Notes reklamowy indywidualny

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM

NOTATNIKI REKLAMOWE W INDYWIDUALNEJ OPRAWIE

Klientom, którzy szukają pomysłu na ciekawą prezentację firmy, proponujemy notesy reklamowe ze zdjęciami. Notatniki reklamowe w twardej indywidualnej oprawie tworzymy w oparciu o indywidualnie opracowany projekt graficzny. Tworząc je skupiamy się przede wszystkim na starannie opracowanym i dobrze przemyślanym projekcie. Wykonujemy go w naszym profesjonalnym studio graficznym. Zapewniamy klientom indywidualny projekt okładki, a także dopasowany do oczekiwań klienta środek notesu. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, możemy oferować klientom wyjątkowe i niepowtarzalne notesy.

Koszty notesu

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.22,00 zł
100 szt.18,80 zł
200 szt.16,35 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Każdy notes może mieć inną cenę. Wpływ na nią ma indywidualny projekt okładki i środka. Poza tym cena zależy od ilości zamawianej ilości. Przy wycenie liczy się także personalizacja notatnika. Zapraszamy w tej sprawie do kontaktu.

PARAMETRY NOTESU

Format 145x205 lub 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
zdjęcia do kalendarzy
Wielu naszych klientów chce zamówić notes z indywidualną grafiką, ale nie posiada zdjęć. Nie ma z tym jednak problemu, ponieważ posiadamy bogate archiwum gotowych fotografii. Mamy przeróżne fotografie do grafiki notatnika reklamowego.

Wybierz zdjęcia z naszego archiwum

Bez względu na to, czy potrzebujesz zdjęcia przedstawiające ludzi czy świat biznesu, zdjęcia kulinarne czy konkretnych produktów – wszystkie znajdziesz w naszej ofercie, w naszym archiwum fotografii. Możemy wykonać ekskluzywny notes z nadrukiem zdjęcia lub inną grafiką. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a z przyjemnością Ci doradzimy. Pomożemy dobrać zdjęcia i zaprojektujemy oryginalny notatnik, który będzie współgrał z wizerunkiem Twojej firmy.

AUTORSKIE OPRAWY NOTESÓW

Wykonujemy autorskie notesy reklamowe ze zdjęciem lub też z grafiką reklamową. Tego typu produkty wykonujemy od lat, a dziś cieszą się ogromną popularnością. w naszej ofercie znaleźć można indywidualny firmowy notatnik z oryginalną grafiką na okładce i z indywidualnie zaprojektowanym wnętrzem. Możemy wykonać środek notesu z nadrukiem logo. Grafika na okładce, a także grafika w środku notatnika a4 to możliwość przekazania większej ilości materiałów reklamowych. Tak profesjonalnie wykonana twarda okładka notesu ze zdjęciem będzie świetnym gadżetem reklamowym i zarazem skuteczną reklamą. Jeżeli więc szukasz sposobu na podniesienie prestiżu swojej firmy, wybierz nasze notesy. Notatniki z oryginalną grafiką na okładce zrobią wrażenie na Twoich klientach.

NOTESY REKLAMOWE - DODATKIProponujemy notesy firmowe ze zdjęciem firmy wraz z licznymi notatkami do wyboru. Wystarczy wybrać przynajmniej niektóre elementy, aby tym sposobem zwiększyć funkcjonalność tego gadżetu. Wystarczy opracować ciekawy projekt graficzny i zastosować wklejki reklamowe ze zdjęciem, aby uzyskać możliwość przekazania większej ilości informacji promocyjnych. To wpływa też na podniesienie walorów estetycznych produktu.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wykonujemy notesy na zamówienie, które mogą mieć zupełnie indywidualną grafikę na okładce. Projektujemy ją zgodnie z potrzebami naszych klientów. Nasze notatniki z indywidualną okładką to gwarancja zadowolenia i skutecznej reklamy. Zapraszamy do składania zamówień na tego rodzaju produkty.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Oferujemy notatnik personalizowany wyposażony w strony reklamowe ze zdjęciami. Wklejamy je do środka, dzięki czemu stanowią spójną całość. Proponujemy jedno i dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą firmy.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Wśród wielu dodatków do notesu znaleźć można gumkę do zamykania. Mamy w ofercie różne rodzaje gumek i różnej grubości. Dodatkowo wykonujemy nadruk logo firmy na gumce, dzięki czemu przedmiot, notatnik w całości jest bardzo indywidualnym gadżetem.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Jeżeli takie jest życzenie klienta, wymieniamy papier biały na papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Tym sposobem notatnik przekształca się w elegancki produkt z logo firmy. Ma wpływ na pozytywny wizerunek firmy.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Każdy notes na zamówienie jesteśmy w stanie indywidualizować i to w bardzo dużym stopniu. Możliwości są ogromne – dodanie kolorowych stron z reklamą firmy lub też z opisem usług. Takie wklejki reklamowe to możliwość przekazania dodatkowych informacji, to powierzchnia na reklamę firmy.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Wykonujemy notatniki, do których dołączamy tasiemkę z logo firmy lub innymi elementami graficznymi czy też napisami. Taka tasiemka to świetny element personalizacji notatnika firmowego. Wystarczy dodać do notatnika zdjęcie i indywidualną wstążkę, aby wpłynąć na prestiż firmy.
Kartonowe pudełko do notesu

Kartonowe pudełko do notesu

Pudełko kartonowe wykonujemy z białego kartonu, w rozmiarze odpowiadającym rozmiarowi notesów. Dzięki temu można je bez problemu w nim umieścić. Pudełko może być wykończone efektownym nadrukiem logo firmy.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Dla wielu naszych klientów na okładkę skórzaną notesu naklejamy kieszonkę foliową. Proponujemy trójkątne kieszonki, które sprawdzają się w przypadku przechowywania luźnych karteczek czy wizytówek.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Nasi klienci przed rozpoczęciem produkcji kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 mają mnóstwo pytań. Odpowiedzi na najpopularniejsze zgromadziliśmy poniżej. Jeżeli masz inne pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie.

Jak wysyłacie notesy reklamowe indywidualne?

Gotowe już notatniki firmowe z okładką twardą dostarczamy kurierem. Wszystkie notesy z gumką pakujemy do kartonu. Jeżeli natomiast zamówienie jest duże, układamy je na palecie. Tak jest taniej i bezpieczniej. Dzięki temu nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług. Otrzymują notesy w nienaruszonym stanie i w korzystnej cenie.
Wykonujecie notesy indywidualne?
Notesy w twardej oprawie wykonujemy na różne sposoby. Może to być przede wszystkim notes w twardej oprawie z indywidualną grafiką. Taki terminarz dzienny indywidualny to jeden z najczęściej kupowanych u nas produktów reklamowych. Wyróżnia się całkiem dużą przestrzenią reklamową na okładce. Zapewne stąd jego popularność.
Ile trzeba czekać na notes indywidualny?
Zwykle produkcja notesów reklamowych, standardowych trwa 15-20 dni roboczych. Jeżeli klient zamawia ekskluzywny notes z grafiką, musi liczyć się z tym, że czas oczekiwania na gotowy produkt będzie dłuższy. Czas może zależeć też od ilości notesów i dodatków, jakie wykonujemy zgodnie z indywidualnym zamówieniem.
Macie doświadczenie w projektowaniu notesów?
Mamy własne studio graficzne, w którym zajmujemy się projektowaniem notesów. Posiadamy aż dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży. Tworzymy notesy indywidualne ze zdjęciem i standardowe. Nasz zespół grafików dba o atrakcyjny wygląd oferowanych klientom notatników. Graficy mają niekonwencjonalne projekty na notes reklamowy z gumką lub tez w twardej oprawie.

Ile projektów okładki dostarczacie?

Właściwie ilość projektów zależy od indywidualnych ustaleń. Tworząc okładki na notes reklamowy indywidualny proponujemy klientom dwa projekty – to standard. Jeżeli jednak ustalenia są inne, ilość projektów jesteśmy w stanie zwiększyć. Po ostatecznej akceptacji tworzymy okładkę notesu ze zdjęciem i jego wnętrze.

Chciałbym notes z logo firmy i wstążką z nadrukiem. Da się wykonać?

Profesjonalny notes skórzany a4 może mieć też wstążkę z nadrukiem, dla nas to żaden problem. Wykonywaliśmy takie projekty już niejednokrotnie. Tylko trzeba pamiętać o tym, że notatnik z logo firmy i indywidualną wstążką jest bardziej czasochłonny. Potrzebujemy więcej czasu na jego produkcję.

Jak zabezpieczacie okładkę notesu z grafiką?

Notes w oprawie twardej z grafiką wykonujemy od lat. Jego okładka tworzona jest przy użyciu techniki druku offsetowego. Zabezpieczmy ją folią matową, błysk, aksamitną ze strukturą lub okładka ta może być też drukowana na materiale, który przypomina swoim wyglądem płótno.
Jest szansa, że wykonacie notesy reklamowe dla firm z oprawą indywidualną?
W naszej ofercie są notesy a4 z gumką, a także notatki reklamowe z oryginalnym nadrukiem. Wszystkie wykonujemy z indywidualną oprawą. To właśnie ten element wyróżnia notes w twardej oprawie. Taki notatnik jest zdecydowanie większym nośnikiem reklamowym niż zwyczajne notesy z grawerowanym logo.

Jak wykończyć eleganckie notesy reklamowe dla firm?

Przedsiębiorcy ostatnio bardzo chętnie decydują się na notesy reklamowe, które mają im służyć w szerokim zakresie, ale jak się okazuje, nie wszyscy mają pomysł na to, w jaki sposób je wykończyć. Nie wiedzą też, jaki notatnik wybrać, bo przecież wybór jest duży, a kiedy oferuje je producent, istnieje możliwość zupełnie dowolnego wykończenia. Wówczas praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Warto w takim razie zorientować się, poważnie zastanowić się nad wykonaniem tego produktu. w sprzedaży są różne notesy firmowe z logo, ale to klient, zamawiający powinien wiedzieć czego potrzebuje. Czasem warto zadbać nawet o najmniejsze detale, dzięki którym gadżet ten stanie się bardziej indywidualny i będzie kojarzył się z konkretną firmą.

strzalka wciecie

Elegancki notes skórzany a4 – najlepszy wybór

Ciekawą propozycją jest tu elegancki notes w skórzanej oprawie. To gadżet, który doskonale się prezentuje, ale i przede wszystkim jest niezwykle praktyczny, wygodny w użyciu. Może też służyć przez długi czas, zdecydowanie dłużej niż kalendarz, gdyż produkt ten jest zupełnie bezterminowy. Skórzana oprawa bardzo pozytywnienie wpływa na wygląd notatnika i z drugiej strony ma pozytywny wpływ na wizerunek firmy. To główny powód, dla którego wiele firm kupuje notesy z logo firmy i w skórzanej okładce, zazwyczaj twardej oprawie . Takie wyroby jeszcze bardziej kojarzą się z konkretną firmą i tym samym mają kluczowy wpływ na działania marketingowe. Skórzany notes można wykończyć też na wiele sposobów. Okładka w żaden sposób nie ogranicza zamawiającego w doborze dodatków do wnętrza. W tym wypadku też można zastosować logo i inne specjalne oznaczenia. W każdym razie książkowy, estetycznie wykonany notes może wzbudzać zainteresowanie u wielu osób, wielu odbiorców i zarazem motywować do częstego korzystania. Wówczas taki gadżet jest najlepszą, najskuteczniejszą reklamą, jaką można zafundować firmie. Każdy, kto prowadzi swój biznes powinien zwrócić uwagę na takie przedmioty tym bardziej, że są niemal na wyciągnięcie ręki.

strzalka wciecie

Pomysł na notesy firmowe z gumką

Notes podobnie jak kalendarz, można wykonać i wykończyć na wiele różnych sposobów. Dla producenta dziś to żaden problem. Trzeba tylko określić swoje oczekiwania. Jaki wobec tego pomysł na notatnik firmowy będzie najlepszy? Nie ma najlepszego pomysłu. Każda firma jest inna, każda ma inne potrzeby. Wiadomo jednak, że gadżet ten powinien być w miarę możliwości indywidualny, aby kojarzył się z działalnością konkretnego podmiotu, a nie był zbyt uniwersalny. Warto zadbać o dodatki w postaci gumki czy dodatkowych stron z reklamą oferty. Opcji jest wiele, a każdy kolejny producent oferuje coś zupełnie innego. Obowiązkowo trzeba wybrać elegancki notes skórzany, ponieważ ten pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że tego typu okładka będzie droższa od standardowej, ale w tym wypadku cena nie ma większego znaczenia. Produkty w tej postaci mogą przyciągnąć wielu nowych klientów. Skuteczna reklama jest warta każdych pieniędzy, czasem i wyższej ceny. Tak więc ekskluzywny notes jak najbardziej zasługuje na wybór. Trzeba tylko poważnie zastanowić się nad tym, komu ten przedmiot podarować, do kogo z nim się zwrócić. W końcu tak drogi upominek powinien znaleźć się w rękach tylko wybranych osób.


logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod