Kalendarz trójdzielny 2025

/images/ikony/trojdzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY 2025 O TRADYCYJNYM WYKONANIUKalendarz trójdzielny to klasyka pod każdym względem. Tradycyjny kalendarz z trzema oddzielnymi kalendariami: miesiąc poprzedni, aktualny i następny zawsze przydatny w każdym biurze czy warsztacie.
Czytelne kalendaria doskonale uzupełniają projekt kalendarza trójdzielnego indywidualnego. Grafika reklamowa ze zdjęciem umieszczona górnej części kalendarza. Taka forma pozwala na umieszczanie logo firmy i innych znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach, zdjęcia i elementy graficzne mogą płynnie przechodzić w inne obszary kalendarza. Staramy się aby nasze trójdzielny kalendarz stanowił spójny obraz z doskonale skomponowanym przekazem reklamowym.

Kalendarz 2025 trójdzielny ze zdjęciem stanowi jedną z najpopularniejszych

form ściennego kalendarza reklamowego - sprawdź nasze dotychczasowe projekty.

Możemy zrealizować kalendarz trójdzielny na rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg

FUNKCJONALNE TRÓJDZIELNE KALENDARZE

Ścienny kalendarz trójdzielny indywidualny z logo może spełniać kilka funkcji. Może być to przede wszystkim bardzo praktyczny gadżet reklamowy – upominek dla klienta. Ponadto kalendarze trójdzielne ze zdjęciem pełnią funkcje informacyjną i reklamową.

/images/ikony/02.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Firmowe kalendarze trójdzielne (zawierające zdjęcie na główce) dzięki swojej budowie

maksymalnie wykorzystują powierzchnię kalendarza na skuteczny przekaz o charakterze reklamowym dla firmy.
/images/ikony/03.svg
INDYWIDUALNE PROJEKTY
Indywidualne podejście
projektowe do kalendarza dla firmy.

Każdy kalendarz trójdzielny 2025 ze zdjęciem to dla nas nowe wyzwanie, staramy się aby stworzona szata graficzna był oryginalna, dobieramy nietuzinkowe zdjęcia odpowiednie do prezentowanej tematyki.

/images/ikony/04.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA KALENDARZA
Tworzymy firmowe kalendarze o przemyślanej zawartości. Staramy się, żeby projekt był spójny z wizerunkiem firmy.

Wszystkie elementy organizera trójdzielnego doskonale się ze sobą komponują,

tworząc ciekawą szatę graficzną, pracującą reklamowo dla firmy.

Jaki kalendarz trójdzielny wybrać dla swojej firmy?

projekt kalendarza trojdzielnego

Czy projekt kalendarza trójdzielnego jest ważny?

Przeważnie, kiedy ktoś zamawia kalendarze trójdzielne 2025 i inne tego typu wyroby, zwraca uwagę albo na cenę, albo na jakość materiałów. W końcu ma to być dobrej jakości, profesjonalny gadżet do biura i na prezent dla klientów, kontrahentów, może też pracowników. Oczywiście samo wykonanie jest bardzo ważną sprawą, produkt musi być estetyczny, ale nie wolno zapominać również o projekcie kalendarza. Otóż ciekawa grafika to automatycznie interesująca promocja firmy. Taki wyrób wpływa na wizerunek firmy. Ponadto przyciąga spojrzenia potencjalnych klientów, a właściwie powinien do tego prowadzić. Dlatego składając zamówienie na kalendarze ścienne i inne rodzaje terminarzy, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na projekt kalendarza trójdzielnego. Tylko dobrze opracowany sprawi, że ten nowoczesny produkt reklamowy stanie się w tym zakresie skuteczny.

Czy warto inwestować w tani kalendarz trójdzielny?

Producent oferujący kalendarze trójdzielne z reguły jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania zamawiającego. Dlatego, jeżeli ten chce tani terminarz, właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki właśnie wykonać. Pytanie tylko – czy warto? Należy pamiętać, że z reguły niska cena wiąże się ze słabej jakości materiałami. To przekłada się automatycznie na estetykę całego produktu. Dokonując wyboru tego rodzaju artykułów biurowych, zdecydowanie korzystniej jest zwrócić uwagę na jakość niż cenę. Nie chodzi tu właściwie tylko o samo wykonanie, wydruk, ale też o projekt graficzny. Im bardziej dopracowany w szczegółach, tym droższy. Tańszy kalendarz trójdzielny 2025 czy też na inny rok jest wykonany z gorszej jakości papieru, przez co nie zawsze wygląda estetycznie. Należy wobec tego pamietać, że dobrej jakości produkt, szczególnie typu premium, może stać się ozdobą gabinetu lub innego pomieszczenia biurowego, a nawet wizytówką firmy. Tę wersję kalendarza można wykończyć na wiele sposobów.

tani kalendarz trójdzielny
naklad kalendarza trójdzielnego

Jaki nakład kalendarza trójdzielnego jest opłacalny?

Profesjonalny kalendarz ścienny trójdzielony możemy wykonać na wiele różnych sposbów, także z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Od tego zależą koszy produkcji. Zresztą wpływ na cenę ma również ich nakład. Ogólnie dziś produkt do planowania czasu można właściwie kupić w dobrej cenie, ale kiedy zamawiający życzy sobie indywidualne kalendarium, koszt wzrasta. Chcąc zmniejszyć wydatek, wystarczy właściwie zwiększyć nakład – tak przynajmniej bardziej się opłaci. Standardowe kalendarze zwykle drukowane są już w ilości od kilkunastu sztuk. Drukowanie indywidualnych terminarzy zaleca się od 50 sztuk. Tym bardziej, kiedy reklamowe kalendarze z grafiką firmy powstają w oparciu o oryginalny, współgrający z wizerunkiem firmy projekt, warto zlecić drukowanie w większej, hurtowej ilości. Mieszkasz w Warszawie, Toruniu,  Bydgoszczy, a może Poznaniu? Dobrze się składa, możemy stworzyć, opracować i wydrukować dla Ciebie ścienny kalendarz trójdzielny.

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowane kalendarium?

Aktualnie kalendarze trójdzielne producent wykonuje na różne sposoby, także z zachowaniem indywidualnych oczekiwań zamawiającego. To oznacza, że może wykonać zupełnie indywidualne kalendarium. Pytanie tylko – czy warto? Element ten zaprojektowany w zgodzie z obowiązującą modą i wizerunkiem firmy staje się automatycznie elegancką jej wizytówką. Odpowiednie wykończenie produktu podnosi jego walory estetyczne. Najważniejsze jednak jest to, że kalendarze 2025 z logo firmy i z indywidualnym kalendarium wyróżniają się na tle wszystkich tego rodzaju wyrobów. W sposób szczególny przyciągają uwagę odbiorców  w wielu miastach na terenie Polski jak: Warszawa, Toruń, Poznań, w tym potencjalnych klientów. Samodzielnie wybierz wykonawcę i złóż zamówienie już dziś.

indywidualny projekt kalendarium
główka kalendarza trójdzielnego

Główka płaska czy wypukła do kalendarza trójdzielnego?

Trzeba przyznać, że kalendarze dla firm wykonywane są na różne sposoby, chodzi tu o projekt, jak i sam druk. Producent proponuje różne metody wykończenia poszczególnych produktów, na przykład główkę płaską i wypukłą. Ekonomiczną, podstawową formą jest tu płaska główka (nadruk jednostronny na tekturze). Możemy również zaproponować kalendarze trójdzielne 2025 klientom z główkę wypukłą (oklejona na tekturze). Najbardziej zaś w oko odbiorców wpada terminarz z główką wypukłą oklejoną na piance. Jest produktem ekskluzywnym, klasy premium. Uwagę przyciąga tu możliwość wykończenia główki kalendarza folią matową lub z połyskiem. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie lakieru połysk na wybranych elementach grafiki. Warto pomyśleć tu o uszlachetnieniu tego gadżetu firmowego.

Jaki format kalendarza trójdzielnego wybrać?

Mały, duży, bardzo duży – wybór produktów, jakimi są kalendarze trójdzielne z zdjęciem, jest niezwykle szeroki. Pytanie tylko – który format będzie najlepszy?  Mały czy też mini na pewno jest zdecydowanie tańszy, ale niestety również ma tani wygląda. To niekorzystnie wpływa na wizerunek firmy. Z kolei większy format tego reklamowego gadżetu to ogromna szansa na opracowanie ciekawego projektu. Grafik ma wówczas większe pole do popisu. Może zaprojektować nie tylko profesjonalny kalendarz trójdzielny, ale przede wszystkim oryginalny, nowoczesny, modny, wręcz ekskluzywny. Taki produkt klasy premium to jest „coś” dla firmy, to skuteczna reklama i wizytówka w jednym. Warto wobec tego wybrać elegancki gadżet o dużym wymiarze. Zamówić go można w takich miastach jak Poznań, Bydgoszcz czy Warszawa i w wielu innych miastach w Polsce.

wybierz format kalendarza trójdzielnego
zdjęcia kalendarza trójdzielnego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza ściennego?

Pochodzisz z Torunia, Warszawy, a może Poznania, nie ma znaczenia – z każdego miejsca Polski możesz zamówić u nas trójdzielne kalendarze indywidualne dla firmy, z własnymi zdjęciami. Dzięki odpowiednio dobranym fotografiom produkt ten zyskuje indywidualny charakter. Przez to staje się funkcjonalniejszy, jest skuteczną reklamą i wizytówką firmy. Teraz klient zamawiając projektowanie kalendarza z zdjęciami, nie musi dostarczać własnych fotografii. Może je wybrać z archiwum wykonawcy. Specjaliści nie tylko umiejętnie dobierają poszczególne zdjęcia, ale również zajmują się ich oprawą i wykończeniem, tak by dobrze prezentowały się na gotowym produkcie. To ma jednocześnie wpływ na wygląd całego terminarza na rok 2025. Wszystko wskazuje na to, że opracowanie graficzne jest bardzo ważną sprawą. Dlatego trzeba tę czynność zlecić profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jakie kalendarze trójdzielne z zegarem wybrać?

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się kalendarze trójdzielne z zegarem. Element ten zwiększa funkcjonalność produktu. Stosuje się zegary z mechanizmem kwarcowym na wymienne baterie, dzięki czemu terminarz ten z tak bogatym wyposażeniem może służyć przez cały rok 2025. Co prawda takie kalendarze ścienne są zdecydowanie droższe od tych całkiem prostych bez zegara, ale inwestycja w ten produkt bardzo się opłaca. Na zegar zwykle każdy spogląda bardzo często. W tym wypadku przygląda się również reklamie. Trzeba ją tylko umiejętnie wykonać, aby wzbudzała równie duże zainteresowanie. Profesjonalnie opracowany projekt graficzny to połowa sukcesu. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak tylko skorzystać z usług profesjonalisty.

kalendarze z zegarem
cena kalendarza trójdzielnego

Trójdzielny kalendarz 2025 - co wpływa na cenę końcową?

Obecnie kalendarze trójdzielne cieszą się coraz większą popularnością. Mimo to wielu kupujących chce wiedzieć, co wpływa na ich cenę. Okazuje się, że wiele czynników. Przede wszystkim to, jak ten terminarz wygląda, czyli sam projekt graficzny. Na cenę wpływają elementy, z których się składa. Do tego wszystkiego dochodzą materiały, a konkretnie ich jakość. Każdy kalendarz trójdzielny ścienny może być wykończony w sposób mocno indywidualny bądź tylko częściowo autorski. Wszystko to reguluje cenę końcową produktu. Jeśli klient zamawia większą ilość kalendarzy, płaci więcej, ale wówczas cena jednostkowa jest niższa. Tak więc cenę końcową kalendarzy na 2025 kształtuje wiele czynników. Każdy projekt graficzny, każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie, dlatego nie pozostaje nic innego, jak tylko określić swoje oczekiwania i przedstawić je wykonawcy.

W jaki sposób można wyróżnić nasz kalendarz trójdzielny?

Teraz trójdzielny kalendarz dla firmy można wyróżnić na wiele sposobów. Wszystko zależy od oczekiwań, a także możliwości zamawiającego, gdyż producenci są w stanie naprawdę wiele w tej kwestii zaoferować. Produkt biurowy powinien wyróżniać się wyglądem, jakością i funkcjonalnością. Należy przede wszystkim zastosować wysokiej jakości materiały, które sprawią, że przedmiot ten będzie wyglądał profesjonalnie i będzie sprawiał wrażenie wartościowego gadżetu. Poza tym kalendarze trójdzielne 2025 warto estetycznie wykończyć. Zdjęcia, logo, jakieś firmowe hasła reklamowe – to jednak nie wszystko. Najlepiej pójść o krok dalej i zainwestować w indywidualne kalendarium, a także dobrać uszlachetnienia – folię matową lub z połyskiem, lakier UV punktowy itd. To podniesie wartość terminarza, ale prawda jest taka, że profesjonalnie wykonany jest skuteczną reklamą działającą przez cały rok.

wyróżnione kalendarze trójdzielne
opakowanie kalendarza trójdzielnego

Jakie wybrać opakowanie do kalendarza trójdzielnego?

Każdy kalendarz trójdzielny 2025 może być zamknięty w specjalnym opakowaniu, które z jednej strony go zabezpiecza, a z drugiej zaś sprawia, że gadżet ten wygląda bardziej profesjonalnie. Opakowanie to może być wykonane z papieru lub tektury. Każde z nich można oznaczyć firmowym logo lub innym elementem graficznym czy hasłem. Inwestując w kalendarz z opakowaniem, można uzyskać ciekawą propozycję prezentu dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Teraz kalendarze trójdzielne na ścianę pakowane są również w folię termokurczliwą lub woreczek foliowy, szczególnie jeśli mają być przechowywane w wilgotnych warunkach magazynowych. Dzięki dobrze dopasowanemu opakowaniu poszczególne kartki planera nie są narażone na zaginanie i inne zniszczenia, które mogłyby przyczynić się do utraty wyglądu i funkcjonalności tego gadżetu.

Kalendarze trójdzielne dla firmy a czterodzielne?

Różnica między kalendarzem trójdzielnym a czterodzielnym to ilość kalendariów. Tak więc kalendarze czterodzielne to 4 kalendaria, a więc miesiąc poprzedni, aktualny oraz dwa kolejne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią planowanie długoterminowe. Trzeba jednak liczyć się z tym, że te produkty są znacznie większe niż na przykład kalendarze trójdzielne z logo firmy. W związku z tym nie każdy może pozwolić sobie na tę inwestycję. Oczywiście istnieje możliwość wykonania terminarza w oczekiwanym rozmiarze. By go zmniejszyć, wystarczy automatycznie pomniejszyć czcionkę kalendarium i zmniejszyć powierzchnię główki, na której najczęściej zamieszczana jest reklama. W tej sytuacji projektowanie jest nieco bardziej pracochłonne, ale czego nie robi się dla zadowolenia klienta. Tak więc warto pytać wykonawcę o możliwość indywidualnego wykonania tego rodzaju organizera ściennego.

czterodzelne kalendarze a trójdzielne
szablonowe kalendarze trójdzielne

Kalendarz z indywidualnym projektem a projekt szablonowy

Dzięki temu, że można dziś tworzyć kalendarze trójdzielne reklamowe według projektu indywidualnego i szablonowego, klienci mają wybór, który może ich w pełni usatysfakcjonować. Ci, którzy nie mają szczególnych oczekiwań i potrzebują ekonomicznego, zwykłego artykułu firmowego, mogą wybrać opcję mało kreatywnego projektu. Jeśli natomiast komuś zależy na uzyskaniu bardziej indywidualnego charakteru, wyglądu, może skusić się na autorski koncept graficzny. Ten drugi jest oczywiście najlepszym wyborem z uwagi na to, że kalendarze trójdzielne z grafiką firmową są atrakcyjniejsze wizualnie i ciekawsze dla odbiorców. Są chętniej przez nich przyjmowane i używane. Wieszane są często w gabinetach i nowoczesnych biurach. Tam stykają się z szerokim gronem odbiorców, w związku z tym działają jak skuteczna i nienachalna reklama.

Kalendarze trójdzielne

Ocena: 82.03% - 27 Głosów
82%

Kalendarze trójdzielne

DODATKI DO KALENDARZY TRÓJDZIELNYCHAby nasz kalendarz trójdzielny był funkcjonalnym i ciekawym gadżetem reklamowym, a dodatkowo wyróżnił się na tle konkurencji – warto pomyśleć o ciekawych dodatkach. Proponujemy dodanie kilku ciekawych elementów do naszego kalendarza trójdzielnego z logo w postaci lakieru selektywnego na kalendarzu, tłoczenia elementów za pomocą folii metalizowanej. Indywidualny projekt kalendarza i kalendarium również spowodują, że ten kalendarz firmowy nabierze zupełnie innego wymiaru.

Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Naszym klientom dajemy możliwość wybrania typu główki kalendarza ściennego. Może to był główka płaska do kalendarza trójdzielnego lub główka kaszerowana, inaczej zwana „wypukła”, oklejana na tekturze lub z tekturze z pianką.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Nasze kalendarze trójdzielne na zamówienie mogą mieć kalendarium indywidualnie tworzone. Kalendarium projektujemy i dopasowujemy graficznie do kalendarza dla firmy, aby całość stanowiło jeden ciekawy i spójny obraz reklamowy.
Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Kalendarze trójdzielne indywidualne naszej produkcji mogą mieć dowolne rozmiary i kształty. Wymiary naszych kalendarzy na rok 2025 dopasowujemy pod indywidualne zamówienie i potrzeby projektowe Klienta.
Oryginalna grafika firmowa

Oryginalna grafika firmowa

Kalendarz trójdzielny z indywidualną grafiką reklamową zapewne jest bardziej ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem aniżeli standardowy kalendarz ze zdjęciem. Grafika reklamowa może zostać zamieszczona na główce i pleckach.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Lakierowanie ważnych elementów na główce kalendarza lub w innym miejscu na pewno podniesie walory estetyczne produktu. Trójdzielny kalendarz z lakierowanymi elementami staje się produktem klasy premium.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Ciekawym i funkcjonalnym dodatkiem do kalendarza trójdzielnego jest zegar. Do główki kalendarza 2025 z zegarem mocowany jest mechanizm na baterię, a tarcza zegara jest idealnie wkomponowana w grafikę reklamowana główce kalendarza.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Kalendarze trójdzielne ze zdjęciem to najpopularniejszy typ kalendarzy. Proponujemy wybór zdjęcia z naszej bazy fotografii lub możemy wykonać kalendarz trójdzielny z własnymi zdjęciami , które są dostarczone przez klienta.
Hot stamping
Hot stamping
Pokrycie wybranych elementów kalendarza za pomocą folii metalizowanej w wybranym kolorze zwiększa walory estetyczne kalendarza trójdzielnego na rok 2025. Produkt reklamowy z uszlachetnieniem zyskuje na jakości i prestiżu.
Kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany

Istnieje możliwość wykonania kalendarza firmowego trójdzielnego, którego poszczególne elementy takie jak główka i plecy czy nawet kalendaria będą ze sobą połączone za pomocą spirali. Spirala może być w wybranym kolorze – srebrna, biała, czarna lub miedziana.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Główkę kalendarza ściennego oraz plecki możemy zabezpieczyć folią matową lub błysk. Na specjalne zamówienie, na kalendarzu możemy wykonać foliowanie folią soft touch lub strukturalną.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
Proponujemy bogaty wybór kolorystyki okienek do kalendarza indywidualnego, w zależności od wielkości czcionek na kalendarium dobieramy rozmiar. Klient ma również możliwość wyboru sposobu mocowania okienka na kalendarzu.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Do naszych kalendarzy reklamowych 2025 oferujemy koperty kartonowe. Mogą to być koperty typowo prezentowe lub wysyłkowe, w zależności od potrzeb klienta. Na kopercie istnieje również możliwość nadruku firmowego.