Kalendarz książkowy tygodniowy B5

KALENDARZ KSIĄŻKOWY B5

KALENDARZ KSIĄŻKOWY B5

KALENDARZ 2025 TYGODNIOWY


Reprezentatywnym organizerem czasu pracy ułatwiającym profesjonalne zarządzanie czasem jest bezsprzecznie kalendarz b5. Układ tygodniowy kalendarza umożliwia precyzyjną realizację zadań. Ponadto kalendarz b5 dzięki miesięcznemu planerowi umieszczonemu na dwóch stronach poprzedzających każdy nowy miesiąc pozwala na ich błyskawiczną kontrolę. Do atutów należą także przejrzysty układ terminarza zawierający na dole każdej strony skondensowany wariant pełnego roku 2025. I kilka wersji językowych wyodrębnionych filarami na kolejne dni. Z kolei zawartość agendy kalendarza do wprowadzania danych teleadresowych i zbiór map czynią kalendarz tygodniowy b5 niezastąpionym.
CENA KALENDARZA

Dostosowane do napiętego grafika zajęć kalendarze zostały zaopatrzone w dodatkowe detale podnoszące sprawność działania. Należą do nich między innymi wklejki z reklamą czy gumowe zamknięcia. Powyższe dodatki mogą wprawdzie wpływać na cenę końcową, jednakże są też w stanie niesamowicie wpłynąć na komfort pracy. Dlatego celem poznania ostatecznej ceny całości zestawu należy dokonać ewentualnego wyboru dodatkowych komponentów.

POMYSŁ NA KALENDARZ

Niesamowitym atutem kalendarzy tygodniowych jest ich uniwersalność. Każdy z nich może bowiem stanowić niesztampowy gadżet reklamowy, który z pewnością zawsze będzie pozytywnie kojarzony z firmą i osobą obdarowywującą. Dlatego warto poznać bliżej nasze pomysłowe rozwiązania, które bezsprzecznie mogą być drogą prowadzącą do sukcesu.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 160 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

KLASYCZNE OPRAWY KALENDARZY 2025

Osobisty charakter kalendarza zgodny z indywidualnymi preferencjami decyduje o zastosowaniu terminarza. Ponieważ wybór okładki spośród skóropodobnych wzorów, naturalnej skóry lub oprawy drewnopodobnej, płóciennej lub odwzorowującej stal i przyozdobionej tłoczonym nadrukiem czyni z organizera tygodniowego B5 doskonały prezent dla pracowników firmy, a nawet intrygującą formę reklamy.

ZOBACZ OPRAWY KLASYCZNE

AUTORSKIE OPRAWY KALENDARZY 2025

Dzięki możliwości dodania na okładce kalendarza zdjęcia firmy, kalendarz b5 wpływa na rangę firmy w oczach kontrahentów i klientów. I co najistotniejsze wyzwala tylko i wyłącznie zaskakujące reakcje, prowadzące do pozytywnego kojarzenia kalendarza z firmą. Dlatego warto zainwestować w opcję, która pozwoli by kalendarze ze zdjęciem w formacie b5 tygodniowe stały się symbolem firmy, reklamującym ją przez 365 dni.

ZOBACZ OPRAWY AUTORSKIE

DODATKI DO KALENDARZY 2025

Jako profesjonaliści proponujemy skuteczne komponenty do kalendarza b5, które wzbogacą zarówno funkcjonalność organizera jak i jego estetykę wizualną. Tłoczone logo firmy, przestronna agenda, dyskretne wklejki reklamowe i inne zdobienia kalendarza z logo przedsiębiorstwa mimowolnie wpłyną na zwiększenie świadomości istnienia firmy i przyczynią się do olbrzymiego prestiżu i wzrostu rozpoznawalności marki.

ZOBACZ DODATKI

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Pochodzące z naszej propozycji kalendarze dostępne są dla osób zainteresowanych w całym kraju. Obsługujemy bowiem klientów z całej Polski. Tworzymy i dostarczamy spersonalizowane kalendarze zaopatrzone na życzenie w logo przedsiębiorstwa, nalepki reklamowe, garbiki, ozdobne krawędzie. I co najważniejsze proponujemy konkurencyjne i bezsprzecznie atrakcyjne oferty cenowe.

Indywidualna grafika na okładce
Indywidualna grafika na okładce

Jako najwyższej klasy specjaliści doskonale wiemy jak silna jest moc reklamy. Dlatego proponujemy kalendarze zaopatrzone w okładki z indywidualną grafiką pochodzącą ze zbiorów klienta lub z naszego portfolio. Zamówienia realizujemy nawet w ilościach hurtowych.

Tłoczone logo firmy

Tłoczone logo firmy

Proponowane przez nas kalendarze zaopatrujemy na życzenie klienta w tłoczony kotylion firmowy. Tłoczenie wykonujemy dwoma sposobami na gorąco i na sucho, w zależności od wybranej okładki. Przy czym zdecydowanie polecamy reprezentatywne oprawy skórzane.

Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe

Dodatkowe stronice z indywidualnym jednostronnym lub dwustronnym nadrukiem reklamowym zawsze wykonujemy terminowo. I zachęcamy do ich zamawiania, ponieważ stanowiąc integralną całość z terminarzem sprawiają, że kalendarz książkowy 2025 nabiera mocno indywidualnego charakteru z pierwiastkiem nienachalnej reklamy.  

Wcięcia na krawędziach
Wcięcia na krawędziach
Na życzenie klienta w niektórych modelach kalendarzy wykonujemy funkcjonalne registry znacząco ułatwiające szybki dostęp do konkretnej strony kalendarza. Mogą to być wcięcia dwu lub czterorzędowe według indywidualnych preferencji osoby zamawiającej.
Papier w kolorze kremowym
Papier w kolorze kremowym
Naszą niesztampową propozycją zdecydowanie wpływającą na prestiż zamawianych kalendarzy jest zastosowanie specjalnego papieru chamois o delikatnym kremowym odcieniu. Jest to propozycja zdecydowanie czyniąca z naszych kalendarzy produkt wyrafinowany podszyty wirtuozerią.
Personalizowane kalendarze
Personalizowane kalendarze

Na życzenie zamawianym kalendarzom nadajemy indywidualnego charakteru poprzez nanoszenie grawera ze znakiem firmowym. Grawerowanie wykonujemy oczywiście z należytą misternością i zgodnie z ultranowoczesnymi technikami. I jako fachowcy o dużym doświadczeniu, do opraw z grawerem zalecamy wybór skórzanych okładek, doskonale podkreślających wygrawerowane logo.  

Wstążka z nadrukiem ozdobnym
Wstążka z nadrukiem ozdobnym

Komponentem zdecydowanie podkreślającym wyjątkowość kalendarzy jest bezsprzecznie ozdobny element jakim jest wstążka z nadrukiem. Zawierająca hasło reklamowe lub znak firmowy wstążka dyskretnie, ale w sposób bezustanny będzie zakorzeniać w świadomości użytkownika kalendarza markę przedsiębiorstwa.  

Zaokrąglone narożniki
Zaokrąglone narożniki

Dla klientów o wysokim wyczuciu estetyki wykonujemy kalendarze o zaokrąglonych narożnikach i okładkach, dzięki którym notes książkowy 2025 zyskuje na szykownej reprezentacyjności świadczącej o prestiżu przedsiębiorstwa.  

Blaszka ze znakiem firmowym
Blaszka ze znakiem firmowym

Jedną z naszych propozycji doskonale spełniającą się w roli dyskretnej i jednocześnie mocno zapadającej w pamięć reklamy jest wzbogacenie kalendarza o aluminiowy emblemat w kolorze srebra o wymiarach 50 mm na 15 mm, który stanowi rewelacyjną bazę dla sygnatury przedsiębiorstwa.  

Gumka do kalendarzy

Gumka do kalendarzy

Gumki znajdujące się w naszych propozycjach dodatków do kalendarza są praktycznym i dyskretnym emblematem reklamowym. Dobrane pod kątem rodzaju i długości zgodnie z preferencjami zamawiającego, z nadrukowanym logo firmy sprawiają, że kalendarze książkowe 2025 łączą w integralną całość praktyczność z agitką

Ozdobne okucia kalendarza

Ozdobne okucia kalendarza

Mając na uwadze wygląd terminarzy dbamy o najmniejsze detale zdobień. W związku z tym proponujemy dodatki w postaci okuć w kolorze srebra i złota, które zniewalająco uzupełniają kalendarze 2025 z logo firmy. Urzekająco prezentują się także kalendarze książkowe ze zdobieniami w postaci garbików okrytych skórzaną oprawą.  

Opakowanie kalendarza
Opakowanie kalendarza

Każdy kalendarz wymaga odpowiedniej oprawy, która będzie stanowiła idealne dopełnienie całości. I uczyni go prezentem doskonałym. Dlatego na życzenie Klienta kalendarze książkowe B5 pakujemy w wykonane przez nas białe, lekkie kartoniki wyposażone w znak firmowy danej firmy.