Dodatki do kalendarzy

Kalendarz personalizowany

Dostarczamy do rąk Klientów wiele innowacyjnych rozwiązań w ramach naszej oferty kalendarzy książkowych. Proponujemy szereg interesujących elementów dodatkowych. Oferujemy dedykowane kalendarze personalizowane książkowe 2024, które dzięki wybranym opcjom zyskują na funkcjonalności i estetyce. Dzięki wklejkom, wyklejką reklamowym oraz tłoczeniu logo, klienci mogą przekazać dodatkowe treści marketingowe. Dodatkowo - gumki do zamykania, garbiki, okucia narożników oraz srebrzone brzegi dodają kalendarzowi eleganckiego wyglądu i sprawiają, że staje się on produktem marki premium. Kalendarze książkowe nie muszą już być tylko zwykłymi terminarzami, dzięki naszej ofercie zyskują dodatkowe walory estetyczne i funkcjonalne.

Szycie kreatywne wzoru
Szycie kreatywne wzoru
Tworzenie wzoru na tkaninie poprzez wyszywanie  jest jednym ze sposobów na oryginalne wyróżnienie okładki kalendarza lub notesu. W celu dodania jeszcze większej wartości estetycznej, można zastosować kreatywny wzór tłoczenia i szycia, tworząc unikalną okładkę do organizera dla firmy.
Tłoczenie nazwy firmy
Tłoczenie nazwy firmy
Na okładce kalendarza książkowego tłoczona jest nazwa firmy. Wykorzystujemy metodę suchego tłoczenia, a wzór może być wykonany w złocie, srebrze lub w innym kolorze, który będzie dostępny. Posiadamy opcję wykonania indywidualnych matryc tłoczących, które mogą być aluminiowe lub mosiężne.
Tłoczenie grafiki
Tłoczenie grafiki
Dużą zaletą kalendarza książkowego na rok 2024 jest możliwość osiągnięcia bardzo ładnego efektu poprzez tłoczenie dużego wzoru graficznego na okładce. Tłoczenie może zostać wykonane na sucho lub na gorąco, przy użyciu złota, srebra lub innego dostępnego koloru. Istnieje także możliwość stworzenia atrakcyjnego motywu wizualnego, który odzwierciedla ofertę firmy.
Grawerowanie loga firmy
Grawerowanie loga firmy
Grawerowanie logo na okładce kalendarza książkowego lub notesu pozwala na dostosowanie go do indywidualnych wymagań. Należy jednak mieć na uwadze, że nie każdy materiał nadaje się równie dobrze do personalizacji w ten sposób.
Błyszczące logo
Błyszczące logo
Oferujemy interesującą pozycję znakowania - kalendarz na zamówienie z metalizowanym elementem. Estetyczny wygląd kalendarza zostaje podniesiony dzięki umieszczeniu chromowanego logo lub roku 2024 na okładce. Lokalizacja umieszczenia logo lub roku na okładce jest elastyczna i zależy od preferencji klienta. Litery na powierzchni kalendarza są błyszczące.
Nadruk przy użyciu UV
Nadruk przy użyciu UV
Jedną z najnowocześniejszych technik znakowania na kalendarzu jest użycie technologii nadruku UV, które pozwala na ich personalizację. Technika ta oferuje wysoką jakość druku, doskonale oddaje kolory oraz gwarantuje trwałość, a ponadto, z czasem nie ulega blaknięciu. Nadruk jest odporny na ścieranie i utrwalony poprzez naświetlanie światłem UV. Nie ma znaczenia, czy kalendarz narażony jest na warunki atmosferyczne, czy wodę — nadruk pozostaje nienaruszony.
Wykończenie w technologii hostampingu
Wykończenie w technologii hostampingu
Proces polega na tłoczeniu folii metalicznych lub niemetalicznych za pomocą specjalnych stempli pod wysoką temperaturą. Przy pomocy hotstampingu można osiągnąć eleganckie wykończenie organizerów w kolorze złotym lub srebrnym, uzyskując ostatecznie bardzo trwały produkt.
Wyklejka reklamowa
Wyklejka reklamowa
Personalizowany kalendarz 2024 książkowy z wyklejką stanowi doskonały dodatek marketingowy dla firmowych organizatorów. Standardowo wyklejka w terminarzu pozostaje bez zadrukowania. Jedna jej część, lewa, zostaje przyklejona do okładki, a druga, prawa, stanowi pierwszą kartkę kalendarza. Istnieje opcja wykonania dwóch wyklejek — przedniej i tylnej, aby umieścić w nich treści reklamowe.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Zapewniamy możliwość zamieszczenia w dowolnym miejscu terminarza jedno lub dwustronnie zadrukowanej kartki. Zazwyczaj umieszcza się ją na początku kalendarza. Nasza oferta obejmuje wykonanie spersonalizowanej wklejki marketingowej lub druku z materiałów dostarczonych przez klienta.
Papier kremowy
Papier kremowy
Dodanie papieru chamois, znanego także jako papier kremowy, sprawia, że kalendarz na rok 2024 nabiera eleganckiego wyglądu i wykończenia. Kolorystyka papieru jest w odcieniach kremowych lub kości słoniowej, co ważne, bez użycia chloru.
Registry
Registry
Można wyciąć z kalendarza jedno-, dwu- lub czterorzędowe wpisy, co umożliwi łatwe i szybkie przeglądanie żądanego miesiąca. Wystarczy wyciąć fragment z boku bloku kalendarza książkowego, a zyskamy szybszy dostęp do potrzebnej daty rejestru.
Tasiemka z reklamą
Tasiemka z reklamą
Wykonanie kalendarza reklamowego z unikalną tasiemką z logotypem przedsiębiorstwa jest świetną opcją do rozważenia. Możliwe jest wykorzystanie różnych technik produkcji tasiemki z indywidualnym nadrukiem, na przykład techniki sublimacji, żakardu lub eleganckiej tkaniny. Dzięki temu stworzysz wyjątkowy gadżet reklamowy, który przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

PERSONALIZOWANY KALENDARZ 2024 – OFEROWANE DODATKI

Nasi klienci z całej Polski składają zamówienia na nasze personalizowane organizery, co cieszy nas coraz bardziej. Nasze produkty dotarły już do wielu miast, w tym do Warszawy, Torunia, czy Bydgoszczy. Oferujemy wiele opcji personalizacji, nie tylko proste kalendarze książkowe z logo tłoczonym na okładce, czy gumką do zamykania. Dodatkowo nasze kalendarze mogą mieć strony z grafikami oraz wielokolorowe brzegi. Możemy również umieścić logo firmy na okładce. Wszystko to jest możliwe, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Kalendarz z własną okładką
Kalendarz z własną okładką
Nasze terminarze książkowe 2024 dostępne są w przystępnej cenie i są projektowane indywidualnie. W przypadku, gdy chcesz dostać wyjątkowy produkt z własną okładką, chętnie go dla Ciebie wykonamy.
Tłoczone wykończenia loga
Tłoczone wykończenia loga
Gwarancja indywidualnego wykończenia to jedna z cech, jakie mają nasze kalendarze z tłoczeniem logo firmy, które oferujemy i które nadaje im nie podrabianej wyjątkowości. Umieszczamy firmowe logo na okładce terminarza, aby podkreślić ich wartość premium. To sprawia, że nasz produkt jest jeszcze bardziej wartościowy i wyjątkowy.
Wklejki promocyjne
Wklejki promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na kalendarze książkowe z gumką, które można zamówić już teraz. Nasze produkty mogą zawierać ekstra strony, na których umieszczone zostaną zdjęcia promocyjne firmy. Posiadamy także w sprzedaży kalendarze reklamowe na rok 2024, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Wycinane registry
Wycinane registry
Z uwagą obserwujemy, że coraz większa liczba naszych klientów decyduje się na kalendarze książkowe z tłoczeniem logo oraz z wyciętymi registrami. Warto zaznaczyć, że proponowane przez nas produkty mogą posiadać wcięcia dwu- lub czterorzędowe, a taki kalendarz prezentuje się bardzo stylowo.
Papier chamois
Papier chamois
Nasz kalendarz, dzięki możliwości dogłębnej personalizacji jest oferowany z możliwością wykorzystania papieru kremowego — chamois, który nadaje mu prestiżowego charakteru.
Kalendarz personalizowany książkowy

Kalendarz personalizowany książkowy

Kalendarz personalizowany książkowy może polegać na naniesieniu loga firmy na okładkę kalendarza, czy też imienia i nazwiska na notatniku. Wykonywanie takich tłoczeń na różnorodnych terminarzach wymaga od nas stosowania licznych technik, które umożliwiają nam uzyskanie produktów o najwyższej jakości.

Nadruk na wstążce
Nadruk na wstążce
Nasza oferta obejmuje wstążki z nadrukiem, który wykonywany jest przy zastosowaniu techniki sublimacji. Wstążki stanowią interesujący dodatek do kalendarza książkowego. Dostępne są one w różnych kolorach i szerokościach, a na każdej z nich jest możliwość wykonania specjalnego, indywidualnie wybranego firmowego nadruku.
Kalendarz z zaokrąglonymi bokami okładki i bloku
Kalendarz z zaokrąglonymi bokami okładki i bloku
Oferujemy gustowne kalendarze z zaokrąglonymi narożnikami w obu częściach: w bloku oraz na okładce. Kalendarz książkowy 2024, wykonany w ten właśnie sposób świetnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania.
Srebrna blaszka z logo
Srebrna blaszka z logo
Propozycja personalizacji kalendarza obejmuje zastosowanie blaszki z logo firmy, która polepszy wygląd produktu. Blaszka, wykonywana jest z aluminium i farbowana srebrną farbą dla poprawienia aspektu wizualnego. Tworzona jest w wymiarze 50 × 15 mm.
Gumka z reklamą
Gumka z reklamą
Do produktów odznaczających się dużą funkcjonalnością z pewnością zaliczyć można kalendarz książkowy z gumką. Dodając ten drobny element, bez trudu można zamykać i otwierać kalendarz, co sprawia, że staje się on bardziej praktyczny. Na gumce umieszcza się logo firmy, aby stworzyć unikalny kalendarz dla przedsiębiorstw, chcących zareklamować się w kreatywny sposób.
Okucia narożników
Okucia narożników
Kalendarze książkowe z tłoczeniem obejmują także opcję okuć narożników okładki w kolorze złotym lub srebrnym. Okucia stworzone w tej technologii wyjątkowo dobrze sprawują się w personalnych kalendarzach książkowych z zaokrąglonymi rogami, które są wykończone naturalną skórą.
Stylowe pudełka na kalendarz
Stylowe pudełka na kalendarz
Proponujemy stylowe pudełka z białego kartonu o gramaturze300g z firmowym nadrukiem. Idealnie nadadzą się do tego, aby zapakować w nie oraz przetransportować kupione już kalendarze firmowe.
Które kalendarze książkowe personalizowane idealnie sprawdzą się dla Twojej firmy?
projekt okładki kalendarza

Kalendarz personalizowany 2024 — czy wymagane są własne grafiki?

Zdecydowanie zalecamy zamówienie personalizowanego kalendarza na rok 2024 z wykorzystaniem naszych gotowych zdjęć reklamowych, co pozwoli na znaczące obniżenie kosztów. Nie musisz bowiem dostarczać nam swoich własnych zdjęć, ponieważ mamy szeroki wybór fotografii gromadzonych przez nas przed długi czas. Korzystanie z naszego archiwum znacznie przyspieszy proces realizacji zamówienia. Jednocześnie istnieje możliwość stworzenia indywidualnej grafiki dedykowanej dla Twojej firmy. Warto jednak zwrócić uwagę, że jest to znacznie droższe rozwiązanie. Wszystkie posiadane przez nas zdjęcia posiadają wymagane licencje, co umożliwia ich wykorzystanie w materiałach reklamowych. Jeśli jednak preferujesz użycie własnych zdjęć, możesz skorzystać z tej opcji. W takim przypadku konieczne jest jednak spełnienie pewnych parametrów, aby zdjęcia dobrze komponowały się z kalendarzem i resztą grafiki. W razie potrzeby możemy również stworzyć specjalny kolaż.

Dlaczego kalendarze książkowe personalizowane są tak popularne wśród firm?

Kalendarze książkowe personalizowane dla firm zyskują coraz większą sławę. Zapewne stoi za tym możliwość stworzenia gadżetu reklamowego poprawiającego wizerunek firmy w dobrej cenie i w różnych wariantach stylistycznych do wyboru. Logo umieszczone na okładce to najprostszy sposób personalizacji proponowany klientom. Oznakowanie to można wykonać różnymi metodami, takimi jak na przykład tłoczenie, grawer, chromowanie znaku czy nadruk. Kalendarz książkowy z indywidualną grafiką wewnątrz to również świetny pomysł. Dodatki w postaci gumki z emblematem, wstążki z logo, wklejki reklamowej, logo na brzegach kalendarza lub opakowania z nadrukiem mogą być idealnym uzupełnieniem.

grawer na kalendarzu
elegancki kalendarz książkowy

Personalizowany kalendarz książkowy z logo — kiedy zamówić?

Warto zamówić kalendarz personalizowany dla firmy z pewnym wyprzedzeniem, zamiast czekać na ostatnią chwilę przed końcem roku. Czas potrzebny na realizację zależy od wielu czynników i często bywa dłuższy niż oczekiwany. W przypadku takiego kalendarza konieczne jest przygotowanie projektu graficznego na miarę wymagań klienta, co wiąże się z większym nakładem pracy niż w przypadku kalendarzy standardowych. Istotne znaczenie na czas potrzebny na produkcję ma także liczba i rodzaj dodatków, w przeciwieństwie do sposobu znakowania okładki. Czasami brak dostępu do odpowiedniego materiału może wydłużyć czas produkcji. Najwięcej zamówień na indywidualne kalendarze przypada na okres od września do grudnia, co skutkuje wydłużeniem czasu realizacji nawet do 10 tygodni. W związku z tym warto złożyć zamówienie poza sezonem, aby uniknąć opóźnień. Kalendarze książkowe z gumką są natomiast produkowane przez cały rok.

Kalendarze książkowe personalizowane z oprawą

Decydując się na oryginalny kalendarz książkowy z gumką, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na oprawę. Aby uzyskać pożądany efekt, należy zdecydować się na odpowiedni materiał. Wybór jest bardzo duży, więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego. Oprawy imitujące różne tkaniny, takie jak lniane, płócienne, zamsz czy welur, są bardzo interesujące. Oprawy z tkanin typu futro cieszą się również popularnością. Można również wybrać oprawy imitujące drewno lub korek, które nadają produktowi wartości i sprawiają, że wydaje się on bardziej ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Modele ze skóry naturalnej prezentują się świetnie, chociaż są nieco droższe. Mimo to warto zwrócić na nie uwagę. Niektórzy decydują się na oprawy z tworzywa, które można spersonalizować, a wybór faktur i rodzajów jest bardzo szeroki. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie kilku różnych materiałów w oprawie, jednak należy pamiętać, że nie na każdej oprawie można wykonać tłoczenie logo na sucho lub grawerować znaki. Warto to wziąć pod uwagę podczas dokonywania wyboru.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Ekskluzywne kalendarze książkowe na zamówienie jako prezent dla menadżerów i prezesów

Podarowanie kalendarza menedżerowi lub prezesowi może okazać się świetnym pomysłem. Taki gadżet może być bardzo przydatny podczas pełnienia swoich obowiązków. Jednak, aby zadowolić tę grupę użytkowników, konieczne jest, aby organizery były wykonane z najlepszych materiałów. Często proponuje się profesjonalne kalendarze książkowe z opcją personalizacji zrobione z wysokiej jakości skóry naturalnej lub z materiałów skóropodobnych dla uzyskania efektu obcowania z gadżetem premium. W przypadku wybierania kalendarza z grawerem ważne jest również wybranie odpowiedniego formatu jak A4 lub B4. Logo na okładce powinno być w minimalistycznym stylu i niezbyt duże. Menedżerowie lubią otaczać się eleganckimi przedmiotami, dlatego warto postawić, chociażby na papier kremowy i zadbać o dodatki, takie jak okucia, czy złote lub srebrne wstążki. Może zdecydować się także na złocenie lub srebrzenie brzegów kalendarza i garbiki. Wygrawerowanie inicjałów może również dodatkowo spersonalizować prezent.

Czy kalendarze personalizowane z własną okładką powinny się wyróżniać?

Warto skorzystać z indywidualnie opracowanych kalendarzy, które zawierają zdjęcia, logo i inne elementy graficzne, które mają na celu wyróżnić firmę. Projekt graficzny okładki powinien być nie tylko pomysłowy, ale także profesjonalnie wykonany. W prestiżowych biurach zazwyczaj nie znajdziemy zwykłych i tanich organizerów, dlatego warto poświęcić trochę czasu na projektowanie okładki, aby kalendarz z nadrukiem był estetyczny i niebanalny. Do zaprojektowania okładki kalendarza można użyć gotowych grafik, które posiadamy w naszym archiwum lub tych, które posiadasz. Można również zdecydować się na stworzenie kolażu z kilku zdjęć, który będzie dekorował okładkę. Organizer z elegancką okładką i notatnikiem to gadżet firmowy, który powinien być obecny w każdym większym przedsiębiorstwie. Zlecenie wykonania indywidualnego projektu graficznego kalendarza to dobry pomysł na inwestycję, która z pewnością zwróci się w postaci zadowolenia pracowników.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Eleganckie skórzane kalendarze książkowe książkowe personalizowane — jak je ozdobić?

Aby stworzyć elegancki firmowy gadżet, warto postawić na kalendarze książkowe personalizowane ze skóry lub eko skóry. Dobrze jest zwrócić uwagę na oprawę, która może być wybarwiona na różne kolory, np. brązowy, niebieski czy bordowy, a nie tylko standardowy czarny. Dodatki, takie jak zaokrąglone narożniki, tłoczone lub grawerowane logo, ozdobna kolorowa gumka, krawędzie przeszyte ozdobną nicią, czy wstążka z nadrukiem reklamowym, znacząco wpływają na rezultat wizualny.
Warto pamiętać, że kalendarze książkowe z dodatkami są nieco droższe, ale inwestycja ta z pewnością się opłaci. Taki elegancki i wyjątkowy przedmiot to świetny prezent dla klientów, który wzmocni ich poczucie wyróżnienia. Zadowolony klient to z kolei szansa na zdobycie nowych. Dlatego inwestycja w personalizowane kalendarze książkowe z gumką, z pewnością zrobią dobre wrażenie na każdej osobie.

Kalendarz personalizowany ­– format a4, czy a5?

Wybierając projekt kalendarza, ważne są dwa czynniki: sam projekt i jego format. Rozmiar to kwestia, która często budzi dylemat między a4 a a5. Decyzja powinna zależeć od celu, jaki chcemy osiągnąć, i jakiego użytku planujemy dla tego gadżetu. Kalendarze personalizowane a5 to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują kalendarza, który zmieści się wszędzie. To właśnie ten format jest najczęściej wykorzystywany na spotkaniach biznesowych oraz w innych sytuacjach, gdzie ważna jest mobilność i funkcjonalność. W przypadku, gdy chcemy wzbogacić kalendarz o tłoczone logo i gumkę, a5 jest również dobrym wyborem. Z kolei kalendarze książkowe a4 z gumką są rzadziej zamawiane. Wersja a4 jest znacznie większa i może nie zmieścić się do małej torebki.

kalendarz książkowy organizer
kalendarz książkowy z gumką

Wyjątkowy i elegancki kalendarz książkowy z gumką

Skuteczną reklamą może okazać się dopracowany kalendarz książkowy z gumką do zamykania. Personalizowane kalendarze 2024 w formacie a5 z gumką to praktyczne gadżety, które cieszą się uznaniem klientów i dobrze sprawdzają się w roli prezentów dla pracowników. Istnieje wiele możliwości dopasowania kalendarza do wizerunku firmy, na przykład poprzez wykonanie gumki w konkretnym kolorze lub z nadrukiem. Organizery książkowe z kalendarium można ozdobić, stosując wstążki, specjalny nadruk wewnątrz terminarza, czy oprawę skórzaną. Chociaż cena takiego produktu jest wyższa, to jego wartość i funkcjonalność znacznie wzrastają dzięki dodatkowym elementom.