Kalendarz jednodzielny 2025

/images/ikony/dwudzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2025 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny lub dwudzielny z jednoczęściowym

eleganckim i czytelnym kalendarium, na którym możemy zamieścić tylko jeden miesiąc, jak również m-c poprzedni i następny. Jednodzielne kalendarium doskonale wpasowuje się z indywidualną szatą graficzną kalendarza firmowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania formy kalendarza dwudzielnego zyskujemy sporą cześć na powierzchnię reklamową. To znacznie zwiększa nam możliwości projektowe, ciekawe zakomponowanie zdjęcia, a tym samym szerszą perspektywę działania w zakresie tworzenia kalendarza.

Grafika kalendarza reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza (główka) zajmuje znaczną powierzchnię kalendarza – dobre miejsce na zdjęcie, natomiast logo, dane o firmie znajdują się w dolnej części podkładu kalendarza (stopka).

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz dwudzielny 2025

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI
Budowa kalendarza dudzielnego, jednodzielnego pozwala na maksymalnie wykorzystanie powierzchni terminarza na ciekawe zaprezentowanie zdjęcia, przemyślaną reklamę oferty firmy.
FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Ścienny kalendarz jednodzielny czy dwudzielny to z pewnością jedna z nowocześniejszych form terminarza ściennego. Spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym skutecznie pełni funkcje informacyjno-promocyjną.
/images/ikony/02.svg
WYSOKI STANDARD WYKONANIA
Estetyka i solidność wykonania
Estetyka i solidność wykonania kalendarza jednodzielnego czy dwudzielnego.

Przy produkcji naszych kalendarzy kładziemy nacisk na jakość i staranność wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze jednodzielne zapewniały wysoki standard.

/images/ikony/04.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU
Połączenie trzech funkcji

w jednym kalendarzu dwudzielnym czy jednodzielnym:

praktyczny gadżet, informacyjny i reklamowy - funkcjonalne kalendarze ścienne dla firm przede wszystkim.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe jednodzielne, dwudzielne 2025 zaprojektowane dla naszych klientów

Jaki kalendarz jednodzielny wybrać dla swojej firmy?

projekt kalendarza jednodzielnego

Czy warto inwestować w tani kalendarz dwudzielny 2025, jednodzielny?

Wielu naszych klientów wybierając kalendarz dwudzielny, kieruje się jakością wykonania, zupełnie zapominając o jego cenie. Uważamy, że jest to bardzo rozsądne podejście do tematu. Pragniemy podkreślić, że tanie kalendarze dwudzielne to ekonomiczna wersja tego produktu. Są tworzone z nieco gorszych materiałów, wyróżniają się znacznie słabszym jakościowo wykonaniem. Tu stosuje się płaską główkę, gorszej jakości papier, który nie prezentuje się najlepiej, kiedy produkt wisi już na ścianie. Przeważnie kalendarz jednodzielny czy dwudzielny w wyższej cenie jest tworzony z lepszej jakości materiałów, co czyni go produktem klasy premium, eleganckim i bardzo estetycznym. W tym przypadku można już zastosować dowolne uszlachetnienia – foliowanie – mat lub połysk, lakierowanie wybranych elementów grafiki. To tylko przykłady, gdyż takich dodatków może być więcej. Warto mieć na uwadze to, że kalendarze jednodzielne 2025 mogą być zarazem profesjonalną wizytówką firmy. Taki biurowy artykuł każdy będzie z przyjemnością wieszał na ścianach swoich biur i gabinetów.

Czy projekt kalendarza jednodzielnego jest ważny?

Biorąc pod uwagę kalendarz jednoplanszowy, można powiedzieć, że jego efekt końcowy zależy mocno od projektu. Jeżeli plan działania zostanie dobrze opracowany i z jego realizacją zajmą się profesjonaliści, powstanie profesjonalny produkt przyciągający uwagę każdego, kto znajdzie się w jego pobliżu. Dlatego inwestycja w oryginalne, ciekawe projekty jest bardzo opłacalna. Należy pamiętać, że przecież kalendarze jednoplanszowe mają reklamować firmę. W związku z tym trzeba wykonać je w taki sposób, aby robiły to w sposób skuteczny i nienachalny. Standardowe terminarze nie są tak atrakcyjne, przez co często lądują na ścianach w garażu i innych tego typu miejscach. Nierzadko również w szufladzie lub nawet koszu. Terminarze czterodzielne, jednodzielne i pozostałe mogą być wzbogacone indywidualnymi zdjęciami firmowymi. Te może dostarczyć klient lub skorzystać z naszych, gotowych już zebranych w dość pokaźnym archiwum. Każdy produkt można wykończyć w sposób indywidualny, co gwarantuje oryginalny efekt.

tani kalendarz jednodzielny
zdjęcia kalendarz jednodzielny

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza jednoplanszowego ściennego?

Kalendarz jednoplanszowy wygląda atrakcyjnie, kiedy jest wykończony firmowymi zdjęciami. Dzięki nim można uzyskać indywidualny produkt, przyciągający uwagę wielu osób znajdujących się w jego otoczeniu. Nasi klienci nie muszą dostarczać nam swoich zdjęć. Mamy bank zdjęć reklamowych, które możemy wykorzystać na potrzeby tworzenia takich właśnie wyrobów. Dzięki dobrym zdjęciom kalendarze reklamowe są ciekawe, a co za tym idzie, chętnie wieszane na ścianach gabinetów czy pomieszczeń biurowych. Korzystanie z gotowych zdjęć zmniejsza koszty produkcji tego produktu. Oczywiście klient może dostarczyć nam własne fotografie. Jeżeli chce, możemy też zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby stworzenia odpowiednich zdjęć. Jednak wówczas trzeba liczyć się z wyższą ceną. Należy również pamiętać o tym, że zdjęcia muszą być wysokiej jakości. Dzięki temu kalendarz będzie atrakcyjny pod każdym względem.

łówka płaska czy wypukła do kalendarza czterodzielnego lub jednodzielnego?

Kalendarze czterodzielne można wykonać na różne sposoby. Klienci mają do wyboru wyroby z główką płaską i wypukłą. Podstawowa, ekonomiczna wersja to główka płaska. Wówczas nadruk jest wykonywany jednostronnie na tekturze i w tym przypadku najczęściej nie stosuje się uszlachetnień. Główka może być też wypukła standardowa, która jest oklejana na tekturze. Dzięki delikatnej wypukłości wygląda znacznie lepiej. Jednak najbardziej luksusowa, elegancka opcja to główka oklejana na piance. Polecamy w tym przypadku również wykończenie indywidualne. Możemy zastosować folię mat lub połysk oraz lakier połysk na wybranych elementach grafiki. Tak wykonany kalendarz jednodzielny ze zdjęciem czy czterodzielny, zależnie od wyboru klienta, wygląda bardzo elegancko, profesjonalnie. Im więcej uszlachetnień i dedykowanych dodatków, tym lepiej dla zamawiającego.

główka kalendarza jednodzielnego
format kalendarza jednodzielnego

Jaki format kalendarza jednoplanszowego 2025 wybrać?

Nasi klienci zamawiają kalendarze jednoplanszowe w różnych formatach. Jednak chcielibyśmy podkreślić, że duży wymiar tego produktu to automatycznie więcej miejsca na promocje firmy przez cały rok. Można wówczas ją wygodnie i dobrze rozplanować, zamieścić zdjęcia, hasła reklamowe, logo firmy itd. Projektując ten produkt, grafik może pokusić się o lepszy efekt wizualny, ma możliwość wykazania się i zaprezentowania własnych umiejętności. Taki kalendarz jednoplanszowy sprawia wrażenie bardzo eleganckiego. Staje się produktem klasy premium. Mały format tego terminarza też ma swoje zalety. Przede wszystkim ta wersja jest tańsza. Trzeba jednak pogodzić się z tym, że miejsca na reklamę firmy będzie znacznie mniej i może nie być ona do końca taka, jakiej życzyliby sobie inwestorzy. Małe kalendarze jednoplanszowe 2025 mogą być postrzegane jako tanie, niezbyt atrakcyjne dla odbiorców.

Komu zlecić kalendarze dwudzielne - agencja reklamowa czy grafik?

Chcąc uzyskać profesjonalną prezentację firmy, a nie sam projekt kalendarza, warto zlecić to zadanie agencji reklamowej. Ta ma doświadczenie nie tylko typowo w projektowaniu graficznym, tworzeniu projektów wizualnych, ale również w działaniach reklamowych. A w realizacji tego rodzaju produktów biurowych przecież właśnie o dobrą reklamę chodzi najbardziej. Należy pamiętać, że dwudzielne kalendarze mają duży wpływ na wizerunek firmy. Dlatego tworząc ten produkt warto pomyśleć już o całościowym postrzeganiu marki. Taki kalendarz reklamowy powinien współgrać z innymi produktami reklamowymi, a także ze stroną i pozostałymi elementami graficznymi danego podmiotu. Wszystko to powinno być ze sobą spójne pod względem wizualnym. Jeżeli natomiast ktoś nie ma konkretnych oczekiwań względem zamawianego kalendarza, może zlecić projekt grafikowi. Ten być może nawet posłuży się gotowym szablonem. Taka praca może być tańsza. Jednak wydruk będzie trzeba zapewne zlecić dobrej drukarni.

zlecenie kalendarza jednodzielnego
jaki nakład kalendarz jednodzielny

Jaki nakład kalendarza jednodzielnego jest opłacalny?

Zamawiając kalendarze ścienne jednodzielne, trzeba mieć na uwadze to, że od oczekiwanej ilości będzie zależała ich cena jednostkowa. Im więcej sztuk się zamówi, tym taniej będzie można je kupić. Standardowy kalendarz jednodzielny ze zdjęciem można zamówić w ilości już od kilkunastu sztuk. Wybierając indywidualny projekt kalendarium, należałoby zdecydować się na większą ilość – minimum 50 sztuk. Najkorzystniej natomiast jest zamawiać hurtowe ilości organizerów, np. kilkaset sztuk i więcej. Wówczas cena jest znacznie atrakcyjniejsza. Tak więc zamawiając kalendarz jednodzielny cena może być różna zależnie od oczekiwanej ilości. Pragniemy podkreślić, że ładnie wykonane kalendarze reklamowe przyjmowane są bardzo chętnie. Dlatego warto zamówić ich więcej. Taka inwestycja na pewno się opłaci. Dzięki temu reklama firmy będzie znacznie skuteczniejsza, dotrze do większej liczby klientów.

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowane kalendarium jednodzielne?

Kalendarze firmowe tworzone na zamówienie mogą mieć indywidualnie zaprojektowane kalendarium. Warto w takie właśnie inwestować, ponieważ nie tylko podnosi to walory plastyczne tego produktu, ale też czyni go bardziej indywidualnym, ściśle związanym z wizerunkiem konkretnej firmy. Poza tym trzeba mieć na uwadze to, że autorskie kalendarium sprawia, iż cały kalendarz wygląda na bardziej ekskluzywny, elegancki, staje się produktem klasy premium. Dzięki temu, że kalendarz jednodzielny posiada indywidualnie opracowane kalendarium, wyróżnia się wyglądem i estetyką, odróżnia się od innych kalendarzy, szczególnie tych standardowych. Decydując się na indywidualne wykończenie, można zamówić druk standardowo w 2 kolorach lub w kolorystyce fullkolor. Sposób wykończenia kalendarium ustalamy z każdym klientem indywidualnie, na chwilę przed rozpoczęciem pracy.

indywidualne kalendarium kalendarza jednodzielnego

DODATKI DO KALENDARZY JEDNODZIELNYCHKalendarz jednodzielny to bardzo popularny typ kalendarza. Warto pomyśleć, co warto zrobić, co dodać do kalendarza, aby był produktem wyjątkowym, który wyróżni się na tle konkurencji. Uszlachetnienia kalendarza w postaci lakieru selektywnego na główce, tłoczenia i hot stamping, na pewno dodadzą prestiżu. Kalendarze jednodzielne czy dwudzielne są chętnie używane przez klientów, więc również warto zainwestować w indywidualny projekt graficzny, w którym zawrzemy odpowiedni przekaz reklamowy.

Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Technika wykonania kalendarza jednodzielnego z zdjęciem promocyjnym daje nam możliwość wybrania pomiędzy główką płaską i wypukłą. Główka kaszerowana, oklejana na tekturze dodaje kalendarzom jakości i prestiżu.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Aby projekt na kalendarze dwudzielne na 2025 był całościowo spójny, warto zainwestować w indywidualne kalendarium. Odpowiednia typografia oraz grafika na kalendarium idealnie pasują się z projektem plecków i główki naszego produktu.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarze dwudzielne 2025 są ciekawą alternatywą dla droższych kalendarzy czterodzielnych. Warto pomyśleć o indywidualnym kształcie i rozmiarze kalendarzy, aby zwrócić uwagę klienta na nietypowy produkt reklamowy.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz dwudzielny z indywidualnie zaprojektowaną grafiką reklamową  zdecydowanie bardziej przemawia do odbiorcy aniżeli zwykły kalendarz ze zdjęciem i logo. Grafika firmowa może pokryć cała główkę i plecy.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Chcesz podkreślić na swoim kalendarzu z zdjęciem ważne elementy, takie jak logo czy hasła reklamowe. Proponujemy pokrycie powierzchni kalendarza lakierem selektywnym, może to być lakier połysk lub matowy.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Znudził Ci się tradycyjny kalendarz dwudzielny, czterodzielny. Może warto pomyśleć o czymś bardziej funkcjonalnym. Mamy możliwość zamontowania na główce kalendarza mechanizmu zegara, dzięki czemu mamy kalendarz i zegar.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarze jednodzielne ze zdjęciem to coraz częściej wybierany typ gadżetu promocyjnego. Jeśli nie masz własnego zdjęcia to proponujemy ci skorzystanie z  naszej bazy fotografii lub możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia.
Hot stamping
Hot stamping
Chcesz zwiększyć estetykę i prestiż kalendarzy jednodzielnych na 2025 rok. Proponujemy tłoczenie logo lub haseł przy użyciu folii metalizowanych. Folie dostępne są w bogatej kolorystyce.
Kalendarz spiralowany
Kalendarz spiralowany
Kalendarz jednodzielny, dwudzielny spiralowany to często wybierany typ produktu na ścianę. Główka i plecy a czasem kalendarium łączone jest za pomocą specjalnej spirali. Spirala dostępna jest w kilku kolorach.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Reklamowe kalendarze 2025 jednodzielne możemy zabezpieczyć odpowiednio dobraną do projektu folią. Może to być folia matowa lub połysk, a dla bardziej wymagających klientów polecamy folie soft touch czy strukturalną.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
W naszej ofercie mamy szeroki wybór kolorystyki i rozmiarów okienek do kalendarza jednodzielnego indywidualnego dla firmy, w zależności od kroju i wielkości czcionki na kalendarium dobieramy właściwy rozmiar.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Do naszych kalendarzy jednodzielnych ściennych 2025 proponujemy koperty kartonowe. Posiadamy koperty typowo prezentowe lub wysyłkowe, w zależności od potrzeb klienta. Istnieje również możliwość oznakowania koperty.