Zapytaj o cenę notesu

Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak aby móc zaoferować najlepsze z możliwych rozwiązań. Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub też wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@aldo-kalendarze.pl
Image
Wybierz notes w 4 prostych krokach
Wybierz notes
strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola
Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2025?

Od kilkunastu lat z powodzeniem tworzymy kalendarze reklamowe dla firm. Może zaprojektować i wydać każdy z dostępnych terminarzy, oczywiście najpopularniejszy to ścienny kalendarz trójdzielny, ale również nie ustępujący mu kalendarz książkowy znajdziesz w naszej ofercie. Wybierz interesujący typ kalendarza i zobacz co mamy dla Ciebie…

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Chcesz zamówić notes reklamowy w rozmiarze a5 lub większym a4 i w związku z tym masz do nas różne pytania dot. ceny gadżetu… Te najważniejsze i najczęściej zadawane zebraliśmy w jednym miejscu wraz z odpowiedziami. Poniżej możesz się z nimi zapoznać.

Co ma wpływ na ceny notesu dla firmy?

Podkreślamy, że ceny notesu dla firm są różne i zależą od wielu czynników. Wpływ na końcową wycenę mają – wielkość notesu, zastosowane uszlachetnienia, intensywność indywidualizacji oraz jakość materiałów wykorzystanych w produkcji. Wyceny produktów dokonujemy po zapoznaniu się z oczekiwaniami zamawiającego. Przy wycenie uwzględniamy również ilość zamawianych egzemplarzy.

Ile kosztuje notes z grafiką firmową, co ma wpływ na cenę?

Nie mamy sztywnego cennika. Ceny ustalamy indywidualnie na podstawie szczegółów przedstawionych przez klienta. Wyceniając notatnik a5 czy a4 zwracamy uwagę właśnie na format. Poza tym uwzględniamy nakład oraz sposób wykonania i wykończenia tego produktu. Tworząc poszczególne notatniki, stosujemy różne uszlachetnienia, które też mają wpływ na cenę końcową.

Macie może tanie notesy ze zdjęciami?

Z reguły przyjmujemy zlecenia na bardziej ambitne projekty. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem klienci mogą mieć bardziej ograniczony budżet. Wówczas staramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby tę cenę zmniejszyć. Na pewno jednak wiąże się to z zastosowaniem gorszych materiałów i rezygnacji z pewnych dodatków, uszlachetnień.

Możecie wykonać tanie notesy reklamowe?

Nasze notesy reklamowe mają różne ceny. Jedne są tańsze, inne droższe… Zawsze ofertę dostosowujemy do oczekiwań klientów i ich budżetu. Tanie notatniki a5 czy a4 są tworzone głównie z tańszych, gorszej jakości surowców. Nierzadko w tej sytuacji szukamy również innych oszczędności dotyczących stosowanych materiałów. W tej kwestii jesteśmy w stanie się dogadać.

Czy można negocjować ceny za notesy reklamowe?

Cena, którą podajemy klientowi, zawsze jest przemyślana. W trakcie wyceny staramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby była korzystna zarówno dla nas, jak i dla zamawiającego. Niekiedy zdarza się, że klient ma mocno ograniczony budżet. Wtedy poprzez dobór innych materiałów i rezygnację z efektów specjalnych, dążymy do zmniejszenia ceny końcowej wyrobu.

Ile kosztuje u Was podręczny notes a5 dla firmy, jaka jest cena?

Przy wycenie notesów firmowych bierzemy pod uwagę wielkość produktu, sposób wykonania, rodzaj zastosowanych materiałów, uszlachetnienia i nakład. Dlatego, zanim przystąpimy do pracy, wszystkie szczegóły ustalamy z klientem i wypytujemy go o wszystko, o co trzeba, aby móc podać mu cenę końcową. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztował Twój notes a5, przedstaw swoje oczekiwania.

Chciałbym poznać Wasz cennik na notesy reklamowe?

Jeżeli chodzi o cennik na notesy, to u nas takiego nie ma. Nie praktykujemy sztywnego cennika, ponieważ każdy produkt jest inny, każdy ma inną wartość. Dlatego notesy reklamowe wyceniamy indywidualnie. Wystarczy, że klient przedstawi nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą. Przed przystąpieniem do pracy podamy koszt całkowity. Cennik będzie od zależny od rodzaju materiałów, ich jakości, uszlachetnień i ilości egzemplarzy.

Realizujecie notesy na zamówienie indywidualne?
Właściwie tylko realizujemy notesy na zamówienie indywidualne. Za każdym razem tworzymy nowy projekt. Spełniamy w ten sposób oczekiwania naszych klientów. Dopasowujemy notes pod względem wielkości, kolorystyki, grafiki. Stosujemy tylko te materiały, które spełniają oczekiwania zamawiających. Możemy wykończyć je wedle uznania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i ofertą.

© Aldo Kalendarze. Wszelkie prawa zastrzeżone