Kalendarz plakatowy 2025

/images/ikony/plakatowe.svg

KALENDARZ PLANSZOWY ŚCIENNY
NA ROK 2025 W FORMIE PLAKATU Z CAŁOROCZNYM KALENDARIUMKalendarz ścienny w formie plakatu z całorocznym kalendarium. Ten typ kalendarza ściennego daje możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza na reklamę firmy. Dzięki sporej powierzchni projektowej kalendarza - format b1 lub b2 - zyskujemy możliwość szerszej kreacji, bardziej rozbudowanej atrakcyjnej formy promocji, usługi firmy lub produktu. Kalendarz plakatowy w formacie b1, b2 ze względu na swoje rozmiary szczególnie polecany do przestronnych wnętrz oraz warsztatów.

Kalendarz plakatowy zawiera czytelne

indywidualnie dopasowane kalendarium, co stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu grafiki na firmowym gadżecie reklamowym.

Możemy zrealizować kalendarz plakatowy b2 i b1 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze plakatowe 2025

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA

Opis
Format: kalendarze B2 (48x68cm), kalendarz B1 (68x98cm)
Materiał: papier kredowany 200g
Druk: plansza fullcolor
Wykończenie: kolorowe metalowe listwy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk

Kalendarze plakatowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Firmowe

kalendarze plakatowe b2 to skuteczne

narzędzie marketingu, duża przestrzeń na reklamę firmy lub produktu przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej.
/images/ikony/02.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Niepowtarzalność i oryginalność to cecha naszych projektów reklamowych. Do każdego projektu kalendarza plakatowego podchodzimy indywidualnie, stawiamy na oryginalność i pomysłowość, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.
/images/ikony/03.svg

FUNKCJONALNE KALENDARZE PLAKATOWE

Nasze

kalendarze b1 planszowe to bardzo praktyczny upominek.

Kalendarz plakatowy b2 spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to produkt przydatny każdemu, poza tym kalendarze plakatowe pełnią funkcje informacyjną i reklamową.
/images/ikony/04.svg

FUNKCJONALNE KALENDARZE

Połączenie trzech funkcji
w jednym kalendarzu b2 plakatowym:
praktyczny, informacyjny i reklamowy – gadżet niezbędny w codziennej organizacji czasu.

Jakie kalendarze plakatowe wybrać dla firmy?

tani kalendarz plakatowy

Czy warto inwestować w tani kalendarz plakatowy 2025?

Nasi klienci dopytują, czy warto kierować się ceną przy wyborze takich produktów jak kalendarz plakatowy dla firm. Z reguły informujemy, że ważniejsza jest jakość dopracowania produktu i jego finalne wykonanie. Otóż tani kalendarz plakatowy b2 jest wersją bardziej ekonomiczną. Wiąże się to jednak z gorszym wykonaniem – zwykłe listwy srebrne lub czarne, gorszy papier, który jest podatny na warunki otoczenia. Droższe kalendarze plakatowe 2025 są znacznie lepszej jakości. W tym przypadku stosuje się materiały wysokiej jakości i szereg dodatkowych elementów wykończeniowych – folia mat lub połysk, lakierowanie wybranych elementów grafiki, listwowanie w różnych kolorach. Tym sposobem kalendarz plakatowy zyskuje na pożądanej wartości, staje się produktem klasy premium, eleganckim, a nawet wręcz ekskluzywnym gadżetem reklamowym. Takie artykuły są chętnie wieszane w biurach. Zwykle wysokiej jakości, oryginalny kalendarz plakatowy b1, b2 czy a2 można zobaczyć w różnych gabinetach – wiszą na ścianach i są chętnie wieszane. Tym sposobem reklama działa skutecznie przez 365 dni w roku.

Czy projekt kalendarza plakatowego dla firmy jest ważny?

Wbrew pozorom projekt kalendarza jest bardzo ważny. Produkt ten ma być interesującą promocją firmy przez cały okrągły rok 2025. Musi więc być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Trzeba mieć również na uwadze to, że kalendarz plakatowy ma wpływ na wizerunek firmy. Dlatego w tym wypadku należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Ładnie zaprojektowane kalendarze plakatowe będą reklamowały firmę przez wiele miesięcy i motywowały do częstego spoglądania w ich kierunku. Standardowe terminarze nie robią na nikim wrażenia. Przeważnie są chowane głęboko do szafy lub od razu wyrzucane. Ważne jest wobec tego, aby projekt był wyjątkowy. Projektując kalendarz plakatowy b1 czy mniejszy b2 możemy wykorzystać nasze zdjęciareklamowe (mamy bogatą bazę gotowych fotografii) lub też zdjęcia przekazane przez klienta. Ważne jest to, aby wykorzystane zdjęcia były wysokiej jakości. Ma to wpływ na estetykę całego ściennego kalendarza plakatowego. Tym sposobem powstaje indywidualny produkt.

projekt kalendarza plakatowego
nakład kalendarza plakatowego

Jaki nakład kalendarza 2025 plakatowego jest opłacalny?

Zamawiając kalendarze plakatowe 2025 ścienne – standardowy nadruk i podstawowy kolor listew – klienci mogą liczyć na druk już od kilkunastu sztuk. Wiadomo jednak, że wraz ze wzrostem ilości egzemplarzy, wzrasta automatycznie opłacalność zakupu. Zamawiając kalendarz plakatowy z zdjęciem firmowym, indywidualny projekt, aby inwestycja ta była opłacalna, należy oczekiwać ilości minimum 50 sztuk. Najkorzystniej jest jednak zamówić kilkaset sztuk i więcej – wejść w hurtowe ilości. Oczywiście wybierając nasze kalendarze jednoplanszowe 2025, nikt nie musi przejmować się tym, że część z nich nie zostanie wykorzystana. Ładnie zaprojektowane terminarze ścienne przydadzą się każdemu. Zainteresowanie tymi produktami będzie stale rosło. Dla nas tworzenie organizera to czysta przyjemność. Robimy to od lat, zapewniamy projekt graficzny i druk. Wszystkim klientom oferujemy fachowe doradztwo, w wyniku czego powstają wyjątkowe kalendarze plakatowe, mające korzystny wpływ na postrzeganie firmy.

Komu zlecić plakatowe kalendarze firmowe - agencja reklamowa czy grafik?

Każdy, komu zależy na profesjonalnej prezentacji firmy, powinien zlecić plakatowe kalendarze agencji reklamowej, która zajmie się realizacją kompleksowo, dbając zarówno o projekt plastyczny, jak i o samo wykonanie. Takie wyroby mają budować pozytywny obraz firmy. Trzeba je wobec tego dopracować w najdrobniejszych szczegółach. Warto mieć na uwadze to, że kształt wizualny powstałego kalendarza dla firmy determinuje jego późniejsze wykorzystanie w przeróżnych działaniach marketingowych. Dlatego projektując kalendarz ścienny duży, trzeba już na samym początku myśleć o całościowej koncepcji graficznej. Korzystnie jest w takim przypadku zadbać o indywidualne elementy graficzne i indywidualne wykończenie tego produktu. Z tego powodu najlepiej zlecić realizację tego zamówienia profesjonalnej agencji reklamowej. Grafik często tworzy szablonowe projekty i skupia się tylko na samym projekcie. Oferuje atrakcyjne ceny, ale to nie jest dobrym pocieszeniem w sytuacji, w której trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto zajmie się realizacją stworzonej grafiki.

komu zlecić kalendarz plakatowy
format kalendarz plakatowy

Jaki format kalendarza firmowego 2025 ściennego wybrać?

Mamy w ofercie różne kalendarze plakatowe, które różnią się między innymi formatem. Jeżeli chodzi o wielkość, najczęściej polecamy kalendarz plakatowy b1 i b2 – to taki maksymalny format. Duża powierzchnia daje duże większe opcje przy tworzeniu projektu, czy też prezentacji dla firmy. Jest więcej miejsca na grafikę, można zaprzentować czytelny przekaz dedykowany firmie. Wówczas można pokusić się o lepszy efekt wizualny. Duży format, oryginalny projekt, tak właśnie powstaje ciekawy kalendarz ścienny duży jako produkt pozycjonowany jako premium. Z kolei dla klientów, którzy jednak chcą wybrać mały tańszy format, polecamy ekonomiczną wersję, tanie kalendarze plakatowe a2. Plusem jest tu oczywiście jego niska cena, która wynika z cennika. Mniejszy nie jest tak chętnie wieszany na ścianach, ale z uwagi na możliwość indywidualnego wykończenia, może być również używany w biurach i poza nimi. Wiadomo jednak, że to już nie ten sam efekt co w przypadku kalendarza o dużym przestronnym formacie b2.

Czy tworzenie kalendarza plakatowego to ważny proces dla spójnego wizerunku?

Profesjonalny kalendarz ścienny plakatowy możemy zindywidualizować na wielu płaszczyznach. To pozwala nam stworzyć produkt oryginalny i wzbudzający zainteresowanie potencjalnych klientów. Taki kalendarz plakatowy z grafiką korzystnie wpływa na odbiór przez inne firmy. Jest skutecznym nośnikiem przekazu marketingowego danej marki. Chcielibyśmy podkreślić, że niektóre projekty kalendarza plakatowego sprawiają, iż artykuł ten wygląda ekskluzywnie, elegancko i oryginalnie. Takie właśnie warto zamawiać, gdyż pełnią one więcej funkcji, niż się wydaje. Wówczas już nie są tylko reklamą. Często spotyka się zwykłe, wręcz szablonowe kalendarze typu – kalendarze plakatowe 2025 dziewczyny. W tym produkcie chodzi o to, aby zadbać o indywidualność kreacji. Warto zlecić wykonanie projektu i druk profesjonalnej agencji, która dołoży wszelkich starań do tego, aby opracować produkt na najwyższym poziomie.

tworzenie kalendarza plakatowego
zdjęcia do kalendarza plakatowego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia tworząc kalendarze plakatowe na rok 2025?

Projektowanie kalendarzy plakatowych koncentruje się między innymi na doborze i zastosowaniu odpowiednich zdjęć, które mają sugestywnie zaprezentować firmę. Klienci pytają, czy muszą dostarczyć własne fotografie. Otóż mamy bogatą bazę własnych zdjęć z różnych kategorii tematycznych. Są to gotowe do wykorzystania zdjęcia najwyższej jakości, dzięki czemu tworzone przez nas produkty reklamowe są estetyczne i dobrze opracowane. Oczywiście klient może przesłać nam własne fotografie. Może nawet wykonać sesję na potrzeby stworzenia tego produktu. Musi jednak liczyć się z tym, że będą to wyższe koszty. Tworząc kalendarz plakatowy projekt, możemy zastosować w nim kolaż składający się z kilku zdjęć. Połączyć poszczególne elementy grafiki w jedną spójną całość wizualną. Od lat projekty kalendarza plakatowego zamawiają u nas klienci z różnych regionów kraju. Toruń, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Włocławek – to tylko niektóre z nich.

W jaki sposób można wyróżnić nasz kalendarz plakatowy?

Teraz każdy kalendarz plakatowy 2025 o rozmiarze b1 lub b2 można wyróżnić na wiele różnych sposobów, zresztą bardzo podobnie jak każdy inny terminarz dla firmy. Wszystko zależy od pomysłowości projektanta, gdyż możliwości w zakresie produkcji są praktycznie nieograniczone. Sam materiał wysokiej jakości jest wyróżnieniem tego produktu. Jednak w tym celu najlepiej zastosować indywidualnie dobrane dodatki. Zdjęcia, logo, charakterystyczny dla konkretnej firmy kolor, uszlachetnienie – wszystko to sprawia, że firmowy kalendarz b2 plakatowy wygląda inaczej niż wszystkie dostępne kalendarze. Wyróżnienie tego gadżetu to świetny pomysł z uwagi na to, że staje się on bardziej widoczny dla potencjalnych odbiorców i staje się automatycznie skuteczniejszą reklamą dla firmy. Indywidualne wykończenie kalendarza podnosi jego wartość i funkcjonalność.

wyróżnienie kalendarza plakatowego
jaka cena kalendarza

Co wpływa na cenę końcową kalendarza plakatowego?

Oferowane dziś kalendarze plakatowe 2025 różnią się między innymi ceną. Jedne są droższe, inne tańsze, a zależy to od bardzo wielu czynników. Co wpływa na końcową cenę produktu w wersji gotowej do użytku? Przede wszystkim rozmiar. Jak wiadomo, klienci mają do wyboru kalendarz plakatowy b2, b1 i mniejszy a2. Każdy z nich ma inną cenę, ponieważ ta zależy między innymi od wielkości. Druga sprawa to rodzaj materiału oraz jego jakość. Lepsze zawsze są zdecydowanie droższe. Poza tym pod uwagę brany jest również projekt kalendarza. Profesjonalny, indywidualny, starannie opracowany zawsze jest droższy, ale i zapewnia lepszy efekt wizualny. Taki kalendarz może mieć indywidualne kalendarium albo też ciekawie opracowaną grafikę odpowiadającą oczekiwaniom zamawiającego. Wybrane elementy można wykończyć specjalną folią, a także folią matową lub z połyskiem pokryć całość kalendarza. Wszystko to automatycznie wpływa na wyższą pozycje w cenniku.

Jakie uszlachetnienie kalendarza wybrać przy produkcji tego materiału?

Chcąc uzyskać profesjonalny, czy nawet prestiżowy materiał reklamowy, nie można oszczędzać na opcjach dodatkowych druku, na uszlachetnieniach. Dobór odpowiedniego papieru, rodzaj uszlachetnienia i inne dodatki decydują o efekcie końcowym powstałego gadżetu dla firmy. Takie elementy mają wpływ na wzrost kosztów produktu, ale to nie powinno mieć większego znaczenia. Oferujemy elegancki kalendarz plakatowy 2025 tworzony z użyciem papieru wysokiej jakości o wykończeniu matowym lub błyszczącym. Istnieje możliwość pokrycia grafiki szlachetną folią matową lub połysk. Wybrane elementy możemy również pokryć lakierem błyszczącym. Proponujemy także hot stamping złoty lub srebrny. Przed przyjęciem zamówienia doradzamy klientom i pomagamy im w doborze poszczególnych metod wykończenia tego produktu. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby otrzymali kalendarz w wersji, która będzie ich w pełni satysfakcjonowała.

zdjęcia do kalendarza plakatowego
projekt kalendarza plakatowego

Kalendarz plakatowy z projektem indywidualnym a projekt szablonowy

Czym różni się kalendarz plakat wykonany w oparciu o indywidualny projekt a szablonowy? Przede wszystkim tym, że autorski projekt jest zdecydowanie ciekawszy i oryginalniejszy. Szablonowy jest z kolei prosty, niewzbudzający większego zainteresowania. Indywidualne projekty pozwalają projektantowi na wykazanie się inwencją twórczą. To ścienne kalendarze 2025 plakatowe tworzone w oparciu o indywidualne projekty często zawierają zdjęcia firmowe, także łączone w efektowny kolaż zdjęć. Dobrze opracowany kalendarz plakatowy z zdjęciem to skuteczniejsza reklama i szansa na zdobycie nowych klientów. Jeśli klient ma wybór, to najlepiej, aby zdecydował się właśnie na indywidualne wykonanie tego przedmiotu. Co prawda koszt będzie w tym przypadku wyższym, ale taka inwestycja zdecydowanie bardziej się opłaca. Potwierdzili to klienci, którzy co roku zamawiają takie gadżety reklamowe.

Jaki kalendarz wybrać - kalendarze plakatowe czy jednodzielne?

Kalendarze jednoplanszowe na rok 2025 cieszą się dużym zainteresowaniem. Wielu klientów wybiera organizery jednodzielne, które są skuteczną reklamą przez cały kolejny rok. Wystarczy dobrze zaprojektować plakat, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Popularnością cieszą się również kalendarze plakatowe. Dziś tworzenie, projektowanie planerów b1 na ścianę jest niemal nieograniczone. Możliwości są ogromne, a decyzje należą do klienta. Stosując nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości materiały można stworzyć naprawdę atrakcyjny firmowy produkt, który będzie skutecznie służył, jako reklama i to przez cały rok. Terminarze jednodzielne mają zwykle duże kalendarium, które jest wyraźne i umożliwia wygodne planowanie poszczególnych dni w roku. Ta wersja produktu jest tańsza. Kalendarz plakatowy b2 do świetny wybór dla tych firm, które gustują w większych formatach.

jaki wybrać kalendarz plakatowy

DODATKI DO KALENDARZY PLAKATOWYCHAby nasze kalendarze plakatowe b2, b1 były funkcjonalnym i ciekawym gadżetem reklamowym, warto pomyśleć o ciekawych dodatkach. Dodanie kilku elementów do kalendarza ściennego na rok 2025 w postaci lakieru selektywnego na kalendarzu, tłoczonych elementów za pomocą folii metalizowanej. Indywidualny projekt kalendarza i kalendarium również podniesie walory estetyczne naszego gadżetu i sprawi, że będzie to niecodzienny produkt.

Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Staramy się aby nasze kalendarze plakatowe b2 dla firm  były indywidualnym produktem reklamowym. Dlatego do każdego kalendarza 2025 staramy się projektować oryginalne kalendarium spójne z wizerunkiem firmy.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz plakatowy z indywidualną grafika reklamową ma zdecydowanie znacznie większa przewagę aniżeli tanie kalendarz ze zdjęciem. Oryginalna i pomysłowa grafika kalendarza reklamowego do biura wyróżni nasz produkt spośród konkurencji.
Metalowe listwy z zawieszką

Metalowe listwy z zawieszką

Kalendarze plakatowe o dużym rozmiarze zazwyczaj oprawiane są w metalowe listwy, które umożliwiają zawieszenia kalendarza na ścianie. Oferujemy bogatą kolorystykę listew z otworem ewentualnie z haczykiem do zawieszenia.
Hot stamping
Hot stamping
Użycie hot stampingu na kalendarzu plakatowym to trafiony sposób na zwrócenie  uwagi odbiorcy na pewne elementy. Kalendarz planszowy z  takim uszlachetnieniem za pomocą folii metalizowanych na pewno wyróżni się na tle konkurencji.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarz plakatowy z grafiką czy ze zdjęciem może mieć indywidualny rozmiar. Nie musi to być standardowy rozmiar b2 czy duży b1. Nasze kalendarze firmowe na zamówienie dobieramy do wymiarów wskazanych przez klienta.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Lakierowanie istotnych elementów na kalendarzu plakatowym b2 na pewno podniesie walory estetyczne kalendarza. Kalendarz do biura z lakierowanymi elementami staje się prestiżowym kalendarzem reklamowym.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarz firmowy ze zdjęciem to dość często realizowany terminarz. Klient może dostarczyć nam zdjęcie do kalendarza lub skorzystać z naszego zbioru fotografii. Dysponujemy zdjęcia o bardzo szerokiej tematyce.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Istnieje możliwość wytłoczenia na kalendarzu b2 plakatowym logo lub innego elementu graficznego. Aby wykonać tego typu tłoczenie potrzeba matrycy do tłoczenia. Kalendarz planszowy b1 z taką personalizacją to niezwykły upominek.
Duża plansza kalendarza

Duża plansza kalendarza

Plansza kalendarza może mieć różną wielkość. Najpopularniejszy rozmiar to duża plansza b1, na której możemy zaprezentować efektowny przekaz. Często zamawiany kalendarz to plakat w formacie b2, mniejszy rozmiar łatwiej pomieścić w biurze.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Plansza kalendarza plakatowego b1 można dodatkowo uszlachetnić folią matową lub błysk. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać do terminarz firmowego foliowanie folią soft touch lub inną folią strukturalną.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Kalendarz plakatowy b1 z wykrawanym kształtem to bardzo rzadko spotykany rodzaj kalendarza. Wykrawanie kształtu na kalendarzu plakatowym powoduje iż uzyskujemy oryginalny i nietuzinkowy produkt reklamowy.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Do naszych kalendarzy 2025 ściennych polecamy opakowanie kartonowe w formie tuby. Tani kalendarz plakatowy indywidualny proponujemy zapakować w kopertę kartonową z oznakowaniem firmowym.