdy chyba przyzna, że oryginalna i zarazem pomysłowo zaprojektowana okładka notesu sprawia, że notes a4 w kratkę staje się automatycznie nowoczesnym i przemyślanym produktem reklamowym. Jest wręcz skuteczną reklamą. Ten niezwykle prestiżowy gadżet reklamowy cieszy się coraz większą popularnością. Wystarczy wykonać oryginalny projekt graficzny na okładce notesu, aby wpłynąć na atrakcyjność tego produktu i wizerunek firmy, która na ten gadżet się zdecyduje. Już dziś możesz mieć elegancki notes z nadrukiem grafiki w korzystnej cenie.

NOTATNIKI REKLAMOWE - DODATKIOferujemy oryginalne notesy firmowe a4 z logo firmy i licznymi dodatkami. Tym sposobem zwiększamy ich funkcjonalność. Proponujemy klientom tak zwane wklejki reklamowe ze zdjęciem, które przekazują dowolne informacje o firmie czy produktach. Możemy wykonać też gumki do zamykania, tłoczenia i grawer logo. Wszystko to podniesie wartość produktu i sprawi, że ten w wersji finalnej będzie wyglądał niezwykle atrakcyjnie.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wykonujemy notesy na zamówienie z indywidualną grafiką na okładce. Ta jest dopasowana do oczekiwań i potrzeb zamawiającego. To właśnie notatniki z indywidualną okładką są skuteczną formą reklamy, to świetny produkt reklamowy.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Każdy nasz notes tworzony na zamówienie może być w dużym stopniu indywidualizowany. Zapewniamy klientom możliwość dodania kolorowych stron z reklamą firmy czy konkretnymi informacjami. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych klientów skuteczną reklamę firmy.
Tłoczenie logo

Tłoczenie logo

Tworząc notes ze skóry a5 lub a4 logo tłoczymy na przedniej okładce. Czynność tę wykonujemy przy użyciu różnych technik. Zarówno na gorąco, jak i na sucho. Wszystko to zależy od zastosowanych wcześniej materiałów, jakie posłużyły do stworzenia oprawy.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Dla zainteresowanych, notes z własną okładką wykonujemy z różnym wnętrzem. Możemy zastosować papier biały lub opcjonalnie papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Dzięki temu produkt z logo firmy z wnętrzem w tym specyficznym kolorze zyskuje nie tylko na elegancji, ale i prestiżu.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Kalendarz książkowy na zamówienie można w bardzo dużym stopniu indywidualizować, poprzez dodanie kolorowych stron z reklamą firmy czy opisem usług. Dzięki wklejkom reklamowym można przemycić do kalendarza ze zdjęciem dodatkowe treści.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Personalizujemy notatniki na wiele różnych sposobów. Dodajemy do nich tasiemkę z logo firmy lub też innymi elementami graficznymi. Mogą to być też napisy. Wystarczy zamówić produkt z własnym zdjęciem i indywidualną wstążką, aby zyskać naprawdę atrakcyjny notes wpływający na wizerunek firmy.
Kartonowe pudełko do notesu

Kartonowe pudełko do notesu

Proponujemy nie tylko notesy, ale i pudełka do notesów. Wykonujemy je z białego kartonu. Ich wielkość odpowiada wielkości notesów. Dla zainteresowanych możemy dodatkowo wykonać nadruk logo firmy.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Jeżeli jest taka potrzeba, bez problemu wykonamy sklejkę na okładkę skórzaną notesu. Są to tak zwane kieszonki foliowe. Taka trójkątna kieszonka może posłużyć do przechowywania luźnych karteczek lub wizytówek. Możliwości w tym zakresie są całkiem duże.
Okucia do notatnika

Okucia do notatnika

Okucia narożników proponujemy w dwóch kolorach – srebrnym i złotym. Takie dodatki choć z jednej strony są drobiazgiem, z drugiej zaś podnoszą prestiż notatnika firmowego. Nasze okucia idealnie pasują do notatnika z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej, wykończonej z należytą starannością.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Ostatnimi czasy proponujemy klientom dodatek do notesu, którym jest gumka do zamykania. To praktyczny gadżet. Mamy różne gumki, różnej grubości, różne rodzaje. Na gumce możemy nawet wykonać nadruk w postaci logo.
Personalizacja notesu

Personalizacja notesu

Zapewniamy pełną personalizację. Oferujemy grawerowanie logo firmy, imienia i nazwiska. Grawer ten wykonujemy na okładce skórzanej notatnika. Pragniemy podkreślić, że tego rodzaju znakowanie okładki z gumką dodaje zupełnie indywidualnego charakteru, a sam notes z nadrukiem staje się eleganckim produktem współgrającym z wizerunkiem firmy.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
W razie potrzeby czy chęci wyrażonej przez klienta, wykonujemy notatnik z gumką z zaokrąglonymi narożnikami. Zaokrąglenia te wykonujemy w okładce i wnętrzu. Tak stworzony notes z logo jest atrakcyjnym gadżetem reklamowym.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Często odpowiadamy na różne pytania klientów. Zanim zaczniemy tworzyć notes w formacie a5, ustalamy z każdym klientem wszystkie szczegóły. Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Na najpopularniejsze, odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Jak wysyłacie notatniki reklamowe a4?

Wszystkie notatniki firmowe a4 z grawerem oraz notesy z logo wysyłamy za pośrednictwem usług firmy kurierskiej. Dostarczamy je w kartonach. Kiedy klient zamawia duże ilości notatników, umieszczamy je na palecie, co minimalizuje koszty dostawy i zwiększa bezpieczeństwo transportowanych produktów.
Można u Was zamówić notes indywidualny a4?
Notes a4 dostarczamy klientom w różnych oprawach. Największą popularnością cieszą się oprawy twarde z indywidualną grafiką. W naszej ofercie zarówno terminarze jak i notesy indywidualne cieszą się bardzo dużą popularnością, a wszystko to dlatego, że mają dużą przestrzeń reklamową na okładce.
Czy do notesu z logo firmy można umocować wstążkę z nadrukiem?
Nowoczesny notes skórzany a4 może mieć wstążkę z firmowym nadrukiem. Trzeba tylko mieć na uwadze to, że notatnik z logo firmy i indywidualną wstążką jest bardziej wymagający w produkcji, a co za tym idzie, potrzebujemy więcej czasu na realizację zamówienia.
Ile czasu trwa realizacja zamówienia na notatniki a4 w kratkę?
Standardowo notesy reklamowe wykonujemy w 15-20 dni roboczych. Jeżeli zaś klient ma większe wymagania co do sposobu wykończenia, trwa to nieco dłużej. Wszystkie szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie. Profesjonalne notesy z logo firmy wykonujemy w miarę możliwości szybko, jednak czas ten zależy od ilości oraz dodatków dobranych do produktu reklamowego.

Chciałbym notatnik reklamowy dla firmy z oprawą indywidualną. Możecie taki wykonać?

Nasza oferta obejmuje notesy a4 z gumką oraz notatniki reklamowe z oryginalnym nadrukiem. Indywidualna oprawa zawsze wyróżnia notes, dlatego chętnie realizujemy takie właśnie projekty. W ten sposób można zyskać dodatkowe miejsce na reklamę firmy.

Oferujecie notatniki a4 w kratkę i oprawie ze skóry naturalnej?

Wykonujemy elegancki notes a4 w oprawie skórzanej. Możemy zaproponować tu trzy wersje. Dostarczamy klientom model z logo z wkładem w linie lub w kratkę. Proponujemy też notatnik firmowy z indywidualnie zaprojektowanym środkiem.

Macie w ofercie notatnik reklamowy z gumką?

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Dlatego notes reklamowy dla firmy z gumką to dla nas żadna nowość. Mamy notesy z logo firmy a4 z gumką i to w różnych kolorach. Wykonanie takich produktów jak notes z okładką twardą indywidualną z gumką nie jest dla nas problemem ani też wyzwaniem.
Czy skórzana oprawa notesów dla firmy to dobry pomysł?
Wielu naszym klientom proponujemy firmowe notesy ze skóry, ponieważ są produktami wysokiej jakości, niezwykle eleganckimi. Dlatego naturalna skóra na oprawę notesu jest trafionym materiałem. To właśnie dzięki skórze zupełnie klasyczny, prosty notatnik staje się eleganckim gadżetem reklamowym, a nawet wręcz prezentem klasy premium.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje kalendarz z grafiką, zdjęciem i gumką formatu a5? A może potrzebujesz notes w większym formacie a4? Każdy z nich znajdziesz w naszej ofercie. Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy wybrać notes z gumką w twardej oprawie ze skóry czy inny produkt z indywidualnym nadrukiem, zgłoś się do nas. Chętnie doradzimy. Pomagamy klientom wybrać najlepszy dla nich produkt.

Oryginalne notatniki reklamowe – indywidualne wykonanie dla firmy

Ostatnimi czasy bardzo popularne są notatniki reklamowe, które służą po prostu, jako narzędzie pracy lub „zeszyt” do sporządzania notatek. Dziś zamawiają je przedsiębiorcy, którzy obdarowują nimi pracowników, czasem kontrahentów i wybranych klientów. Profesjonalnie wykonany notatnik reklamowy a4 lub a5 może przydać się każdemu, a już na pewno będzie służył, jako skuteczna reklama. Warto wobec tego wykonać go jak najbardziej indywidualnie, aby kojarzył się wielu osobom z konkretną firmą. Możliwość taka istnieje. Wykończyć ten gadżet można na wiele sposobów, a w jaki konkretnie, zależy wyłącznie od zamawiającego.

strzalka wciecie

Praktyczny notatnik reklamowy a4 lub a5

Praktyczny firmowy notatnik w oprawie o rozmiarze a5 czy a4 to taki, który jest profesjonalnie wykonany, estetycznie wykończony i do tego jeszcze funkcjonalny. Przedmiot ten powinien przydać się do pracy, poza pracą, a przy okazji musi być modnym gadżetem, który użytkownik będzie chciał faktycznie używać i wszędzie ze sobą nosić. Profesjonalny notatnik a4 dla firm wykonany z wysokiej jakości materiałów i w zgodzie z obowiązującymi trendami będzie najlepszym wyborem. Warto wobec tego poważnie zastanowić się nad wykonaniem tego produktu. Producent oczywiście doradzi, ale sposób wykończenia zależy wyłącznie od zamawiającego. Niektórzy oczekują, aby był to notatnik firmowy z licznymi dodatkami, bo tylko ten wydaje się najatrakcyjniejszy. Faktycznie coś w tym jest, ponieważ im więcej typowo firmowych dodatków, tym lepiej dla danej firmy. Chodzi tu o korzyści czysto marketingowe. W produkcie tym zastosować można przeróżne dodatki, dodatkowe strony z reklamą firmy, ze zdjęciami, gumkę do zamykania, taśmę do oddzielania kartek czy chociażby logo na pierwszej stronie. Dziś reklamowy notatnik w twardej oprawie z gumką robi bardzo pozytywne wrażenie na odbiorcach, dlatego zamawiający chętnie decydują się właśnie na ten wybór.

strzalka wciecie

Notatnik reklamowy a5 – atrakcyjne ceny

Nawet notatnik w skórzanej oprawie nie jest tak drogi, jak może się wydawać. To oznacza, że nie trzeba mieć nie wiadomo jak dużo pieniędzy, aby móc zamówić tego typu gadżety dla swojej firmy. Także te z urozmaiconymi dodatkami nie są zbyt drogie, więc warto w tej kwestii pokombinować. Niektórzy posługując się popularnymi hasłami typu notatniki reklamowe a4 cena, chcą dowiedzieć się, ile będzie kosztował ten produkt. Okazuje się, że zwykle każdy producent dokonuje zupełnie indywidualnej wyceny. Wpływ na to ma wiele czynników. Przede wszystkim materiały, z jakich mają zostać wykonane notatniki w twardej oprawie, ich wymiar, sposób wykończenia, dodatki i nakład. Im więcej egzemplarzy, tym z reguły niższa jest cena jednostkowa. Trzeba natomiast też mieć na uwadze pozostałe kwestie dotyczące wykonania tego produktu. Chcąc złożyć zamówienie na notatniki dziś nie trzeba jechać do drukarni, do siedziby firmy. Wystarczy tak naprawdę uczynić to przez Internet, a jest to bardzo wygodne i przyjemne dla zamawiających. Producent w tej kwestii wymaga wyłącznie kilku prostych kliknięć, podania najważniejszych informacji, aby móc po chwili przejść do wykonania projektu gadżetu, a następnie zrealizowania go. Warto w takim razie zastanowić się nad swoim notatnikiem i złożyć zamówienie online.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.