Kalendarze plakatowe 2019

  • Kalendarze plakatowe
  • Kalendarze plakatowe - producent
  • Kalendarze plakatowe firmowe
  • Kalendarze plakatowe
  • Kalendarze plakatowe - producent
  • Kalendarze plakatowe firmowe

KALENDARZ PLANSZOWY ŚCIENNY
NA ROK 2019 W FORMIE PLAKATU Z CAŁOROCZNYM KALENDARIUMKalendarz ścienny w formie plakatu z całorocznym kalendarium. Ten typ kalendarza ściennego daje możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza na reklamę firmy. Dzięki sporej powierzchni projektowej kalendarza - format b1 lub b2 - zyskujemy możliwość szerszej kreacji, bardziej rozbudowanej atrakcyjnej formy promocji, usługi firmy lub produktu. Kalendarz plakatowy w formacie b1, b2 ze względu na swoje rozmiary szczególnie polecany do przestronnych wnętrz oraz warsztatów.

Kalendarz plakatowy zawiera czytelne

indywidualnie dopasowane kalendarium, co stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu grafiki na firmowym gadżecie reklamowym.

Możemy zrealizować kalendarz plakatowy b2 i b1 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze plakatowe 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA

Opis
Format: kalendarze B2 (48x68cm), kalendarz B1 (68x98cm)
Materiał: papier kredowany 200g
Druk: plansza fullcolor
Wykończenie: kolorowe metalowe listwy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk

Kalendarze plakatowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Firmowe

kalendarze plakatowe b2 to skuteczne

narzędzie marketingu, duża przestrzeń na reklamę firmy lub produktu przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej.
/images/ikony/01.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Niepowtarzalność i oryginalność to cecha naszych projektów reklamowych. Do każdego projektu kalendarza plakatowego podchodzimy indywidualnie, stawiamy na oryginalność i pomysłowość, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów.
/images/ikony/01.svg

FUNKCJONALNE KALENDARZE PLAKATOWE

Nasze

kalendarze b1 planszowe to bardzo praktyczny upominek.

Kalendarz plakatowy b2 spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to produkt przydatny każdemu, poza tym kalendarze plakatowe pełnią funkcje informacyjną i reklamową.
/images/ikony/01.svg

FUNKCJONALNE KALENDARZE

Połączenie trzech funkcji
w jednym kalendarzu b2 plakatowym:
praktyczny, informacyjny i reklamowy – gadżet niezbędny w codziennej organizacji czasu.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze b1, b2 plakatowe zaprojektowane dla naszych klientów

DODATKI DO KALENDARZY PLAKATOWYCHAby nasze kalendarze plakatowe b2, b1 były funkcjonalnym i ciekawym gadżetem reklamowym, warto pomyśleć o ciekawych dodatkach. Dodanie kilku elementów do kalendarza ściennego na rok 2019 w postaci lakieru selektywnego na kalendarzu, tłoczonych elementów za pomocą folii metalizowanej. Indywidualny projekt kalendarza i kalendarium również podniesie walory estetyczne naszego gadżetu i sprawi, że będzie to niecodzienny produkt.

Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Staramy się aby nasze kalendarze plakatowe b2 dla firm  były indywidualnym produktem reklamowym. Dlatego do każdego kalendarza 2019 staramy się projektować oryginalne kalendarium spójne z wizerunkiem firmy.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz plakatowy z indywidualną grafika reklamową ma zdecydowanie znacznie większa przewagę aniżeli tanie kalendarz ze zdjęciem. Oryginalna i pomysłowa grafika kalendarza reklamowego do biura wyróżni nasz produkt spośród konkurencji.
Metalowe listwy z zawieszką

Metalowe listwy z zawieszką

Kalendarze plakatowe o dużym rozmiarze zazwyczaj oprawiane są w metalowe listwy, które umożliwiają zawieszenia kalendarza na ścianie. Oferujemy bogatą kolorystykę listew z otworem ewentualnie z haczykiem do zawieszenia.
Hot stamping
Hot stamping
Użycie hot stampingu na kalendarzu plakatowym to trafiony sposób na zwrócenie  uwagi odbiorcy na pewne elementy. Kalendarz planszowy z  takim uszlachetnieniem za pomocą folii metalizowanych na pewno wyróżni się na tle konkurencji.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarz plakatowy z grafiką czy ze zdjęciem może mieć indywidualny rozmiar. Nie musi to być standardowy rozmiar b2 czy duży b1. Nasze kalendarze firmowe na zamówienie dobieramy do wymiarów wskazanych przez klienta.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Lakierowanie istotnych elementów na kalendarzu plakatowym b2 na pewno podniesie walory estetyczne kalendarza. Kalendarz do biura z lakierowanymi elementami staje się prestiżowym kalendarzem reklamowym.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarz firmowy ze zdjęciem to dość często realizowany terminarz. Klient może dostarczyć nam zdjęcie do kalendarza lub skorzystać z naszego zbioru fotografii. Dysponujemy zdjęcia o bardzo szerokiej tematyce.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Istnieje możliwość wytłoczenia na kalendarzu b2 plakatowym logo lub innego elementu graficznego. Aby wykonać tego typu tłoczenie potrzeba matrycy do tłoczenia. Kalendarz planszowy b1 z taką personalizacją to niezwykły upominek.
Duża plansza kalendarza

Duża plansza kalendarza

Plansza kalendarza może mieć różną wielkość. Najpopularniejszy rozmiar to duża plansza b1, na której możemy zaprezentować efektowny przekaz. Często zamawiany kalendarz to plakat w formacie b2, mniejszy rozmiar łatwiej pomieścić w biurze.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Plansza kalendarza plakatowego b1 można dodatkowo uszlachetnić folią matową lub błysk. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać do terminarz firmowego foliowanie folią soft touch lub inną folią strukturalną.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Kalendarz plakatowy b1 z wykrawanym kształtem to bardzo rzadko spotykany rodzaj kalendarza. Wykrawanie kształtu na kalendarzu plakatowym powoduje iż uzyskujemy oryginalny i nietuzinkowy produkt reklamowy.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Do naszych kalendarzy 2019 ściennych polecamy opakowanie kartonowe w formie tuby. Tani kalendarz plakatowy indywidualny proponujemy zapakować w kopertę kartonową z oznakowaniem firmowym.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem wykonawcy do realizacji ściennego kalendarza b1, b2 plakatowego dla swojej firmy pojawiają się pytania… Zapewne na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie niżej. Może zdarzyć się tak, że zabraknie odpowiedzi, wówczas prosimy o kontakt z nami.

Czy wykonujecie projekt na kalendarze plakatowe b1 lub b2?

Oczywiście możemy wykonać projekt kalendarza b1, b2 planszowego. Posiadamy własne zaplecze graficzne z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Ścienne kalendarze plakatowe b1 zaprojektowane przez naszych grafików wyróżniają się na tle konkurencji, są oryginalne. Ciekawie dobrane zdjęcia podnoszą walory projektu graficznego.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu. Firmowy kalendarz plakatowy w formacie b1 czy b2 powinien być przygotowany wg naszych wytycznych i przekazanego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików graficznych kalendarza plakatowego ściennego przekazujemy go do produkcji.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Produkcją kalendarzy ściennych zajmujemy się blisko 20 lat. Staramy się obsłużyć naszych klientów kompleksowo od projektu, wydruku i dostawy kalendarzy plakatowych. Nasze studio graficzne z powodzeniem zaprojektuje kalendarz firmowy b1 z odpowiednio dobranym zdjęciem a produkcja zajmie się jego wydrukiem i dostawą do klienta.

Czy macie zdjęcia do kalendarza ściennego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii reklamowych, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy ściennych w formacie b2. Przy projektowaniu kalendarzy ściennych dla firm wykorzystujemy również zdjęcia dostarczone przez klienta.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze plakatowe?

Kalendarz plakatowy b1 oraz b2 standardowo pakujemy w rulony lub na płasko, wszystko zależy od ilości. Przy zamówieniu dużej ilości kalendarzy plakatowych ściennych pakujemy je na paletę, w celu zwiększenie bezpieczeństwa przewozu oraz optymalizacji kosztów.

Ile projektów kalendarza plakatowego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty graficzne na kalendarz plakatowy, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj po tym etapie następuje akceptacja projektu kalendarza plakatowego b2 i po dopracowaniu graficznym następuje przekazanie pliku do druku.

Jaki jest termin wykonania kalendarza firmowego?

Standardowy termin wykonania kalendarza plakatowego to 4-6 dni robocze. Terminarze plakatowe b2 ze zdjęciem, które są wykonywane w „szczycie sezonu” będą miały termin realizacji znacznie dłuższy niż standardowy, ze względu na spore obłożenie w studiu i produkcji.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy plakatowych b2 i b1?

Posiadamy własne studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz b2 ścienny plakatowy czy wieloplanszowy oraz inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się pomysłowością, są oryginalne i przemyślane pod kątem marketingowo-reklamowym.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

A może potrzebujesz eleganckiej formy kalendarza b2 ściennego, gdzie na dużym formacie możesz przedstawić swoją reklamę i ofertę. Proponujemy tanie kalendarze plakatowe w różnych formatach – B1 lub B2 ze zdjęciem. Reklamowe kalendarze plakatowe zawsze mają swoich zwolenników. Obszerna przestrzeń na grafikę reklamową oraz czytelne kalendarium kalendarza firmowego b1 powoduje, iż ten rodzaj terminarza jest często wybierany przez klientów. Dodatkowo cena wydania ściennego plakatu jest dość atrakcyjna, więc nie zwlekaj i zamów tanie kalendarze plakatowe.

Duże kalendarze plakatowe b1 – wady i zalety produktu

Aktualnie kalendarze plakatowe 2019 są popularnym produktem reklamowym, chętnie stosowanym w wielu firmach niezależnie od branży. Są przedmiotem mającym istotny i zarazem duży wpływ na pozytywny wizerunek firmy. Niektórzy dopiero teraz zastanawiają się nad złożeniem zamówienia na tego rodzaju terminarz dla firmy. Chcieliby jednak nieco wcześniej poznać ich wady oraz zalety. Dobrze wykonany terminarz plakatowy b1 to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania oraz potrzeby wielu użytkowników. Warto więc rozejrzeć się za profesjonalnym wykonawcą i po ustaleniu wszystkich szczegółów, ostatecznie złożyć zamówienie na wybrany produkt.

strzalka wciecie

Indywidualne kalendarze plakatowe b2, główne zalety

Każdy z pewnością orientuje się, że kalendarze b1 i b2 są produktami reklamowymi o dużej powierzchni. Dzięki temu idealnie nadają się pod reklamę produktów czy usług. Wystarczy jedynie dobrze zagospodarować plakat, aby uzyskać oczekiwany cel. Tym zwykle zajmują się doświadczeni graficy, oczywiście z pomocą klienta, który najlepiej wie, czego oczekuje. Warto podkreślić, że kalendarze plakatowe ścienne na rok 2019 mają wiele zalet. Są przede wszystkim skuteczną reklamą firmy. Na ich powierzchni można zamieścić dosłownie wszystko – zdjęcia związane z ofertą lub tematycznie dopasowane do działalności firmy, a także tekst. Poza tym nie można zapomnieć, że kalendarze plakatowe indywidualne są też niezwykle praktyczne. Ich terminarz reklamowy może posłużyć do oznaczania poszczególnych dni i tym samym planowania nie tylko całego tygodnia czy miesiąca, ale też całego roku. Dodatkowo umożliwiają sprawdzanie daty. Terminarze o tej powierzchni z reklamą firmy są również dekoracją biura lub innego pomieszczenia. Mogą pełnić funkcję upominku dla pracowników i klientów, zarówno tych stałych, jak i nowych. Starannie wykonane doskonale się prezentują i stanowią atrakcyjny i indywidualny gadżet reklamowy.

strzalka wciecie

Na ścianę kalendarz plakatowy od ręki

Zdawać by się mogło, że kalendarze b2 i b1, czyli tak zwane plakatowe mają same zalety. Okazuje się jednak, że wady również posiadają, tylko nie są one tak istotne. Niektórzy uważają, że kalendarze plakatowe firmowe na kolejny rok 2019 są za duże i zajmują zbyt dużo miejsca. Jeżeli ktoś woli terminarz w mniejszym formacie, to faktycznie dla niego plakatowy może być zbyt duży. Ze względu chociażby na wielkość, kalendarze planszowe b2 reklamowe są automatycznie droższe od kalendarzy o mniejszym formacie. Co prawda zapewnia dużą powierzchnię idealną pod reklamę, ale z drugiej strony nie można go wszędzie ze sobą zabrać, jest typowym kalendarzem biurowym. Aby kalendarz wyglądał profesjonalnie i był estetyczny, produkt ten musi przejść przez profesjonalne projektowanie. Nikt nie zaprojektuje tego produktu samodzielnie. Usługę należy zlecić profesjonalistom. Hasło producent kalendarzy plakatowych ściennych bez problemu doprowadzi do firmy, która specjalizuje się w tym zakresie. Będzie można łatwo trafić nie tylko do oferty, ale również zorientować się, jaka jest ich cena. Należy podejść do tych wad z dystansem. Chodzi o to, że to, co dla jednego jest minusem, dla drugiego może być zaletą lub po prostu czymś niemającym większego znaczenia.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.