Portfolio - kalendarz jednodzielny

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Jaki jest czas produkcji na kalendarze jednodzielne?

Standardowo czas produkcji na kalendarze jednodzielne czy ścienne dwudzielne nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych. Jednak przy bardziej skomplikowanych projektach graficznych, jak indywidualne kalendarium czy inne uszlachetniania termin druku kalendarzy ściennych dla firmy może nieznacznie się wydłużyć.

Czy wykonacie zjecie produktów na kalendarz jednodzielny ze zdjęciem?

Jeśli klient chciałby wykonać kalendarz jednodzielny ze zdjęciem swoich produktów, a takimi nie dysponuje. Jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia produktów dostarczonych przez klienta. Koszt wykonania takich fotografii jest kalkulowany indywidualnie. Zdjęcia wykonane przez nasze studio są przekazywane klientowi odpowiednio skorygowane i po obróbce kolorystycznej.

Czy istnieje możliwość zamówienia koperty do kalendarza dwudzielnego?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju koperty do kalendarzy ściennych jednodzielnych, jak i modeli firmowych dwudzielnych. Na kopercie możemy dokonać nadruku np. logo klienta. Koperty dopasowane są rozmiarowo do naszych produktów. Dla nietypowych produkcji kalendarzy jesteśmy w stanie zaprojektować i wydrukować koperty indywidualne.

Czy wykonacie kalendarz dwudzielny ze zdjęciem?

Nasze studio projektowe zajmuje się różnymi projektami na ścienne kalendarze dwudzielne. Mogą to być bardzo zaawansowane grafiki z przejściami tonalnymi i kolażem, ale również możemy zaprojektować wg potrzeb klienta projekt firmowego kalendarza z dostarczonym przez zdjęciem o różnorodnej tematyce.
Co wybrać – kalendarz dwudzielny czy standardowy trójdzielny?
Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się kalendarze dwudzielne, czyli na jednym kalendarium prezentowany jest miesiąc aktualny, a pod nim poprzedni i następny. Na pewno taki model jest znacznie tańszy w produkcji aniżeli standardowy kalendarz trójdzielny. Jednak dla wielu klientów takie rozwiązanie nie jest w pełni funkcjonalne i wybierają klasyczny kalendarz z trzema kalendariami.
Czy wykonacie kalendarz czterodzielny z główką 3D?
Staramy się, aby produkowane przez nas kalendarze czterodzielne wyróżnimy się na tle konkurencji. Dlatego też szukanie nowych i ciekawych rozwiązań technologicznych, jak główki 3D czy produkt o indywidualnym kształcie nie są dla nas żadnym problemem. Ciągle szukamy nowych pomysłów na reklamowe produkty, a by zaskoczyć naszych klientów.
Czy projekt kalendarza jest w cenie wydruku kalendarza czterodzielnego?
Zazwyczaj staramy się przedstawiać klientowi kompleksową ofertę na wykonanie kalendarza czterodzielnego. Jednak, aby oferta na druk gadżetów reklamowych była czytelna dla klienta to prace projektowe prezentowane są osobne a koszty wydruku kalendarza dwudzielnego wg określonych parametrów przedstawiamy odrębnie jako cenę jednostkową dla konkretnego nakładu produktu dla firmy.
Czy macie dostępne zdjęcia na kalendarze ścienne?
Dysponujemy ogromną bazą zdjęć o różnej tematyczne. Nasze archiwum fotografii do kalendarze ścienne jednodzielne i czterodzielne jest stale powiększane o zdjęcia własnej produkcji, jak również zakupione z innych źródeł. Korzystając z naszych fotografii klient może mieć pewność, że otrzymuje zdjęcie reklamowe wysokiej jakości i z legalnego źródła.