Kalendarz książkowy tygodniowy A4 z notesem

KALENDARZ Z WŁASNYM NADRUKIEM

KALENDARZ Z WŁASNYM NADRUKIEM

KALENDARZ Z NADRUKIEM TYGODNIOWY 2025


Czy można wyobrazić sobie lepszy gadżet biznesowy niż ten, którym jest kalendarz tygodniowy z notesem i własnym nadrukiem a4? To jedno z najlepszych rozwiązań dedykowane przedsiębiorcom, osobom pracującym na wyższych stanowiskach i każdemu, kto pracuje za biurkiem. Kalendarz z nadrukiem a4 to praktyczny i zarazem funkcjonalny przedmiot, który może służyć nie tylko do sprawdzania daty, ale i planowania codziennych obowiązków. Świetnym wyborem może być model z nadrukowanym kalendarium trójjęzycznym ze skróconym kalendarzem na miesiąc kolejny i poprzedni. Kalendarz z nadrukiem firmowym ma również perforowane kartki do wyrywania, które znajdują się na końcu.
CENA KALENDARZA

Cenę ostateczną kalendarza generuje wiele czynników. Są to przede wszystkim dodatki, takie jak: gumka do zamykania, sposób znakowania, czy wklejki z reklamą firmy. Ponadto wpływ na koszt ostateczny ma ilość zamawianych egzemplarzy. Należy przy tym pamiętać, że ilość i rodzaj dodatków powoduje większą lub mniejszą atrakcyjność tego przedmiotu. Wybierz więc te, które spowodują, że Twój kalendarz na rok 2025 będzie wyjątkowy.

POMYSŁ NA KALENDARZ

Chcesz zaskoczyć klientów wyjątkowym prezentem? W związku z tym szukasz pomysłu na nietuzinkowe gadżety? A może już wiesz, że świetnym wyborem będzie kalendarz, tylko nie masz pomysłu na wykończenie tego przedmiotu reklamowego? Z przyjemnością Ci pomożemy wcześniej jednak zapoznaj się z naszym portfolio. Znajdziesz w nim mnóstwo inspiracji.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 152 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z nadrukowanymi mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, nadruk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza z nadrukiem, wycięte registry 4 rzędowe
KLASYCZNE OPRAWY KALENDARZY 2025

Kalendarz książkowy z notesem powinien posiadać klasyczne, ale funkcjonalne kalendarium. Organizery, które oferujemy, mają też nowoczesną oprawę. Stosując oprawę z materiałów skóropodobnych, na jej powierzchni możemy wykonać nadruk dodatkowych elementów przy pomocy graweru albo tłoczenia. Tak wykonany przedmiot może być świetnym pomysłem na prezent dla klientów, pracowników i kontrahentów. Może być zarazem narzędziem marketingowo-reklamowym. Decydując się na grawer, zalecamy zastosowanie okleiny z materiału imitującego stal, drewno albo płótno.

ZOBACZ OPRAWY KLASYCZNE

AUTORSKIE OPRAWY KALENDARZY 2025

Indywidualny książkowy kalendarz z własnym zdjęciem to nie tylko ciekawe rozwiązanie, ale też zupełnie nowe, nowoczesne podejście do grafiki stosowanej na terminarzach. Reklamowy nadruk na okładce nie jest tak nudny, jak ten klasyczny, wręcz szablonowy. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie, aby cały kalendarz nabrał indywidualnego charakteru. Można mieć wówczas pewność, że nikt inny nie będzie posiadał identycznego kalendarza. Warto też pamiętać o tym, że fotografia może odzwierciedlać profil wykonywanej działalności – prezentować ofertę. Wśród polecanych znajdują się kalendarze 2025 z nadrukiem tygodniowe o rozmiarze a4, a także dzienne a5 z notesem.

ZOBACZ OPRAWY AUTORSKIE

DODATKI DO KALENDARZY 2025

Mamy 25-letnie doświadczenie w produkcji kalendarzy z licznymi dodatkami. Elementy te powodują, że proste kalendarze książkowe z nadrukiem nabierają wyjątkowego charakteru. Wśród polecanych przez nas rozwiązań jest tłoczenie lub grawerowanie logo na okładce. Ponadto warto zastosować garbiki, nadruk firmowy, okucia albo pozłacane brzegi stron. Takie wykończenie czyni kalendarz a4 z notesem eleganckim i ekskluzywnym. Kalendarz reklamowy z nadrukiem reklamowym może dodatkowo posiadać wklejki/wyklejki reklamowe albo też praktyczny notes z różnego rodzaju zapiski.

ZOBACZ DODATKI

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Kalendarz z ciekawym nadrukiem może być wykończony na wiele sposobów. Mamy tu przede wszystkim na myśli dodatki, które podnoszą jego atrakcyjność i funkcjonalność. W zakresie naszych możliwości znajdują się takie dodatki jak: wklejki reklamowe z własnymi zdjęciami, tłoczenia, gumki do zamykania kalendarza, a także garbiki i kolorowe brzegi. Dzięki tym elementom kalendarz wygląda ciekawiej i inaczej niż konkurencyjne terminarze.

Okładka kalendarza z nadrukowaną grafiką

Okładka kalendarza z nadrukowaną grafiką

Indywidualna grafika terminarza to element wyróżniający nasze produkty na tle konkurencyjnych artykułów biurowych. Proponujemy kalendarz książkowy z własnym nadrukiem, dzięki czemu będzie ciekawym przedmiotem i skuteczną reklamą w jednym. Działającą w dodatku przez cały rok.

Tłoczone logo firmy
Tłoczone logo firmy
Dobrym wyborem spośród różnych dodatków będzie tłoczenie logo. Wpłynie na estetykę produktu i sprawi, że zyska on indywidualny charakter. Dzięki temu kalendarz z własnym nadrukiem 2025 będzie skuteczną i atrakcyjną reklamą.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa

Terminarze książkowe z własnym nadrukiem możemy wzbogacić o wklejkę reklamową. Na wklejce można nadrukować firmowe zdjęcia albo też inną grafikę. Tworząc ją dbamy przede wszystkim o to, aby cała strona była estetyczna i by spełniała oczekiwania klienta. Zawsze pasuje do wizerunku jego firmy.

Wycinane registry
Wycinane registry
W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się wycinanie registrów. Kalendarz 2025 z nadrukiem i registrami jest funkcjonalniejszy i atrakcyjniejszy z wyglądu. Oferujemy wycięcia dwu i czterorzędowe. Dzięki nim można łatwo dotrzeć do konkretnych stron.
Papier chamois kremowy
Papier chamois kremowy
Świetną alternatywą dla tradycyjnego papieru jest papier w kolorze kremowym – chamois. W ten sposób kalendarze a4 z firmowym nadrukiem stają się bardziej ekskluzywne i wyjątkowe. Zdecydowanie odróżniają się na tle innych kalendarzy.
Kalendarz z nadrukiem personalizowany

Kalendarz z nadrukiem personalizowany

Personalizacja kalendarza biznesowego to świetny sposób na zindywidualizowanie tego przedmiotu. W ramach tego działania proponujemy grawer logo firmy na oprawie lub imienia i nazwiska. To sposób na uzyskanie atrakcyjnego organizera dla wybranych klientów lub wszystkich.

Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Kolejnym elementem zwiększającym atrakcyjność podręcznego produktu jest wstążka z nadrukiem. Wstążka może mieć dowolny kolor i rozmiar. Na jej powierzchni możemy wykonać nadruk – logo lub firmowe hasło.
Blok i okładka z zaokrąglonymi narożnikami
Blok i okładka z zaokrąglonymi narożnikami
Doskonały sposób na wyróżnienie gadżetu to zaokrąglenie narożników bloku i okładki. Dzięki temu kalendarz książkowy 2025 wygląda nowocześnie i ciekawie. Poza tym jest bardzo praktyczny i wygodny w codziennym użytkowaniu.
Blaszka z logo firmy
Blaszka z logo firmy
Aluminiowa blaszka pokryta srebrną farbą o wymiarach 50x15 mm to świetne miejsce do wykonania graweru – logo. Taki kalendarz książkowy z nadrukiem na rok 2025 to gwarancja indywidualnego wyglądu.
Gumka do kalendarzy
Gumka do kalendarzy
Kalendarz firmowy może mieć również gumkę do zamykania. Będzie chroniła luźne karteczki przed wypadnięciem. Mamy gumki różnej szerokości i we wszystkich kolorach.
Okucia do kalendarzy
Okucia do kalendarzy
Drukowane książkowe terminarze mogą mieć okucia w kolorze srebra lub złota. Dzięki nim wyglądają elegancko i ekskluzywnie. Elementy te świetnie pasują do kalendarzy z garbikami. Z takimi dodatkami najlepiej prezentują się kalendarze a4 w skórzanej oprawie.
Pudełko kartonowe na kalendarz
Pudełko kartonowe na kalendarz
Zamawiając kalendarz z nadrukiem, warto dobrać kartonowe pudełko. Tak zapakowany będzie wyglądał ekskluzywnie i elegancko. Proponujemy pudełko z białego kartonu o gramaturze 300 g. Na pudełku możemy wykonać nadruk – np. logo, czy hasło reklamowe.

Najlepszy kalendarz książkowy z nadrukiem, czyli jaki?

projekt okładki kalendarza

Znaczenie projektu okładki kalendarza z nadrukiem

Podręczny kalendarz książkowy z własnym nadrukiem może być wykończony według indywidualnego pomysłu. Trzeba to wszystko tylko dobrze przemyśleć i zaplanować. Mowa tu o funkcjach, wyglądzie i materiałach. To właśnie od tego będzie zależny efekt końcowy stworzonego kalendarza. Niewątpliwie warto zainwestować w oryginalny projekt, który będzie wzbudzał zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i przynosił korzyści firmie. Należy podkreślić, że w sklepach dostępne są zwykłe uniwersalne kalendarze. Kalendarz z nadrukiem na 2025 rok, w dodatku wykończony zgodnie z indywidualnie opracowanym projektem, wyróżnia się na tle tak łatwo dostępnych, klasycznych organizerów. Projektując kalendarz a4 warto wykorzystać zdjęcia związane z działalnością firmy i jej ofertą. Co najważniejsze, klient może skorzystać z archiwum gotowych zdjęć, jakimi dysponuje agencja reklamowa. Nie musi dostarczać własnych, co zwykle jest bardzo kosztowne i wiąże się z koniecznością wcześniejszego wykonania sesji. Indywidualny projekt kalendarza najlepiej zlecić agencji z dużym doświadczeniem i bogatym portfolio.

Profesjonalny kalendarz z nadrukiem – grawer a tłoczenie?

Profesjonalny kalendarz z nadrukiem firmowym na rok 2025 to przedmiot, który z łatwością sprosta oczekiwaniom mniej i bardziej wymagających użytkowników. A to dlatego, że odpowiednio wykonany może pełnić funkcję atrakcyjnego organizera i modnego gadżetu w jednym. Dla samej firmy kalendarz ze starannie wyeksponowanym logo jest skuteczną reklamą i przedmiotem, który korzystnie wpływa na budowanie jej wizerunku firmy. Grawerowane logo najlepiej prezentuje się na oprawie wykonanej ze skóry naturalnej bądź chociaż z tworzywa skóropodobnego. Zamiast graweru, można wykonać tłoczenie. Wybór konkretnej metody znakowania powinien być uzależniony od efektu końcowego, jaki zamierza się uzyskać. Kalendarz na rok 2025 z nadrukiem powinien być wykonany z materiałów najwyższej jakości i wykończony zgodnie z wizerunkiem firmy. Tym bardziej warto, aby na okładce pojawiły się firmowe oznaczenia, czy to w formie graweru, czy tłoczenia. Tak wykonany będzie profesjonalnym i nowoczesnym gadżetem, idealnym do wykorzystania w działaniach marketingowych.

grawer na kalendarzu
elegancki kalendarz książkowy

Prestiżowy kalendarz z własnym nadrukiem – jak go wyróżnić?

Nowoczesny kalendarz 2025 z nadrukiem dla firmy to przedmiot, który pełni wiele funkcji. Jest typowym narzędziem pracy, przydatnym szczególnie w biurze. Z drugiej strony może być oryginalnym i zarazem przydatnym gadżetem reklamowym. Zastosowanie go zależy w głównej mierze od sposobu wykonania. A wykonać i wykończyć go można na wiele sposobów, celem uzyskania jak najatrakcyjniejszego i maksymalnie indywidualnego wyglądu. Pracę nad tym przedmiotem, należy zacząć od wyboru odpowiedniego materiału. Najlepszym jest skóra, którą można wybarwić na dowolny kolor (czarny, niebieski, bordowy, zielony i inne). Na oprawie i wewnątrz można zastosować nadruk związany z działalnością firmy. Świetnym wyborem będą również inne dodatki. Zaokrąglenie narożników bloku i okładki, przeszycie krawędzi nicią, ozdobna gumka do zamykania, kolorowa wstążka z nadrukiem – to tylko niektóre z nich. Tak więc atrakcyjny nadruk kolorowy do kalendarza 2025 to nie wszystko, co dziś jest w zasięgu możliwości producenta. Warto więc zastanowić się nad innymi dodatkami, celem wyróżnienia całego przedmiotu.

Czy niedrogi kalendarz z własnym nadrukiem to dobry wybór?

Tani kalendarz książkowy a4to przedmiot w najprostszej postaci, powtarzalny, nierzadko wykonany z materiałów gorszej jakości. Zastosowanie lepszych materiałów, a także dodatków (firmowy nadruk, wstążka, gumka, zaokrąglone narożniki bloku i okładki), znacząco podnosi cenę. Jednak wybór przynajmniej niektórych z nich przynosi ogromne korzyści. Wszystko to wpływa na atrakcyjność danego przedmiotu, a sam kalendarz buduje pozytywny wizerunek firmy. Dlatego zamawiając kalendarze reklamowe, warto doinwestować w ten przedmiot, wybierając ciekawy nadruk firmowy. Będzie ozdobą kalendarza i elementem zapadającym w pamięci potencjalnych klientów. Tym sposobem to banalne narzędzie pracy, stanie się skuteczną reklamą firmy i będzie przynosiło jej korzyści praktycznie przez cały rok. Przed ostatecznym złożeniem zamówienia na kalendarze, warto dobrze przemyśleć kwestię wykonania i wykończenia tego praktycznego organizera.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Kalendarz książkowy z nadrukiem – rozmiar a5 czy a4

To, że ktoś zdecydował się na kalendarz z grafiką nadrukowaną, nie oznacza, że kwestię wyborów ma już całkiem za sobą. Musi jeszcze wybrać między formatem a4 a a5. Wybór najczęściej pada na kalendarze książkowe w rozmiarze a5, gdyż są zgrabniejsze, poręczniejsze, mieszczą się w damskiej torebce. Można wzbogacić je różnymi dodatkami, wpływając w ten sposób na jeszcze większą atrakcyjność danego przedmiotu. Kiedy w takim razie warto wybrać kalendarze a4 książkowe 2025 z ciekawym nadrukiem? Jeśli na przykład potrzeba więcej miejsca do notowania. Te często są postrzegane, jako bardziej męskie. Wybór tak naprawdę powinien być dokonany przez zamawiającego. Dobrze jest zwrócić uwagę na to, w jakim zakresie przedmiot ten będzie użytkowany, komu będzie służył i jakie zamawiający ma możliwości w zakresie druku. Każdy z nich może być wykończony zgodnie z indywidualnym projektem. Różnić się będą też ceną. Tak naprawdę oba zasługują na uwagę.

Nakład kalendarza z nadrukiem – opłacalna ilość

Zanim przejdziemy do tego, jaką ilość kalendarzy najbardziej opłaca się zlecić producentowi, musimy ustalić, jakiego rodzaju mają to być organizery. Zwykłe kalendarze producent wykonuje już od kilkunastu sztuk. Bardziej zindywidualizowane projekty realizuje od 50 sztuk. Ogólnie rzecz ujmując, im większa jest ilość kalendarzy, tym niższa jest cena pojedynczego egzemplarza. Oczywiście warto zamówić jak największą ilość tych artykułów biurowych, tym bardziej, jeśli będą to kalendarze książkowe z nadrukowanym logo firmy dzienne lub tygodniowe. Atrakcyjne gadżety przyjmie każde i nawet jeśli firma zamówi je w hurtowej ilości, nie zostanie bezużyteczny ani jeden egzemplarz. Każdy z nich znajdzie nowego właściciela i będzie mu przydatny. Z jednej strony dzięki hurtowej ilości kalendarzy spada cena jednostkowa. Z drugiej strony im więcej jest kalendarzy, tym bardziej rozpowszechniana jest reklama. A to przekłada się na zyski dla firmy. Można więc śmiało stwierdzić, że hurtowe ilości dobrze wykonanych produktów zawsze są najbardziej opłacalne.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Kalendarz z nadrukiem firmowym i gumką, dlaczego warto?

Kalendarze 2025 z zdjęciami i indywidualną grafiką mogą być dodatkowo wyposażone w kolorową gumkę do zamykania. Dodatek ten skutecznie chroni wnętrze przed wypadaniem luźnych karteczek. Produkt nie otwiera się również, gdy przemieszcza się po torebce. Kalendarze książkowe z nadrukowanym logo i gumką to praktyczne rozwiązanie. Wystarczy na gumce wykonać nadruk, na przykład logo lub inne firmowe oznaczenie, by móc wykorzystać ten przedmiot do celów reklamowych. A taki organizer z chęcią przyjmie każdy i będzie z niego korzystał na co dzień. Warto dodać, że gumka może mieć dowolny kolor i różną szerokość. To daje możliwość dopasowania jej, jak i całego kalendarza, do wizerunku konkretnej firmy. Oczywiście gumka jest dodatkiem, który z automatu podnosi cenę całego przedmiotu, ale cena nie jest tu najważniejsza. W końcu kalendarz z nadrukiem firmowym i gumką może pełnić wiele funkcji i tym samym przynieść firmie same zyski.

Personalizowany kalendarz książkowy z nadrukiem od producenta

Należy zacząć od tego, że rozmiar a4 dla kalendarza 2025 z zdjęciem i układzie tydzień na dwóch Kalendarze 2025 z indywidualnym nadrukiem najczęściej przykuwają uwagę firmowym oznaczeniem w postaci logo firmy. Najczęściej widnieje ono na okładce. Taki nadruk prezentuje się bardzo elegancko i podnosi walory estetyczne całego przedmiotu. Istnieją różne metody znakowania kalendarzy. Znak ten można wygrawerować, wytłoczyć lub nadrukować. Wybór metody powinien być uzależniony od rodzaju materiału zastosowanego przy tworzeniu oprawy. Warto mieć na uwadze fakt, iż to właśnie oprawa w pierwszej kolejności przykuwa uwagę otoczenia. Dlatego powinna być wykonana z najlepszych materiałów i wykończona w sposób ciekawy, oryginalny. Oznaczona wspomnianym logo, które będzie powodowało, iż przedmiot ten zyska na wartości, ale też będzie korzystnie reprezentował firmę. Ważne jest wobec tego dobre opracowanie projektu, a następnie właściwy wybór materiałów. Całością powinien zająć się producent z wieloletnim doświadczeniem, który doskonale zna obowiązujące trendy.

kalendarz książkowy organizer
kalendarz książkowy z gumką

Zdjęcia do kalendarza z nadrukiem 2025 dla firmy – skąd je wziąć?

Tworzenie nadrukowanego kalendarza to proces złożony i długotrwały. Polega między innymi na doborze materiałów, papieru, dodatków. Obejmuje też opracowanie atrakcyjnej grafiki, zdjęć, czyli elementów, które zostaną umieszczone we wnętrzu organizera. Klient, zamawiając na rok 2025 kalendarze z nadrukowanymi zdjęciami może dostarczyć własne fotografie. Ma prawo do wykonania sesji zdjęciowej na potrzeby stworzenia tego książkowego gadżetu. Jednak najtańszą i najlepiej opłacalną opcją jest wykorzystanie gotowych zdjęć z archiwum producenta. Posiada on obszerną bazę gotowych zdjęć z najróżniejszych branży. Są to zdjęcia wysokiej jakości, wykonane w odpowiedniej rozdzielczości. Warto, choć wcześniej się z nimi zapoznać, aby sprawdzić, czy wśród nich są zdjęcia, które można byłoby wykorzystać do tego celu. Profesjonalna agencja reklamowa pomoże w doborze tych zdjęć i wykorzysta je w taki sposób, aby kalendarz z nadrukiem dla firmy prezentował się atrakcyjnie i wyjątkowo.