Kalendarz książkowy tygodniowy a5 z notesem

KALENDARZ Z GRAWEREM 2025

KALENDARZ Z GRAWEREM 2025

KALENDARZE KSIĄŻKOWE Z GRAWEREM I NOTESEM


W dzisiejszych czasach trudno obyć się bez funkcjonalnego kalendarza. Nieustanny pęd życia i nadmiar obowiązków wręcz zmusza do cotygodniowego planowania czasu. Notatnik również okazuje się być zbawienny. A co gdyby nieco ułatwić sobie życie i połączyć te dwie niezbędne rzeczy w jedną? Przedstawiamy kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A5. Kalendarz plus notes, czy nie jest to genialne rozwiązanie w swej prostocie? To nieszablonowe rozwiązanie z pewnością sprawdzi się u osób poszukujących idealnego kalendarza. Tuż za tygodniowym podziałem dni, na kolejnej stronie znaleźć można całkiem spore miejsce na notatki. To tu można w skrócie spisać wszystkie istotne informacje. Istnieje także możliwość wyrwania specjalnie ku temu przeznaczonych kartek.
CENA KALENDARZA

Cena produktu zależy przede wszystkim od wyboru konsumenta. Jak to możliwe? Na cenę kalendarza tygodniowego z notesem a5 wpływa personalizacja. Otóż, każdy potencjalny klient może wybrać odpowiednie dla siebie dodatki do kalendarza, takie jak grawer, kolor, gumka, czy też znakowanie. Ilość zamówionych sztuk produktu także nie pozostaje bez znaczenia. Wystarczy dokonać wyboru dodatków i zweryfikować cenę.

POMYSŁ NA KALENDARZ

Przedstawiamy kalendarz tygodniowy z notesem a5. Jest to nieoczywiste rozwiązanie. Produkt charakteryzuje się nie tylko ciekawym wnętrzem, czy gustowną estetyką, ale również wygodą użytkowania. Przy właściwej personalizacji może posłużyć także jako gadżet promujący np. konkretną firmę.  Sprawdź propozycje wykonania i sam oceń…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 130x205 mm
Objętość 192 strony (w tym 32 strony notatnika z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie 32-stronicowy notatnik z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza
KLASYCZNE OPRAWY KALENDARZY 2025

Czymże jest kalendarz 2025 bez odpowiedniej oprawy? Oprawa kalendarza to nie tylko osłona przed zniszczeniem i niekorzystnymi czynnikami. Pełni też funkcję dekoracyjną. Produkt z notesem można personalizować na dowolny sposób. W ofercie znaleźć można spory wybór materiałów do oprawy kalendarzy. Możliwe jest wykorzystanie do tego skóry sztucznej, ale także naturalnej. Z pewnością doda to elegancji oraz zwiększy wartość produktu. Na specjalne zamówienie możliwe jest uzyskanie dowolnego tłoczenia bądź grawerowanego znaku firmowego/logo/inicjałów.

ZOBACZ OPRAWY KLASYCZNE

AUTORSKIE OPRAWY KALENDARZY 2025

Każdego dnia projektanci robią co w ich mocy by zwiększać atrakcyjność kalendarzy: z notesem a5, z grawerem, tygodniowych, dziennych i wiele innych. Oprawa kalendarza nie musi się kojarzyć ze smutną, jednolitą, pobawioną koloru okładką. Oprócz możliwości tłoczenia i grawerowania napisów oferujemy także nanoszenie grafik i zdjęć na oprawę kalendarzy. To co znajdzie się na okładce zależy wyłącznie od naszych klientów. Klientom reprezentującym daną firmę polecamy w szczególności wykorzystanie zdjęć charakteryzujących firmę, np. usług przez nią oferowanych.

ZOBACZ OPRAWY AUTORSKIE

DODATKI DO KALENDARZY 2025

Oferujemy szereg ekskluzywnych dodatków uzupełniających terminarze papierowe w formie książkowej. Są to przede wszystkim eleganckie okucia, złocenia, możliwość grawerunku, tłoczenia, a także dołączenia do kalendarza notesu. Oferujemy także wklejki reklamowe. Kalendarze z grawerem są świetnym pomysłem jako prezent dla pracowników, którzy będą reprezentować firmę na spotkaniach służbowych oraz w środowisku prywatnym, ale także jako upominek dla klientów. Z pewnością klient posiadający notes z logiem danej firmy nie tak łatwo o niej zapomni i w razie potrzeby skorzystania z usług przez nią oferowanych wybierze właśnie te firmę. Kalendarze książkowe to więc niebanalne narządzie marketingowo-reklamowe.

ZOBACZ DODATKI

DODATKI DO KALENDARZY Z GRAWEREM

Grawer to dodatek, który nie pozostaje bez wpływu na atrakcyjność kalendarza. Możliwy w przypadku wyboru opcji kalendarza na indywidualne zamówienie. Dodatkowo oferujemy tłoczenia, wklejki reklamowe, oprawy z wykorzystaniem zdjęć i grafik. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy efekt końcowy. My postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania i zapewnić jak najlepszą jakość i wykonanie produktu. Kalendarz książkowy zdobiony bogato, ale z wyczuciem smaku to produkt ekskluzywny i rzucający się w oczy. Warto więc zadbać o reklamę firmy w formie takowego kalendarza.

Oprawa kalendarzy z grafiką
Oprawa kalendarzy z grafiką

Oprócz oprawy ze skóry ekologicznej lub naturalnej w naszej ofercie znaleźć można również personalizacje kalendarza z notesem A5 za pomocą własnej grafiki. Wystarczy, że podeślesz grafikę a my naniesiemy ją na twój kalendarz. Z pewnością wpłynie to na atrakcyjność kalendarza i pozwoli zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Logo tłoczone na kalendarzu
Logo tłoczone na kalendarzu
Jedną z metod personalizacji kalendarzy z notesem jest tłoczenie.
Tłoczone logo firmy na kalendarzach zwiększa z pewnością prestiż produktu. Oferujemy tłoczenie metodą na zimno bądź na sucho. Terminarze znakowane tłoczeniem wyróżniają się na tle innych.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa

Wklejka reklamowa to nic innego jak specjalna strona w kalendarzu, na której znajduje się reklama firmy. Warto zadbać, aby taka wklejka była dobrze zaprojektowana i nie psuła estetyki całego kalendarza. Profesjonalnie wykonana wklejka, umiejętnie umiejscowiona w kalendarzu z grawerem, zawierająca nienachalną reklamę firmy wpływa na wzrost skuteczności reklamy i wzmacnia pozytywny stosunek odbiorców.

Wycinane registry
Wycinane registry
Wycięte registry to rozwiązanie pozwalające na łatwiejsze poruszanie się w treści kalendarza. Znacznie ułatwiają znalezienie danej strony i przeglądanie kalendarzy. W naszej ofercie znaleźć można registry dwu- oraz czterorzędowe. Dostępne dla każdego z rodzajów kalendarzy, zarówno kalendarza grawerem, notesem, kalendarza na 2025 rok.
Papier kremowy
Papier kremowy
Papier kremowy do ozdobna tekstura, która zastosowana do wykonania kalendarza wpłynie na jego jakość i efekt wizualny. Polecamy wybór papieru kremowego to produkcji kalendarza z grawerem, jeśli zależy Ci lub Twojej firmie na zwiększeniu prestiżu produktu.
Personalizowane kalendarze z grawerem

Personalizowane kalendarze z grawerem

Oferowane przez nas kalendarze to nie tylko możliwość graweru aktualnego roku, logo bądź nazwy firmy. To także szeroki wachlarz możliwości grawerunku poszczególnych wzorów, rysunków itp. Kalendarz z grawerem 2025 może być indywidualnie personalizowany przez co zaskoczy innych swoją niepowtarzalnością.

Nadrukowana wstążka
Nadrukowana wstążka
Oprócz wyciętych registrów, poruszanie się po kalendarzu ułatwia spersonalizowana wstążka. Pozwala ona na zaznaczenie ważnych dla nas stron. Oprócz swojej funkcjonalności może posłużyć także jako reklamę przy odpowiednim jej opisaniu. Jest też bez wątpienia walorem estetycznym.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Okrągłe narożniki kalendarza przede wszystkim zwiększają jego funkcjonalność. Są delikatniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Kalendarze z grawerem z formie zaokrąglonej sprawie również wrażenie bardziej eleganckiego i niepowtarzalnego.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Alternatywą dla standardowego grawerowania i tłoczenia jest blaszka z logo. Przedstawiamy aluminiową blaszkę o wymiarach 5x1,5 cm, na której można ulokować logo, nazwę firmy. Z pewnością tak przemycone logo doda kalendarzowi elegancji i zwiększy skuteczność reklamy firmy.
Gumka do kalendarza z grawerem

Gumka do kalendarza z grawerem

Gumka umożliwiająca zamykanie doda kalendarzowi z grawerem efektowności.  Takie zamknięcie to nie tylko funkcjonalność, ale też wysoka estetyka, ponieważ gumka wykonana jest bardzo solidnie z dbałością o każdy szczegół.  Ponadto na gumce można dokonać personalizacji w postaci nadruku.
Okucia do kalendarza grawerowanego
Okucia do kalendarza grawerowanego
W przypadku wyboru prostokątnych zakończeń kalendarza polecamy złote lub srebrne okucia. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu posłużą jako ochrona przed uszkodzeniami, a ponadto dodadzą naszemu kalendarzowi klasy i elegancji.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Oczywiste jest, że produkt dobrej jakości potrzebuje też właściwego zabezpieczenia w postaci opakowania. Oferujemy kartonowe pudełka wykonane z białego kartonu. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji opakowania postaci nadruku na nie logo/nazwy firmy bądź grafiki.

Wybór właściwego kalendarza z grawerem logo dla firmy

projekt okładki kalendarza

Możliwości wyboru kalendarza z grawerem logo

Grawer na okładce kalendarza nie jest jedyną możliwością gdzie można umieścić logo firmy. Chcąc zwiększyć siłę reklamy warto ulokować je również w innych miejscach. Posłuży temu specjalna wklejka reklamowa, bądź grafika. Na wstążkę bądź gumkę także można nadrukować/naszyć logo firmy bądź wybrane hasło reklamowe. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Wszystko zależy od oczekiwań klienta i jego pomysłów. Również pudełko na kalendarz z grawerem można spersonalizować. Pamiętajmy, że większa częstotliwość lokowania danych firmy zwiększa skuteczność reklamy. Jest to świetne narzędzie marketingowe służące jej promocji. Jednak jak ze wszystkim nie wolno przesadzać. Przecież nie chcemy wystraszyć odbiorcy reklamy. Dobrej jakości kalendarz to połowa sukcesu. Druga połowa to skuteczna reklama. Wszystko w Twoich rękach.

Czy zdjęcia służące do nadruku muszą być własne?

Nie, zdjęcia wykorzystywane do nadruku nie muszą być własnością klienta. Firma posiada własny zbiór grafik i zdjęć, które są ogólnie odstępne dla naszych klientów. Tematyka zdjęć jest bardzo szeroka. Z pewnością każdy znajdzie coś co będzie odpowiadało jego preferencjom. Ponadto istnieje możliwość zamówienia sesji zdjęciowej w celu uzyskania pożądanej grafiki. Zapewniamy wysokiej jakości usługi w korzystnych cenach. Jest to świetna opcja dla firm, które w naszej ofercie mogą znaleźć zdjęcia odpowiadające tematyce ich usług. Oczywiście jesteśmy otwarci na dostarczone przez klientów prywatne zdjęcia. Takie zdjęcia także poddamy obróbce i w ręce klientów trafią najwyższej jakości kalendarze z grawerem i nadrukiem. Pamiętajmy, że nadrukowana grafika wpływa pozytywnie na efekt końcowy kalendarza tygodniowego z notesem.

grawer na kalendarzu
elegancki kalendarz książkowy

W jakim momencie zamawiać kalendarz z grawerowany?

Oferta naszych kalendarzy dostępna jest dla klientów przez cały rok 2025. Warto pamiętać, aby nie czekać z zamówieniem kalendarzy tygodniowych z notesem a5 na koniec roku. Wcześniejsze zamówienie równa się szybsza realizacja, a także o wiele korzystniejsza cena. W przypadku prostych, minimalistycznych wersji kalendarzy, np. bez grawerowania bądź tylko z grawerowanym logo, realizacja zamówienia nie będzie przebiegać długo. Jeśli jednak klient oczekuje wykonanie kalendarza z dużą ilością personalizowanych dodatków, wcześniejsze złożenie zamówienia jest dobrym rozwiązaniem. Pozwoli to na zachowania jak najlepszej jakości i precyzji wykonania, bez pośpiechu, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tak naprawdę czas, w którym warto złożyć zamówienia na grawerowane kalendarze jest uzależniony wyłącznie od klienta. To klient wie, kiedy jego firma potrzebuje reklamy w postaci prestiżowych kalendarzy z efektownymi dodatkami.

Kalendarz książkowy z grawerem logo do jakiej oprawy?

Przedstawiamy wiele możliwości oprawy naszych produktów. By podnieść estetykę i elegancje kalendarzy z grawerem na rok 2025 polecamy zamsz, skórę naturalną, bądź jej ekologiczną alternatywę. W przypadku materiałów skórzanych polecamy tłoczone logo. Dostępne są również okładki wykonane z materiałów futrzanych, lnianych, czy też weluru. Jeśli zależy nam na surowości wykonania i minimalizmie warto rozważyć oprawy z materiałów korkowych, drewnianych. Z pewnością niewiele osób jest posiadaczami tak wykończonego kalendarza. To daje kolejną przewagę danej firmy nad innymi, w przypadku wykorzystania kalendarza jako narzędzia marketingowego, służącego do reklamy przedsiębiorstwa. Kalendarz ma być nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny i przykuwać wzrok swoim designem. Naprawdę pomysłów na wykończenie kalendarza jest wiele. Wystarczy zajrzeć do wyszukiwarki internetowej, na pewno znajdziesz tam coś co będzie zgodne z twoimi preferencjami. Być może mamy taką oprawę w ofercie, jeśli nie być może uda nam się ją dołączyć.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Design kalendarza grawerowanego dla managera firmy

Kalendarz w formie papierowej to atrybut wszystkich pracowników biurowych, a w szczególności tych na szczeblach kierowniczych. Czy ktoś kiedyś widział prezesa bądź managera firmy bez kalendarza książkowego? Warto więc sprezentować pracownikom biurowym indywidualnie dostosowany do ich potrzeb kalendarz z notesem a5, który pozwoli na zanotowanie istotnych informacji i spotkań. Z pewnością personalizacja kalendarza w postaci grawerunku lub tłoczenia inicjałów konkretnej osoby lub jej stanowiska w firmie będzie strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo umieszczona w kalendarzu wklejka reklamowa i logo firmy pozwoli managerowi godnie reprezentować swoje miejsce pracy i jednocześnie zwiększać jego prestiż. Polecamy w szczególności kalendarze w formie a5 - najbardziej standardowe, uniwersalne i funkcjonalne. Ale oferujemy także nieco większe - w formacie a4 czy też mniejsze, a mianowicie b4. Inne dodatki dostosowane do preferencji posiadacza kalendarza także wpłyną pozytywnie na jego użytkowanie. Przy wyborze personalizowanego kalendarza dla indywidualnej osoby pamiętajmy o jej preferencjach i zadbajmy o to by kalendarz odzwierciedlał jej osobowość i sposób bycia, czy też zainteresowania.

Tłoczenie logo czy grawer - co lepsze na kalendarze?

Często klienci zostają postawieni przed trudnym wyborem. Wybrać logo tłoczone czy grawerowane? A może jedno i drugie? Co wybrać by wykazać się gustem i smakiem, jednocześnie nie przesadzając z nadmierną ilością dodatków. Tak naprawdę nie ma umownych zasad co do tłoczenia lub grawerowania. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Tłoczenia i grawerunek polecamy w szczególności do kalendarzy oprawionych w materiały skórzane. Tam będą się najlepiej prezentować. Jaka jest właściwie różnica między tłoczeniem a grawerem? Tłoczenie to nic innego jak wciśnięcie matrycy z przygotowanym logiem w okładkę kalendarza. Logo w procesie tłoczenia odkształca się w okładce dzięki wysokiej temperaturze. Grawer natomiast to metoda laserowa oznakowania kalendarzy. W przypadku gdy trudno nam się zdecydować odnośnie wyboru właściwej metody personalizacji, warto zasięgnąć porady wykonawcy kalendarzy. On z pewnością doradzi, która metoda sprawdzi się najlepiej na wybranej przez nas gramaturze.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Czym powinien się charakteryzować kalendarz z grawerem?

Organizery książkowe już same w sobie są wyjątkowe. Ze względu na swą tradycyjność i prostotę wyróżniają się niezwykłą klasą i elegancją. Dodatkowe upiększenia tylko zwiększają ich estetykę. Kalendarz z grawerem to produkt niemal luksusowy. Oprawa ze skory naturalnej dodatkowo zwiększa wartość takich produktów. Na wyjątkowość terminarzy wpływ ma nie tylko rodzaj oprawy czy też grawerunku, ale także drobne szczegóły w postaci okuć, wstążek, czy gumek służących do zamknięcia. Warto zwrócić również uwagę na charakter pisma na planowanych grawerunku. Wybranie pochyłej, efektownej czcionki z pięknymi zdobieniami pozytywnie wpływa na zwiększenie prestiżu kalendarza. Pamiętajmy, że kalendarz będzie unikalny przede wszystkim wtedy, jeśli puścimy wodzę fantazji i damy się kierować naszemu sercu. Wybierzmy to co podpowiada nam nasze serce, a z pewnością będziemy cieszyć się wyjątkowym kalendarzem, jakiego nie ma nikt inny.

Czy warto inwestować w tani kalendarz z grawerem logo?

Starannie wykonany kalendarz z najwyższej jakości produktów jest niestety całkiem sporym wydatkiem. Co na to wpływa? Oczywiście cały proces wykonania, zakupu materiałów, robocizny, odprowadzenia składek itp. Coraz częściej z alternatywą przychodzą nam nieco tańsze zamienniki kalendarzy dobrej jakości. Znaleźć je można bez problemu w internecie. Po czym je poznamy? Przede wszystkim po niskiej cenie i jak się okazuje słabej jakości wykonania. Na dłuższą metę zakup tańszych zamienników nie jest opłacalny, ponieważ ze względu na niską jakość materiałów i wykonania nie są one w stanie spełniać odpowiednio swojej roli i bardzo szybko ulegają zniszczeniu, rozpadają się. Ponadto zazwyczaj wyglądają też po prostu tandetnie. Kalendarze tygodniowe z notatnikiem a5 oraz kalendarze z grawerem 2025 są nieco droższe, ale z pewnością klient będzie się cieszył ich użytkowaniem znacznie dłużej i lepiej. Zamawiając kalendarze reklamujące daną firmę, pamiętajmy że kalendarz to jej wizytówka. Tak więc czy opłacalne jest zamawianie tanich, źle wykonanych kalendarzy, które rozpadną się po kilku dniach użytkowania? Lepiej nie ryzykować i zainwestować w naprawdę dobry produkt. Dobry produkt reklamowy w postaci kalendarza to wysoka skuteczność reklamy firmy.

kalendarz książkowy organizer
kalendarz książkowy z gumką

Jaki format na kalendarze książkowe grawerowane wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. Oferujemy grawer kalendarzy w każdym formacie. Wszystko więc zależy od indywidualnych preferencji. Tak samo jak wybór dodatków tak i wybór formatów powinien być dostosowany do użytkownika. Mniejszy format kalendarza będzie z pewnością poręczniejszy i wygodniejszy. Z łatwością można go przechowywać w torebce bądź nawet w kieszeni. Z większymi formatami może być z tym problem. Większe formaty sprawdzą się jednak lepiej w przypadku osób, które bardzo dużo notują w swoich planerach i ciągle edytują plany. Większy format pozwoli na bardziej szczegółowe, a jednocześnie przejrzyste notatki. Ponadto większy kalendarz z grawerem logo cechuje się większą elegancją. To właśnie kalendarze książkowe 2025 w formacie a4 wydają się być najbardziej ekskluzywnym produktem z pośród innych kalendarzy. Pamiętajmy jednak by przy ostatecznym wyborze kierować się przede wszystkim naszymi oczekiwaniami wobec dobrego kalendarza.

Jak nakład jest opłacalny dla kalendarza z grawerem logo firmy?

Klasyczne modele kalendarzy możliwe są już w wydruku od kilkunastu sztuk. Jednak w przypadku mocno spersonalizowanych produktów należy liczyć się z tym, że prawdopodobnie konieczne będzie zamówienie większej ilości produktów. Produkcja kalendarzy z grawerem znaku firmowego z dużą ilością dodatków zazwyczaj przebiega w ilości od pięćdziesięciu sztuk wzwyż. Dodatki to nie tylko zwiększona estetyka terminarza, ale także nierzadko wyższa funkcjonalność.  Pamiętaj więc o doborze odpowiednich dla Ciebie dodatków.

 Jednak bez wątpienia atutem tego typu produkcji jest to, iż wtedy cena pojedynczego kalendarz z jednej serii będzie znacznie niższa. Jest to więc bardzo opłacalne dla większych przedsiębiorstw, które potrzebują kalendarzy w większej ilości. Pamiętajmy, że terminarz reklamujący daną firmę jest jak jej wizytówka. Dobrej jakości kalendarz, zwiększy prestiż i pozycje firmy w oczach odbiorców reklamy.

kalendarz książkowy organizer
kalendarz książkowy z gumką

Elegancki kalendarz książkowy z grawerem, zamykany na gumkę to praktyczne rozwiązanie

Gumka służąca do zamykania kalendarza książkowego z grawerem jest świetnym rozwiązaniem. Pełni rolę funkcjonalną, ponieważ zamknięty produkt jest zabezpieczony przed ewentualnym zniszczeniem wewnętrznych kartek. Co więcej wygląda to bardzo estetycznie. Żadne kartki włożone do kalendarza nie wypadną z nie go, gdy będzie on zabezpieczony gumką. Nie ma również ryzyka, że artykuł sam się otworzy. Gumkę służącą do zamykania kalendarza można spersonalizować poprzez wybór odpowiedniego dla nas koloru, rozmiaru, czy też napisu. Tak, dokładnie. Na gumce można również zamówić personalizowany napis. Jest to więc dodatkowe miejsce na ulokowanie reklamy danej firmy. Estetyczna, nienachalna reklama to coś co wywiera na klientach najlepsze wrażenie. Dlatego warto zdecydować się na kalendarz z gumką. To nie tylko funkcjonalność, nie tylko estetyka, ale także lepsza siła reklamy.