Notes reklamowy indywidualny

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM

NOTATNIKI REKLAMOWE W INDYWIDUALNEJ OPRAWIE

Klientom, którzy szukają pomysłu na ciekawą prezentację firmy, proponujemy notesy reklamowe ze zdjęciami. Notatniki reklamowe w twardej indywidualnej oprawie tworzymy w oparciu o indywidualnie opracowany projekt graficzny. Tworząc je skupiamy się przede wszystkim na starannie opracowanym i dobrze przemyślanym projekcie. Wykonujemy go w naszym profesjonalnym studio graficznym. Zapewniamy klientom indywidualny projekt okładki, a także dopasowany do oczekiwań klienta środek notesu. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, możemy oferować klientom wyjątkowe i niepowtarzalne notesy.

Koszty notesu

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.22,00 zł
100 szt.18,80 zł
200 szt.16,35 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Każdy notes może mieć inną cenę. Wpływ na nią ma indywidualny projekt okładki i środka. Poza tym cena zależy od ilości zamawianej ilości. Przy wycenie liczy się także personalizacja notatnika. Zapraszamy w tej sprawie do kontaktu.

PARAMETRY NOTESU

Format 145x205 lub 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

AUTORSKIE OPRAWY NOTESÓW

Wykonujemy autorskie notesy reklamowe ze zdjęciem lub też z grafiką reklamową. Tego typu produkty wykonujemy od lat, a dziś cieszą się ogromną popularnością. w naszej ofercie znaleźć można indywidualny firmowy notatnik z oryginalną grafiką na okładce i z indywidualnie zaprojektowanym wnętrzem. Możemy wykonać środek notesu z nadrukiem logo. Grafika na okładce, a także grafika w środku notatnika a4 to możliwość przekazania większej ilości materiałów reklamowych. Tak profesjonalnie wykonana twarda okładka notesu ze zdjęciem będzie świetnym gadżetem reklamowym i zarazem skuteczną reklamą. Jeżeli więc szukasz sposobu na podniesienie prestiżu swojej firmy, wybierz nasze notesy. Notatniki z oryginalną grafiką na okładce zrobią wrażenie na Twoich klientach.

Jaki notes z nadrukiem grafiki wybrać dla firmy?

projekt notesu a5

Czy projekt okładki indywidualnego notesu jest ważny?

Notes ma być przede wszystkim praktyczny, bo służy do sporządzania notatek. Jeśli jednak ma to być gadżet firmowy czy inaczej mówiąc reklamowy, trzeba koniecznie zadbać o jego wygląd, a więc konkretnie o okładkę. A dziś można ją wykończyć na wiele różnych sposobów, wedle uznania i zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Profesjonalny notes z grafiką wykończoną zgodnie z wizerunkiem firmy, ozdobiony firmowym logo i wykonany z materiałów wysokiej jakości, to gadżet, który spodobać się może każdemu. Taki przedmiot przyjmie każdy. Będzie też z niego chętnie korzystał. Wówczas można bez wątpienia mówić o skutecznej reklamie. Wewnątrz notatnika można zastosować wklejkę ze zdjęciami obrazującymi działalność i ofertę firmy. Takie zdjęcia mogą też pojawić się na okładce. Dobrze zaprojektowany notes z grafiką firmową to gadżet, który dobrze będzie służył przez wiele długich lat.

Jaki nakład notesu z grafiką firmową jest opłacalny?

Teraz notes z grafiką reklamową można zamówić w różnych ilościach, ale wiadomo, że są ilości, które opłacają się zdecydowanie bardziej. Jeśli nadruk jest standardowy, można zamówić notesy w ilości od kilkunastu sztuk. Kiedy projekt jest indywidualny, producent oczekuje ilości minimum 50 sztuk. Ale trzeba mieć na uwadze to, że przy tego typu projektach, im więcej sztuk się zamówi, tym bardziej zakup ten się opłaci. Po prostu cena jednostkowa znacznie spada. Warto wobec tego zamówić notes z grafiką dla firmy, wykonaną w sposób mocno indywidualny, aby z jednej strony uczynić ten gadżet atrakcyjnym, a z drugiej strony zwiększyć sobie szansę na skuteczną reklamę. Ładne notesy będą chętnie przyjmowane, a to wpłynie na promowanie firmy. Realizacja takich projektów jest dość kosztowna, ale to akurat jest najmniej istotne.

tani notes a5
naklad notesu a5

Co powinno wyróżniać elegancki notes skórzany z nadrukiem dla firmy?

Elegancki notes z nadrukiem reklamowym powinien wyróżniać się indywidualnym wykończeniem. Chodzi o to, aby współgrał z wizerunkiem firmy i by każdy jego element tworzył spójną, estetyczną całość. Wystarczy zadbać o dobrej jakości okładkę ze skóry w oczekiwanym kolorze i nadrukować na niej firmowe logo, aby uzyskać niesamowity efekt. Wewnątrz można dodać wstążkę w określonym kolorze, dodatkową stronę ze zdjęciami firmy. Jedno jest pewne, notes z nadrukiem firmowym jest elegancki, gdy jest wykonany z materiałów wysokiej jakości. Tak więc trzeba zacząć od wykonania profesjonalnego projektu, a zakończyć na doborze dobrych jakościowo materiałów. Wówczas można liczyć na atrakcyjny efekt końcowy. Na elegancję tego gadżetu biurowego wpływ ma jakość samego projektu okładki. Nieestetycznie dobrane elementy graficzne zdecydowanie psują wygląd. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie agencji, która ma własne studio graficzne i tworzy w nim profesjonalne projekty.

Czy warto inwestować w tani notes z nadrukiem firmowym?

Niektórzy zamawiając notes indywidualny graficznie, zwracają uwagę na jego cenę, bo jednak zależy im na tym, aby produkt ten był jak najtańszy. Ale czy w tej sytuacji należy kierować się ceną? Zdecydowanie nie! Tak naprawdę indywidualne notesy powinny być atrakcyjne wizualnie. Atrakcyjny wygląd tego przedmiotu to mnóstwo elementów, które składają się w jedną estetyczną całość. Należy mieć na uwadze to, że tani notes z indywidualną okładką firmową jest najczęściej wykonywany z materiałów bardzo słabej jakości. Bo skoro klient chce mieć indywidualne elementy, to na czymś trzeba zaoszczędzić. A słabej jakości notesy, choć są wersją ekonomiczną, to jednak nie wyglądają najlepiej. Tak więc ciężko powiedzieć, czy ktoś będzie chciał z nich korzystać. Wybór notesu to kwestia mocno indywidualna. Ceną na pewno jednak nie należy się kierować.

indywidualny projekt notesu
główka kalendarza trójdzielnego

Jaki format notesu reklamowego z grafiką wybrać?

Wiele osób przed złożeniem zamówienia na notes firmowy nie ma pomysłu ani na projekt, ani też na jego rozmiar. Wobec tego, jakiej wielkości notes reklamowy wybrać? Wszystko zależy od tego, komu ma służyć i w jakim zakresie, a także, jakie ma upodobania. Ciekawą opcją jest notes firmowy a5, ponieważ może bez problemu zmieścić się w damskiej torebce, świetnie układa się też w dłoni i wygląda elegancko. Produkt tego wymiaru najczęściej widuje się na różnych spotkaniach biznesowych i nie tylko. Najwyraźniej służą wielu osobom. Jest jeszcze notes dla firmy w wersji a4. To znacznie większy format. W nim pomieści się więcej notatek. Ma też więcej miejsca na reklamę firmy. Ten format jednak najczęściej postrzegany jest bardziej jako męski. Na pewno większy będzie też nieco droższy. Tak więc format notesu to sprawa dość mocno indywidualna.

Oznakowanie notesu firmowego - grafika lub nadruk logo

Każdy notes dla firm można wykończyć na wiele różnych sposobów, na przykład opracowując firmową grafikę albo też nadruk logo. Warto jednak zastosować jedno i drugie, ponieważ to połączenie jest całkiem możliwe. Wystarczy tylko zlecić wykonanie profesjonalistom, którzy mają nieszablonowe podejście do takich zleceń i poczucie estetyki. Dobiorą elementy graficzne, a także zadbają o odpowiednią kolorystykę. Połączą zdjęcia firmowe z logo i opracują w ten sposób efektowną okładkę. To okładka jest właśnie najważniejsza w przypadku notesów, bo przykuwa uwagę jako pierwsza. Zważywszy na to, że notes z logo firmy i grafiką może być wykończony bardzo różnie, warto poradzić się fachowców. Na pewno podpowiedzą, jakie elementy dodać, jak połączyć grafikę z logo, aby wszystko to ze sobą dobrze współgrało. W końcu gadżet ten ma być skuteczną, przykuwającą uwagę reklamą.

indywidualna grafika notesu
grawer notes a5

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowany notes firmowy z grafiką?

Jedni mówią, że warto zamówić notes a5 czy a4 z indywidualną grafiką, a inni są zdania, że wystarczy zwyczajny produkt biurowy. W końcu ma służyć do zapisywania różnych informacji. Faktycznie, temu ma służyć w głównej mierze, ale nie tylko. Ma być zarazem reklamą. A zwykły notes duży czy mały nie przyciągnie uwagi. Na pewno nie w taki sposób, jak życzyłaby sobie tego firma. Warto zamówić indywidualnie zaprojektowany notes podręczny, który będzie reklamą dla firmy. Dzięki dodatkom będzie współgrał z wizerunkiem firmy i ją skutecznie reklamował. Jeśli będzie to notes nie za duży, ale ciekawie wykonany, na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Dobrze jest wobec tego zadbać o ciekawą okładkę i równie interesujące wnętrze. Logo, kolor, grafika firmowa, wstążka z nadrukiem, skórzana okładka – dzięki takim opcjom produkt staje się eleganckim gadżetem, skuteczną reklamą, przedmiotem klasy premium, który warto zabierać ze sobą w różne miejsca.

Notes z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Ostatnimi czasy w ofercie producentów ogromną popularnością cieszy się notes elegancki z gumką. Dlaczego właśnie ten? Bo pomimo obecności gumki, można wykończyć go w sposób indywidualny. A z gumką jest bardziej funkcjonalny niż ten zwykły. Gumka służy do zamykania notesu, więc można łatwo zadbać o bezpieczeństwo jego wnętrza, o luźne karteczki, które zwykle są w nim gromadzone. Dzięki temu świetnie wygląda, bo to taki niecodzienny dodatek. Można zastosować gumkę w dowolnym kolorze, na przykład w kolorze, jakim posługuje się firma przy budowaniu własnego wizerunku. Warto dodatkowo notes z grafiką firmową wzbogacić kolorową wstążką z kolorowym nadrukiem. Będzie się dobrze zgrywać z gumką. Co prawda połączenie tych wszystkich elementów nie jest prostym zadaniem, ale wystarczy zlecić je profesjonalistom, by uzyskać naprawdę ciekawy produkt.

nakład notes a5

NOTESY REKLAMOWE - DODATKIProponujemy notesy firmowe ze zdjęciem firmy wraz z licznymi notatkami do wyboru. Wystarczy wybrać przynajmniej niektóre elementy, aby tym sposobem zwiększyć funkcjonalność tego gadżetu. Wystarczy opracować ciekawy projekt graficzny i zastosować wklejki reklamowe ze zdjęciem, aby uzyskać możliwość przekazania większej ilości informacji promocyjnych. To wpływa też na podniesienie walorów estetycznych produktu.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wykonujemy notesy na zamówienie, które mogą mieć zupełnie indywidualną grafikę na okładce. Projektujemy ją zgodnie z potrzebami naszych klientów. Nasze notatniki z indywidualną okładką to gwarancja zadowolenia i skutecznej reklamy. Zapraszamy do składania zamówień na tego rodzaju produkty.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Oferujemy notatnik personalizowany wyposażony w strony reklamowe ze zdjęciami. Wklejamy je do środka, dzięki czemu stanowią spójną całość. Proponujemy jedno i dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą firmy.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Wśród wielu dodatków do notesu znaleźć można gumkę do zamykania. Mamy w ofercie różne rodzaje gumek i różnej grubości. Dodatkowo wykonujemy nadruk logo firmy na gumce, dzięki czemu przedmiot, notatnik w całości jest bardzo indywidualnym gadżetem.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Jeżeli takie jest życzenie klienta, wymieniamy papier biały na papier w kolorze kości słoniowej – chamois. Tym sposobem notatnik przekształca się w elegancki produkt z logo firmy. Ma wpływ na pozytywny wizerunek firmy.
Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe

Każdy notes na zamówienie jesteśmy w stanie indywidualizować i to w bardzo dużym stopniu. Możliwości są ogromne – dodanie kolorowych stron z reklamą firmy lub też z opisem usług. Takie wklejki reklamowe to możliwość przekazania dodatkowych informacji, to powierzchnia na reklamę firmy.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Wykonujemy notatniki, do których dołączamy tasiemkę z logo firmy lub innymi elementami graficznymi czy też napisami. Taka tasiemka to świetny element personalizacji notatnika firmowego. Wystarczy dodać do notatnika zdjęcie i indywidualną wstążkę, aby wpłynąć na prestiż firmy.
Kartonowe pudełko do notesu

Kartonowe pudełko do notesu

Pudełko kartonowe wykonujemy z białego kartonu, w rozmiarze odpowiadającym rozmiarowi notesów. Dzięki temu można je bez problemu w nim umieścić. Pudełko może być wykończone efektownym nadrukiem logo firmy.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Dla wielu naszych klientów na okładkę skórzaną notesu naklejamy kieszonkę foliową. Proponujemy trójkątne kieszonki, które sprawdzają się w przypadku przechowywania luźnych karteczek czy wizytówek.