Kalendarz książkowy A6 tygodniowy

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZ TYGODNIOWY KSIĄŻKOWY A6


Ze względu na funkcjonalność i poręczną formę, kalendarze kieszonkowe cieszą się popularnością od lat. Praktyczny układ takiego organizera tygodniowego a6 pozwala na odnalezienie się w dzisiejszym, zabieganym świecie. Jest to najlepszy sposób dla ceniących planowanie czasu. Kalendarz kieszonkowy sprawdzi się idealnie do torebki bądź teczki. Forma takiego gadżetu książkowego jest także świetną formą reklamy, ze względu na promowanie swojej firmy przez cały rok.
KOSZT KALENDARZA

Cena takiego kalendarza a6 na 2025 uzależniona jest od wielu czynników, jakimi są: rodzaj oprawy, dodatek registrów, zamieszczenie gumki zamykającej, tasiemki oddzielającej. Do tego dochodzi ilość i forma znaczników reklamowych umieszczonych w produkcie, a także liczba zamówionych i wyprodukowanych sztuk. Ostateczna kwota kalendarza kieszonkowego uzależniona jest od potrzeb zamawiającego.

PROJEKT KALENDARZA

Jeśli szukasz praktycznego promowania swojego przedsiębiorstwa oraz interesują cię bezpośrednie sposoby docierania z reklamą do twoich klientów, jest to forma jak najbardziej dla ciebie. Funkcjonalność kalendarzy książkowych tygodniowych pozwala w sposób subtelny, ale konkretny eksponować twoją działalność. Zapoznaj się z naszymi produktami i znajdź coś dla siebie.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 86x152 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, notatki - 6 stron, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

KLASYCZNE OPRAWY KALENDARZY 2025

Elegancja lubi prostotę, dlatego polecamy nasze wysokojakościowe wykonanie kalendarzy ze skór naturalnych lub ekologicznych, które na życzenie klienta można w dowolny sposób wygrawerować. Wedle uznania możemy również wytłoczyć logo firmy. Te minimalistyczne sposoby zwrócenia uwagi na markę są niezwykle skutecznym rozwiązaniem marketingowym, które kojarzy się z solidnością danego przedsiębiorcy. Wybierając grawer polecamy dobrać okleinę wykonaną z materiału naśladującego wygląd drewna, płótna lub stali. Dokładamy wszelkich starań w dbałości o każdy szczegół wykonania naszych kalendarzy książkowych a6 kieszonkowych.

ZOBACZ OPRAWY KLASYCZNE

AUTORSKIE OPRAWY KALENDARZY 2025

Posiadamy również inne kreatywne formy promujące biznes klienta na naszych kalendarzach książkowych. Według upodobań zamawiającego może to być wyraźnie usytuowane na okładce logo firmy bądź zdjęcie związane z charakterem działalności przedsiębiorstwa. Zwiększa to zapamiętanie marki i gwarantuje niepowtarzalność reklamy. Dostępne formaty artykułów, to kalendarz książkowy A6 tygodniowy oraz kalendarz książkowy a6 dzienny.

ZOBACZ OPRAWY AUTORSKIE

JAKIE DODATKI DO KALENDARZY 2025?

Poza doborem okładki ze skóry naturalnej lub ekologicznej, oraz graweru i tłoczenia posiadamy również możliwość zadbania o takie szczegóły jak: pozłacane brzegi, odpowiednie okucia, wybór garbików. Wszystko sprawia, że nasze kalendarze a6 stają się indywidualną wizytówką firmy klienta. Nasi specjaliści czuwają nad każdym detalem wykonania podręcznych kalendarzy, zgodnie z potrzebą zamawiającego.

ZOBACZ DODATKI