Kalendarze ścienne 2019

Sprawdź naszą aktualną ofertę na ścienne kalendarze reklamowe...

Kalendarze ścienne reklamowe na rok 2019 stanowią doskonałe narzędzie marketingowe równocześnie będące wizytówką Twojej firmy - profesjonalny kalendarz firmowy. Pełniąc funkcje praktyczne, kalendarz ścienny, planszowy dodatkowo umożliwia zaistnienie w świadomości Twoich klientów. Wiemy, jak ważne jest zbudowania odpowiedniego wizerunku firmy, powierzając nam swoje kalendarze ścienne reklamowe możesz być pewny, że zajmą się nim profesjonaliści.

Na tej stronie znajdziesz przykładowe kalendarze 2019 ścienne, które są w naszej ofercie - wybierz interesujący Cię kalendarz dla swojej firmy.
Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz ścienny, trójdzielny, o tradycyjnym wykonaniu – przejrzyste trójdzielne kalendarium przyczyniło się do sukcesu tej formy kalendarza ściennego reklamowego.

ZOBACZ

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Jednodzielny kalenadrze 2019 ścienne – nowoczesny i ekonomiczny, stanowi alternatywę dla tradycyjnych kalendarzy trójdzielnych, duża powierzchnia reklamowa.

ZOBACZ

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

Forma plakatu ściennego na 2019 rok z całorocznym kalendarium, ten kalendarz umożliwia zagospodarowanie dużej przestrzeni na reklamę firmy, duże możliwości kreacji wizerunku.

ZOBACZ

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe

Eleganckie i prestiżowe kalendarze ścienne na rok 2019 – doskonałe połączenie funkcji praktycznej, informacyjnej i reklamowej.

ZOBACZ

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze biurkowe leżące

Idealny organizer – funkcjonalny i estetyczny kalendarz reklamowy, może stać się znakomitą promocją firmy obecny na biurkach Twoich klientów.

ZOBACZ

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe stojące

Twoja całoroczna wizytówka na biurku, zamieszczona grafika na kalendarzu biurkowym będzie 100% reklamą przez 365 dni w roku.

ZOBACZ

Kalendarze książkowe klasyczne

Kalendarze książkowe klasyczne

Kalendarz książkowy to skuteczna wizytówka Twojej firmy zawsze pod ręką, w pracy, podczas konferencji i wyjazdów.

ZOBACZ

Kalendarze książkowe indywidualne

Kalendarze książkowe indywidualne

Nowe oblicze, dobrze znanego kalendarza książkowego, całkowicie indywidualny wizerunek i oryginalne rozwiązanie. Nowoczesna forma świadczy o prestiżu Twojej firmy.

ZOBACZ

Image is not available
Wzornik kolorów
Linijka
Filiżanka kawy
Zielony ołówek
Pomarańczowy ołówek
Kalendarze - ręka
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Profesjonalny projekt kalendarza?
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

INTERESUJE CIĘ KALENDARZ ŚCIENNY 2019?

Chciałbyś poznać cenę kalendarza ściennego 2019 dla firmy, napisz do nas…

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza na rok 2019 pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Interesują mnie kalendarze ścienne, jaki rodzaj polecacie?

Najczęściej wybieranym rodzajem kalendarza na ścianę jest kalendarz trójdzielny. Dużym zainteresowaniem cieszy się również kalendarz dwudzielny. Ponadto model reklamowy plakatowy, który zamawiany jest coraz rzadziej to kalendarz 2019 ścienny o dużych formatach, takich jak format B1 czy mniejszy rozmiar A1.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze plakatowe?
Czas produkcji na kalendarze plakatowe waha się w granicach 7-10 dni roboczych. Czas produkcji zależy od formatu kalendarza. Przy bardziej skomplikowanych projektach, które posiadają uszlachetniania termin druku kalendarzy ściennych może nieznacznie się wydłużyć. W okresie wzmożonych zamówień czas ten również może ulec zmianie.

Jak wysyłacie kalendarze ścienne plakatowe?

Kalendarze plakatowe wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Do pakowania kalendarzy plakatowych stosujemy specjalne kartonowe tuby, które zabezpieczą produkty reklamowe przez uszkodzeniem w trakcie transportu. Istnieje również możliwość osobistego odbioru kalendarzy 2019  ściennych z naszej firmy.
Jaki format kalendarza na ścianę do siura proponujecie?
W pomieszczeniach biurowych kalendarze ścienne bardzo dobrze sprawdzają się jako ogranizator czasu. Pracownicy biurowy, najchętniej wieszają na ścianach kalendarz ścienny trójdzielny i dwudzielny, ze względu na ich dużą funkcjonalność, duże czytelne kalendaria miesięczne sprawdzają się podczas oznaczania terminów.
Czy istnieje możliwość wykonania kalendarzy ściennych ze zdjęciem?
Projekty kalendarzy ściennych tworzymy w oparciu o materiały dostarczone przez klienta lub też możemy wykorzystać  zdjęcia z naszego zbioru fotografii. Istnieje możliwość również wykonania indywidualnej sesji zdjęciowej produktów lub siedziby firmy. Model reklamowy na ścianę daje duże możliwości promocyjne dla firmy.

Czy wykonacie projekt na kalendarze planszowe?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy ściennych. Mamy za sobą tysiące zrealizowanych prac dla różnych branży i marek. Tak więc projekt na kalendarze plakatowe ścienne nie jest dla nas problemem. Każda praca dla naszego studia jest ciekawym i inspirującym wyzwaniem.

Jaka jest cena na kalendarze ścienne – projekt i wydruk ?

Cena kompleksowego wydania na kalendarz 2019 ścienny jest zależna od typu produktu jaki klient wybierze oraz docelowej ilości. Wpływ na cenę kalendarzy firmowych ma również rodzaj zastosowanych uszlachetnień oraz na jaki projekt się klient zdecyduje. Czy ma być tylko zwykłe zdjęcie na kalendarzu czy przemyślany marketingowo projekt graficzny na ścianę.
Jaki kalendarza reklamowy na ścianę jest najpraktyczniejszy?
Jaki kalendarz ścienny reklamowy wybrać, wszystko to zależy od funkcji jaki dany kalendarz ma spełnić w naszym biurze. Jednym z najpraktyczniejszych kalendarzy ściennych to modele dzielone, mogą być trójdzielne, a nawet czterodzielne. Patrząc na praktyczność mniejszą popularnością cieszą się kalendarze planszowe.

Kalendarze ścienne na 2019 rok jako funkcjonalny gadżet dla każdej firmy

Nie od dziś kalendarze ścienne cieszą się popularnością i zainteresowaniem ze strony wielu firm. Nie ma co się temu dziwić, pełnią wiele funkcji, a przede wszystkim dwie. Dobrze wykonany kalendarz ścienny to z jednej strony reklama, a z drugiej zaś przydatne narzędzie do sprawdzania daty czy planowania całego tygodnia, miesiąca, czy nawet roku. Aktualnie duże zamówienia producenci mają na kalendarze 2019 ścienne. Już w tym momencie przygotowują się do przyszłego roku, aby wyprodukować je i dostarczyć klientom na czas. Co ciekawe, dobrze wykonany, wykończony zgodnie z obowiązującymi trendami kalendarz ścienny spełnia oczekiwania, a także przydaje się zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

strzalka wciecie

Profesjonalny kalendarz ścienny to skuteczny produkt reklamowy

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad skuteczną formą reklamowania swoich produktów czy usług. Niewielu zdaje sobie sprawę z siły działania kalendarzy reklamowych. Aktualnie kalendarze na ścianę 2019 stanowią jedną z najskuteczniejszych i zarazem najnowocześniejszych form reklamy. Nic w takim razie dziwnego w tym, że tak wielu przedsiębiorców dopytuje czy jest szansa wykonać kalendarze ścienne indywidualne według ich projektu, czy chociaż zgodnie z ich oczekiwaniami. Jak najbardziej taka możliwość istnieje. Dziś producent kalendarzy ściennych jest w stanie wykonać oryginalne, wysokiej jakości produkty w całkiem korzystnej cenie, które w sposób szczególny prezentują ofertę firmy zamawiającego, a także reklamują jego produkty i usługi. Forma reklamy jest bardzo nowoczesna i skuteczna. Taki kalendarz jest chętnie używany i to dość często. Z reklamą dociera do szerokiego grona odbiorców, zarówno tych biznesowych, jak i prywatnych. Stąd kalendarze ścienne dla firm na kolejny rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polecają je zarówno producenci, jak i zamawiający, osoby, które już nie raz zamawiały kalendarze ścienne z logo firmy. To naprawdę ciekawy sposób na reklamowanie produktów i usług.

strzalka wciecie

Modne kalendarze na ścianę 2019 przydadzą się w każdym pomieszczeniu

Każdy chyba przyzna, że kalendarz jest w życiu potrzebny. Przydaje się do sprawdzania daty, planowania poszczególnych dni, całych tygodni, miesięcy czy nawet całego roku. Każdego dnia w jego kierunku spogląda wielu ludzi na całym świecie, będąc w pracy i w domu. Robią to jeszcze chętniej, kiedy są to ciekawie wykonane tanie kalendarze ścienne z grafiką firmową. Starannie i nowocześnie opracowana szata graficzna, a do tego dobrze dobrane zdjęcia i pozostałe elementy graficzne wraz z treścią, czynią ten produkt produktem najwyższej jakości. Tak wykonany kalendarz jeszcze bardziej przyciąga uwagę otoczenia, a nawet staje się wręcz dekoracją całego pomieszczenia. Wystarczy więc tylko dobrze opracować projekt graficzny, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Kalendarz ścienny to praktyczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Może pełnić funkcję upominku dla pracowników, kontrahentów i klientów. Należy również podkreślić, że dziś takie terminarze dostępne są w dobrej cenie. Producent, który ma wieloletnie doświadczenie w tej branży, doskonale zna się na rzeczy, obserwuje nieustannie zmieniające się trendy, a co za tym idzie, oferuje swoim klientom wyłącznie modne, atrakcyjne wizualnie i niezwykle praktyczne kalendarze.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.