Portfolio - kalendarze na zamówienie

Sprawdź nasze portfolio i zamów kalendarze…

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami kalendarzy na zamówienie. Obejrzyj nasze projekty i pomysły - być może nasze kalendarze reklamowe staną się dla Ciebie inspiracją. Dla ułatwienia, prace w portfolio podzieliśmy na grupy odpowiadające danemu rodzajowi zamówienia na kalendarz firmowy.

kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze książkowe - oprawa indywidualna

Kalendarze książkowe - oprawa indywidualna

Kalendarze książkowe - oprawa klasyczna

Kalendarze książkowe - oprawa klasyczna

Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie kalendarze na indywidualne zamówienie czy tylko wzory standardowe?

W naszej ofercie można znaleźć zarówno kalendarze standardowe, ale przede wszystkim nasza oferta to kalendarze indywidualne za zamówienie. Staramy się, aby terminarze naszych klientów wyróżniały się na tle konkurencji i proponujemy nieszablonowe rozwiązania na kalendarz na zamówienie.
Czy kalendarz trójdzielny może mieć indywidualny kształt?
Ciekawy kształt na kalendarz trójdzielny na pewno uczyni go bardziej atrakcyjnym w oczach klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne kalendarze trójdzielne na zamówienie. Mogą mieć nietypowy kształt, indywidualne kalendarium lub posiadać ciekawe uszlachetnienia, jak hotstamping, czy główka wydrukowana w technice trójwymiarowej.

Interesuje mnie kalendarz z własnym zdjęciem na zamówienie?

Firmowe kalendarz na zamówienie możemy wykonać w oparciu o materiał dostarczony przez klienta, np. zdjęcie ideowe lub zdjęcie produktu, jak również projekt kalendarza  ze zdjęciem możemy zrealizować korzystając z naszego archiwum fotografii. Możemy również wykonać zdjęcia do kalendarza, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Jaki jest czas realizacji na kalendarze na zamówienie?
Kalendarze na zamówienie mają nieznacznie dłuższy termin realizacji niż standardowe produkty. Czas realizacji na kalendarz książkowy na zamówienie to okres 4-6 tygodni, natomiast kalendarz trójdzielny jesteśmy w stanie wykonać w czasie do 10 dni. Wskazane terminy mogą delikatnie się różnić w sezonie kalendarzowym w związku z obłożeniem.
Czy wykonujecie kalendarz książkowy ze zdjęciami w środku?
Przyjmujemy zamówienia na kalendarz książkowy z wklejkami w środku, na których będą umieszczone zdjęcia klienta. Kolorowe wklejki ze zdjęciami mogą być jednostronnie lub obustronnie zadrukowane. Kalendarze dla firm ze zdjęciami są coraz częściej zamawianym produktem.

Chciałbym wykonać kalendarz książkowy wg mojego projektu, czy wykonacie takie zamówienie?

Podejmujemy się realizacji niestandardowych i nieszablonowych projektów kalendarzy, zarówno wg własnego projektu jak i projektów dostarczonych przez klientów. Kalendarze ścienne trójdzielne na zamówienie wg dostarczonego projektu są wyceniane indywidualnie.

Jaka jest cena kalendarza trójdzielnego za zamówienie?

Reklamowe kalendarze na zamówienie za każdym razem wyceniamy indywidualnie po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia. Dużym czynnikiem, który ma wpływ na cenę jednostkową kalendarza ściennego jest ilość. Czym większa ilość wydrukowanych kalendarzy firmowych tym cena jednostkowa będzie kształtowała się korzystniej.
Jaki jest czas wykonania projektu kalendarza trójdzielnego?
Czas wykonania projektu na kalendarz trójdzielny nie przekracza zwykle 4-7 dni roboczych. Po zebraniu informacji w formie briefu od klienta, jakie są jego oczekiwania co do projektu, zaczynamy proces projektowania kalendarza ściennego na zamówienie, po czym prezentujemy 2-3 projekty do akceptacji, ewentualnie do wprowadzenia uwag i zmian klienta.

Profesjonalne kalendarze na zamówienie w atrakcyjnych cenach

Dziś można bez najmniejszego problemu kupić dowolny kalendarz 2024 na zamówienie w atrakcyjnej cenie. Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego wykonawcę. Bez względu na to, jaki ma to być kalendarz i w ilu egzemplarzach, istnieje możliwość szybkiej realizacji zamówienia. Aktualnie w sprzedaży są przeróżne firmowe kalendarze na zamówienie, małe i duże, proste i bardziej złożone, dla kobiet i mężczyzn oraz uniwersalne. Każdy może dokonać wyboru według uznania, a następnie zamówić gotowe produkty pod wskazany adres. Profesjonalnie wykonane indywidualne kalendarze ścienne, książkowe, na biurko czy plakatowe to doskonała inwestycja dla każdego, kto prowadzi własny biznes.

strzalka wciecie

Firmowy kalendarz na zamówienie - dowolne rodzaje

Tak duży wybór kalendarzy reklamowych dostępnych dziś w sprzedaży sprawia, że każdy może znaleźć ten odpowiedni rodzaj. Każdy ma szansę na zupełnie indywidualne wykończenie kalendarza. Producenci oferują profesjonalne kalendarze indywidualne na zamówienie, a w tym kalendarze książkowe, ścienne, na biurko – leżące i stojące, kalendarze planszowe i plakatowe. W ofercie znaleźć można kalendarze trójdzielne, dwudzielne, jednodzielne czy nawet czterodzielne. W każdym z tych kalendarzy istnieje możliwość zastosowania dowolnej reklamy firmy, na przykład zdjęć. Zamawiający nie musi dostarczać własnych fotografii. Profesjonalny wykonawca ma własną bazę gotowych zdjęć, które z chęcią wykorzysta do stworzenia kalendarzy dla swoich klientów. Trzeba przyznać, że to właśnie kalendarze na zamówienie 2024 z zdjęciami cieszą się największą popularnością, gdyż z reguły produkty te służą jako gadżety typowo marketingowe. Dziś między innymi ze względu na konkurencję, można kupić kalendarz firmowe w dobrej cenie, w każdych ilościach, bez długotrwałego oczekiwania na gotowy produkt. O wycenę, trzeba jednak pytać indywidualnie, gdyż poszczególne produkty wyceniane są na podstawie specyfikacji.

strzalka wciecie

Przydatny dla każdego i wszędzie – zamów kalendarz w dobrej cenie

Profesjonalny producent kalendarzy książkowych dla firmy, ściennych, na biurko i pozostałych jest w stanie wykonać każdy rodzaj kalendarza i to w zupełnie dowolnej ilości. Każdy więc może znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj i wzór, ale tak naprawdę wykończenie może być całkiem indywidualne. Wszystkie szczegóły ustala się wobec tego z osobna. Warto podkreślić, że projektowanie kalendarzy reklamowych 2024 odbywa się z zachowaniem obowiązujących trendów i przede wszystkim w zgodzie z oczekiwaniami zamawiającego. To oznacza, że każdy projekt kalendarza może być inny. Różna szata graficzna, inna kolorystyka, inny sposób rozmieszczenia zdjęć i treści, inne logo, a do tego również różne rodzaje materiałów bazowych i wykończeniowych. W gruncie rzeczy producent zawsze dąży do tego, aby kalendarz w dobrej cenie był automatycznie kalendarzem solidnym, trwałym i praktycznym. To dlatego już na etapie projektu jest poddawany licznym testom, a tworzy go zespół go świadczonych i zarazem kompetentnych grafików. Tak naprawdę efekt końcowy zależy od tego, jak zostanie wykonany projekt kalendarza. Na szczęście zlecając tę czynność profesjonalistom, nie trzeba zaprzątać sobie głowy takimi sprawami.