Kalendarze ścienne 2025

Sprawdź naszą aktualną ofertę na ścienne kalendarze reklamowe...

Kalendarze ścienne reklamowe na rok 2025 stanowią doskonałe narzędzie marketingowe równocześnie będące wizytówką Twojej firmy - profesjonalny kalendarz firmowy. Pełniąc funkcje praktyczne, kalendarz ścienny, planszowy dodatkowo umożliwia zaistnienie w świadomości Twoich klientów. Wiemy, jak ważne jest zbudowania odpowiedniego wizerunku firmy, powierzając nam swoje kalendarze ścienne reklamowe możesz być pewny, że zajmą się nim profesjonaliści.

Na tej stronie znajdziesz przykładowe kalendarze 2025 ścienne, które są w naszej ofercie - wybierz interesujący Cię kalendarz dla swojej firmy.

Kalendarz ścienny, trójdzielny, o tradycyjnym wykonaniu – przejrzyste trójdzielne kalendarium przyczyniło się do sukcesu tej formy kalendarza ściennego reklamowego.

ZOBACZ

Jednodzielny kalenadrze 2025 ścienne – nowoczesny i ekonomiczny, stanowi alternatywę dla tradycyjnych kalendarzy trójdzielnych, duża powierzchnia reklamowa.

ZOBACZ

Forma plakatu ściennego na 2025 rok z całorocznym kalendarium, ten kalendarz umożliwia zagospodarowanie dużej przestrzeni na reklamę firmy, duże możliwości kreacji wizerunku.

ZOBACZ

Eleganckie i prestiżowe kalendarze ścienne na rok 2025 – doskonałe połączenie funkcji praktycznej, informacyjnej i reklamowej.

ZOBACZ

Idealny organizer – funkcjonalny i estetyczny kalendarz reklamowy, może stać się znakomitą promocją firmy obecny na biurkach Twoich klientów.

ZOBACZ

Twoja całoroczna wizytówka na biurku, zamieszczona grafika na kalendarzu biurkowym będzie 100% reklamą przez 365 dni w roku.

ZOBACZ

Kalendarz książkowy to skuteczna wizytówka Twojej firmy zawsze pod ręką, w pracy, podczas konferencji i wyjazdów.


ZOBACZ

Nowe oblicze, dobrze znanego kalendarza książkowego, całkowicie indywidualny wizerunek i oryginalne rozwiązanie. Nowoczesna forma świadczy o prestiżu Twojej firmy.

ZOBACZ
Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Jaki kalendarz wybrać dla swojej firmy?
tani kalendarz ścienny reklamowy

Czy warto inwestować w tani kalendarz ścienny?

Zacznijmy od tego, czym charakteryzuje się tani kalendarz ścienny 2025. Otóż model ten na pewno jest tworzony z użyciem słabszej jakości materiałów. W końcu na czymś trzeba zaoszczędzić. Kolejna sprawa to rezygnacja z dodatków. Kalendarze te są proste, niezbyt przykuwające uwagę. W związku z tym, jeśli komuś zależy na tym, aby kalendarz ścienny b1 i b2 był atrakcyjny wizualnie i skuteczny w zakresie reklamy, lepiej zdecydować się na droższy model. Ten będzie posiadał liczne dodatki, firmowe oznaczenia, indywidualną grafikę i kolorystykę. Zostanie wykonany z materiałów wyższej jakości, dzięki czemu będzie dobrze się prezentował i służył przez długi, długi czas. Pomysłowo wykonany kalendarz ścienny b2 lub b1 musi więcej kosztować, ale inwestycja ta opłaci się firmie, ponieważ taka reklama będzie znacznie skuteczniejsza.

Czy projekt kalendarza na ścianę dla firmy jest ważny?

Niektórzy nie przywiązują uwagi do tego, jak wyglądają gadżety reklamowe, którymi się posługują i które zamawiają dla swojej firmy. A to błąd, ponieważ ich wygląd ma ogromne znaczenie, ma wpływ na skuteczność reklamowego gadżetu w zakresie reklamy. Dlatego niewątpliwe jest to, że projekt kalendarza firmowego to bardzo ważna sprawa. Zamawiając duży kalendarz na ścianę, trzeba dużą uwagę poświęcić samemu projektowi. Należy opracować go profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze detale. Dobrać dodatkowe elementy wykończenia, a także uszlachetnienie. Wszystko to wpłynie na wartość produktu, jego atrakcyjność wizualną i funkcjonalność. Każdy profesjonalny, modnie i oryginalnie wykonany kalendarz na ścianę do biura jest chętnie wieszany w różnych pomieszczeniach biurowych. By taki właśnie kalendarz uzyskać, trzeba najpierw przyłożyć się do opracowania samego projektu.

projekt graficzny kalendarza
format kalendarza ściennego

Jaki format kalendarza ściennego plakatowego wybrać?

W naszej ofercie można znaleźć kalendarze planszowe z własnym zdjęciem w różnym formacie. Klienci często dopytują, jaki format jest najlepszy, jaki warto wybrać i dlaczego. Jeśli kogoś interesuje większy format, polecamy maksymalnie kalendarz planszowy b1 lub b2. To wystarczająco duża powierzchnia, aby zagospodarować ją pod ciekawą, wpadającą w oko reklamę. Taki kalendarz ścienny z zdjęciem reklamowym to świetny gadżet dla każdej firmy, która rozgląda się za oryginalnymi, nowoczesnymi materiałami firmowymi. Mniejszy, ekonomiczny format to niewątpliwie a2. W tym przypadku jednak reklama będzie znacznie mniejsza. Jedynym plusem jest tu także niższa cena produktu. Na pewno jednak nie ceną należy się kierować. Jeśli ktoś ma sporo materiałów do umieszczenia na takim kalendarzu, to lepiej wybrać większy format, niż starać się umieścić wszystko na małym terminarzu.

Komu zlecić kalendarz ścienny - agencja reklamowa czy grafik?

Teraz kalendarz ścienny firmowy oferują nie tylko drukarnie, ale również graficzny i agencje reklamowe. Z tym że podmioty te zapewniają ich produkcję na różnych etapach. Graficy na przykład oferują sam projekt i to tworzony najczęściej szablonowo. Nie zawsze dbają o to, aby projekt wykonywany dla kolejnego klienta wyróżniał się czymś od projektu stworzonego już dla klienta poprzedniego. Takie szablonowe podejście do tematu nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem w przypadku materiałów reklamowych. Agencja reklamowa może stworzyć indywidualny kalendarz 2025 ścienny dla firmy. Zadba o to, aby współgrał z obowiązującym wizerunkiem firmy albo jeśli zajdzie taka potrzeba, opracuje komplet materiałów reklamowych, a także inne elementy identyfikacji wizualnej. Agencje dziś oferują projekt i druk, tak więc dostarczają klientom gotowe produkty. Ich druku nie trzeba zlecać komuś innemu.

zlecenie kalendarz reklamowy
cena kalendarza trójdzielnego

Co wpływa na cenę końcową kalendarza ściennego?

Kalendarze firmowe tworzone są w różny sposób, więc nie ma co się dziwić, że ich ceny są różne. Bo na cenę końcową produktu wpływ ma między innymi sposób wykonania i wykończenia tego gadżetu. W związku z tym tanie kalendarze reklamowe ścienne to te, które mają najmniej dodatków i są ubogo wykończone. Często też tworzone z materiałów gorszej jakości. Poza tym cenę kształtuje ilość zamawianych egzemplarzy. Jeśli klient zamawia dużą, hurtową ilość kalendarzy do biura na ścianę, to cena jednostkowa jest niższa niż przy mniejszym zamówieniu. Może więc warto zastanowić się nad zwiększeniem ilości swojego zamówienia, aby wyjść na tym korzystnie i zyskać więcej nośników reklamy. Na pewno jednak z drugiej strony nie warto rezygnować z ciekawych dodatków tylko ze względu na wyższą cenę, ponieważ jest ważna, ale w tym przypadku nie najważniejsza.

Czy tworzenie kalendarza na ścianę jest ważne dla spójnego wizerunku?

Kalendarz ścienny z grafiką można zindywidualizować na wiele sposobów. Jednym z nich jest opracowanie autorskiej grafiki współgrającej z wizerunkiem firmy. Należy pamiętać, że takie gadżety reklamowe są niezwykle wartościowe i niezwykle skuteczne. Autorski projekt zawsze sprawia, że produkt planszowy duży czy mały wygląda bardziej ekskluzywnie i nowocześnie. Współgrający z firmą na każdej płaszczyźnie gadżet marketingowy to gwarancja zadowolenia i przede wszystkim napływu nowych klientów. Tworzenie kalendarza to niezwykle ważny proces dla spójnego wizerunku. Należy więc uważnie podejść do tematu projektowania, wykonania i wykończenia. Tu liczą się nawet najmniejsze detale. Należy więc zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy znają się na takich projektach i na marketingu również.

wizerunek kalendarze reklamowe
zdjęcia do kalendarzy reklamowych

Czy muszę mieć swoje zdjęcia na kalendarz ścienny?

Klient nie musi przekazywać nam swoich zdjęć do opracowania graficznego kalendarza ściennego, który u nas zamawia. Mamy bogaty zbiór własnych zdjęć i to zdjęć wysokiej jakości. Tworzymy je zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu praktycznie od razu nadają się do wykorzystania w projektach. Oczywiście, jeśli chce, może przekazać nam swoje zdjęcia. Jednak musi liczyć się z tym, że wykorzystamy tylko te, które będą spełniały nasze oczekiwania, określone przez nas parametry. Nie możemy pozwolić sobie na to, by zaniżyć jakość całego produktu tylko ze względu na złą jakość dostarczonych nam zdjęć. Tak jak tanie kalendarze planszowe na ścianę nie są do końca atrakcyjne, tak marnej jakości zdjęcia nie wyglądają dobrze. Można też zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby danego projektu. Jednak to będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami, więc decyzja należy do każdego z osobna.

Jakie uszlachetnienie kalendarza ściennego wybrać przy produkcji?

Tworzenie materiałów reklamowych to nie tylko druk kalendarzy ściennych w formie planszy, jeśli za przykład weźmiemy ten właśnie ich rodzaj. To także uszlachetnienia. Oczywiście można z nich zrezygnować. Można też zredukować ich ilość do minimum. Jednak czy wtedy kalendarz będzie atrakcyjny wizualnie? Czy będzie praktyczny i wytrzymały? Zdecydowanie nie. Najatrakcyjniejsze gadżety reklamowe dla firmy to te, które mają mnóstwo dodatków i są w odpowiedni sposób uszlachetnione. To podnosi ich wartość i funkcjonalność. Jak można uszlachetnić kalendarz reklamowy 2025 ścienny? Chociażby poprzez zastosowanie folii matowej lub z połyskiem. Co więcej, na wybranych elementach grafiki można też zastosować hot stamping złoty lub srebrny. O wyborze uszlachetnień decyduje klient, ale warto ten temat uzgodnić z wykonawcą i zdać się na jego rady.

nakład notes a5