Kalendarze jednodzielne 2019

  • Kalendarze jednodzielne dla firm
  • Kalendarze jednodzielne - druk
  • Kalendarze jednodzielne - zestaw
  • Kalendarze jednodzielne dla firm
  • Kalendarze jednodzielne - druk
  • Kalendarze jednodzielne - zestaw

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2019 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny lub dwudzielny z jednoczęściowym

eleganckim i czytelnym kalendarium, na którym możemy zamieścić tylko jeden miesiąc, jak również m-c poprzedni i następny. Jednodzielne kalendarium doskonale wpasowuje się z indywidualną szatą graficzną kalendarza firmowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania formy kalendarza dwudzielnego zyskujemy sporą cześć na powierzchnię reklamową. To znacznie zwiększa nam możliwości projektowe, ciekawe zakomponowanie zdjęcia, a tym samym szerszą perspektywę działania w zakresie tworzenia kalendarza.

Grafika kalendarza reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza (główka) zajmuje znaczną powierzchnię kalendarza – dobre miejsce na zdjęcie, natomiast logo, dane o firmie znajdują się w dolnej części podkładu kalendarza (stopka).

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2019 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz dwudzielny 2019

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI
Budowa kalendarza dudzielnego, jednodzielnego pozwala na maksymalnie wykorzystanie powierzchni terminarza na ciekawe zaprezentowanie zdjęcia, przemyślaną reklamę oferty firmy.
FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Ścienny kalendarz jednodzielny czy dwudzielny to z pewnością jedna z nowocześniejszych form terminarza ściennego. Spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym skutecznie pełni funkcje informacyjno-promocyjną.
/images/ikony/01.svg
WYSOKI STANDARD WYKONANIA
Estetyka i solidność wykonania
Estetyka i solidność wykonania kalendarza jednodzielnego czy dwudzielnego.

Przy produkcji naszych kalendarzy kładziemy nacisk na jakość i staranność wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze jednodzielne zapewniały wysoki standard.

/images/ikony/01.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU
Połączenie trzech funkcji

w jednym kalendarzu dwudzielnym czy jednodzielnym:

praktyczny gadżet, informacyjny i reklamowy - funkcjonalne kalendarze ścienne dla firm przede wszystkim.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe jednodzielne, dwudzielne 2019 zaprojektowane dla naszych klientów

DODATKI DO KALENDARZY JEDNODZIELNYCHKalendarz jednodzielny to bardzo popularny typ kalendarza. Warto pomyśleć, co warto zrobić, co dodać do kalendarza, aby był produktem wyjątkowym, który wyróżni się na tle konkurencji. Uszlachetnienia kalendarza w postaci lakieru selektywnego na główce, tłoczenia i hot stamping, na pewno dodadzą prestiżu. Kalendarze jednodzielne czy dwudzielne są chętnie używane przez klientów, więc również warto zainwestować w indywidualny projekt graficzny, w którym zawrzemy odpowiedni przekaz reklamowy.

Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Technika wykonania kalendarza jednodzielnego z zdjęciem promocyjnym daje nam możliwość wybrania pomiędzy główką płaską i wypukłą. Główka kaszerowana, oklejana na tekturze dodaje kalendarzom jakości i prestiżu.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Aby projekt na kalendarze dwudzielne na 2019 był całościowo spójny, warto zainwestować w indywidualne kalendarium. Odpowiednia typografia oraz grafika na kalendarium idealnie pasują się z projektem plecków i główki naszego produktu.
Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Kalendarze dwudzielne 2019 są ciekawą alternatywą dla droższych kalendarzy czterodzielnych. Warto pomyśleć o indywidualnym kształcie i rozmiarze kalendarzy, aby zwrócić uwagę klienta na nietypowy produkt reklamowy.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Kalendarz dwudzielny z indywidualnie zaprojektowaną grafiką reklamową  zdecydowanie bardziej przemawia do odbiorcy aniżeli zwykły kalendarz ze zdjęciem i logo. Grafika firmowa może pokryć cała główkę i plecy.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Chcesz podkreślić na swoim kalendarzu z zdjęciem ważne elementy, takie jak logo czy hasła reklamowe. Proponujemy pokrycie powierzchni kalendarza lakierem selektywnym, może to być lakier połysk lub matowy.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Znudził Ci się tradycyjny kalendarz dwudzielny, czterodzielny. Może warto pomyśleć o czymś bardziej funkcjonalnym. Mamy możliwość zamontowania na główce kalendarza mechanizmu zegara, dzięki czemu mamy kalendarz i zegar.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarze jednodzielne ze zdjęciem to coraz częściej wybierany typ gadżetu promocyjnego. Jeśli nie masz własnego zdjęcia to proponujemy ci skorzystanie z  naszej bazy fotografii lub możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia.
Hot stamping
Hot stamping
Chcesz zwiększyć estetykę i prestiż kalendarzy jednodzielnych na 2019 rok. Proponujemy tłoczenie logo lub haseł przy użyciu folii metalizowanych. Folie dostępne są w bogatej kolorystyce.
Kalendarz spiralowany
Kalendarz spiralowany
Kalendarz jednodzielny, dwudzielny spiralowany to często wybierany typ produktu na ścianę. Główka i plecy a czasem kalendarium łączone jest za pomocą specjalnej spirali. Spirala dostępna jest w kilku kolorach.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Reklamowe kalendarze 2019 jednodzielne możemy zabezpieczyć odpowiednio dobraną do projektu folią. Może to być folia matowa lub połysk, a dla bardziej wymagających klientów polecamy folie soft touch czy strukturalną.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
W naszej ofercie mamy szeroki wybór kolorystyki i rozmiarów okienek do kalendarza jednodzielnego indywidualnego dla firmy, w zależności od kroju i wielkości czcionki na kalendarium dobieramy właściwy rozmiar.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Do naszych kalendarzy jednodzielnych ściennych 2019 proponujemy koperty kartonowe. Posiadamy koperty typowo prezentowe lub wysyłkowe, w zależności od potrzeb klienta. Istnieje również możliwość oznakowania koperty.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed realizacją ściennego kalendarza dwudzielnego, jednodzielnego zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza jednodzielnego?

Możemy wykonać projekt kalendarza ściennego  jednodzielnego. Posiadamy własne studio projektowe z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Firmowy kalendarz dwudzielny, czterodzielny  zaprojektowany przez naszych grafików wyróżniają się na tle innych kalendarzy, jest oryginalny i nietuzinkowy. Do projektu dobieramy ciekawe zdjęcia z naszego banku fotografii.

Czy macie zdjęcia do kalendarza jednodzielnego?

Dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które na bieżąco jest powiększane i uzupełniane o zdjęcia z każdej tematyki. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na potrzeby projektów do kalendarzy jednodzielnych, jak również dwudzielnych modeli. Ponadto możemy wykorzystać zdjęcia reklamowe klienta.

Jaki jest termin wykonania kalendarza?

Standardowy termin wykonania kalendarza ściennego jednodzielnego to 5-10 dni roboczych. Terminarze jednodzielne, dwudzielne które są wykonywane w szczycie sezonu - na pewno ich termin realizacji będzie znacznie dłuższy. Terminy wykonania na kalendarze ścienne jednodzielne zazwyczaj ustalane są indywidualnie.

Ile projektów kalendarza jednodzielnego otrzymam?

Standardowo wykonujemy 2-3 projekty na kalendarz dwudzielny ścienny, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Zazwyczaj w pierwszej kolejności przedstawiamy projekt główki na ścienny kalendarz jednodzielny czy czterodzielny, a po akceptacji zabieramy się za pozostałe elementy.

Czy wykonujecie kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Kalendarz ścienny ze zdjęciem zazwyczaj klienci zamawiają ze standardowym kalendarium. Istnieje możliwość wykonania terminarzy jednodzielnych czy dwudzielnych z indywidualnym kalendarium dopasowanym do typograficznie i kolorystycznie do grafiki całego projektu kalendarza.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy jednodzielnych?

Posiadamy własne studio projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Kalendarz ścienny dwudzielny, jednodzielny czy inne materiały reklamowe wykonane przez nasze studio wyróżniają się pomysłowością o oryginalnym, przemyślanym marketingowo projekcie.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Klient ma możliwość przekazania swojego projektu na kalendarze jednodzielne. Firmowy kalendarz dwudzielny powinien być przygotowany wg naszych wytycznych, określonego szablonu. Po akceptacji i sprawdzeniu przesłanych plików firmowego kalendarza jednodzielnego ściennego  przekazujemy go do produkcji.

Czy można wykonać kalendarz jednodzielny z główką trójwymiarową?

Firmowy kalendarz jednodzielny może być wykonany różnymi technikami. Może mieć główkę płaską, wypukłą, tzw. kaszerowaną. Nasze produkty mogą mieć również główkę trójwymiarową z różnymi efektami. Kalendarz dwudzielny, czterodzielny ścienny z taką główką wymaga specjalnego przygotowania zdjęć i projektu pod odpowiednią technikę druku.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2019?

Poszukujesz indywidualnych i ciekawych kalendarzy ściennych, może jednodzielne czy duże czterodzielne. Proponujemy oryginalne i nietuzinkowe kalendarze dwudzielne inaczej zwane jednodzielne. Nasza oferta na terminarze dzielone ze zdjęciem jest bardzo atrakcyjna cenowo – zobacz nasz cennik. A może poszukujesz kalendarza czterodzielnego, aby móc zaplanować swoje zadania z dużym wyprzedzeniem. Zamów u nas ścienny terminarz czterodzielny ze zdjęciem lub ciekawym i przemyślanym projektem graficznym. Zapraszamy do składania zapytań o cenę kalendarzy ściennych przez formularz.

Profesjonalne kalendarze jednodzielne, dwudzielne i czterodzielne na zamówienie

Odpowiednio zaprojektowany, a następnie solidnie wykonany kalendarz jednodzielny dla firmy zapewnia nie tylko możliwość planowania poszczególnych dni w roku, ale również reklamowania swoich usług lub produktów. Dlatego ważne jest to, aby wykonaniem takich produktów zajął się ktoś doświadczony, z odpowiednią wiedzą, dysponujący nowoczesnymi urządzeniami. Aktualnie kalendarze jednodzielne ścienne 2019 cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a wykonawców nie brakuje. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko znaleźć najlepszego i określić swoje oczekiwania względem tych produktów, aby w wersji finalnej stanowiły skuteczną reklamę i narzędzie pełniące funkcję standardowego terminarza.

strzalka wciecie

Nowoczesne kalendarze jednodzielne dla firm

W ofercie wielu producentów znaleźć można kalendarze dwudzielne z logo, trzydzielne czy nawet czterodzielne, ale te nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, jak indywidualny kalendarz jednodzielny. Ten produkt w sposób szczególny przyciąga uwagę zamawiających i osób, które z tego kalendarza korzystają. Co prawda tanie kalendarze dwudzielne i czterodzielne też nie są złą formą reklamowania usług czy produktów, ale są już znacznie większe, a co za tym idzie, także droższe. Zaletą tworzenia kalendarzy jednodzielnych na zamówienie jest możliwość wykonania i wykończenia ich w sposób bardzo indywidualny. To oznacza, że taki produkt może mieć chociażby indywidualną szatę graficzną. W solidnej firmie kalendarze jednodzielne indywidualne projektowane są przez doświadczonych i zarazem utalentowanych grafików. Czynność ta wykonywana jest w dobrze wyposażonym biurze projektowym. W ten właśnie sposób powstają nowoczesne i zarazem modne kalendarze jednodzielne 2019 firmowe z indywidualną reklamą. Takie terminarze mogą zawierać zdjęcia oraz inne elementy graficzne, a także logo. Tym sposobem powstały kalendarz idealnie pasuje do wizerunku konkretnej firmy, a nawet ma pozytywny wpływ na ten wizerunek.

strzalka wciecie

Sprawdzone kalendarze czterodzielne i dwudzielne wykonane na wiele sposobów

Firma, która zna się na rzeczy i produkuje kalendarze od długich lat, może zaproponować klientom atrakcyjne kalendarze dwudzielne na rok 2019, czterodzielne i przede wszystkim jednodzielne dla firm. Oferuje usługi od projektu po wykończenie gotowego produktu. Dostarcza kalendarze pełniące wiele funkcji. Są to produkty, które skutecznie reklamują firmę, wpływają na pozytywny jej wizerunek, a także stanowią praktyczne narzędzie do planowania poszczególnych dni w roku. Dziś kalendarze jednodzielne z logo firmy i z indywidualną grafiką tworzone są na wiele sposobów. Chodzi tu głównie o wykończenie. Zamawiający mogą zdecydować się na dowolne uszlachetnienie, wybrać sposób mocowania, czy metodę rozmieszczenia reklamy – zdjęć, tekstu. Wykończenie z reguły wpływa na druk, a także na cenę. Mimo to tego rodzaju produkty w dzisiejszych czasach są sprzedawane w dobrej cenie. Ich produkcja odbywa się na szeroką skalę. Dziś nikt nie zamawia pojedynczych sztuk, ale hurtowe ilości. Kalendarze są rozdawane pracownikom i klientom, coraz częściej też kontrahentom. To bardzo praktyczne produkty reklamowe dla firm niezależnie od branży. Nic w takim razie dziwnego w tym, że tak wielu przedsiębiorców chętnie zamawia kalendarze dzielone na wiele części z logo i reklamą swojej firmy.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.