Kalendarz wieczny tygodniowy A5

KALENDARZ BIZNESOWY O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

KALENDARZ BIZNESOWY O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

ZAMÓW SPERSONALIZOWANY KALENDARZ!


Jeśli chcesz tworzyć przydatne notatki i jednocześnie panować na terminami, to kalendarz wieczny z notesem może zdecydowanie przypaść Ci do gustu. Produkt nie posiada uzupełnień w formie dat, dlatego można zacząć z niego skorzystać w wybranym przez siebie momencie. Kalendarz wieczny tygodniowy w formacie a5 posiada dwie strony przypisane do 7-dniowych okresów. Z jednej strony pozwala Ci na zapisywanie najważniejszych haseł w poziomych rubrykach, z drugiej zaś daje możliwość tworzenia długich notatek na drugiej stronie. Jest to produkt w pełni ergonomiczny, który można łatwo schować do teczki, torby czy dużej kieszeni.
CENA KALENDARZA

Zastanawiasz się, w jaki sposób można wykorzystać kalendarz w kontekście prowadzenia firmy? Przedstawiamy Ci szereg pomocnych inspiracji, dzięki którym zrozumiesz jak wiele możliwości skrywa ten niewielki przedmiot. Zaskocz swoich klientów i zbuduj pozytywny wizerunek wokół własnej firmy. Sprawdź nasze realizacje, które wykonywaliśmy dla innych firm…

POMYSŁ NA KALENDARZ

W naszej ofercie znajdziesz szereg rodzajów kalendarzy w różnych konfiguracjach. Ostateczna cena produktu zależy od wielu składowych, takich jak format, załączone akcesoria czy sposób wykonania. Możesz otrzymać atrakcyjne zniżki, jeśli zamówisz większą liczbę kalendarzy. Pamiętaj, że nasze realizacje mogą być uzupełnione wieloma dodatkami - wedle życzenia klienta.
Dokonaj wyboru produktu i sprawdź cenę kalendarza na rok 2024.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 192 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium kalendarium bez naniesionych dat, z miejscem na wpisanie daty, dni tygodnia w 3 językach (PL, GB, DE)
Wykończenie część informacyjna, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem wiecznego kalendarza, mapa administracyjna Polski na wyklejce, wstążka, perforacja narożna
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki biznesowego kalendarza

KLASYCZNE OPRAWY KALENDARZY 2024

Klasyczne wieczne kalendarze dzienne i tygodniowe mogą posłużyć jako ciekawa forma reklamy, którą pewnością zauważą Twoi potencjalni kontrahenci. W przypadku zindywidualizowanych opraw można pokusić się o zamieszczenie własnego loga firmowego na wierzchniej części okładki. Dzięki takiej konfiguracji możesz uzyskać swój własny kalendarz firmowy 2024, który będzie ściśle powiązany z branżą, w której działasz. Grafika jest wybierana tak, aby pasowała do profilu działalności Twojego przedsiębiorstwa. Możesz także dostarczyć nam swój własny pomysł w formie fotografii, który przeniesiemy na okładkę.

ZOBACZ OPRAWY KLASYCZNE

AUTORSKIE OPRAWY KALENDARZY 2024

Kalendarz wieczny książkowy tygodniowy a4 czy dzienny w formacie a5 z notesem może zostać wyposażony w klasyczną oprawę. Nie posiadają one grafiki czy loga umieszczonego na wierzchu, dlatego są nieco inne, niż wieczne kalendarze książkowe indywidualne z własnym zdjęciem. Mają jednak bardzo miękką oprawę wykonaną z wytrzymałego tworzywa, co pozwala na dalsze grawerowanie produktu. Umożliwia to stworzenie dyskretnego logo bez redukowania elegancji całego produktu. To jeden z najchętniej wybieranych kalendarzy dla potrzeb biznesowych i reklamowych.

ZOBACZ OPRAWY AUTORSKIE

DODATKI DO KALENDARZY 2024

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów kalendarzy z dodatkami, dzięki którym wyróżnisz się na tle konkurencji. Oprócz klasycznych rozwiązań proponujemy również atrakcyjne dodatki do kalendarzy wiecznych tygodniowych, dzięki którym produkt zyska na swojej unikatowości. Przykładowo, w przypadku organizerów książkowych wiecznych tygodniowych możemy zastosować atrakcyjny grawer z nazwą firmy lub innym elementem identyfikacyjnym. Tak przygotowany kalendarz można zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe czy rozmowę z klientem. Dysponujemy szeregiem narzędzi, dzięki którym tworzymy estetyczne okucia i wzory, które są zgodne ze złożonym zamówieniem.

ZOBACZ DODATKI

KALENDARZ WIECZNY I DODATKI

Kalendarz wieczny, czyli sprytny notatnik z możliwością wpisywania dowolnej daty, to uniwersalny produkt dostępny w naszym asortymencie. Produkt biurowy jest w pełni modyfikowalny, czyli możemy go stworzyć zgodnie z wytycznymi podanymi przy składaniu zamówienia. Wśród popularnych kombinacji wyróżnia się m.in. zastosowanie barwnych rantów terminarza. Można dobierać różne wersje kolorystyczne, które są np. zbieżne z barwami zastosowanymi w firmowym logo. Wieczny kalendarz może posiadać także szereg innych dodatków.

Firmowy okładka kalendarza z grafiką

Firmowy okładka kalendarza z grafiką

Jaki jest sposób na skuteczne zaprezentowanie firmy w 2024 roku? Może być nim zakupienie personalizowanego kalendarza wiecznego z własną okładką. Oprócz logo, można nanieść na okładkę szereg innych grafik - wedle uznania i pomysłu zamawiającego.

Okładka z tłoczonym logo
Okładka z tłoczonym logo
Tłoczenie logo to metoda nanoszenia znaku firmowego na okładkę. Realizujemy ten proces bezpośrednio w naszej introligatorni. Korzystamy z różnych technologii tłoczenia, dzięki czemu możesz zlecić nam wykonanie loga na sucho czy gorąco. Wieczny kalendarz biznesowy może zostać stworzony tak, aby w każdym szczególe odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe

Wklejka reklamowa to ciekawy sposób na urozmaicenie swojego kalendarza. Osobna strona, np. z zamieszczoną informacją o Twojej firmie, może stać się ciekawym sposobem na zaprezentowanie się swoim klientom. Stosujemy różne techniki przygotowywania wklejek, dlatego istnieje możliwość stworzenia również dwustronnego projektu.

Registry wycinane
Registry wycinane
Wielorzędowe nacinanie stronic to kolejny sposób na urozmaicenie kalendarza firmowego. Proponujemy zastosowanie wycinanych registrów, dzięki czemu kalendarz biznesowy 2024 zyska całkowicie unikatowy i niepowtarzalny wygląd. To idealny sposób na zdobycie estetycznego notatnika firmowego.
Kremowy papier
Kremowy papier
Produkowane przez nasz kalendarze biznesowe są tworzone z wysokojakościowego papieru drukarskiego. Możemy jednak zaproponować coś jeszcze bardziej eleganckiego. Papier kremowy typu chamois to sposób na to, aby terminarz stał się wysoce prestiżową wizytówką. To perfekcyjny pomysł na urozmaicenie organizera książkowego.
Wieczny kalendarz personalizacja

Wieczny kalendarz personalizacja

Oprócz grawerów firmowych, nasi klienci zamawiają również zamówień terminarzy personalizowanych. Taki profesjonalny wieczny kalendarz na kolejny rok ze skóry naturalnej może posiadać wygrawerowane imiona i nazwisko, nazwę instytucji czy organizacji.

Wstążka nadrukowana
Wstążka nadrukowana
Wstążka z nadrukiem ułatwia nie tylko zarządzanie stronami, ale stanowi również element identyfikacyjny firmy. Mogą się na niej znaleźć dowolne napisy, np. powiązane z nazwą przedsiębiorstwa. Indywidualny kalendarz wieczny biznesowy ze wstążką jest znakomitą formą prezentacji.
Narożnik zaokrąglony okładki i bloku
Narożnik zaokrąglony okładki i bloku
Częste używanie kalendarza może po kilku miesiącach wpłynąć na kondycję jego boków. Aby zapobiec ewentualnym otarciom, proponujemy wieczne kalendarze na rok 2024 wyposażone w zaokrąglone brzegi.
Blaszka z logo firmy
Blaszka z logo firmy
Blaszka wykonana z aluminium może zostać naniesiona na wieczne kalendarze w książkowej formie. Ma ona rozmiar 50x15 milimetrów, a na jej powierzchni nanosimy logo lub napis metodą grawerowania. Całość zostaje zabezpieczona połyskującą farbą w kolorze srebrnym.
Wieczny kalendarz z gumką

Wieczny kalendarz z gumką

Kalendarz firmowy z gumką stabilizuje i zabezpiecza terminarz. Pozwala to na ochronę produktu przed nieoczekiwanym otwarciem. Proponujemy wieczne organizery wyposażone w klasyczną, czarną gumkę. Jesteśmy w stanie także spersonalizować jej kolor i grubość.
Okucia do wiecznego kalendarza

Okucia do wiecznego kalendarza

Okucia kalendarzowe prezentują się bardzo elegancko i stają się jeszcze bardziej zabezpieczone przed zniszczeniem. metalowe narożniki zapewniają większą ochronę rantów, np. przed nieoczekiwanym upadkiem kalendarza na ziemię. Terminarz z notesem biznesowym może posiadać okucia srebrne lub złote.
Pudełka kartonowe do organizera
Pudełka kartonowe do organizera
Jaki jest nasz sposób na elegancką prezentację produktu? Jest nim kartonowe pudełko, do którego wkładamy zamówiony kalendarz wieczny książkowy na rok 2024 lub dowolny inny notes zamówiony za pośrednictwem naszej strony.
Kalendarz wieczny dla firmy - jak dokonać wyboru?
projekt okładki kalendarza

Kupuję tanie kalendarze wieczne - czy mogę zamówić własny projekt okładki?

Wieczny kalendarz dla firm może posiadać dowolny typ okładki, w tym także zindywidualizowany. Dzięki temu produkt staje się w pełni użyteczny, także pod kątem marketingowym. Najistotniejsze jest jednak, aby produkt był w pełni funkcjonalny i użyteczny dla posiadacza. Z tego też względu proponowane wieczne kalendarze firmowe z logo mogą być uzupełnione w szereg proponowanych dodatków. Dzięki zaawansowanym narzędziom jesteśmy nawet w stanie zmienić kolorystykę materiału wykorzystanego do stworzenia okładki kalendarza na rok 2024. Dzięki temu odbiorca może otrzymać kompletny produkt, który rzeczywiście pasuje swoją kolorystyką do barw identyfikacyjnych firmy. Projekt okładki uzgadniamy bezpośrednio z zamawiającym. Zdarza się, że klient nie ma proponowanego pomysłu, wówczas wykonujemy zlecenie zgodnie z naszym doświadczeniem. Produkt końcowy z pewnością będzie uniwersalnym i estetycznym organizatorem książkowym, dzięki któremu firma reklamowana w ten sposób stanie się bardziej rozpoznawalna.

Jak uzupełnić kalendarz książkowy wieczny - własne logo, a może fotografia?

Częstym dylematem, przed którym stają zamawiający, jest sposób przyozdobienia terminarza. Wieczny kalendarz książkowy może posiadać wiele elementów urozmaicających jego wygląd. Niekiedy prosty projekt jest znacznie lepszy, niż przesadzona liczba dodatków. Warto zastanowić się, który sposób prezentacji informacji o firmie będzie najbardziej optymalny. Czy będzie to samo logo, czy też logo wraz z nazwą firmy, opcjonalnie z imieniem i nazwiskiem właściciela. Może mieć to znaczenie w przypadku spotkań biznesowych. Chodzi o to, aby rozmówca od razu zauważył elegancki wieczny kalendarz dla firm i skojarzył go z naszą firmą. Dzięki temu jest on w stanie na dłużej zapaść w pamięci, dzięki czemu zyskamy w oczach drugiej strony. Praktycznie zawsze kalendarz firmowy uzupełnia się logiem, bez względu na to, jaką metodą projekt jest nanoszony na okładkę. Warto zachować spójność w przekazie i dobrać terminarz tak, aby pasował do profilu działalności przedsiębiorstwa.

grawer na kalendarzu
elegancki kalendarz książkowy

Tani wieczny kalendarz ze zdjęciem - czy to dobry pomysł?

Wieczny kalendarz książkowy uzupełniony zdjęciem może być bardzo ciekawym rozwiązaniem, które wyróżnia się na tle innych organizerów. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej oryginalnych sposobów na zwiększenie swojej rozpoznawalności firmowej w terenie i w biurze. Wieczne podręczne kalendarze na wiele miesięcy książkowe, na których nadrukowano fotografię, albo wstawiono ją w postaci wklejki lub wyklejki, przyciągają uwagę. Zdjęcia firmowe mogą zostać także umieszczone w dowolnej sekcji terminarza, w zależności od potrzeb klienta. Różnią się znacząco od innych, szeroko dostępnych kalendarzy swoją niebagatelną formą. Ciężko bowiem wyobrazić sobie, aby własnoręcznie przyklejać zdjęcia. Dzięki technikom introligatorskim i drukarskim wszystko tworzone jest w spójny sposób, przez co produkt staje się dopasowany do konkretnego zamówienia. Kalendarz ze zdjęciem nie kosztuje dużo więcej, a jest zdecydowanie ciekawym pomysłem na zaprezentowanie swojej marki.

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na kalendarze książkowe wieczne?

Wymiary wiecznych kalendarzy reklamowych ze zdjęciem lub bez są różne i każdorazowo dopasowywane do pomysłu klienta. Korzystamy ze sprawdzonych formatów drukarskich, a najczęstszym wyborem są rozmiary a5 oraz a4. Zwykły organizer może zostać także pomniejszony, jeśli klient złoży taką dyspozycję. Wykonujemy wówczas produkt o mniejszym formacie, niż tradycyjne a5. Najbardziej ekonomicznym wyborem jest jednak format zeszytowy. Jednocześnie taki kalendarz a5 staje się bardzo poręczny i wygodny w użytkowaniu. Można go przechowywać w wąskiej szufladzie, na biurku, w torbie czy nawet włożyć do dużej kieszeni w kurtce. Należy zwrócić uwagę na to, aby produkt odpowiadał oczekiwaniom reklamowym. Kalendarz ze zdjęciem nie może być wykonany w zbyt małym formacie, ponieważ w takiej sytuacji logo czy grafika stają się mniej widoczne. Im mniejszy format, tym także mniejsze pole do popisu, jeśli chodzi o zamieszczoną treść reklamową.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Jaki proponujecie kalendarz wieczny książkowy na zamówienie?

W zależności, czy będzie to kalendarz dla firmy, indywidualny czy prezentowy, możemy zaproponować różne rozwiązania. Sugerujemy, aby wybierać firmowe organizery na rok 2024 w rozmiarze przynajmniej a5. Pozwala to na lepszą ekspozycję loga firmy, a także sprawia to, że produkt staje się bardziej widoczny. Oczywiście, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego każdorazowo spełnimy nawet najtrudniejsze zlecenie kalendarzowe. Wykonujemy kalendarze wieczne z różnego rodzaju materiałów. Dokładamy szereg rodzajów dodatków i uzupełnień, które podbijają estetykę terminarza. Bez wątpienia najbardziej wytrzymałym i eleganckim produktem będzie ten, który zostanie wykonany ze skóry. Warto również zwrócić uwagę na ranty - zalecamy ich ochronę, np. dzięki wykorzystaniu wytrzymałych okuć. Dla wygody klienta dokładamy również gumki czy wstążki, które ułatwiają posługiwanie się takim kalendarium 2024.

Wieczny kalendarz dla firmy - czy muszę dostarczyć grafikę/fotografię?

Dysponujemy szeroką bazą jakościowych fotografii, które mogą posłużyć do stworzenia eleganckiego wiecznego kalendarza dla firmy. Możemy przygotować własny projekt, który jest skomponowany z założeniami identyfikacyjnymi przedsiębiorstwa. Dobieramy grafiki w ten sposób, aby pasowały do charakterystyki firmy. W ten sposób zamawiający może otrzymać np. kilka projektów pod nazwą okładka kalendarza książkowego 2024 skórzanego i wybrać taki, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. W przypadku posiadania własnych fotografii również możemy użyć ich do stworzenia produktu. Warto jednak pamiętać, że zdjęcia nie mogą być słabej jakości. Muszą posiadać odpowiedni format i rozmiar, tak aby były zgodne z naszymi wskazówkami. Nasi fotografowie są w stanie wykonać zdjęcia w formie sesji, które następnie zostaną użyte do przygotowania projektu. Wieczny kalendarz książkowy tygodniowy może być zatem uzupełniony szeregiem ciekawych grafik, powiązanych tematycznie z działalnością firmy.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Jakie są wyróżniki, które cechują ładny i tani kalendarz wieczny dla firmy?

W przypadku firmowych organizerów na rok 2024 dobrym pomysłem jest zastosowanie licznych dodatków, które wpłyną na lepszą prezentację produktu. Nie powinny jednak przytłaczać swoją ilością. Najlepiej wykorzystać 2 lub 3 dodatki, np. w formie graweru, wstążki i gumki zamykającej. Inną możliwością jest zastosowanie okucia, blaszki i wycinanych registrów. Ładny wieczny kalendarz dla firmy to z pewnością pojęcie mocno abstrakcyjne, ponieważ każdy z nas ma nieco inny gust. Należy zaznaczyć, że skórzany produkt w formie terminarza sam w sobie jest elegancki, przez co prezentuje się odpowiednio nawet bez urozmaiceń. Ważną rolę pełni bowiem materiał wykonania. Jeśli jest to klasyczna, prawdziwa skóra, to kalendarz wieczny na cały rok nie tylko pięknie wygląda, ale ma także charakterystyczny zapach. Niektórym kojarzy się on z bogactwem, prestiżem czy wysoką pozycją społeczną.

Kalendarz wieczny z gumką - na czym polega jego uniwersalność?

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że gumka zamykająca nie pasuje swoim wyglądem do materiału skórzanego. Nic bardziej mylnego, ponieważ jest ona bardzo często stosowana w przypadku niestandardowych i zwykłych kalendarzy wiecznych. Zabezpieczenie w formie gumki może być jak najbardziej używane w organizerze 2024 wykonanym ze skóry. Nie psuje ona wyglądu, a jednocześnie sprawia, że obsługa terminarza wiecznego staje się bardziej intuicyjna i wygodna. To idealne rozwiązanie, w które wyposażamy na życzenie podręczne organizery (i nie tylko). Klient ma możliwość wybrania spersonalizowanego koloru gumki, dlatego jej czarna barwa nie jest koniecznością. Indywidualne wykończenie produktu to coś, czego zdecydowanie nie da się uzyskać sięgając po zwykły kalendarz w pierwszym lepszym sklepie.

kalendarz książkowy organizer